pavucontrol - en to el translation catalogue (14 entries)

en: PulseAudio Volume Control
el: Έλεγχος έντασης ήχου PulseAudio

en: Volume Control
el: Έλεγχος έντασης ήχου

en: Adjust the volume level
el: Ρύθμιση επιπέδου έντασης

en: Lock channels together
el: Κλείδωμα των καναλιών μαζί

en: <b>_Show:</b>
el: <b>Ε_μφάνιση:</b>

en: _Playback
el: _Αναπαραγωγή

en: _Recording
el: Εγγρα_φή

en: <i>No output devices available</i>
el: <i>Δεν υπάρχουν διαθέσιμες συσκευές εξόδου</i>

en: <b>S_how:</b>
el: <b>Εμφά_νιση:</b>

en: _Output Devices
el: Συσκευές εξό_δου

en: <i>No input devices available</i>
el: <i>Δεν υπάρχουν διαθέσιμες συσκευές εισόδου</i>

en: <b>Sho_w:</b>
el: <b>Εμ_φάνιση:</b>

en: _Input Devices
el: Συσκευές _εισόδου

en: System Sounds
el: Ήχοι συστήματος
