pcmanfm 1.1 - en to fa translation catalogue (148 entries)

en: Desktop Preferences
fa: ترجیحات رومیزی

en: <b>Background</b>
fa: <b>تصویر پس‌زمینه</b>

en: Wallpaper _mode:
fa: حالت تصویر پس زمینه:

en: _Wallpaper:
fa: تصویر پس زمینه:

en: Please select an image file
fa: لطفا پرونده تصویر را انتخاب کنید

en: _Use the same wallpaper on all desktops
fa: استفاده از تصویر پس‌زمینه یکسان در تمام رومیزی‌ها

en: _Background color:
fa: رنگ پس زمینه:

en: <b>Text</b>
fa: <b>متن</b>

en: _Font of label text:
fa: قلم برچسب متن:

en: C_olor of label text:
fa: رنگ برچسب متن:

en: Color of _shadow:
fa: رنگ سایه:

en: _Appearance
fa:  ظاهر

en: <b>Show desktop icons</b>
fa: <b>نمایش آیکن های رومیزی</b>

en: _Desktop Icons
fa: آیکن‌های رومیزی

en: _Show menus provided by window managers when desktop is clicked
fa: نمایش منوهای مدیر پنجره وقتی رومیزی کلیک می شود

en: Ad_vanced
fa: پیشرفته

en: Fill with background color only
fa: رنگ کردن فقط با رنگ پس‌زمینه

en: Preferences
fa: ترجیحات

en: <b>Behavior</b>
fa: <b>رفتار</b>

en: _Open files with single click
fa: بازکردن پرونده‌ها با یک کلیک

en: Delay of auto-selection in single click mode (0 to disable)
fa: تاخیر انتخاب خودکار در حالت تک کلیک (۰ برای غیر فعال سازی)

en: Co_nfirm before deleting files
fa: تایید قبل از حذف پرونده‌ها

en: _Bookmarks:
fa: نشانک‌ها

en: Defaul_t drop action:
fa: پیش فرض حالت انداختن:

en: _Unfold tab when files are dragged onto tab button
fa: هنگامی که پرونده‌ها در حال کپی شدن در لبه هستند از آن لبه عبور نشود

en: <b>Default View</b>
fa: <b>نمایش پیشفرض</b>

en: Vie_w Mode:
fa: حالت دیدن:

en: _General
fa: کلی

en: <b>Icons</b>
fa: <b>آیکن‌ها</b>

en: Size of _big icons:
fa: اندازه ی آیکن‌های بزرگ:

en: Size of small _icons:
fa: اندازه ی آیکن‌های کوچک:

en: Size of _thumbnails:
fa: اندازه تصویر بندانگشتی‌ها:

en: Size of side _pane icons:
fa: اندازه ی آیکن‌های قطعه کناری:

en: _Show thumbnails of files
fa: نمایش تصاویر بندانگشتی پرونده‌ها

en: _Only show thumbnails for local files
fa: فقط نمایش تصاویر بندانگشتی برای پرونده های محلی

en: Do _not generate thumbnails for files exceeding this size:
fa: برای پرونده های بزرگتر از این اندازه تصویر بندانگشتی تولید نکن:

en: <b>User Interface</b>
fa: <b>رابط کاربری</b>

en: Us_e SI decimal prefixes instead of IEC binary prefixes
fa: استفاده از پسوند‌های دهدهی متریک به جای پسوندهای دودویی IEC

en: Treat backup files as _hidden
fa: رفتار با پرونده‌های پشتیبان مانند پرونده‌های مخفی

en: Al_ways show full file names
fa: نمایش دایمی نام کامل پرونده‌ها

en: _Display
fa: نمایش

en: Hid_e 'Close tab' buttons
fa: پنهان سازی دکمه‌های 'بستن زبانه'

en: Al_ways show the tab bar
fa: نمایش دایمی نوار زبانه

en: <b>Directories Tree</b>
fa: درختواره پوشه‌ها

en: Hide e_xpander on empty or locked folder
fa: پنهان سازی گسترش‌گر در پوشه‌های خالی یا قفل شده

en: <b>Show in Places:</b>
fa: <b>نمایش در محل:</b>

en: _Trash Can
fa: سطل زباله

en: App_lications
fa: برنامه ها

en: _Layout
fa: طرح

en: <b>Auto-mount</b>
fa: <b>خودسوار</b>

en: _Mount mountable volumes automatically on program startup
fa: سوار کردن رسانه‌های جداشدنی به طور خودکار در آغاز برنامه

en: Mo_unt removable media automatically when they are inserted
fa: سوار کردن رسانه ی جداشدنی به طور خودکار وقتی متصل می شوند

en: _Show available options for removable media when they are inserted
fa: نمایش گزینه های موجود برای رسانه های جداشدنی وقتی وارد می شوند

en: _Open mounted removable media in new tab instead of new window
fa: باز کردن رسانه‌های جداشدنی سوار شده در یک لبه به جای پنجره جدید

en: _Volume Management
fa: مدیریت صدا

en: <b>Programs</b>
fa: <b>برنامه ها</b>

en: _Terminal emulator:
fa: شبیه ساز ترمینال:

en: _Switch user command:
fa: دستور تعویض کاربر:

en: A_rchiver integration:
fa: یکپارچه سازی با آشیوساز:

en: If checked then use Startup Notify for application if another not stated explicitly.
    If unchecked then use Startup Notify only if that is defined for application.
fa: اگر تیک داشت و برنامه دیگری تعیین نشده بود از آگاه‌سازی در زمان اجرای برنامه استفاده کن.
    اگر تیک نداشت وبرای برنامه تعریف شده بود از آگاه‌سازی در زمان اجرااستفاده کن

en: _Advanced
fa: پیش رفته

en: Auto (move if on the same FS, copy otherwise)
fa: خودکار (انتقال در صورت یکسان بودن پرونده سیستم، در غیر اینصورت کپی)

en: Copy
fa: کپی

en: Move
fa: انتقال

en: Ask
fa: بپرس

en: Removable medium is inserted
fa: رسانه جداشدنی وصل شد

en: <b>Removable medium is inserted</b>
fa: <b>رسانه جداشدنی وارد شد</b>

en: Type of medium:
fa: نوع رسانه

en: Detecting...
fa: درحال پیداکردن...

en: Please select the action you want to perform:
fa: لطفا عملی را که می خواهید انجام دهید انتخاب کنید:

en: Open in File Manager
fa: بازکردن در برنامه مدیر پرونده

en: Open in New Ta_b
fa: بازکردن در زبانه جدید

en: Open in New Win_dow
fa: بازکردن در پنجره جدید

en: Open in Termina_l
fa: بازکردن در ترمینال

en: Stic_k to Current Position
fa: چسبیدن به موقعیت کنونی

en: Snap to _Grid
fa: ضربه به شبکه

en: _File
fa: پرونده

en: _New Window
fa: پنجره جدید

en: New T_ab
fa: زبانه جدید

en: Create new tab for this folder
fa: ایجاد لبه جدید برای این پوشه

en: C_reate New...
fa: ساخت ... جدید

en: Folder
fa: پوشه

en: Empty File
fa: پرونده خالی

en: _Close Tab
fa: بستن زبانه

en: Close _Window
fa: بستن پنجره

en: _Edit
fa: ویرایش

en: _Invert Selection
fa: واگردانی انتخاب

en: Prefere_nces
fa: ترجیحات

en: _View
fa: دیدن

en: _Reload Folder
fa: بارگذاری مجدد پوشه

en: Reload current folder
fa: بارگذاری مجدد پوشه کنونی

en: Side _Pane
fa: قطعه کناری

en: S_ort Files
fa: مرتب کردن پرونده‌ها

en: _Help
fa: کمک

en: _Go
fa: برو

en: _Previous Folder
fa: پوشه قبلی

en: _Next Folder
fa: پوشه بعدی

en: Pa_rent Folder
fa: پوشه مادر

en: Go to parent Folder
fa: رفتن به پوشه مادر

en: H_ome Folder
fa: پوشه خانگی

en: _Desktop
fa: رومیزی

en: _Applications
fa: برنامه‌ها

en: _Bookmarks
fa: نشانک ها

en: Open Current Folder in _Terminal
fa: باز کردن پوشه کنونی در ترمینال

en: Sho_w Side Pane
fa: نمایش قطعه کناری

en: Show Status B_ar
fa: نمایش نوار وضعیت

en: Fullscreen _Mode
fa: حالت تمام صفحه

en: _Icon View
fa: دیدن آیکنی

en: _Compact View
fa: دیدن فشرده

en: _Thumbnail View
fa: دیدن تصویر بندی

en: Detailed _List View
fa: جزییات دیدن به صورت لیست

en: By _Name
fa: با نام

en: By _Modification Time
fa: با زمان تغییر

en: By _Size
fa: با اندازه

en: By File _Type
fa: با نوع پرونده

en: Places
fa: مکان‌ها

en: Directory Tree
fa: درختواره پوشه

en: Remote
fa: راه دور

en: You are in super user mode
fa: شما در حالت کاربر برتر هستید

en: Tab: cycle focus Folder View -> Side Pane -> Tools Bar
    Shift+Tab: cycle focus Tools Bar -> Side Pane -> Folder View
    F6: change focus Side pane <-> Folder view
    F8: focus divider between Side pane and Folder view
    F10: activate main menu
    Ctrl+L or Alt+D: jump focus to Path Bar
fa: Tab: نمایش پوشه به صورت تمرکز چرخشی -> قطعه کناری -> نوار ابزار
    Shift+Tab:نوار ابزار به صورت تمرکز چرخشی -> قطع کناری -> نمایش پوشه
    F6: تغییر تمرکز قطعه کناری <-> نمایش پوشه
    F8: تمرکز راه‌انداز بین قطعه کناری و نمایش پوشه
    F10: فعال ‌سازی منوی اصلی
    Ctrl+L یا Alt+D: تمرکز پرشی به نوار مسیر

en: Add following folder to bookmarks:
    '%s'
    Enter a name for the new bookmark item:
fa: افزودن پوشه‌های ذیل به نشانک‌ها:
    '%s'
    نامی برای مورد جدید نشانک وارد کنید:

en: Add to Bookmarks
fa: افزودن به نشانکها

note: options only acceptable by first pcmanfm instance. These options are not passed through IPC
en: Name of configuration profile
fa: نام نمایه پیکره‌بندی

en: PROFILE
fa: نمایه

en: Run PCManFM as a daemon
fa: اجرای PCManFM در پس‌زمینه

en: No function. Just to be compatible with nautilus
fa: بدون عملگر. فقط برای سازگاری با مدیر پرونده ناتیلوس

note: options that are acceptable for every instance of pcmanfm and will be passed through IPC.
en: Launch desktop manager
fa: آغاز مدیر رومیزی

en: Turn off desktop manager if it's running
fa: خاموش کردن مدیر رومیزی اگر در حال اجرا است

en: Open desktop preference dialog
fa: باز کردن محاوره ی ترجیحات رومیزی

en: Use --desktop option only for one screen
fa: از گزینه desktop-- فقط برای یک صفحه استفاده شود

en: Set desktop wallpaper from image FILE
fa: انتخاب تصویر پس زمینه از پرونده تصویر

en: FILE
fa: پرونده

en: MODE
fa: حالت

en: Open Preferences dialog on the page N
fa: باز کردن محاوره ی ترجیحات در صفحه N

en: Open new window
fa: بازکردن پنجره جدید

en: Window role for usage by window manager
fa: قاعده پنجره برای استفاده توسط مدیر پنجره

en: ROLE
fa: قاعده

en: [FILE1, FILE2,...]
fa: [پرونده۱، پرونده۲،...]

en: Terminal emulator is not set.
fa: شبیه ساز ترمینال تنظیم نشده است

en: Open in New T_ab
fa: بازکردن در زبانه جدید

en: %d item selected | %d items selected
fa[0]: %d مورد انتخاب شده است
fa[1]: %d مورد انتخاب شده است

en: Free space: %s (Total: %s)
fa: فضای خالی : %s (کل: %s)

en: %d item | %d items
fa[0]: %d مورد
fa[1]: %d مورد

en:  (%d hidden) |  (%d hidden)
fa[0]: (%d مخفی شده)
fa[1]: (%d مخفی شده)

en: File Manager PCManFM
fa: مدیر پرونده PCManFM

en: File Manager
fa: مدیر پرونده

en: Browse the file system and manage the files
fa: مرور پرونده سیستم و مدیریت پرونده‌ها

en: Change desktop wallpapers and behavior of desktop manager
fa: تغییر پس‌زمینه‌ها و رفتار مدیر رومیزی
