pcmanfm - en to lt translation catalogue (292 entries)

en: Copyright (C) 2009 - 2021
lt: Autorių teisės (C) 2009 - 2021

en: Desktop Preferences
lt: Darbalaukio nuostatos

en: <b>Background</b>
lt: <b>Fonas</b>

en: Wallpaper _mode:
lt: _Darbalaukio fono veiksena:

en: _Wallpaper:
lt: Darbalaukio f_onas:

en: Please select an image file
lt: Pasirinkite paveikslo failą

en: _Use the same wallpaper on all desktops
lt: N_audoti tą patį darbalaukio foną visuose darbalaukiuose

en: _Background color:
lt: _Fono spalva:

en: <b>Text</b>
lt: <b>Tekstas</b>

en: _Font of label text:
lt: _Etikečių teksto šriftas:

en: C_olor of label text:
lt: _Etikečių teksto spalva:

en: Color of _shadow:
lt: Š_ešėlio spalva:

en: _Appearance
lt: _Išvaizda

en: <b>Show desktop icons</b>
lt: <b>Rodyti darbalaukio piktogramas</b>

en: _Show "Documents" folder on the desktop
lt: _Rodyti darbalaukyje „Dokumentų“ piktogramą

en: Sho_w "Devices" folder on the desktop
lt: R_odyti darbalaukyje „Įrenginių“ aplanką

en: Show "_Trash Can" folder on the desktop
lt: Ro_dyti darbalaukyje „Šiukšlinės“ piktogramą

en: S_how connected volumes on the desktop
lt: Rod_yti darbalaukyje prijungtų tomų piktogramas

en: _Desktop Icons
lt: _Darbalaukio piktogramos

en: _Show menus provided by window managers when desktop is clicked
lt: _Spustelėjus ant darbalaukio, rodyti langų tvarkytuvių pateikiamus meniu

en: _Use desktop as a folder (show icons on it) by path:
lt: _Naudoti darbalaukį kaip aplanką (rodyti jame piktogramas) pagal kelią:

[ctx: Use path for some folder: ...]
en: Default
lt: Numatytasis

[ctx: Use path for some folder: ...]
en: Custom:
lt: Pasirinktinis:

en: Select a Desktop Folder
lt: Pasirinkite darbalaukio aplanką

en: _Open folders from desktop in new window
lt: _Atverti darbalaukio aplankus naujame lange

en: Ad_vanced
lt: _Išplėstiniai

en: Fill with background color only
lt: Užpildyti tik fono spalva

en: Stretch to fill the entire monitor area
lt: Ištempti, užpildant visą monitoriaus sritį

en: Stretch to fit the monitor area
lt: Ištempti, talpinant į monitoriaus sritį

en: Center unscaled image on the monitor
lt: Centruoti nepakeisto mastelio paveikslą monitoriuje

en: Tile the image to fill the entire monitor area
lt: Iškloti paveikslą, užpildant visą monitoriaus sritį

en: Stretch and crop to fill the monitor area
lt: Ištempti ir apkirpti, sutalpinant į monitoriaus sritį

en: Stretch to fill the complete screen
lt: Ištempti, užpildant visą ekraną

en: Open in current tab
lt: Atverti esamoje kortelėje

en: Open in new tab
lt: Atverti naujoje kortelėje

en: Open in new window
lt: Atverti naujame lange

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: <b>Behavior</b>
lt: <b>Elgsena</b>

en: _Open files with single click
lt: _Atverti failus vienu pelės mygtuko spustelėjimu

en: Delay of auto-selection in single click mode (0 to disable)
lt: Automatinio žymėjimo delsa, vieno spustelėjimo veiksenoje (0, norint išjungti)

en: Co_nfirm before deleting files
lt: Klausti patvirtinimo prieš _ištrinant failus

en: _Move deleted files to "trash can" instead of erasing from disk
lt: _Ištrintus failus perkelti į šiukšlinę, o ne ištrinti iš disko

en: _Erase files on removable media instead of "trash can" creation
lt: _Keičiamojoje laikmenoje vietoj to, kad kurti šiukšlinę, ištrinti failus iš karto

en: Confi_rm before moving files into "trash can"
lt: K_lausti patvirtinimo prieš perkeliant failus į šiukšlinę

en: Don't ask options on _launch executable file
lt: _Paleidus vykdomąjį failą, neklausti jokių pasirinkimų

en: _Bookmarks:
lt: Ž_ymelės:

en: Defaul_t drop action:
lt: _Numatytasis tempimo veiksmas:

en: "_Smart shortcut" auto-action on drop to Desktop folder
lt: „_Išmaniojo šaukinio“ automatinis veiksmas, nutempus į darbalaukio aplanką

en: If enabled then "Auto" action on drop file onto Desktop folder will be:
    - for files directly in Home folder a symlink will be created
    - files on the same file system will be moved
    - other files (e.g. on removable media) will be copied
    - for some external URI a shortcut will be created
lt: Jei įjungta „Automatinis“, numatytasis veiksmas numetus failą ant darbalaukio bus:
    - failams, kurie yra namų aplanke bus sukurta simbolinė nuoroda
    - failai toje pačioje failų sistemoje bus perkelti
    - kiti failai (pvz., keičiamosiose laikmenose) bus nukopijuoti
    - kai kuriems išoriniams URI bus sukurta nuoroda

en: _Unfold tab when files are dragged onto tab button
lt: _Tempiant failus ant kortelės mygtuko, išskleisti kortelę

en: _Focus previous folder after coming to its parent
lt: _Perėjus į viršaplankį, fokusuoti ankstesnįjį aplanką

en: <b>Default View</b>
lt: <b>Numatytasis rodinys</b>

en: Vie_w Mode:
lt: _Rodinio veiksena:

en: _General
lt: _Bendra

en: <b>Icons</b>
lt: <b>Piktogramos</b>

en: Size of _big icons:
lt: _Didelių piktogramų dydis:

en: Size of small _icons:
lt: M_ažų piktogramų dydis:

en: Size of _thumbnails:
lt: _Miniatiūrų dydis:

en: Size of side _pane icons:
lt: Š_oninio polangio piktogramų dydis:

en: _Show thumbnails of files
lt: _Rodyti failų miniatiūras

en: _Only show thumbnails for local files
lt: _Rodyti tik vietinių failų miniatiūras

en: Do _not generate thumbnails for files exceeding this size:
lt: _Nekurti miniatiūrų failams, kurių dydis viršija:

en: <b>User Interface</b>
lt: <b>Naudotojo sąsaja</b>

en: Us_e SI decimal prefixes instead of IEC binary prefixes
lt: _Naudoti SI dešimtainius matmenis vietoj IEC dvejetainių matmenų

en: Treat backup files as _hidden
lt: _Elgtis su atsarginės kopijos failais kaip su paslėptais

en: Al_ways show full file names
lt: _Visada rodyti pilnus failų pavadinimus

en: Show icons of hidden _files shadowed
lt: Rodyti paslėptų failų piktogramas _užtamsintai

en: _Display
lt: _Rodymas

en: Hid_e 'Close tab' buttons
lt: _Slėpti kortelių užvėrimo mygtukus

en: Al_ways show the tab bar
lt: _Visada rodyti kortelių juostą

en: _Maximum width of tab label:
lt: _Didžiausias kortelės etiketės ilgis:

note: Use genitive case here, context is: width is XXX characters
en: characters
lt: simbolių

en: <b>Directories Tree</b>
lt: <b>Katalogų medis</b>

en: Hide e_xpander on empty or locked folder
lt: Užrakintame ar tuščiame aplanke nerodyti s_kleidiklio

en: <b>Show in Places:</b>
lt: <b>Rodyti šiose vietose:</b>

en: _Home Folder
lt: N_amų aplankas

en: Des_ktop
lt: Dar_balaukis

en: _Trash Can
lt: Š_iukšlinė

en: _Filesystem Root
lt: _Failų sistemos šakninis aplankas

en: App_lications
lt: _Programos

en: Dev_ices
lt: Į_renginiai

en: _Network
lt: _Tinklas

en: _Layout
lt: _Išdėstymas

en: <b>Auto-mount</b>
lt: <b>Automatinis prijungimas</b>

en: _Mount mountable volumes automatically on program startup
lt: _Paleidžiant programą, automatiškai prijungti prijungiamus tomus

en: Mo_unt removable media automatically when they are inserted
lt: Įdė_jus keičiamąsias laikmenas, automatiškai jas prijungti

en: _Show available options for removable media when they are inserted
lt: Įdėjus keičiamąją laikmeną, rodyti prieinamas parinktis

en: Do_n't show available options for those media types:
lt: Nerodyti prieinamų parinkčių šiems _laikmenos tipams:

en: _Remove selected
lt: _Šalinti pažymėtus

en: _Open mounted removable media in new tab instead of new window
lt: _Atverti prijungtą keičiamąją laikmeną naujoje kortelėje, o ne naujame lange

en: When removable medium unmounted:
lt: Atjungus keičiamąją laikmeną:

en: Clos_e tab containing removable medium
lt: _Užverti keičiamosios laikmenos kortelę

en: Change folder in the tab to _Home Folder
lt: Pakeisti kortelės aplanko vietą į _Namų aplanką

en: _Volume Management
lt: _Tomų tvarkymas

en: <b>Programs</b>
lt: <b>Programos</b>

en: <i>Commands below may include extra options if necessary.</i>
lt: <i>Jei reikia, žemiau esančioms komandoms gali būti naudojami papildomi parametrai.</i>

en: _Terminal emulator:
lt: _Terminalo emuliatorius:

en: _Switch user command:
lt: _Naudotojo perjungimo komanda:

note: Application command to format some drive
en: _Format command:
lt: _Formatavimo komanda:

en: A_rchiver integration:
lt: _Archyvavimo programos integracija:

en: <b>Templates</b>
lt: <b>Šablonai</b>

en: S_how only user defined templates in menu
lt: _Meniu rodyti tik naudotojo apibrėžtus šablonus

en: Show _only one template for each MIME type
lt: Kiekvienam MIME tipui rodyti tik vieną šabloną

en: Ru_n default application after creation from template
lt: _Sukūrus iš šablono, vykdyti numatytąją programą

en: <b>Other Options</b>
lt: <b>Kitos parinktys</b>

en: Use Application Startup Notify _by default
lt: _Pagal numatymą, naudoti programos paleidimo pranešimą

en: If checked then use Startup Notify for application if another not stated explicitly.
    If unchecked then use Startup Notify only if that is defined for application.
lt: Jei pažymėta, tuomet naudoti paleidimo pranešimą, jei kita programa nepareiškė aiškiai.
    Jei nepažymėta, programos paleidimo pranešimą naudoti tik tada, kai to reikia programai.

en: D_efer test for content type on folder loading
lt: Įkeliant _aplanką, atidėti turinio tipo bandymus

en: Use path for "Home Folder" button:
lt: „Namų aplanko“ mygtukui naudoti šį kelią:

en: _Use current
lt: Naudoti _esamą

en: _Advanced
lt: _Išplėstiniai

en: <b>_Do not load modules matching:</b>
lt: <b>_Neįkelti modulių, atitinkančių:</b>

en: <b>_Load these modules anyway:</b>
lt: <b>Š_iuos modulius įkelti bet kokiu atveju:</b>

en: Modules
lt: Moduliai

en: Auto (move if on the same FS, copy otherwise)
lt: Automatinis (jei ta pati failų sistema perkelti, kitu atveju kopijuoti)

en: Copy
lt: Kopijuoti

en: Move
lt: Perkelti

en: Ask
lt: Klausti

en: Icon view
lt: Piktogramų rodinys

en: Compact view
lt: Glaustasis rodinys

en: Thumbnail view
lt: Miniatiūrų rodinys

en: Detailed list view
lt: Išsamaus sąrašo rodinys

en: Removable medium is inserted
lt: Įdėta keičiamoji laikmena

en: <b>Removable medium is inserted</b>
lt: <b>Įdėta keičiamoji laikmena</b>

en: Type of medium:
lt: Laikmenos tipas:

en: Detecting...
lt: Aptinkama...

en: Please select the action you want to perform:
lt: Pasirinkite veiksmą, kurį norite atlikti:

en: _Always perform this action on this media type
lt: _Visada atlikti šį veiksmą šiam laikmenos tipui

en: Connect to remote server
lt: Prisijungti prie nuotolinio serverio

en: <b>Specify remote folder to connect</b>
lt: <b>Nurodykite nuotolinį aplanką, prie kurio prisijungti</b>

en: _Type:
lt: _Tipas:

en: _Host:
lt: _Serveris:

en: _Port:
lt: _Prievadas:

en: Pa_th:
lt: _Kelias:

en: _Anonymous login
lt: _Anoniminis prisijungimas

en: _Login as:
lt: P_risijungti kaip:

en: mixed content
lt: įvairus turinys

en: removable disk
lt: keičiamasis diskas

en: Open in File Manager
lt: Atverti failų tvarkytuvėje

en: Open in New Ta_b
lt: Atverti _naujoje kortelėje

en: Open in New Win_dow
lt: _Atverti naujame lange

en: Open in Termina_l
lt: Atverti termina_le

en: _Remove from Desktop
lt: Ša_linti iš darbalaukio

en: Stic_k to Current Position
lt: _Laikytis dabartinės pozicijos

en: Snap to _Grid
lt: L_aikytis lygiavimo

en: Activate file
lt: Aktyvuoti failą

en: Show file menu
lt: Rodyti failo meniu

en: Show desktop menu
lt: Rodyti darbalaukio meniu

note: FIXME: set name by monitor
en: Desktop
lt: Darbalaukis

en: _File
lt: _Failas

en: _New Window
lt: Naujas _langas

en: Open new file manager window
lt: Atverti naują failų tvarkytuvės langą

en: New T_ab
lt: _Nauja kortelė

en: Create new tab for this folder
lt: Sukurti šiam aplankui naują kortelę

en: C_reate New...
lt: _Sukurti naują...

en: Folder
lt: Aplanką

en: Empty File
lt: Tuščią failą

en: Folder Propertie_s
lt: Aplanko savybė_s

en: _Close Tab
lt: _Užverti kortelę

en: Close _Window
lt: Užverti la_ngą

en: _Edit
lt: _Taisa

en: C_ut
lt: _Iškirpti

en: Move to _Trash
lt: Perkelti į _šiukšlinę

en: Copy Pat_h(s)
lt: Kopijuoti _kelią(-ius)

en: R_ename...
lt: P_ervadinti...

en: D_uplicate...
lt: D_ubliuoti...

en: Create Lin_k...
lt: Sukurti n_uorodą...

en: _Move to...
lt: _Perkelti į...

en: Copy to_...
lt: Ko_pijuoti į...

en: Propertie_s
lt: Savybė_s

en: _Invert Selection
lt: _Invertuoti žymėjimą

en: Prefere_nces
lt: _Nuostatos

en: _View
lt: _Rodinys

en: _Reload Folder
lt: Į_kelti aplanką iš naujo

en: Reload current folder
lt: Įkelti esamą aplanką iš naujo

en: Tool_bar
lt: Įr_ankių juosta

en: Pat_h Bar
lt: _Kelio juosta

en: Side _Pane
lt: Šoninis _polangis

note: other see below: 'ShowHidden' 'ShowStatus' 'Fullscreen' 'IconView'...
en: Fo_lder View Mode
lt: Aplanko r_odinio veiksena

en: S_ort Files
lt: _Rikiuoti failus

en: Zoom O_ut
lt: M_ažinti

en: Fil_ter...
lt: _Filtruoti...

en: _Help
lt: Ž_inynas

en: _Keyboard Navigation
lt: _Naršymas klaviatūra

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Previous Folder
lt: _Ankstesnis aplankas

en: Return to previous folder in history
lt: Grįžti į ankstesnį aplanką istorijoje

en: _Next Folder
lt: _Kitas aplankas

en: Go forward to next folder in history
lt: Pereiti prie kito aplanko istorijoje

en: Pa_rent Folder
lt: Vi_ršaplankis

en: Go to parent Folder
lt: Pereiti į viršaplankį

en: H_ome Folder
lt: _Namų aplankas

en: Go to home folder
lt: Eiti į namų aplanką

en: _Desktop
lt: _Darbalaukis

en: Go to desktop folder
lt: Pereiti į darbalaukio aplanką

en: Open trash can
lt: Atverti šiukšlinę

en: Filesyste_m Root
lt: _Failų sistemos šakninis aplankas

en: Go fo filesystem root
lt: Pereiti į failų sistemos šakninį aplanką

en: _Applications
lt: _Programos

en: Go to root of applications menu folder
lt: Pereiti į programų meniu aplanko pradžią

en: Go to list of devices connected to the computer
lt: Pereiti į prijungtų įrenginių sąrašą

en: Net_work
lt: _Tinklas

en: Go to list of places on the network
lt: Pereiti į tinklo vietų sąrašą

en: _Go to Location...
lt: _Eiti į vietą...

en: _Connect to Server...
lt: _Prisijungti prie serverio...

en: Open a window to choose remote folder location
lt: Atverti langą ir pasirinkti nuotolinio aplanko vietą

en: Go to the path in the location bar
lt: Pereiti į vietos juostoje nurodytą kelią

en: _Bookmarks
lt: _Žymelės

en: _Add to Bookmarks...
lt: P_ridėti į žymeles...

en: Add current folder to bookmarks list
lt: Pridėti esamą aplanką į žymelių sąrašą

en: Too_ls
lt: Įra_nkiai

en: Open Current Folder in _Terminal
lt: Atverti esamą aplanką _terminale

en: Fin_d Files...
lt: _Ieškoti failų...

en: Open search dialog
lt: Atverti paieškos dialogą

en: _Run a Command in Current Folder...
lt: _Vykdyti esamame aplanke komandą...

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
lt: _Sumaišyti kartu failus ir aplankus

en: _Ignore Name Case
lt: _Nepaisyti pavadinimų raidžių dydžio

en: Sho_w Hidden
lt: Rodyti _paslėptus

note: Note to translators: this save is meant for folder's settings such as sort
en: Preserve This Folder's Settings
lt: Išsaugoti šio aplanko nustatymus

en: Check to remember view and sort as folder setting rather than global one
lt: Pažymėkite, jei norite, kad rodinio ir rikiavimo nustatymas būtų prisimintas tik šiam aplankui

en: _Show Toolbar
lt: _Rodyti įrankių juostą

en: Show 'New _Window' Button
lt: Rodyti mygtuką „Naujas _langas“

en: Show 'New _Tab' Button
lt: Rodyti mygtuką „_Nauja kortelė“

en: Show _Navigation Buttons
lt: Rodyti _naršymo mygtukus

en: Show '_Home' Button
lt: Rodyti „_Namų“ mygtuką

en: Sho_w Side Pane
lt: Rodyti šoninį _polangį

en: Show Status B_ar
lt: Rodyti _būsenos juostą

en: _Dual Pane Mode
lt: _Dviejų polangių veiksena

en: Show two panels with folder views
lt: Rodyti du skydelius su aplanko rodiniais

en: Fullscreen _Mode
lt: _Viso ekrano veiksena

en: _Icon View
lt: _Piktogramų rodinys

en: _Compact View
lt: _Glaustasis rodinys

en: _Thumbnail View
lt: _Miniatiūrų rodinys

en: Detailed _List View
lt: _Išsamaus sąrašo rodinys

en: By _Name
lt: Pagal _pavadinimą

en: By _Modification Time
lt: Pagal _keitimo laiką

en: By _Size
lt: Pagal _dydį

en: By File _Type
lt: Pagal failo _tipą

en: By _Extension
lt: Pagal pri_evardį

en: Places
lt: Vietos

en: Directory Tree
lt: Katalogų medis

en: Remote
lt: Nuotolinis

en: _Location
lt: _Vieta

en: _Buttons
lt: _Mygtukai

en: Show history of visited folders
lt: Rodyti lankytų aplankų istoriją

en: History
lt: Istorija

en: You are in super user mode
lt: Jūs esate super naudotojo veiksenoje

en: Lightweight file manager
lt: Supaprastinta failų tvarkytuvė

en: using LibFM ver. %s
lt: naudojama LibFM versija %s

en: 
    Developed by Hon Jen Yee (PCMan)
lt: 
    Sukūrė Hon Jen Yee (PCMan)

en: Keyboard Navigation
lt: Naršymas klaviatūra

en: Tab: cycle focus Folder View -> Side Pane -> Tools Bar
    Shift+Tab: cycle focus Tools Bar -> Side Pane -> Folder View
    F6: change focus Side pane <-> Folder view
    F8: focus divider between Side pane and Folder view
    F10: activate main menu
    Ctrl+L or Alt+D: jump focus to Path Bar
lt: Tab: perjunginėti fokusavimą Aplanko rodinys -> Šoninis polangis -> Įrankių juosta
    Shift+Tab: perjunginėti fokusavimą Įrankių juosta -> Šoninis polangis -> Aplanko rodinys
    F6: keisti fokusavimą Šoninis polangis <-> Aplanko rodinys
    F8: fokusavimo perskyrimas tarp Šoninio polangio ir Aplanko rodinio
    F10: aktyvuoti pagrindinį meniu
    Ctrl+L ar Alt+D: peršokti į Kelio juostą

en: Run a command
lt: Vykdyti komandą

en: Enter a command to run:
lt: Įveskite komandą, kurią vykdyti:

en: Current folder is inaccessible
lt: Esamas aplankas yra nepasiekiamas

en: Add following folder to bookmarks:
    '%s'
    Enter a name for the new bookmark item:
lt: Pridėti aplanką į žymeles:
    „%s“
    Įveskite naujos žymelės pavadinimą:

en: Add to Bookmarks
lt: Pridėti į žymeles

en: Select filter
lt: Pasirinkite filtrą

en: Choose a new shell pattern to show files:
lt: Pasirinkite naują failų rodymo šabloną:

note: options only acceptable by first pcmanfm instance. These options are not passed through IPC
en: Name of configuration profile
lt: Konfigūracijos profilio pavadinimas

en: PROFILE
lt: PROFILIS

en: Run PCManFM as a daemon
lt: Paleisti PCManFM kaip tarnybą

en: No function. Just to be compatible with nautilus
lt: Jokios funkcijos. Reikalinga tik suderinamumui su nautilus

note: options that are acceptable for every instance of pcmanfm and will be passed through IPC.
en: Launch desktop manager
lt: Paleisti darbalaukio tvarkytuvę

en: Turn off desktop manager if it's running
lt: Išjungti darbalaukio tvarkytuvę (jeigu ji veikia)

en: Open desktop preference dialog
lt: Atverti darbalaukio nuostatas dialogą

en: Use --desktop option only for one screen
lt: --desktop parinktį naudokite tik vienam ekranui

en: Set desktop wallpaper from image FILE
lt: Nustatyti darbalaukio foną iš paveikslo FAILO

en: FILE
lt: FAILAS

note: don't translate list of modes in description, please
en: Set mode of desktop wallpaper. MODE=(color|stretch|fit|crop|center|tile|screen)
lt: Nustatykite darbalaukio fono veikseną. VEIKSENA=(color|stretch|fit|crop|center|tile|screen)

en: MODE
lt: VEIKSENA

en: Open Preferences dialog on the page N
lt: Atverti nuostatų dialogą puslapyje N

en: Open new window
lt: Atverti naują langą

en: Open a Find Files window
lt: Atverti failų paieškos langą

en: Window role for usage by window manager
lt: Lango vaidmuo, naudojimui su langų tvarkytuve

en: ROLE
lt: VAIDMUO

en: [FILE1, FILE2,...]
lt: [FAILAS1, FAILAS2,...]

note: FIXME: add "on this X screen/monitor" into diagnostics
en: Desktop manager is not active.
lt: Darbalaukio tvarkytuvė neaktyvi.

en: Terminal emulator is not set.
lt: Nenustatytas terminalo emuliatorius.

en: Open in New T_ab
lt: _Atverti naujoje kortelėje

en: %d item selected | %d items selected
lt[0]: pažymėtas %d elementas
lt[1]: pažymėti %d elementai
lt[2]: pažymėta %d elementų

en: Free space: %s (Total: %s)
lt: Laisvos vietos: %s (Iš viso: %s)

en: %d item | %d items
lt[0]: %d elementas
lt[1]: %d elementai
lt[2]: %d elementų

en:  (%d hidden) |  (%d hidden)
lt[0]: (%d paslėptas)
lt[1]: (%d paslėpti)
lt[2]: (%d paslėptų)

en: Add to Modules Blacklist
lt: Pridėti į modulių juodąjį sąrašą

en: Enter a blacklisted module mask:
lt: Įveskite į juodąjį sąrašą įtraukiamo modulio kaukę:

en: Add to Modules Whitelist
lt: Pridėti į modulių baltąjį sąrašą

en: Enter a whitelisted module mask:
lt: Įveskite į baltąjį sąrašą įtraukiamo modulio kaukę:

en: File Manager PCManFM
lt: Failų tvarkytuvė PCManFM

en: File Manager
lt: Failų tvarkytuvė

en: Browse the file system and manage the files
lt: Naršyti failų sistemą ir tvarkyti failus

en: Change desktop wallpapers and behavior of desktop manager
lt: Keisti darbalaukio fonus ir darbalaukio tvarkytuvės elgseną
