pcmanfm-1.2 - en to uk translation catalogue (292 entries)

en: Copyright (C) 2009 - 2021
uk: Всі права застережено (C) 2009 - 2021

en: Desktop Preferences
uk: Налаштування стільниці

en: <b>Background</b>
uk: <b>Тло</b>

en: Wallpaper _mode:
uk: _Режим шпалер:

en: _Wallpaper:
uk: _Шпалери:

en: Please select an image file
uk: Виберіть файл зображення

en: _Use the same wallpaper on all desktops
uk: _Однакові шпалери на всіх стільницях

en: _Background color:
uk: Колір т_ла:

en: <b>Text</b>
uk: <b>Текст</b>

en: _Font of label text:
uk: Шрифт _тексту міток:

en: C_olor of label text:
uk: _Колір тексту міток:

en: Color of _shadow:
uk: Колір _тіні:

en: _Appearance
uk: _Вигляд

en: <b>Show desktop icons</b>
uk: <b>Показати значки на стільниці</b>

en: _Show "Documents" folder on the desktop
uk: Показати теку "Доку_менти" на стільниці

en: Sho_w "Devices" folder on the desktop
uk: Показати _теку "Пристрої" на стільниці

en: Show "_Trash Can" folder on the desktop
uk: Показати теку "_Смітник" на стільниці

en: S_how connected volumes on the desktop
uk: _Показати під'єднані пристрої на стільниці

en: _Desktop Icons
uk: З_начки стільниці

en: _Show menus provided by window managers when desktop is clicked
uk: Показати _меню менеджера вікон при клацанні на стільниці

en: _Use desktop as a folder (show icons on it) by path:
uk: Використовувати стільницю як теку (показати значки), шлях:

[ctx: Use path for some folder: ...]
en: Default
uk: Стандартний

[ctx: Use path for some folder: ...]
en: Custom:
uk: Обрати:

en: Select a Desktop Folder
uk: Виберіть теку стільниці

en: _Open folders from desktop in new window
uk: _Відкривати теки зі стільниці в новому вікні

en: Ad_vanced
uk: _Додатково

en: Fill with background color only
uk: Заповнити лише кольором тла

en: Stretch to fill the entire monitor area
uk: Розтягнути для заповнення всієї стільниці

en: Stretch to fit the monitor area
uk: Розтягнути, щоб вмістити на стільниці

en: Center unscaled image on the monitor
uk: По центру стільниці без зміни розміру

en: Tile the image to fill the entire monitor area
uk: Розмножити зображення, щоб заповнити всю стільницю

en: Stretch and crop to fill the monitor area
uk: Розтягнути та обрізати для заповнення стільниці

en: Stretch to fill the complete screen
uk: Розтягнути по розміру цілого екрану

en: Open in current tab
uk: Відкривати в поточній вкладці

en: Open in new tab
uk: Відкривати у новій вкладці

en: Open in new window
uk: Відкривати у новому вікні

en: Preferences
uk: Налаштування

en: <b>Behavior</b>
uk: <b>Поведінка</b>

en: _Open files with single click
uk: Відкривати файли _одним клацанням

en: Delay of auto-selection in single click mode (0 to disable)
uk: Затримка автовибору у режимі одного клацання (0 - вимкнути автовибір)

en: Co_nfirm before deleting files
uk: _Попереджати перед видаленням файлів

en: _Move deleted files to "trash can" instead of erasing from disk
uk: Перенести видалені файли до "_смітника" замість повного видалення з диску

en: _Erase files on removable media instead of "trash can" creation
uk: З_нищувати файли на зовнішніх носіях замість створення "смітнику"

en: Confi_rm before moving files into "trash can"
uk: Попереджати перед перенесенням фа_йлів у "смітник"

en: Don't ask options on _launch executable file
uk: Не питати, _як запускати виконуваний файл

en: _Bookmarks:
uk: З_акладки:

en: Defaul_t drop action:
uk: _Типова дія при киданні:

en: "_Smart shortcut" auto-action on drop to Desktop folder
uk: "_Розумний" автовибір дії з файлами при киданні на Стільницю

en: If enabled then "Auto" action on drop file onto Desktop folder will be:
    - for files directly in Home folder a symlink will be created
    - files on the same file system will be moved
    - other files (e.g. on removable media) will be copied
    - for some external URI a shortcut will be created
uk: Якщо ввімкнено, тоді "Автоматично" буде вибирати дію при киданні на теку стільниці:
    - для файлів з Домашньої теки створюватиметься символічне посилання
    - файли на тій самій файловій системі будуть переміщені
    - інші файли (напр. з під'єднаних пристроїв) будуть скопійовані
    - на зовнішній URI створюватиметься посилання

en: _Unfold tab when files are dragged onto tab button
uk: Роз_гортати вкладку при перетягуванні файлів на її кнопку

en: _Focus previous folder after coming to its parent
uk: _Встановити фокус на попередню теку після переходу на батьківську

en: <b>Default View</b>
uk: <b>Типовий вигляд</b>

en: Vie_w Mode:
uk: Ре_жим перегляду:

en: _General
uk: _Загальне

en: <b>Icons</b>
uk: <b>Значки</b>

en: Size of _big icons:
uk: Розмір _великих значків:

en: Size of small _icons:
uk: _Розмір малих значків:

en: Size of _thumbnails:
uk: Розмір _малих мініатюр:

en: Size of side _pane icons:
uk: Розмір значків _бічної панелі:

en: _Show thumbnails of files
uk: _Показувати мініатюри файлів

en: _Only show thumbnails for local files
uk: Показувати _лише мініатюри для локальних файлів

en: Do _not generate thumbnails for files exceeding this size:
uk: _Не генерувати іконки для файлів, що перевищують цей розмір:

en: <b>User Interface</b>
uk: <b>Інтерфейс користувача</b>

en: Us_e SI decimal prefixes instead of IEC binary prefixes
uk: В_икористовувати десяткові префікси SI замість двійкових префіксів IEC

en: Treat backup files as _hidden
uk: Вважати резервні файли при_хованими

en: Al_ways show full file names
uk: Зав_жди показувати імена файлів цілком

en: Show icons of hidden _files shadowed
uk: Показувати значки прихованих файлів _тмяними

en: _Display
uk: _Відображення

en: Hid_e 'Close tab' buttons
uk: При_ховати кнопки 'Закрити вкладку'

en: Al_ways show the tab bar
uk: Завжди _показувати панель вкладок

en: _Maximum width of tab label:
uk: _Максимальна ширина ярлику вкладки:

note: Use genitive case here, context is: width is XXX characters
en: characters
uk: символів

en: <b>Directories Tree</b>
uk: <b>Дерево тек</b>

en: Hide e_xpander on empty or locked folder
uk: Ховати розгортувач порожн_ьої чи замкненої теки

en: <b>Show in Places:</b>
uk: <b>Показати у Місцях:</b>

en: _Home Folder
uk: _Домашня тека

en: Des_ktop
uk: _Стільниця

en: _Trash Can
uk: Смі_тник

en: _Filesystem Root
uk: К_орінь файловоі системи

en: App_lications
uk: Про_грами

en: Dev_ices
uk: Пр_истрої

en: _Network
uk: Мере_жa

en: _Layout
uk: _Розміщення

en: <b>Auto-mount</b>
uk: <b>Автомонтування</b>

en: _Mount mountable volumes automatically on program startup
uk: Якщо можливо, змонтувати диски _автоматично під час старту

en: Mo_unt removable media automatically when they are inserted
uk: _Монтувати зовнішні носії при їх вставлянні

en: _Show available options for removable media when they are inserted
uk: Показати можливі _опції для змінних носіїв при їх вставлянні

en: Do_n't show available options for those media types:
uk: _Не показувати опції для нижченаведених типів носіїв:

en: _Remove selected
uk: Видалити _позначені

en: _Open mounted removable media in new tab instead of new window
uk: _Відкривати змонтовані зовнішні носії у новій вкладці замість нового вікна

en: When removable medium unmounted:
uk: Коли зовнішній носій відмонтовано:

en: Clos_e tab containing removable medium
uk: За_крити вкладку, що містить зовнішній носій

en: Change folder in the tab to _Home Folder
uk: Змінити теку у вкладці на _домашню

en: _Volume Management
uk: _Керування дисками

en: <b>Programs</b>
uk: <b>Програми</b>

en: <i>Commands below may include extra options if necessary.</i>
uk: <i>Команди нижче можуть мати додаткові опції якщо потрібно.</i>

en: _Terminal emulator:
uk: _Емулятор терміналу:

en: _Switch user command:
uk: _Команда зміни користувача:

note: Application command to format some drive
en: _Format command:
uk: Кома_нда форматування:

en: A_rchiver integration:
uk: _Інтеграція з архіватором:

en: <b>Templates</b>
uk: <b>Шаблони</b>

en: S_how only user defined templates in menu
uk: _Показувати в спискові лише шаблони, визначені користувачем

en: Show _only one template for each MIME type
uk: Показувати _лише один шаблон для кожного типу файлу

en: Ru_n default application after creation from template
uk: Запустити типову програму для файлу, створеного з _шаблону

en: <b>Other Options</b>
uk: <b>Інші налаштування</b>

en: Use Application Startup Notify _by default
uk: _Типово використовувати Сповіщення Запуску

en: If checked then use Startup Notify for application if another not stated explicitly.
    If unchecked then use Startup Notify only if that is defined for application.
uk: Якщо ввімкнено - використовувати Сповіщення Запуску Програми завжди, якщо інше не вказано.
    Якщо вимкнено - використовувати Сповіщення Запуску Програми, лише якщо це вказано у ярлику.

en: D_efer test for content type on folder loading
uk: _Відкладене визначення вмісту при завантаженні теки

en: Use path for "Home Folder" button:
uk: Використати шлях для кнопки "Домашня тека":

en: _Use current
uk: Ви_користати поточний

en: _Advanced
uk: _Додатково

en: <b>_Do not load modules matching:</b>
uk: <b>_Не завантажувати модулі:</b>

en: <b>_Load these modules anyway:</b>
uk: <b>_Але завантажувати модулі:</b>

en: Modules
uk: Модулі

en: Auto (move if on the same FS, copy otherwise)
uk: Автоматично (перенести в межах ФС, інакше - копіювати)

en: Copy
uk: Копіювати

en: Move
uk: Перенести

en: Ask
uk: Спитати

en: Icon view
uk: Вигляд значками

en: Compact view
uk: Компактний вигляд

en: Thumbnail view
uk: Вигляд мініатюрами

en: Detailed list view
uk: Детальний вигляд списком

en: Removable medium is inserted
uk: Вставлено зовнішній носій

en: <b>Removable medium is inserted</b>
uk: <b>Вставлено зовнішній носій</b>

en: Type of medium:
uk: Тип носія:

en: Detecting...
uk: Визначаю...

en: Please select the action you want to perform:
uk: Виберіть, будь ласка, дію для виконання:

en: _Always perform this action on this media type
uk: _Завжди застосовувати цю дію для таких носіїв

en: Connect to remote server
uk: З'єднання до віддаленої теки

en: <b>Specify remote folder to connect</b>
uk: <b>Вкажіть з'єднання з віддаленою текою</b>

en: _Type:
uk: _Тип:

en: _Host:
uk: С_ервер:

en: _Port:
uk: _Порт:

en: Pa_th:
uk: _Шлях:

en: _Anonymous login
uk: _Ввійти анонімно

en: _Login as:
uk: Ввійти _як:

en: mixed content
uk: змішаний вміст

en: removable disk
uk: зовнішній диск

en: Open in File Manager
uk: Відкрити в менеджері файлів

en: Open in New Ta_b
uk: Відкрити у новій _вкладці

en: Open in New Win_dow
uk: Відкрити у _новому вікні

en: Open in Termina_l
uk: Відкрити в _терміналі

en: _Remove from Desktop
uk: Прибрати _зі стільниці

en: Stic_k to Current Position
uk: Дотримуватися _поточної позиції

en: Snap to _Grid
uk: Дотримуватися _сітки

en: Activate file
uk: Активувати файл

en: Show file menu
uk: Показати меню файлу

en: Show desktop menu
uk: Показати меню стільниці

note: FIXME: set name by monitor
en: Desktop
uk: Стільниця

en: _File
uk: _Файл

en: _New Window
uk: _Нове вікно

en: Open new file manager window
uk: Відкрити нове вікно менеджера файлів

en: New T_ab
uk: Нова вк_ладка

en: Create new tab for this folder
uk: Відкрити нову вкладку для поточної теки

en: C_reate New...
uk: Ст_ворити...

en: Folder
uk: Теку

en: Empty File
uk: Порожній файл

en: Folder Propertie_s
uk: Властивості тек_и

en: _Close Tab
uk: З_акрити вкладку

en: Close _Window
uk: Закрити вікн_о

en: _Edit
uk: _Редагувати

en: C_ut
uk: Вирі_зати

en: Move to _Trash
uk: П_еренести до смітника

en: Copy Pat_h(s)
uk: Копіювати _шлях(и)

en: R_ename...
uk: Перей_менувати...

en: D_uplicate...
uk: Створити к_опію...

en: Create Lin_k...
uk: С_творити посилання...

en: _Move to...
uk: _Перемістити до...

en: Copy to_...
uk: Копі_ювати до...

en: Propertie_s
uk: Вла_стивості

en: _Invert Selection
uk: _Інвертувати виділене

en: Prefere_nces
uk: Налаштуванн_я

en: _View
uk: Ви_гляд

en: _Reload Folder
uk: _Перевантажити теку

en: Reload current folder
uk: Перевантажити поточну теку

en: Tool_bar
uk: Пен_ал

en: Pat_h Bar
uk: Панель _шляху

en: Side _Pane
uk: Б_ічна панель

note: other see below: 'ShowHidden' 'ShowStatus' 'Fullscreen' 'IconView'...
en: Fo_lder View Mode
uk: Вигляд _теки

en: S_ort Files
uk: Сортуват_и файли

en: Zoom O_ut
uk: З_меншити

en: Fil_ter...
uk: _Фільтр...

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Keyboard Navigation
uk: _Навігація з клавіатури

en: _Go
uk: Пере_хід

en: _Previous Folder
uk: _Попередня тека

en: Return to previous folder in history
uk: Повернутися до попередньої теки

en: _Next Folder
uk: _Наступна тека

en: Go forward to next folder in history
uk: Перейти знов до наступної теки

en: Pa_rent Folder
uk: Тека рівнем _вище

en: Go to parent Folder
uk: Перейти до теки рівнем вище

en: H_ome Folder
uk: Дома_шня тека

en: Go to home folder
uk: Перейти до домашньої теки

en: _Desktop
uk: _Стільниця

en: Go to desktop folder
uk: Перейти до теки стільниці

en: Open trash can
uk: Відкрити смітник

en: Filesyste_m Root
uk: _Корінь файловоі системи

en: Go fo filesystem root
uk: Перейти до кореню файловоі системи

en: _Applications
uk: Пр_ограми

en: Go to root of applications menu folder
uk: Показати корінь меню програм

en: Go to list of devices connected to the computer
uk: Показати перелік пристроїв у компьютері

en: Net_work
uk: Мере_жа

en: Go to list of places on the network
uk: Показати перелік доступних місць у мережі

en: _Go to Location...
uk: Перейти до _адреси...

en: _Connect to Server...
uk: З'єднатис_я з сервером...

en: Open a window to choose remote folder location
uk: Відкрити вікно параметрів віддаленої теки та з'єднатися

en: Go to the path in the location bar
uk: Перейти до теки по шляху в панелі вводу адреси

en: _Bookmarks
uk: _Закладки

en: _Add to Bookmarks...
uk: Додати до з_акладок...

en: Add current folder to bookmarks list
uk: Додати поточну теку до закладок

en: Too_ls
uk: _Інструменти

en: Open Current Folder in _Terminal
uk: Відкрити поточну теку у _терміналі

en: Fin_d Files...
uk: Знайти фа_йли...

en: Open search dialog
uk: Відкрити вікно пошуку файлів

en: _Run a Command in Current Folder...
uk: _Виконати команду у поточній теці...

note: Note to translators: "Mingle..." means "Do not put folders before files" but make the translation as short as possible, please!
en: Mingle _Files and Folders
uk: Не відображати теки _перед файлами

en: _Ignore Name Case
uk: Ігнорувати ре_гістр літер

en: Sho_w Hidden
uk: П_оказати приховане

note: Note to translators: this save is meant for folder's settings such as sort
en: Preserve This Folder's Settings
uk: Пам'ятати налаштування цієї теки

en: Check to remember view and sort as folder setting rather than global one
uk: Якщо позначене, то вигляд та сортування запам'ятаються окремо від загальних налаштувань

en: _Show Toolbar
uk: _Показати пенал

en: Show 'New _Window' Button
uk: Показати _кнопку 'Нове вікно'

en: Show 'New _Tab' Button
uk: Показати кнопку 'Нова _вкладка'

en: Show _Navigation Buttons
uk: Показати кнопки _навігації

en: Show '_Home' Button
uk: Показати кнопку _домашньої теки

en: Sho_w Side Pane
uk: Показати _бічну панель

en: Show Status B_ar
uk: По_казати панель статусу

en: _Dual Pane Mode
uk: Двопа_нельний режим

en: Show two panels with folder views
uk: Показувати дві панелі з теками одночасно

en: Fullscreen _Mode
uk: На повний _екран

en: _Icon View
uk: _Вигляд значками

en: _Compact View
uk: _Компактний вигляд

en: _Thumbnail View
uk: Вигляд мініа_тюрами

en: Detailed _List View
uk: Детальний вигляд _списком

en: By _Name
uk: За _назвою

en: By _Modification Time
uk: За _часом зміни

en: By _Size
uk: За ро_зміром

en: By File _Type
uk: За _типом файлу

en: By _Extension
uk: За _розширенням

en: Places
uk: Місця

en: Directory Tree
uk: Дерево тек

en: Remote
uk: Віддалене

en: _Location
uk: _Адреса

en: _Buttons
uk: _Кнопки

en: Show history of visited folders
uk: Показати історію відвіданих тек

en: History
uk: Історія

en: You are in super user mode
uk: Ви в режимі суперкористувача

en: Lightweight file manager
uk: Легкий менеджер файлів

en: using LibFM ver. %s
uk: (використовує LibFM %s)

en: 
    Developed by Hon Jen Yee (PCMan)
uk: 
    Розроблений Hon Jen Yee (PCMan)

en: Keyboard Navigation
uk: Навігація з клавіатури

en: Tab: cycle focus Folder View -> Side Pane -> Tools Bar
    Shift+Tab: cycle focus Tools Bar -> Side Pane -> Folder View
    F6: change focus Side pane <-> Folder view
    F8: focus divider between Side pane and Folder view
    F10: activate main menu
    Ctrl+L or Alt+D: jump focus to Path Bar
uk: Tab: перехід Тека -> Бічна панель -> Панель інструментів
    Shift+Tab: перехід Панель інструментів -> Бічна панель -> Тека
    F6: перехід з Бічної панелі до Теки й навпаки
    F8: перемістити керування на розділювач
    F10: активувати головне меню
    Ctrl+L або Alt+D: перейти до панелі вводу адреси

en: Run a command
uk: Виконати команду

en: Enter a command to run:
uk: Введіть команду для виконання:

en: Current folder is inaccessible
uk: Немає доступу до поточної теки

en: Add following folder to bookmarks:
    '%s'
    Enter a name for the new bookmark item:
uk: Додати наступну теку до закладок:
    '%s'
    Введіть назву для нової закладки:

en: Add to Bookmarks
uk: Додати до закладок

en: Select filter
uk: Обрати фільтр

en: Choose a new shell pattern to show files:
uk: Оберіть маску, за якою показувати файли:

note: options only acceptable by first pcmanfm instance. These options are not passed through IPC
en: Name of configuration profile
uk: Назва профілю конфігурації

en: PROFILE
uk: ПРОФІЛЬ

en: Run PCManFM as a daemon
uk: Запустити PCManFM як демон

en: No function. Just to be compatible with nautilus
uk: Немає функції. Лише для сумісності з nautilus

note: options that are acceptable for every instance of pcmanfm and will be passed through IPC.
en: Launch desktop manager
uk: Запустити менеджер стільниці

en: Turn off desktop manager if it's running
uk: Вимкнути менеджер стільниці, якщо його запущено

en: Open desktop preference dialog
uk: Відкрити вікно налаштування стільниці

en: Use --desktop option only for one screen
uk: Використати параметр --desktop лише на одному екрані

en: Set desktop wallpaper from image FILE
uk: Встановити шпалери стільниці з ФАЙЛу

en: FILE
uk: ФАЙЛ

note: don't translate list of modes in description, please
en: Set mode of desktop wallpaper. MODE=(color|stretch|fit|crop|center|tile|screen)
uk: Встановити режим шпалер стільниці. РЕЖИМ=(color|stretch|fit|crop|center|tile|screen)

en: MODE
uk: РЕЖИМ

en: Open Preferences dialog on the page N
uk: Відкрити сторінку N налаштувань

en: Open new window
uk: Відкрити у новому вікні

en: Open a Find Files window
uk: Відкрити вікно пошуку файлів

en: Window role for usage by window manager
uk: Роль вікна, яка використовується менеджером вікон

en: ROLE
uk: РОЛЬ

en: [FILE1, FILE2,...]
uk: [ФАЙЛ1, ФАЙЛ2,...]

note: FIXME: add "on this X screen/monitor" into diagnostics
en: Desktop manager is not active.
uk: Керування стільницею не активне.

en: Terminal emulator is not set.
uk: Емулятор терміналу не встановлено.

en: Open in New T_ab
uk: Відкрити у новій вк_ладці

en: %d item selected | %d items selected
uk[0]: %d позицію обрано
uk[1]: %d позиції обрано
uk[2]: %d позицій обрано

en: Free space: %s (Total: %s)
uk: Вільний простір: %s (Всього: %s )

en: %d item | %d items
uk[0]: %d позиція
uk[1]: %d позиції
uk[2]: %d позицій

en:  (%d hidden) |  (%d hidden)
uk[0]:  (%d приховано)
uk[1]:  (%d приховано)
uk[2]:  (%d приховано)

en: Add to Modules Blacklist
uk: Додавання до чорного списку

en: Enter a blacklisted module mask:
uk: Шаблон модулів для додавання до чорного списку:

en: Add to Modules Whitelist
uk: Додавання до білого списку

en: Enter a whitelisted module mask:
uk: Шаблон модулів для додавання до білого списку:

en: File Manager PCManFM
uk: Менеджер файлів PCManFM

en: File Manager
uk: Менеджер файлів

en: Browse the file system and manage the files
uk: Показує файлову систему і керує файлами

en: Change desktop wallpapers and behavior of desktop manager
uk: Налаштування шпалер та поведінки менеджера стільниці
