PulseAudio Volume Control - en to hr translation catalogue (120 entries)

en: PulseAudio Volume Control
hr: PulseAudio upravitelj glasnoće zvuka

en: Volume Control
hr: Upravitelj glasnoće zvuka

en: Adjust the volume level
hr: Prilagodite razinu glasnoće zvuka

en: <b>left-front</b>
hr: <b>prednji-lijevo</b>

en: Card Name
hr: Naziv kartice

en: <b>Profile:</b>
hr: <b>Profil:</b>

en: Device Title
hr: Naziv uređaja

en: Mute audio
hr: Utišaj glasnoću zvuka

en: Lock channels together
hr: Zaključaj kanale zajedno

en: Set as fallback
hr: Postavi kao pričuvni uređaj

en: <b>Port:</b>
hr: <b>Ulaz:</b>

en: <b>Latency offset:</b>
hr: <b>Pomak latencije:</b>

en: Advanced
hr: Napredno

en: All Streams
hr: Sva strujanja

en: Applications
hr: Aplikacije

en: Virtual Streams
hr: Virtualna strujanja

en: All Output Devices
hr: Sve izlazne uređaje

en: Hardware Output Devices
hr: Sve hardverske uređaje

en: Virtual Output Devices
hr: Virtualne izlazne uređaje

en: All Input Devices
hr: Sve ulazne uređaje

en: All Except Monitors
hr: Sve osim nadgledatelja

en: Hardware Input Devices
hr: Hardverske ulazne uređaje

en: Virtual Input Devices
hr: Virtualne ulazne uređaje

en: Monitors
hr: Nadgledatelje

en: <i>No application is currently playing audio.</i>
hr: <i>Nijedna aplikacija trenutno ne reproducira zvuk.</i>

en: <b>_Show:</b>
hr: <b>_Prikaži:</b>

en: _Playback
hr: _Reprodukcija

en: <i>No application is currently recording audio.</i>
hr: <i>Nijedna aplikacija trenutno ne snima zvuk.</i>

en: _Recording
hr: _Snimajne

en: <i>No output devices available</i>
hr: <i>Nema dostupnih izlaznih uređaja</i>

en: <b>S_how:</b>
hr: <b>P_rikaži:</b>

en: _Output Devices
hr: _Izlazni uređaji

en: <i>No input devices available</i>
hr: <i>Nema dostupnih ulaznih uređaja</i>

en: <b>Sho_w:</b>
hr: <b>Prikaž_i:</b>

en: _Input Devices
hr: _Ulazni uređaji

en: <i>No cards available for configuration</i>
hr: <i>Nema dostupnih kartica za podešavanje</i>

en: Show volume meters
hr: Prikaži metar glasnoće zvuka

en: _Configuration
hr: _Podešavanje

en: <b>Rename device to:</b>
hr: <b>Preimenuj uređaj u:</b>

en: Stream Title
hr: Naslov strujanja

en: direction
hr: usmjerenje

en: Card callback failure
hr: Neuspješno vraćanje kartice

en: Sink callback failure
hr: Neuspješno vraćanje slivnika

en: Source callback failure
hr: Neuspješno vraćanje izvora

en: Sink input callback failure
hr: Neuspješno vraćanje ulaza

en: Source output callback failure
hr: Neuspješno vraćanje izlaza izvora

en: Client callback failure
hr: Neuspješno vraćanje klijenta

en: Server info callback failure
hr: Neuspješno vraćanje informacija poslužitelja

en: Failed to initialize stream_restore extension: %s
hr: Neuspješno pokretanje proširenja _vraćanja strujanja: %s

en: pa_ext_stream_restore_read() failed
hr: pa_ext_stream_restore_read() neuspješno

en: Failed to initialize device restore extension: %s
hr: Neuspješno pokretanje proširenja vraćanja uređaja: %s

en: pa_ext_device_restore_read_sink_formats() failed
hr: pa_ext_device_restore_read_sink_formats() neuspješno

en: Failed to initialize device manager extension: %s
hr: Neuspješno pokretanje proširenja upravitelja uređaja: %s

en: pa_ext_device_manager_read() failed
hr: pa_ext_device_manager_read() neuspješno

en: pa_context_get_sink_info_by_index() failed
hr: pa_context_get_sink_info_by_index() neuspješno

en: pa_context_get_source_info_by_index() failed
hr: pa_context_get_source_info_by_index() neuspješno

en: pa_context_get_sink_input_info() failed
hr: pa_context_get_sink_input_info() neuspješno

en: pa_context_get_client_info() failed
hr: pa_context_get_client_info() neuspješno

en: pa_context_get_server_info() failed
hr: pa_context_get_server_info() neuspješno

en: pa_context_get_card_info_by_index() failed
hr: pa_context_get_card_info_by_index() neuspješno

en: pa_context_subscribe() failed
hr: pa_context_subscribe() neuspješno

en: pa_context_client_info_list() failed
hr: pa_context_client_info_list() neuspješno

en: pa_context_get_card_info_list() failed
hr: pa_context_get_card_info_list() neuspješno

en: pa_context_get_sink_info_list() failed
hr: pa_context_get_sink_info_list() neuspješno

en: pa_context_get_source_info_list() failed
hr: pa_context_get_source_info_list() neuspješno

en: pa_context_get_sink_input_info_list() failed
hr: pa_context_get_sink_input_info_list() neuspješno

en: pa_context_get_source_output_info_list() failed
hr: pa_context_get_source_output_info_list() neuspješno

en: Connection failed, attempting reconnect
hr: Neuspješno povezivanje, pokušaj ponovnog povezianja

en: Connection to PulseAudio failed. Automatic retry in 5s
    
    In this case this is likely because PULSE_SERVER in the Environment/X11 Root Window Properties
    or default-server in client.conf is misconfigured.
    This situation can also arise when PulseAudio crashed and left stale details in the X11 Root Window.
    If this is the case, then PulseAudio should autospawn again, or if this is not configured you should
    run start-pulseaudio-x11 manually.
hr: Povezivanje s PulseAudiom neuspješno. Automatski ponovno pokušaj za 5s
    
    Ovo je najvjerojatnije uzrokovano PULSE_SERVER u prozoru Okruženja/X11 korijenskog prozora
    ili default-server u client.conf je pogrešno podešen.
    Ova situacija se isto tako može pojaviti kada se PulseAudio sruši i ostavi nejasne pojedinosti u X11 korijenskom prozoru.
    Ako je taj slučaj, tada će PulseAudio automatski pokušati ponovno, ili ako ovo nije podešeno trebali bi
    pokrenuti start-pulseaudio-x11 ručno.

en: pa_context_set_card_profile_by_index() failed
hr: pa_context_set_card_profile_by_index() neuspješno

en: <small>Silence</small>
hr: <small>Utišano</small>

en: <small>Min</small>
hr: <small>Najmanje</small>

en: <small><i>Base</i></small>
hr: <small><i>Osnovno</i></small>

en: Rename Device...
hr: Preimenuj uređaj...

en: pa_context_set_port_latency_offset() failed
hr: pa_context_set_port_latency_offset() neuspješno

en: Sorry, but device renaming is not supported.
hr: Nažalost, preimenovanje uređaja nije podržano.

en: You need to load module-device-manager in the PulseAudio server in order to rename devices
hr: Morate učitati modul-upravitelja-uređaja u PulseAudio poslužitelju kako bi preimenovali uređaje

en: pa_ext_device_manager_write() failed
hr: pa_ext_device_manager_write() neuspješno

en: Error reading config file %s: %s
hr: Greška čitanja datoteke podešavanja %s: %s

en: Error saving preferences
hr: Greška spremanja osobitosti

en: Error writing config file %s
hr: Greška zapisivanja datoteke podešavanja %s

en:  (plugged in)
hr:  (priključeno)

en:  (unavailable)
hr:  (nedostupno)

en:  (unplugged)
hr:  (isključeno)

en: Failed to read data from stream
hr: Neuspješno čitanje podataka iz strujanja

en: Peak detect
hr: Otkrivanje vrhunca

en: Failed to create monitoring stream
hr: Neuspješno stvaranje nadgledatelja strujanja

en: Failed to connect monitoring stream
hr: Neuspješno povezivanje s nadgledateljem strujanja

en: Ignoring sink-input due to it being designated as an event and thus handled by the Event widget
hr: Zanemarivanje slivnika-ulaza zato jer je označen kao događaj i zato je rukovan od strane widgeta događaja

en: System Sounds
hr: Zvukovi sustava

en: Establishing connection to PulseAudio. Please wait...
hr: Uspostavljanje povezivanja s PulseAudiom. Pričekajte...

en: pa_ext_stream_restore_write() failed
hr: pa_ext_stream_restore_write() neuspješno

en: on
hr: na

en: Terminate Playback
hr: Zaustavi reprodukciju

en: Unknown output
hr: Nepoznat izlaz

en: pa_context_set_sink_input_volume() failed
hr: pa_context_set_sink_input_volume() neuspješno

en: pa_context_set_sink_input_mute() failed
hr: pa_context_set_sink_input_mute() neuspješno

en: pa_context_kill_sink_input() failed
hr: pa_context_kill_sink_input() neuspješno

en: pa_context_set_sink_volume_by_index() failed
hr: pa_context_set_sink_volume_by_index() neuspješno

en: Volume Control Feedback Sound
hr: Upravljanje glasnoćom pričuvnog zvuka

en: pa_context_set_sink_mute_by_index() failed
hr: pa_context_set_sink_mute_by_index() neuspješno

en: pa_context_set_default_sink() failed
hr: pa_context_set_default_sink() neuspješno

en: pa_context_set_sink_port_by_index() failed
hr: pa_context_set_sink_port_by_index() neuspješno

en: pa_ext_device_restore_save_sink_formats() failed
hr: pa_ext_device_restore_save_sink_formats() neuspješno

en: from
hr: iz

en: Terminate Recording
hr: Zaustavi snimanje

en: Unknown input
hr: Nepoznat ulaz

en: pa_context_set_source_output_volume() failed
hr: pa_context_set_source_output_volume() neuspješno

en: pa_context_set_source_output_mute() failed
hr: pa_context_set_source_output_mute() neuspješno

en: pa_context_kill_source_output() failed
hr: pa_context_kill_source_output() neuspješno

en: pa_context_set_source_volume_by_index() failed
hr: pa_context_set_source_volume_by_index() neuspješno

en: pa_context_set_source_mute_by_index() failed
hr: pa_context_set_source_mute_by_index() neuspješno

en: pa_context_set_default_source() failed
hr: pa_context_set_default_source() neuspješno

en: pa_context_set_source_port_by_index() failed
hr: pa_context_set_source_port_by_index() neuspješno

en: Terminate
hr: Zaustavi

en: Select a specific tab on load.
hr: Odaberi određenu karticu pri učitavanju.

en: number
hr: broj

en: Retry forever if pa quits (every 5 seconds).
hr: Trajno pokušavaj ako pa prestane raditi (svakih 5 sekundi).

en: Maximize the window.
hr: Uvećaj prozor.

en: Show version.
hr: Prikaži inačicu.
