pastebinit - en to sl translation catalogue (29 entries)

en: %s: no section [pastebin]
sl: %s: brez odseka [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
sl: %s: brez 'osnovnega imena' v [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
sl: Vrne polje parametrov za izbrani pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
sl: Neznano spletišče, prosimo pošljite poročilo o hrošču za zahtevo tega pastebin-a (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
sl: Prebere iz standardnega vpisa (stdin) za vnos ali vzame seznam imen datotek kot parametre

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
sl: Izbirni argumenti (ne podpirajo jih vsi pastebin-i):

en: 	-a <author:default is '%s'>
sl: 	-a <avthor:privzeto je '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
sl: 	-b <pastebin url:privzeto je '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
sl: 	-f <oblika lepljenja:privzeta je '%s'>

en: 	-h This help screen
sl: 	-h Ta zaslon pomoči

en: 	-i <input file>
sl: 	-i <vhodna datoteka>

en: 	-l List all supported pastebins
sl: 	-l Izpiše vse podrte pastebin-e

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
sl: 	-j <id jabber za obvestila:privzeti je '%s'>

en: 	-m <permatag for all versions of a post:default is blank>
sl: 	-m <trajna oznaka za vse različice objave:privzeto je prazno>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
sl: 	-r <ID nadrejenih prispevkov:privzeto brez>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
sl: 	-t <naslov lepljena:privzet je prazno>

en: 	-u <username> -p <password>
sl: 	-u <uporabniško ime> -p <geslo>

en: 	-v Print the version number
sl: 	-v Izpiši številko različice

en: KeyboardInterrupt caught.
sl: Ujeta je bila prekinitev tipkovnice.

en: Error parsing configuration file!
sl: Napaka med razčlenjevanjem nastavitvene datoteke!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
sl: Prepričajte se, da je vaša nastavitvena datoteka podobna naslednji:

en: Invalid arguments!
sl: Neveljavni argumenti!

en: Supported pastebins:
sl: Podprti pastebin-i:

en: Unable to read from: %s
sl: Ni mogoče brati iz: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
sl: Poskušate poslati prazen dokument, končanje.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
sl: Vsebina, ki jo poskušate poslati, presega omejitev velikosti pastebin-a.

en: Could not find any json library.
sl: Najti ni mogoče nobene knjižnice json.

en: Failed to contact the server: %s
sl: Ni mogoče navezati stika s strežnikom: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
sl: Ni mogoče prebrati ali razčleniti strani rezultatov. To je lahko posledica zakasnitve strežnika ali spremembe na strežniku. Poskusite znova z drugim pastebin-om.
