pastebinit - en to pl translation catalogue (28 entries)

en: %s: no section [pastebin]
pl: %s: brak sekcji [pastebin]

en: %s: no 'basename' in [pastebin]
pl: %s: brak 'basename' w [pastebin]

en: Return the parameters array for the selected pastebin
pl: Zwróć tablicę parametrów dla zaznaczonego pastebin

en: Unknown website, please post a bugreport to request this pastebin to be added (%s)
pl: Nieznany serwis, wypełnij raport błędu jeżeli chcesz dodać ten serwis do pastebinit (%s)

en: Reads on stdin for input or takes a list of filenames as parameters
pl: Odczytuje na wejściu standardowym dla wejścia lub pobiera listę nazw plików jako parametrów

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
pl: Opcjonalne argumenty (nie wspierane przez wszystkie serwisy typu pastebin)

en: 	-a <author:default is '%s'>
pl: 	-a <autor: domyślny to '%s'>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
pl: 	-b <url pastebin: domyślny to '%s'>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
pl: 	-f <format wklejania: domyślny to '%s'>

en: 	-h This help screen
pl: 	-h To okno pomocy

en: 	-i <input file>
pl: 	-i <plik wejściowy>

en: 	-l List all supported pastebins
pl: 	-l Wyświetla wszystkie obsługiwane serwisy pastebin

en: 	-j <jabberid for notifications:default is '%s'>
pl: 	-j <ID jabbera dla zgłoszeń: domyślne to '%s'>

en: 	-r <parent posts ID:defaults to none>
pl: 	-fr<nadrzędne ID wpisów: domyślne to none>

en: 	-t <title of paste:default is blank>
pl: 	-m <tytuł wklejenia: domyślnie pusty>

en: 	-u <username> -p <password>
pl: 	-u <nazwa użytkownika> -p <hasło>

en: 	-v Print the version number
pl: 	-v Wyświetla numer wersji

en: KeyboardInterrupt caught.
pl: Przerwanie dotyczące klawiatury zostało przechwycone

en: Error parsing configuration file!
pl: Błąd przy przetwarzaniu pliku konfiguracyjnego!

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
pl: Upewnij się proszę, że twój plik konfiguracyjny wygląda podobnie do następującego:

en: Invalid arguments!
pl: Nieprawidłowe parametry!

en: Supported pastebins:
pl: Obsługiwane serwisy pastebin:

en: Unable to read from: %s
pl: Nie mozna czytać z: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
pl: Próba wysłania pustego dokumentu. Anulowano.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
pl: Przesyłany dokument jest dłuższy niż dopuszczalny limit serwisu pastebin.

en: Could not find any json library.
pl: Nie odnaleziono żadnej biblioteki json

en: Failed to contact the server: %s
pl: Błąd połączenia z serwerem: %s

en: Unable to read or parse the result page, it could be a server timeout or a change server side, try with another pastebin.
pl: Nie można przeczytać albo przetworzyć strony wyników. Jest to byc może spowodowane opóźnieniem po stronie serwera, spróbuj z innym pastebin.
