pavucontrol - en to pl translation catalogue (124 entries)

en: PulseAudio Volume Control
pl: Sterowanie głośnością PulseAudio

en: Volume Control
pl: Sterowanie głośnością

en: Adjust the volume level
pl: Dostosowanie poziomu głośności

en: pavucontrol;Microphone;Volume;Fade;Balance;Headset;Speakers;Headphones;Audio;Mixer;Output;Input;Devices;Playback;Recording;System Sounds;Sound Card;Settings;Preferences;
pl: pavucontrol;Mikrofon;Głośność;Oddalenie;Balans;Zestaw słuchawkowy;Headset;Głośniki;Słuchawki;Dźwięk;Audio;Mikser;Mixer;Wyjście;Wejście;Urządzenia;wyjściowe;wejściowe;Odtwarzanie;Nagrywanie;Dźwięki systemowe;Karta;dźwiękowa;Ustawienia;Preferencje;Mono;Stereo;Surround;Przestrzenny;Dookolny;PCM;S/PDIF;HDMI;DTS;Dolby;Digital;

en: <b>left-front</b>
pl: <b>lewy przedni</b>

en: Card Name
pl: Nazwa karty

en: <b>Profile:</b>
pl: <b>Profil:</b>

en: Device Title
pl: Nazwa urządzenia

en: Mute audio
pl: Wycisza dźwięk

en: Lock channels together
pl: Łączy sterowanie kanałami

en: Set as fallback
pl: Ustawia jako zapasowe

en: <b>Latency offset:</b>
pl: <b>Przesunięcie opóźnienia:</b>

en: Advanced
pl: Zaawansowane

en: All Streams
pl: Wszystkie strumienie

en: Applications
pl: Programy

en: Virtual Streams
pl: Strumienie wirtualne

en: All Output Devices
pl: Wszystkie urządzenia wyjściowe

en: Hardware Output Devices
pl: Sprzętowe urządzenia wyjściowe

en: Virtual Output Devices
pl: Wirtualne urządzenia wyjściowe

en: All Input Devices
pl: Wszystkie urządzenia wejściowe

en: All Except Monitors
pl: Wszystko poza monitorami

en: Hardware Input Devices
pl: Sprzętowe urządzenia wejściowe

en: Virtual Input Devices
pl: Wirtualne urządzenia wejściowe

en: Monitors
pl: Monitory

en: <i>No application is currently playing audio.</i>
pl: <i>Żaden program obecnie nie odtwarza dźwięku.</i>

en: <b>_Show:</b>
pl: <b>Wyświe_tlanie:</b>

en: _Playback
pl: O_dtwarzanie

en: <i>No application is currently recording audio.</i>
pl: <i>Żaden program obecnie nie nagrywa dźwięku.</i>

en: _Recording
pl: _Nagrywanie

en: <i>No output devices available</i>
pl: <i>Brak dostępnych urządzeń wyjściowych</i>

en: <b>S_how:</b>
pl: <b>Wyświ_etlanie:</b>

en: _Output Devices
pl: Urządzenia wyjści_owe

en: <i>No input devices available</i>
pl: <i>Brak dostępnych urządzeń wejściowych</i>

en: <b>Sho_w:</b>
pl: <b>_Wyświetlanie:</b>

en: _Input Devices
pl: Urządzen_ia wejściowe

en: <i>No cards available for configuration</i>
pl: <i>Brak kart dostępnych do konfiguracji</i>

en: Show volume meters
pl: Wyświetlanie mierników głośności

en: _Configuration
pl: _Konfiguracja

en: <b>Rename device to:</b>
pl: <b>Zmiana nazwy urządzenia na:</b>

en: Stream Title
pl: Nazwa strumienia

en: direction
pl: kierunek

en: Card callback failure
pl: Oddzwonienie karty się nie powiodło

en: Sink callback failure
pl: Oddzwonienie odpływu się nie powiodło

en: Source callback failure
pl: Oddzwonienie źródła się nie powiodło

en: Sink input callback failure
pl: Oddzwonienie odpływu wejścia się nie powiodło

en: Source output callback failure
pl: Oddzwonienie odpływu wyjścia się nie powiodło

en: Client callback failure
pl: Oddzwonienie klienta się nie powiodło

en: Server info callback failure
pl: Oddzwonienie informacji serwera się nie powiodło

en: Failed to initialize stream_restore extension: %s
pl: Zainicjowanie rozszerzenia „stream_restore” się nie powiodło: %s

en: pa_ext_stream_restore_read() failed
pl: pa_ext_stream_restore_read() się nie powiodło

en: Failed to initialize device restore extension: %s
pl: Zainicjowanie rozszerzenia przywracania urządzenia się nie powiodło: %s

en: pa_ext_device_restore_read_sink_formats() failed
pl: pa_ext_device_restore_read_sink_formats() się nie powiodło

en: Failed to initialize device manager extension: %s
pl: Zainicjowanie rozszerzenia menedżera urządzeń się nie powiodło: %s

en: pa_ext_device_manager_read() failed
pl: pa_ext_device_manager_read() się nie powiodło

en: pa_context_get_sink_info_by_index() failed
pl: pa_context_get_sink_info_by_index() się nie powiodło

en: pa_context_get_source_info_by_index() failed
pl: pa_context_get_source_info_by_index() się nie powiodło

en: pa_context_get_sink_input_info() failed
pl: pa_context_get_sink_input_info() się nie powiodło

en: pa_context_get_client_info() failed
pl: pa_context_get_client_info() się nie powiodło

en: pa_context_get_server_info() failed
pl: pa_context_get_server_info() się nie powiodło

en: pa_context_get_card_info_by_index() failed
pl: pa_context_get_card_info_by_index() się nie powiodło

en: pa_context_subscribe() failed
pl: pa_context_subscribe() się nie powiodło

en: pa_context_client_info_list() failed
pl: pa_context_client_info_list() się nie powiodło

en: pa_context_get_card_info_list() failed
pl: pa_context_get_card_info_list() się nie powiodło

en: pa_context_get_sink_info_list() failed
pl: pa_context_get_sink_info_list() się nie powiodło

en: pa_context_get_source_info_list() failed
pl: pa_context_get_source_info_list() się nie powiodło

en: pa_context_get_sink_input_info_list() failed
pl: pa_context_get_sink_input_info_list() się nie powiodło

en: pa_context_get_source_output_info_list() failed
pl: pa_context_get_source_output_info_list() się nie powiodło

en: Connection failed, attempting reconnect
pl: Połączenie się nie powiodło, próba ponownego połączenia

en: Connection to PulseAudio failed. Automatic retry in 5s
    
    In this case this is likely because PULSE_SERVER in the Environment/X11 Root Window Properties
    or default-server in client.conf is misconfigured.
    This situation can also arise when PulseAudio crashed and left stale details in the X11 Root Window.
    If this is the case, then PulseAudio should autospawn again, or if this is not configured you should
    run start-pulseaudio-x11 manually.
pl: Połączenie z usługą PulseAudio się nie powiodło. Automatyczne ponowienie nastąpi za 5 sekund
    
    W tym przypadku jest to najprawdopodobniej spowodowane błędną konfiguracją
    zmiennej PULSE_SERVER w środowisku/właściwościach głównego okna X11
    lub default-server w pliku client.conf.
    Może to być też spowodowane awarią usługi PulseAudio, która pozostawiła
    poprzednie informacje w głównym oknie X11.
    Jeśli tak się stało, to usługa PulseAudio powinna ponownie się uruchomić.
    Jeśli automatyczne uruchamianie nie jest skonfigurowane, to należy ręcznie
    wykonać polecenie start-pulseaudio-x11.

en: pa_context_set_card_profile_by_index() failed
pl: pa_context_set_card_profile_by_index() się nie powiodło

en: <small>%0.0f%% (%0.2f dB)</small>
pl: <small>%0.0f%% (%0.2f dB)</small>

en: <small>%0.0f%% (-&#8734; dB)</small>
pl: <small>%0.0f%% (-&#8734; dB)</small>

en: <small>Silence</small>
pl: <small>Cisza</small>

en: <small>Min</small>
pl: <small>Minimum</small>

en: <small>100% (0 dB)</small>
pl: <small>100% (0 dB)</small>

en: <small><i>Base</i></small>
pl: <small><i>Podstawa</i></small>

en: Rename Device...
pl: Zmień nazwę urządzenia…

en: pa_context_set_port_latency_offset() failed
pl: pa_context_set_port_latency_offset() się nie powiodło

en: Sorry, but device renaming is not supported.
pl: Zmiana nazwy urządzenia nie jest obsługiwana.

en: You need to load module-device-manager in the PulseAudio server in order to rename devices
pl: Należy wczytać module-device-manager w serwerze PulseAudio, aby zmienić nazwę urządzenia

en: _Cancel
pl: _Anuluj

en: pa_ext_device_manager_write() failed
pl: pa_ext_device_manager_write() się nie powiodło

en: Error reading config file %s: %s
pl: Błąd podczas odczytywania pliku konfiguracji %s: %s

en: Error saving preferences
pl: Błąd podczas zapisywania preferencji

en: Error writing config file %s
pl: Błąd podczas zapisywania pliku konfiguracji %s

en:  (plugged in)
pl:  (podłączone)

en:  (unavailable)
pl:  (niedostępne)

en:  (unplugged)
pl:  (odłączone)

en: Failed to read data from stream
pl: Odczytanie danych ze strumienia się nie powiodło

en: Peak detect
pl: Wykrywanie szczytów

en: Failed to create monitoring stream
pl: Utworzenie strumienia monitorowania się nie powiodło

en: Failed to connect monitoring stream
pl: Połączenie ze strumienia monitorowania się nie powiodło

en: Ignoring sink-input due to it being designated as an event and thus handled by the Event widget
pl: Ignorowanie sink-input, ponieważ jest ono oznaczone jako zdarzenie, więc jest obsługiwane przez widżet „Zdarzenia”

en: System Sounds
pl: Dźwięki systemowe

en: Establishing connection to PulseAudio. Please wait...
pl: Nawiązywanie połączenia z usługą PulseAudio. Proszę czekać…

en: pa_ext_stream_restore_write() failed
pl: pa_ext_stream_restore_write() się nie powiodło

en: on
pl: na

en: Terminate Playback
pl: Zakończ odtwarzanie

en: Unknown output
pl: Nieznane wyjście

en: pa_context_set_sink_input_volume() failed
pl: pa_context_set_sink_input_volume() się nie powiodło

en: pa_context_set_sink_input_mute() failed
pl: pa_context_set_sink_input_mute() się nie powiodło

en: pa_context_kill_sink_input() failed
pl: pa_context_kill_sink_input() się nie powiodło

en: pa_context_set_sink_volume_by_index() failed
pl: pa_context_set_sink_volume_by_index() się nie powiodło

en: Volume Control Feedback Sound
pl: Dźwięk kontrolny sterowania głośnością

en: pa_context_set_sink_mute_by_index() failed
pl: pa_context_set_sink_mute_by_index() się nie powiodło

en: pa_context_set_default_sink() failed
pl: pa_context_set_default_sink() się nie powiodło

en: pa_context_set_sink_port_by_index() failed
pl: pa_context_set_sink_port_by_index() się nie powiodło

en: pa_ext_device_restore_save_sink_formats() failed
pl: pa_ext_device_restore_save_sink_formats() się nie powiodło

en: from
pl: z

en: Terminate Recording
pl: Zakończ nagrywanie

en: Unknown input
pl: Nieznane wejście

en: pa_context_set_source_output_volume() failed
pl: pa_context_set_source_output_volume() się nie powiodło

en: pa_context_set_source_output_mute() failed
pl: pa_context_set_source_output_mute() się nie powiodło

en: pa_context_kill_source_output() failed
pl: pa_context_kill_source_output() się nie powiodło

en: pa_context_set_source_volume_by_index() failed
pl: pa_context_set_source_volume_by_index() się nie powiodło

en: pa_context_set_source_mute_by_index() failed
pl: pa_context_set_source_mute_by_index() się nie powiodło

en: pa_context_set_default_source() failed
pl: pa_context_set_default_source() się nie powiodło

en: pa_context_set_source_port_by_index() failed
pl: pa_context_set_source_port_by_index() się nie powiodło

en: Terminate
pl: Zakończ

en: Select a specific tab on load.
pl: Wczytuje podaną kartę.

en: number
pl: numer

en: Retry forever if pa quits (every 5 seconds).
pl: Ponawia w nieskończoność, jeśli PulseAudio zakończy działanie (co 5 sekund).

en: Maximize the window.
pl: Maksymalizuje okno.

en: Show version.
pl: Wyświetla wersję.
