pavucontrol.master-tx - en to cs translation catalogue (75 entries)

en: PulseAudio Volume Control
cs: Ovládání hlasitosti PulseAudio

en: Volume Control
cs: Ovládání hlasitosti

en: Adjust the volume level
cs: Upravit úroveň hlasitosti

en: <b>left-front</b>
cs: <b>levý přední</b>

en: Card Name
cs: Název karty

en: <b>Profile:</b>
cs: <b>Profil:</b>

en: Mute audio
cs: Ztlumit zvuk

en: Lock channels together
cs: Uzamknout kanály společně

en: Set as fallback
cs: Nastavit jako záložní

en: <i>No application is currently playing audio.</i>
cs: <i>Žádná aplikace momentálně nepřehrává zvuk.</i>

en: <b>_Show:</b>
cs: <b>Zo_brazit:</b>

en: _Playback
cs: _Přehrávání

en: <i>No application is currently recording audio.</i>
cs: <i>Žádná aplikace momentálně nenahrává zvuk.</i>

en: _Recording
cs: _Nahrávání

en: <i>No output devices available</i>
cs: <i>Nejsou dostupná žádná výstupní zařízení.</i>

en: <b>S_how:</b>
cs: <b>_Zobrazit:</b>

en: _Output Devices
cs: _Výstupní zařízení

en: <i>No input devices available</i>
cs: <i>Nejsou dostupná žádná vstupní zařízení.</i>

en: <b>Sho_w:</b>
cs: <b>Z_obrazit:</b>

en: _Input Devices
cs: V_stupní zařízení

en: <i>No cards available for configuration</i>
cs: <i>Nelze nastavit žádné karty</i>

en: _Configuration
cs: N_astavení

en: Stream Title
cs: Název proudu

en: direction
cs: směr

en: Card callback failure
cs: Zpětné volání karty selhalo

en: Sink callback failure
cs: Cílové zpětné volání selhalo

en: Source callback failure
cs: Zdrojové zpětné volání selhalo

en: Sink input callback failure
cs: Cílové vstupní zpětné volání selhalo

en: Source output callback failure
cs: Zdrojové výstupní zpětné volání selhalo

en: Client callback failure
cs: Zpětné volání klienta selhalo

en: Server info callback failure
cs: Zpětné volání serverových informací selhalo

en: Failed to initialize stream_restore extension: %s
cs: Nepodařilo se spustit rozšíření stream_restore: %s

en: pa_ext_stream_restore_read() failed
cs: pa_ext_stream_restore_read() selhalo

en: pa_context_get_sink_info_by_index() failed
cs: pa_context_get_sink_info_by_index() selhalo

en: pa_context_get_source_info_by_index() failed
cs: pa_context_get_source_info_by_index() selhalo

en: pa_context_get_sink_input_info() failed
cs: pa_context_get_sink_input_info() selhalo

en: pa_context_get_client_info() failed
cs: pa_context_get_client_info() selhalo

en: pa_context_get_server_info() failed
cs: pa_context_get_server_info() selhalo

en: pa_context_get_card_info_by_index() failed
cs: pa_context_get_card_info_by_index() selhalo

en: pa_context_subscribe() failed
cs: pa_context_subscribe() selhalo

en: pa_context_client_info_list() failed
cs: pa_context_client_info_list() selhalo

en: pa_context_get_card_info_list() failed
cs: pa_context_get_card_info_list() selhalo

en: pa_context_get_sink_info_list() failed
cs: pa_context_get_sink_info_list() selhalo

en: pa_context_get_source_info_list() failed
cs: pa_context_get_source_info_list() selhalo

en: pa_context_get_sink_input_info_list() failed
cs: pa_context_get_sink_input_info_list() selhalo

en: pa_context_get_source_output_info_list() failed
cs: pa_context_get_source_output_info_list() selhalo

en: pa_context_set_card_profile_by_index() failed
cs: pa_context_set_card_profile_by_index() selhalo

en: <small>Silence</small>
cs: <small>Ticho</small>

en: <small>Min</small>
cs: <small>Min.</small>

en: <small><i>Base</i></small>
cs: <small><i>Základní</i></small>

en: Failed to read data from stream
cs: Nepodařilo se přečíst data z proudu

en: Peak detect
cs: Rozpoznání vrcholů

en: Failed to create monitoring stream
cs: Nepodařilo se vytvořit monitorovací proud

en: Failed to connect monitoring stream
cs: Nepodařilo se připojit monitorovací proud

en: System Sounds
cs: Systémové zvuky

en: pa_ext_stream_restore_write() failed
cs: pa_ext_stream_restore_write() selhalo

en: on
cs: zapnuto

en: Terminate Playback
cs: Ukončit přehrávání

en: Unknown output
cs: Neznámý výstup

en: pa_context_set_sink_input_volume() failed
cs: pa_context_set_sink_input_volume() selhalo

en: pa_context_set_sink_input_mute() failed
cs: pa_context_set_sink_input_mute() selhalo

en: pa_context_kill_sink_input() failed
cs: pa_context_kill_sink_input() selhalo

en: pa_context_set_sink_volume_by_index() failed
cs: pa_context_set_sink_volume_by_index() selhalo

en: Volume Control Feedback Sound
cs: Zvuk zpětné vazby ovládání hlasitosti

en: pa_context_set_sink_mute_by_index() failed
cs: pa_context_set_sink_mute_by_index() selhalo

en: pa_context_set_default_sink() failed
cs: pa_context_set_default_sink() selhalo

en: pa_context_set_sink_port_by_index() failed
cs: pa_context_set_sink_port_by_index() selhalo

en: from
cs: z

en: Terminate Recording
cs: Ukončit záznam

en: Unknown input
cs: Neznámý vstup

en: pa_context_kill_source_output() failed
cs: pa_context_kill_source_output() selhalo

en: pa_context_set_source_volume_by_index() failed
cs: pa_context_set_source_volume_by_index() selhalo

en: pa_context_set_source_mute_by_index() failed
cs: pa_context_set_source_mute_by_index() selhalo

en: pa_context_set_default_source() failed
cs: pa_context_set_default_source() selhalo

en: pa_context_set_source_port_by_index() failed
cs: pa_context_set_source_port_by_index() selhalo
