pastebinit - en to ug translation catalogue (16 entries)

en: Optional arguments (not supported by all pastebins):
ug: باشقا ئارگۇمېنت (بارلىق pastebins قوللىمايدۇ):

en: 	-a <author:default is '%s'>
ug: 	-a <ئاپتور:كۆڭۈلدىكى ‹%s›>

en: 	-b <pastebin url:default is '%s'>
ug: 	-b <pastebin url:كۆڭۈلدىكى ‹%s›>

en: 	-f <format of paste:default is '%s'>
ug: 	-f <چاپلىما پىچىمى:كۆڭۈلدىكى ‹%s›>

en: 	-h This help screen
ug: 	-h بۇ ياردەم كۆرسىتىلىدۇ

en: 	-i <input file>
ug: 	-i <كىرگۈزۈش ھۆججىتى>

en: 	-l List all supported pastebins
ug: 	-l ئىشلەتكىلى بولىدىغان بارلىق pastebins نى كۆرسىتىدۇ

en: 	-t <title of paste:default is blank>
ug: 	-t <چاپلىما ماۋزۇسى:كۆڭۈلدىكىسى قۇرۇق>

en: 	-u <username> -p <password>
ug: 	-u <ئىشلەتكۈچى ئاتى> -p <ئىم>

en: Error parsing configuration file!
ug: سەپلىمە ھۆججەتنى تەھلىل قىلىشتا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Please ensure that your configuration file looks similar to the following:
ug: سىزنىڭ سەپلىمە ھۆججىتىڭىز تۆۋەندىكىدەكمۇ جەزملەڭ:

en: Invalid arguments!
ug: ئارگۇمېنت خاتا!

en: Unable to read from: %s
ug: بۇنىڭدىن ئوقۇغىلى بولمىدى: %s

en: You are trying to send an empty document, exiting.
ug: قۇرۇق پۈتۈك ئەۋەتمەكچى بولدىڭىز، ئاخىرلىشىدۇ.

en: The content you are trying to send exceeds the pastebin's size limit.
ug: ئەۋەتمەكچى بولغان مەزمۇننىڭ چوڭلۇقى pastebin نىڭ چەكلىمىسىدىن ئېشىپ كەتتى.

en: Could not find any json library.
ug: ھېچ بىر json تېپىلمىدى.
