pavucontrol - en to sr translation catalogue (76 entries)

en: PulseAudio Volume Control
sr: PulseAudio контрола јачине звука

en: Volume Control
sr: Контрола јачине звука

en: Adjust the volume level
sr: Подесите ниво јачине звука

en: <b>left-front</b>
sr: <b>леви-предњи</b>

en: Card Name
sr: Име картице

en: <b>Profile:</b>
sr: <b>Профил:</b>

en: Mute audio
sr: Нечујно

en: Lock channels together
sr: Закључај канале заједно

en: Set as fallback
sr: Постави као замену

en: <b>Port:</b>
sr: <b>Порт:</b>

en: <i>No application is currently playing audio.</i>
sr: <i>Нема програма који тренутно репродукује звук.</i>

en: <b>_Show:</b>
sr: <b>_Прикажи:</b>

en: _Playback
sr: _Репродукција

en: <i>No application is currently recording audio.</i>
sr: <i>Нема програма који тренутно снима звук.</i>

en: _Recording
sr: _Снимање

en: <i>No output devices available</i>
sr: <i>Нема доступних излазних уређаја</i>

en: <b>S_how:</b>
sr: <b>П_рикажи:</b>

en: _Output Devices
sr: _Излазни уређаји

en: <i>No input devices available</i>
sr: <i>Нема доступних улазних уређаја</i>

en: <b>Sho_w:</b>
sr: <b>При_кажи:</b>

en: _Input Devices
sr: _Улазни уређаји

en: <i>No cards available for configuration</i>
sr: <i>Нема доступних картица за подешавање</i>

en: _Configuration
sr: _Подешавања

en: Stream Title
sr: Назив тока

en: direction
sr: смер

en: Card callback failure
sr: Неуспешан опозив картице

en: Sink callback failure
sr: Неуспешан опозив сливника

en: Source callback failure
sr: Неуспешан опозив извора

en: Sink input callback failure
sr: Неуспешан опозив сливника улаза

en: Source output callback failure
sr: Неуспешан опозив извора излаза

en: Client callback failure
sr: Неуспешан опозив клијента

en: Server info callback failure
sr: Неуспешан опозив информација о серверу

en: Failed to initialize stream_restore extension: %s
sr: Неуспешна иницијализација проширења stream_restore: %s

en: pa_ext_stream_restore_read() failed
sr: Неуспела функција pa_ext_stream_restore_read()

en: pa_context_get_sink_info_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_sink_info_by_index()

en: pa_context_get_source_info_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_source_info_by_index()

en: pa_context_get_sink_input_info() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_sink_input_info()

en: pa_context_get_client_info() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_client_info()

en: pa_context_get_server_info() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_server_info()

en: pa_context_get_card_info_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_card_info_by_index()

en: pa_context_subscribe() failed
sr: Неуспела функција pa_context_subscribe()

en: pa_context_client_info_list() failed
sr: Неуспела функција pa_context_client_info_list()

en: pa_context_get_card_info_list() failed
sr: Није успело извршавање функције pa_context_get_card_info_list()

en: pa_context_get_sink_info_list() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_sink_info_list()

en: pa_context_get_source_info_list() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_source_info_list()

en: pa_context_get_sink_input_info_list() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_sink_input_info_list()

en: pa_context_get_source_output_info_list() failed
sr: Неуспела функција pa_context_get_source_output_info_list()

en: pa_context_set_card_profile_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_card_profile_by_index()

en: <small>Silence</small>
sr: <small>Тишина</small>

en: <small>Min</small>
sr: <small>Мин</small>

en: <small><i>Base</i></small>
sr: <small><i>Основа</i></small>

en: Failed to read data from stream
sr: Неуспело очитавање података са тока

en: Peak detect
sr: Откривање максималног нивоа

en: Failed to create monitoring stream
sr: Неуспело прављење надзорног тока

en: Failed to connect monitoring stream
sr: Неуспело повезивање са надзорним током

en: System Sounds
sr: Системски звуци

en: pa_ext_stream_restore_write() failed
sr: Неуспела функција pa_ext_stream_restore_write()

en: on
sr: на

en: Terminate Playback
sr: Прекини репродукцију

en: Unknown output
sr: Непознат излаз

en: pa_context_set_sink_input_volume() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_sink_input_volume()

en: pa_context_set_sink_input_mute() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_sink_input_mute()

en: pa_context_kill_sink_input() failed
sr: Неуспела функција pa_context_kill_sink_input()

en: pa_context_set_sink_volume_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_sink_volume_by_index()

en: Volume Control Feedback Sound
sr: Контрола јачине одзива звука

en: pa_context_set_sink_mute_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_sink_mute_by_index()

en: pa_context_set_default_sink() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_default_sink()

en: pa_context_set_sink_port_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_sink_port_by_index()

en: from
sr: са

en: Terminate Recording
sr: Прекини снимање

en: Unknown input
sr: Непознат улаз

en: pa_context_kill_source_output() failed
sr: Неуспела функција pa_context_kill_source_output()

en: pa_context_set_source_volume_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_source_volume_by_index()

en: pa_context_set_source_mute_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_source_mute_by_index()

en: pa_context_set_default_source() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_default_source()

en: pa_context_set_source_port_by_index() failed
sr: Неуспела функција pa_context_set_source_port_by_index()
