pavucontrol - en to lt translation catalogue (120 entries)

en: PulseAudio Volume Control
lt: PulseAudio garsio reguliavimas

en: Volume Control
lt: Garsio reguliavimas

en: Adjust the volume level
lt: Reguliuoti garsio lygį

en: <b>left-front</b>
lt: <b>kairioji priekinė</b>

en: Card Name
lt: Plokštės pavadinimas

en: <b>Profile:</b>
lt: <b>Profilis:</b>

en: Device Title
lt: Įrenginio pavadinimas

en: Mute audio
lt: Nutildyti garsą

en: Lock channels together
lt: Užrakinti kanalus kartu

en: Set as fallback
lt: Nustatyti kaip atsarginį

en: <b>Port:</b>
lt: <b>Prievadas:</b>

en: <b>Latency offset:</b>
lt: <b>Delsos poslinkis:</b>

en: Advanced
lt: Išplėstiniai

en: All Streams
lt: Visi srautai

en: Applications
lt: Programos

en: Virtual Streams
lt: Virtualūs srautai

en: All Output Devices
lt: Visi išvesties įrenginiai

en: Hardware Output Devices
lt: Aparatinės įrangos išvesties įrenginiai

en: Virtual Output Devices
lt: Virtualūs išvesties įrenginiai

en: All Input Devices
lt: Visi įvesties įrenginiai

en: All Except Monitors
lt: Visi, išskyrus monitorius

en: Hardware Input Devices
lt: Aparatinės įrangos įvesties įrenginiai

en: Virtual Input Devices
lt: Virtualūs įvesties įrenginiai

en: Monitors
lt: Monitoriai

en: <i>No application is currently playing audio.</i>
lt: <i>Šiuo metu jokia programa neatkuria garso.</i>

en: <b>_Show:</b>
lt: <b>_Rodyti:</b>

en: _Playback
lt: _Atkūrimas

en: <i>No application is currently recording audio.</i>
lt: <i>Šiuo metu jokia programa neįrašo garso.</i>

en: _Recording
lt: Į_rašymas

en: <i>No output devices available</i>
lt: <i>Nėra prieinamų išvesties įrenginių</i>

en: <b>S_how:</b>
lt: <b>R_odyti:</b>

en: _Output Devices
lt: Iš_vesties įrenginiai

en: <i>No input devices available</i>
lt: <i>Nėra prieinamų įvesties įrenginių</i>

en: <b>Sho_w:</b>
lt: <b>Rod_yti:</b>

en: _Input Devices
lt: Įvest_ies įrenginiai

en: <i>No cards available for configuration</i>
lt: <i>Nėra konfigūracijai prieinamų plokščių</i>

en: Show volume meters
lt: Rodyti garsio matuoklius

en: _Configuration
lt: _Konfigūracija

en: <b>Rename device to:</b>
lt: <b>Pervadinti įrenginį į:</b>

en: Stream Title
lt: Srauto pavadinimas

en: direction
lt: kryptis

en: Card callback failure
lt: Plokštės atgalinės iškvietos nesėkmė

en: Sink callback failure
lt: Rinktuvo atgalinės iškvietos nesėkmė

en: Source callback failure
lt: Šaltinio atgalinės iškvietos nesėkmė

en: Sink input callback failure
lt: Rinktuvo įvesties atgalinės iškvietos nesėkmė

en: Source output callback failure
lt: Šaltinio išvesties atgalinės iškvietos nesėkmė

en: Client callback failure
lt: Kliento atgalinės iškvietos nesėkmė

en: Server info callback failure
lt: Serverio informacijos atgalinės iškvietos nesėkmė

en: Failed to initialize stream_restore extension: %s
lt: Nepavyko inicijuoti stream_restore plėtinio: %s

en: pa_ext_stream_restore_read() failed
lt: pa_ext_stream_restore_read() patyrė nesėkmę

en: Failed to initialize device restore extension: %s
lt: Nepavyko inicijuoti įrenginio atkūrimo plėtinio: %s

en: pa_ext_device_restore_read_sink_formats() failed
lt: pa_ext_device_restore_read_sink_formats() patyrė nesėkmę

en: Failed to initialize device manager extension: %s
lt: Nepavyko inicijuoti įrenginių tvarkytuvės plėtinio: %s

en: pa_ext_device_manager_read() failed
lt: pa_ext_device_manager_read() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_sink_info_by_index() failed
lt: pa_context_get_sink_info_by_index() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_source_info_by_index() failed
lt: pa_context_get_source_info_by_index() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_sink_input_info() failed
lt: pa_context_get_sink_input_info() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_client_info() failed
lt: pa_context_get_client_info() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_server_info() failed
lt: pa_context_get_server_info() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_card_info_by_index() failed
lt: pa_context_get_card_info_by_index() patyrė nesėkmę

en: pa_context_subscribe() failed
lt: pa_context_subscribe() patyrė nesėkmę

en: pa_context_client_info_list() failed
lt: pa_context_client_info_list() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_card_info_list() failed
lt: pa_context_get_card_info_list() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_sink_info_list() failed
lt: pa_context_get_sink_info_list() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_source_info_list() failed
lt: pa_context_get_source_info_list() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_sink_input_info_list() failed
lt: pa_context_get_sink_input_info_list() patyrė nesėkmę

en: pa_context_get_source_output_info_list() failed
lt: pa_context_get_source_output_info_list() patyrė nesėkmę

en: Connection failed, attempting reconnect
lt: Susijungimas nepavyko, bandoma jungtis iš naujo

en: Connection to PulseAudio failed. Automatic retry in 5s
    
    In this case this is likely because PULSE_SERVER in the Environment/X11 Root Window Properties
    or default-server in client.conf is misconfigured.
    This situation can also arise when PulseAudio crashed and left stale details in the X11 Root Window.
    If this is the case, then PulseAudio should autospawn again, or if this is not configured you should
    run start-pulseaudio-x11 manually.
lt: Ryšys su PulseAudio patyrė nesėkmę. Automatinis bandymas iš naujo po 5 sek.
    
    Šiuo atveju, taip, tikriausiai, yra dėl to, kad PULSE_SERVER, esantis aplinkos/X11 šaknies lango savybėse,
    ar default-server, esantis client.conf faile, yra neteisingai sukonfigūruotas.
    Ši situacija taip pat gali atsirasti kai PulseAudio užstrigo ir paliko pasenusią informaciją X11 šaknies lange.
    Jeigu tai yra tas atvejis, tuomet PulseAudio turėtų vėl automatiškai pasileisti arba jeigu tai nėra
    sukonfigūruota, tuomet turėtumėte rankiniu būdu paleisti start-pulseaudio-x11.

en: pa_context_set_card_profile_by_index() failed
lt: pa_context_set_card_profile_by_index() patyrė nesėkmę

en: <small>Silence</small>
lt: <small>Tyla</small>

en: <small>Min</small>
lt: <small>Min.</small>

en: <small><i>Base</i></small>
lt: <small><i>Pagrindas</i></small>

en: Rename Device...
lt: Pervadinti įrenginį...

en: pa_context_set_port_latency_offset() failed
lt: pa_context_set_port_latency_offset() patyrė nesėkmę

en: Sorry, but device renaming is not supported.
lt: Atleiskite, tačiau įrenginių pervadinimas yra nepalaikomas.

en: You need to load module-device-manager in the PulseAudio server in order to rename devices
lt: Norėdami pervadinti įrenginius, turite PulseAudio serveryje įkelti module-device-manager

en: pa_ext_device_manager_write() failed
lt: pa_ext_device_manager_write() patyrė nesėkmę

en: Error reading config file %s: %s
lt: Klaida skaitant konfigūracijos failą %s: %s

en: Error saving preferences
lt: Klaida įrašant nuostatas

en: Error writing config file %s
lt: Klaida rašant konfigūracijos failą %s

en:  (plugged in)
lt:  (prijungta)

en:  (unavailable)
lt:  (neprieinama)

en:  (unplugged)
lt:  (neprijungta)

en: Failed to read data from stream
lt: Nepavyko perskaityti duomenų iš srauto

en: Peak detect
lt: Maksimumų aptikimas

en: Failed to create monitoring stream
lt: Nepavyko sukurti monitorinio srauto

en: Failed to connect monitoring stream
lt: Nepavyko prijungti monitorinio srauto

en: Ignoring sink-input due to it being designated as an event and thus handled by the Event widget
lt: Rinktuvo įvesties nepaisoma, kadangi ji pažymėta kaip įvykis ir todėl apdorojama įvykių valdiklio

en: System Sounds
lt: Sistemos garsai

en: Establishing connection to PulseAudio. Please wait...
lt: Užmezgiamas ryšys su PulseAudio. Palaukite...

en: pa_ext_stream_restore_write() failed
lt: pa_ext_stream_restore_write() patyrė nesėkmę

en: on
lt: per

en: Terminate Playback
lt: Nutraukti atkūrimą

en: Unknown output
lt: Nežinoma išvestis

en: pa_context_set_sink_input_volume() failed
lt: pa_context_set_sink_input_volume() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_sink_input_mute() failed
lt: pa_context_set_sink_input_mute() patyrė nesėkmę

en: pa_context_kill_sink_input() failed
lt: pa_context_kill_sink_input() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_sink_volume_by_index() failed
lt: pa_context_set_sink_volume_by_index() patyrė nesėkmę

en: Volume Control Feedback Sound
lt: Garsio reguliavimo atsakomasis garsas

en: pa_context_set_sink_mute_by_index() failed
lt: pa_context_set_sink_mute_by_index() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_default_sink() failed
lt: pa_context_set_default_sink() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_sink_port_by_index() failed
lt: pa_context_set_sink_port_by_index() patyrė nesėkmę

en: pa_ext_device_restore_save_sink_formats() failed
lt: pa_ext_device_restore_save_sink_formats() patyrė nesėkmę

en: from
lt: iš

en: Terminate Recording
lt: Nutraukti įrašymą

en: Unknown input
lt: Nežinoma įvestis

en: pa_context_set_source_output_volume() failed
lt: pa_context_set_source_output_volume() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_source_output_mute() failed
lt: pa_context_set_source_output_mute() patyrė nesėkmę

en: pa_context_kill_source_output() failed
lt: pa_context_kill_source_output() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_source_volume_by_index() failed
lt: pa_context_set_source_volume_by_index() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_source_mute_by_index() failed
lt: pa_context_set_source_mute_by_index() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_default_source() failed
lt: pa_context_set_default_source() patyrė nesėkmę

en: pa_context_set_source_port_by_index() failed
lt: pa_context_set_source_port_by_index() patyrė nesėkmę

en: Terminate
lt: Nutraukti

en: Select a specific tab on load.
lt: Įkėlimo metu pasirinkti tam tikrą kortelę.

en: number
lt: numeris

en: Retry forever if pa quits (every 5 seconds).
lt: Be galo bandyti dar kartą, jei pa išeina (kas 5 sekundes).

en: Maximize the window.
lt: Išskleisti langą.

en: Show version.
lt: Rodyti versiją.
