pcmanfm 1.1 - en to he translation catalogue (224 entries)

en: Copyright (C) 2009 - 2021
he: כל הזכויות שמורות (C)‏ 2009 - 2021

en: Desktop Preferences
he: העדפות שולחן העבודה

en: <b>Background</b>
he: <b>רקע</b>

en: Wallpaper _mode:
he: מצב _תמונת הרקע:

en: _Wallpaper:
he: _רקע שולחן העבודה:

en: Please select an image file
he: נא לבחור בקובץ תמונה

en: _Use the same wallpaper on all desktops
he: שימוש ב_אותו הרקע בכל שולחנות העבודה

en: _Background color:
he: _צבע הרקע:

en: <b>Text</b>
he: <b>טקסט</b>

en: _Font of label text:
he: גופן טקסט ה_תוויות:

en: C_olor of label text:
he: צב_ע טקסט התוויות:

en: Color of _shadow:
he: צ_בע הצל:

en: _Appearance
he: מ_ראה

en: <b>Show desktop icons</b>
he: <b>הצגת סמלי שולחן העבודה</b>

en: _Show "Documents" folder on the desktop
he: הצגת תיקיית „מ_סמכים“ על שולחן העבודה

en: Sho_w "Devices" folder on the desktop
he: הצגת תיקיית „ה_תקנים“ על שולחן העבודה

en: Show "_Trash Can" folder on the desktop
he: הצגת תיקיית „ס_ל האשפה“ על שולחן העבודה

en: S_how connected volumes on the desktop
he: הצגת כרכי _אחסון מחוברים על שולחן העבודה

en: _Desktop Icons
he: סמלי _שולחן העבודה

en: _Show menus provided by window managers when desktop is clicked
he: הצגת הת_פריטים המסופקים על ידי מנהלי החלונות בעת לחיצה על שולחן העבודה

en: _Use desktop as a folder (show icons on it) by path:
he: שימוש בשולחן העבודה כ_תיקייה (אפשרות להצגת סמלים) לפי נתיב:

[ctx: Use path for some folder: ...]
en: Default
he: בררת מחדל

[ctx: Use path for some folder: ...]
en: Custom:
he: התאמה אישית:

en: Select a Desktop Folder
he: בחירת תיקיית שולחן העבודה

en: _Open folders from desktop in new window
he: _פתיחת תיקיות משולחן העבודה בחלון חדש

en: Ad_vanced
he: מת_קדם

en: Fill with background color only
he: מילוי בצבע הרקע בלבד

en: Stretch to fill the entire monitor area
he: מתיחה כדי למלא את כל שטח הצג

en: Stretch to fit the monitor area
he: מתיחה לצורך התאמה לשטח הצג

en: Center unscaled image on the monitor
he: מרכוז תמונה בלתי מטופלת ביחס לצג

en: Tile the image to fill the entire monitor area
he: פריסת התמונה כך שתמלא את כל שטח המסך

en: Stretch and crop to fill the monitor area
he: מתיחה וחיתוך כדי למלא את כל שטח המסך

en: Stretch to fill the complete screen
he: מתיחה כדי למלא את כל המסך

en: Open in current tab
he: פתיחה בלשונית הנוכחית

en: Open in new tab
he: פתיחה בלשונית חדשה

en: Open in new window
he: פתיחה בחלון חדש

en: Preferences
he: העדפות

en: <b>Behavior</b>
he: <b>התנהגות</b>

en: _Open files with single click
he: פתיחת קבצים בלחיצה _בודדת

en: Delay of auto-selection in single click mode (0 to disable)
he: מצב השהיית בחירה אוטומטית בלחיצה בודדת (0 לנטרול)

en: Co_nfirm before deleting files
he: י_ש לאשר לפני מחיקת קבצים

en: _Bookmarks:
he: _סימניות:

en: Defaul_t drop action:
he: פעילות ההשלכה כ_בררת מחדל:

en: _Unfold tab when files are dragged onto tab button
he: _גילוי הלשונית כאשר קבצים נגררים אל לחצן הלשונית

en: <b>Default View</b>
he: <b>תצוגת בררת המחדל</b>

en: Vie_w Mode:
he: מ_צב התצוגה:

en: _General
he: _כללי

en: <b>Icons</b>
he: <b>סמלים</b>

en: Size of _big icons:
he: גודל הסמלים ה_גדולים:

en: Size of small _icons:
he: גודל הסמלים ה_קטנים:

en: Size of _thumbnails:
he: גודל התמונות הממו_זערות:

en: Size of side _pane icons:
he: גודל הסמלים ב_סרגל הצד:

en: _Show thumbnails of files
he: ה_צגת תמונות ממוזערות של קבצים

en: _Only show thumbnails for local files
he: יש להציג תמונות ממוזערות עבור קבצים מקומיים _בלבד

en: Do _not generate thumbnails for files exceeding this size:
he: אין לייצר תמונות ממוזערות עבור קבצים ה_חורגים מגודל זה:

en: <b>User Interface</b>
he: <b>מנשק המשתמש</b>

en: Us_e SI decimal prefixes instead of IEC binary prefixes
he: _שימוש בקידומות עשרוניות לפי תקן ה־SI במקום קידומות בינריות לפי תקן ה־IEC

en: Treat backup files as _hidden
he: להתייחס לקובצי _גיבוי כאל קבצים מוסתרים

en: Al_ways show full file names
he: תמיד להציג _שמות קבצים מלאים

en: _Display
he: _תצוגה

en: Hid_e 'Close tab' buttons
he: הסתרת _לחצני 'סגירת הלשונית'

en: Al_ways show the tab bar
he: תמיד להציג את _סרגל הלשוניות

note: Use genitive case here, context is: width is XXX characters
en: characters
he: תווים

en: <b>Directories Tree</b>
he: <b>עץ תיקיות</b>

en: Hide e_xpander on empty or locked folder
he: הסתרת מקטע הה_רחבה על תיקיות ריקות או נעולות

en: <b>Show in Places:</b>
he: <b>הצגה תחת מיקומים:</b>

en: _Home Folder
he: תיקיית ה_בית

en: Des_ktop
he: _שולחן העבודה

en: _Trash Can
he: _סל האשפה

en: _Filesystem Root
he: שורש מ_ערכת הקבצים

en: App_lications
he: _יישומים

en: Dev_ices
he: ה_תקנים

en: _Network
he: _רשת

en: _Layout
he: _פריסה

en: <b>Auto-mount</b>
he: <b>עיגון אוטומטי</b>

en: _Mount mountable volumes automatically on program startup
he: עיגון _אוטומטי של כרכים שאינם מעוגנים עם הפעלת התכנית

en: Mo_unt removable media automatically when they are inserted
he: עיגון של התקנים נתיקים _אוטומטית בעת החיבור

en: _Show available options for removable media when they are inserted
he: יש להציג את האפשרויות הזמינות עבור התקנים _נתיקים בעת החיבור

en: _Remove selected
he: ה_סרת הנבחרים

en: _Open mounted removable media in new tab instead of new window
he: פתיחת התקנים נתיקים ב_לשונית חדשה במקום בחלון חדש

en: When removable medium unmounted:
he: בעת ניתוק של התקן נתיק:

en: _Volume Management
he: ניהול _כרכים

en: <b>Programs</b>
he: <b>תכניות</b>

en: _Terminal emulator:
he: מ_דמה מסוף:

en: _Switch user command:
he: _פקודת החלפת משתמש:

en: A_rchiver integration:
he: שילוב תכנית ה_ארכיון:

en: <b>Templates</b>
he: <b>תבניות</b>

en: <b>Other Options</b>
he: <b>אפשרויות אחרות</b>

en: If checked then use Startup Notify for application if another not stated explicitly.
    If unchecked then use Startup Notify only if that is defined for application.
he: אם סומן, יש להשתמש בהתרעת הפעלה עבור יישום אם לא צוין אחר במפורש.
    אם לא סומן, יש להשתמש בהתרעת הפעלה רק אם הוגדר עבור היישום.

en: _Advanced
he: מ_תקדם

en: Modules
he: מודולים

en: Auto (move if on the same FS, copy otherwise)
he: אוטומטית (להעביר אם באותה מערכת הקבצים, להעתיק אם לא כך)

en: Copy
he: העתקה

en: Move
he: העברה

en: Ask
he: הצגת שאלה

en: Icon view
he: תצוגת סמלים

en: Compact view
he: תצוגה קומפקטית

en: Thumbnail view
he: תצוגת תמונות ממוזערות

en: Detailed list view
he: תצוגת רשימה מפורטת

en: Removable medium is inserted
he: התקן מדיה נשלף מחובר

en: <b>Removable medium is inserted</b>
he: <b>ארע חיבור של התקן מדיה נשלף</b>

en: Type of medium:
he: סוג התקן המדיה:

en: Detecting...
he: בהליכי זיהוי...

en: Please select the action you want to perform:
he: נא לבור את הפעולה שברצונך לבצע:

en: Connect to remote server
he: התחברות לשרת מרוחק

en: _Type:
he: _סוג:

en: _Host:
he: מ_ארח:

en: _Port:
he: _פתחה:

en: Pa_th:
he: _נתיב:

en: _Anonymous login
he: כניסה _אלמונית

en: _Login as:
he: _כניסה באמצעות:

en: mixed content
he: תוכן מעורב

en: removable disk
he: כונן נשלף

en: Open in File Manager
he: פתיחה במנהל קבצים

en: Open in New Ta_b
he: פתיחה ב_לשונית חדשה

en: Open in New Win_dow
he: פתיחה ב_חלון חדש

en: Open in Termina_l
he: פתיחה ב_מסוף

en: _Remove from Desktop
he: ה_סרה משולחן העבודה

en: Stic_k to Current Position
he: ה_צמדה למיקום הנוכחי

en: Snap to _Grid
he: הצמדה ל_רשת

en: Activate file
he: הפעלת קובץ

en: Show file menu
he: הצגת תפריט קובץ

en: Show desktop menu
he: הצגת תפריט שולחן העבודה

note: FIXME: set name by monitor
en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: _File
he: _קובץ

en: _New Window
he: חלון _חדש

en: New T_ab
he: _לשונית חדשה

en: Create new tab for this folder
he: יצירת לשונית חדשה עבור תיקייה זו

en: C_reate New...
he: י_צירת חדש...

en: Folder
he: תיקייה

en: Empty File
he: קובץ ריק

en: Folder Propertie_s
he: מאפייני _תיקייה

en: _Close Tab
he: _סגירת הלשונית

en: Close _Window
he: ס_גירת החלון

en: _Edit
he: ע_ריכה

en: C_ut
he: ג_זירה

en: Move to _Trash
he: העברה ל_אשפה

en: R_ename...
he: _שינוי שם…

en: D_uplicate...
he: _שכפול…

en: Create Lin_k...
he: יצירת _קישור...

en: _Move to...
he: הע_ברה אל...

en: Copy to_...
he: הע_תקה אל...

en: Propertie_s
he: מ_אפיינים

en: _Invert Selection
he: הי_פוך הבחירה

en: Prefere_nces
he: ה_עדפות

en: _View
he: _תצוגה

en: _Reload Folder
he: _רענון התיקייה

en: Reload current folder
he: רענון התיקייה הנוכחית

en: Tool_bar
he: סרגל _כלים

en: Side _Pane
he: _חלונית צד

en: S_ort Files
he: _מיון קבצים

en: Fil_ter...
he: מ_סנן…

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Keyboard Navigation
he: _ניווט בעזרת המקלדת

en: _Go
he: _מעבר

en: _Previous Folder
he: לתיקייה ה_קודמת

en: Return to previous folder in history
he: חזרה לתיקייה הקודמת בהיסטוריה

en: _Next Folder
he: לתיקייה ה_באה

en: Pa_rent Folder
he: תיקיית ההו_רה

en: Go to parent Folder
he: מעבר לתיקיית ההורה

en: H_ome Folder
he: תיקיית ה_בית

en: Go to home folder
he: מעבר לתיקיית הבית

en: _Desktop
he: _שולחן עבודה

en: Go to desktop folder
he: מעבר לתיקיית שולחן העבודה

en: Open trash can
he: פתיחת סל המיחזור

en: Go fo filesystem root
he: מעבר לשורש מערכת הקבצים

en: _Applications
he: _יישומים

en: Net_work
he: _רשת

en: _Go to Location...
he: מ_עבר למיקום...

en: _Connect to Server...
he: הת_חברות לשרת...

en: Open a window to choose remote folder location
he: פתיחת חלון לבחירת מיקום של תיקייה מרוחקת

en: Go to the path in the location bar
he: מעבר לנתיב בסרגל המיקום

en: _Bookmarks
he: _סימניות

en: _Add to Bookmarks...
he: הוספה ל_סימניות...

en: Add current folder to bookmarks list
he: הוספת התיקייה הנוכחית לרשימת הסימניות

en: Too_ls
he: _כלים

en: Open Current Folder in _Terminal
he: פתיחת התיקייה הנוכחית ב_מסוף

en: Fin_d Files...
he: _חיפוש קבצים...

en: Open search dialog
he: פתיחת דו־שיח החיפוש

en: _Run a Command in Current Folder...
he: ה_פעלת פקודה בתיקייה הנוכחית...

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
he: _ערבוב בין קבצים ותיקיות

en: Sho_w Side Pane
he: הצגת _חלונית צד

en: Show Status B_ar
he: הצגת שורת מ_צב

en: Fullscreen _Mode
he: מצב מ_סך מלא

en: _Icon View
he: תצוגת _סמלים

en: _Compact View
he: תצוגה _קומפקטית

en: _Thumbnail View
he: תצוגת ת_מונות ממוזערת

en: Detailed _List View
he: תצוגת רשימה מ_פורטת

en: By _Name
he: לפי _שם

en: By _Modification Time
he: לפי מועד ה_שינוי האחרון

en: By _Size
he: לפי _גודל

en: By File _Type
he: לפי _סוג קובץ

en: Places
he: מיקומים

en: Directory Tree
he: עץ תיקיות

en: Remote
he: מרוחק

en: _Location
he: מי_קום

en: _Buttons
he: _כפתורים

en: Show history of visited folders
he: הצגת היסטוריית התיקיות שביקרת בהן

en: History
he: היסטוריה

en: You are in super user mode
he: המצב הנוכחי הוא מצב משתמש על

en: Lightweight file manager
he: מנהל קבצים קליל

en: 
    Developed by Hon Jen Yee (PCMan)
he: 
    פותח על ידי Hon Jen Yen (PCMan)‎

en: Tab: cycle focus Folder View -> Side Pane -> Tools Bar
    Shift+Tab: cycle focus Tools Bar -> Side Pane -> Folder View
    F6: change focus Side pane <-> Folder view
    F8: focus divider between Side pane and Folder view
    F10: activate main menu
    Ctrl+L or Alt+D: jump focus to Path Bar
he: Tab: העברת המיקוד בין תצוגת התיקייה -> סרגל הצד -> סרגל הכלים
    Shift+Tab: העברת המיקוד בין סרגל הכלים -> חלונית הצד -> תצוגת התיקייה
    F6: העברת המיקוד בין חלונית צד <-> תצוגת תיקייה
    F8: העברת המיקוד למפריד בין חלונית הצד לבין תצוגת התיקייה
    F10: הפעלת התפריט הראשי
    Ctrl+L או Alt+D: העברת המיקוד לסרגל הנתיב

en: Current folder is inaccessible
he: התיקייה הנוכחית אינה נגישה

en: Add following folder to bookmarks:
    '%s'
    Enter a name for the new bookmark item:
he: הוספת התיקייה הבאה לסימניות:
    '%s'
    יש להזין שם עבור פריט הסימנייה החדשה:

en: Add to Bookmarks
he: הוספה לסימניות

en: Select filter
he: בחירת מסנן

note: options only acceptable by first pcmanfm instance. These options are not passed through IPC
en: Name of configuration profile
he: שם פרופיל התצורה

en: Run PCManFM as a daemon
he: הרצת PCManFM כסוכן ברקע

en: No function. Just to be compatible with nautilus
he: אין פונקציה. נועד לצורכי תאימות עם nautilus

note: options that are acceptable for every instance of pcmanfm and will be passed through IPC.
en: Launch desktop manager
he: טעינת מנהל שולחן העבודה

en: Turn off desktop manager if it's running
he: כיבוי מנהל שולחן העבודה במידה שהוא פעיל

en: Open desktop preference dialog
he: פתיחת דו־שיח העדפות שולחן העבודה

note: FIXME: add "on this X screen/monitor" into diagnostics
en: Desktop manager is not active.
he: מנהל שולחן העבודה אינו פעיל.

en: Terminal emulator is not set.
he: מדמה המסוף לא הוגדר.

en: Open in New T_ab
he: פתיחה ב_לשונית חדשה

en: %d item selected | %d items selected
he[0]: נבחר פריט אחד
he[1]: נבחרו %d פריטים

en: Free space: %s (Total: %s)
he: מקום פנוי: %s (סך הכל: %s )

en: %d item | %d items
he[0]: פריט אחד
he[1]: %d פריטים

en:  (%d hidden) |  (%d hidden)
he[0]:  (אחד מוסתר)
he[1]:  (%d מוסתרים)

en: File Manager PCManFM
he: מנהל הקבצים PCManFM

en: File Manager
he: מנהל קבצים

en: Browse the file system and manage the files
he: עיון במערכת הקבצים וניהול הקבצים

en: Change desktop wallpapers and behavior of desktop manager
he: שינוי רקע שולחן העבודה ואת ההתנהגות של מנהל שולחנות העבודה
