pdf2djvu 0.9.18.2 - en to uk translation catalogue (133 entries)

en:      --filter-text=COMMAND-LINE
uk:      --filter-text=КОМАНДНИЙ_РЯДОК

en:      --page-id-prefix=NAME
uk:      --page-id-prefix=НАЗВА

en:      --page-id-template=TEMPLATE
uk:      --page-id-template=ШАБЛОН

en:      --page-size=WxH
uk:      --page-size=ШИР×ВИС

en:      --page-title-template=TEMPLATE
uk:      --page-title-template=ШАБЛОН

en:    pdf2djvu  -i <index-djvu-file>   [options] <pdf-file>
uk:    pdf2djvu  -i <файл_djvu-індексу>       [параметри] <pdf-файл>

en:    pdf2djvu [-o <output-djvu-file>] [options] <pdf-file>
uk:    pdf2djvu [-o <результуючий_djvu-файл>] [параметри] <pdf-файл>

en:  -d, --dpi=RESOLUTION
uk:  -d, --dpi=РОЗДІЛЬНА_ЗДАТНІСТЬ

en:  -i, --indirect=FILE
uk:  -i, --indirect=ФАЙЛ

en:  -o, --output=FILE
uk:  -o, --output=ФАЙЛ

en: %.3f bits/pixel; %.3f:1, %.2f%% saved, %ju bytes in, %zu bytes out
uk: %.3f біт/піксель; %.3f:1, %.2f%% збережено, %ju байт початково, %zu байт в результаті

note: L10N: "<command> ..."
en: %s ...
uk: %s …

en: %zu bytes out | %zu bytes out
uk[0]: %zu байт в результаті
uk[1]: %zu байти в результаті
uk[2]: %zu байтів в результаті

note: L10N: Windows error message for E2BIG
en: Arg list too long
uk: Занадто довгий список аргументів

note: L10N: Windows error message for E2BIG
en: Argument list too long
uk: Занадто довгий список аргументів

note: L10N: Windows error message for EFAULT
en: Bad address
uk: Неправильна адреса

note: L10N: Windows error message for EBADF
en: Bad file descriptor
uk: Неправильний дескриптор файлу

note: L10N: Windows error message for EPIPE
en: Broken pipe
uk: Обрив каналу

note: L10N: Windows error message for ENOMEM
en: Cannot allocate memory
uk: Неможливо виділити пам’ять

en: Cannot find link destination
uk: Призначення посилання не знайдено

note: L10N: Windows error message for EBUSY
en: Device or resource busy
uk: Пристрій чи ресурс зайнято

note: L10N: Windows error message for ENOTEMPTY
en: Directory not empty
uk: Тека не порожня

en: Document outline too large
uk: Контур документа занадто великий

note: L10N: Windows error message for EDOM
en: Domain error
uk: Помилка області визначення

en: Duplicate page identifier: %s
uk: Повторний ідентифікатор сторінки: %s

note: L10N: Windows error message for ENOEXEC
en: Exec format error
uk: Неправильний формат виконуваного файлу

en: External command "%s" failed
uk: Не вдалося виконати зовнішню команду „%s“

note: L10N: Windows error message for EEXIST
en: File exists
uk: Файл існує

note: L10N: Windows error message for ENAMETOOLONG
en: File name too long
uk: Надто довге ім’я файлу

note: L10N: Windows error message for EFBIG
en: File too large
uk: Файл занадто великий

note: L10N: Windows error message for ENAMETOOLONG
en: Filename too long
uk: Надто довге ім’я файлу

note: L10N: Windows error message for ENOSYS
en: Function not implemented
uk: Функція не реалізована

en: I won't write DjVu data to a terminal.
uk: Я не буду писати DjVu в термінал.

note: L10N: Windows error message for EILSEQ
en: Illegal byte sequence
uk: Невірна послідовність байтів

note: L10N: Windows error message for ESEEK
en: Illegal seek
uk: Неправильна операція зміщення

note: L10N: Windows error message for EXDEV
en: Improper link
uk: Помилкове посилання

note: L10N: Windows error message for ENOTTY
en: Inappropriate I/O control operation
uk: Невідповідна операція введення/виводу

note: L10N: Windows error message for ENOTTY
en: Inappropriate ioctl for device
uk: Непридатний ioctl для пристрою

note: L10N: Windows error message for EIO
en: Input/output error
uk: Помилка вводу/виводу

en: Input/output error (%s)
uk: Помилка вводу/виводу (%s)

en: Internal Poppler error
uk: Внутрішня помилка Poppler

note: L10N: Windows error message for EINTR
en: Interrupted function call
uk: Перерваний виклик функції

note: L10N: Windows error message for EINTR
en: Interrupted system call
uk: Перерваний системний виклик

note: L10N: Windows error message for EINVAL
en: Invalid argument
uk: Неправильний аргумент

note: L10N: Windows error message for EXDEV
en: Invalid cross-device link
uk: Невірне посилання між пристроями

en: Invalid date format
uk: Невірний формат дати

note: L10N: Windows error message for EILSEQ
en: Invalid or incomplete multibyte or wide character
uk: Неправильний або неповний багатобайтний символ

en: Invalid output file name
uk: Неправильне ім’я вихідного файлу

note: L10N: Windows error message for ESEEK
en: Invalid seek
uk: Неправильна операція зміщення

note: L10N: Windows error message for EISDIR
en: Is a directory
uk: Це тека

note: L10N: Windows error message for ECHILD
en: No child processes
uk: Немає дочірніх процесів

en: No input file name was specified
uk: Не вказано назву вхідного файлу

note: L10N: Windows error message for ENOLOCK
en: No locks available
uk: Немає доступних блокувань

en: No page for a bookmark
uk: Немає сторінки для закладки

en: No pages selected
uk: Не вибрані сторінки

note: L10N: Windows error message for ENOSPC
en: No space left on device
uk: На пристрої закінчилося місце

note: L10N: Windows error message for ENODEV
en: No such device
uk: Немає такого пристрою

note: L10N: Windows error message for ENXIO
en: No such device or address
uk: Немає такого пристрою чи адреси

note: L10N: Windows error message for ENOENT
en: No such file or directory
uk: Немає такого файлу чи теки

note: L10N: Windows error message for ESRCH
en: No such process
uk: Немає такого процесу

en: No title for a bookmark
uk: Немає назви для закладки

note: L10N: Windows error message for ENOTDIR
en: Not a directory
uk: Не є текою

note: L10N: Windows error message for ENOMEM
en: Not enough space
uk: Недостатньо місця

note: L10N: Windows error message for EDOM
en: Numerical argument out of domain
uk: Числовий аргумент поза області визначення

note: L10N: Windows error message for ERANGE
en: Numerical result out of range
uk: Числовий результат поза можливим діапазоном

note: L10N: Windows error message for EPERM
en: Operation not permitted
uk: Дія не дозволена

en: Options:
uk: Параметри:

en: PDF error
uk: Помилка PDF

en: PDF feature not implemented
uk: Властивість PDF не реалізована

en: PDF syntax error
uk: Помилка синтаксису у PDF-файлі

en: PDF syntax warning
uk: Попередження про синтаксичну помилку у PDF-файлі

en: Page not found
uk: Сторінку не знайдено

note: L10N: Windows error message for EACCES
en: Permission denied
uk: Доступ заборонено

en: Poppler configuration error
uk: Помилка налаштування Poppler

note: L10N: Windows error message for EROFS
en: Read-only file system
uk: Файлова система доступна лише для читання

note: L10N: Windows error message for EDEADLK
en: Resource deadlock avoided
uk: Попереджено тупикову ситуацію при зверненні до ресурсу

note: L10N: Windows error message for EBUSY
en: Resource device
uk: Пристрій або ресурс зайнято

note: L10N: Windows error message for EAGAIN
en: Resource temporarily unavailable
uk: Ресурс тимчасово недоступний

note: L10N: Windows error message for ERANGE
en: Result too large
uk: Результат занадто великий

en: The specified number of foreground colors is outside the allowed range: %d .. %d
uk: Зазначена кількість кольорів переднього плану знаходиться поза межами дозволеного діапазону: %d .. %d

en: The specified resolution is outside the allowed range: %d .. %d
uk: Зазначена роздільна здатність знаходиться поза межами дозволеного діапазону: %d .. %d

en: The specified subsampling ratio is outside the allowed range: %d .. %d
uk: Задане співвідношення підвибірки знаходиться поза межами дозволеного діапазону: %d .. %d

note: L10N: Windows error message for EMLINK
en: Too many links
uk: Надто багато посилань

note: L10N: Windows error message for EMFILE
en: Too many open files
uk: Надто багато відкритих файлів

note: L10N: Windows error message for ENFILE
en: Too many open files in system
uk: Надто багато відкритих файлів у системі

en: Unable to load document
uk: Неможливо завантажити документ

en: Unable to parse command-line options
uk: Неможливо розібрати параметри командного рядка

en: Unable to parse hyperlinks options
uk: Неможливо розібрати параметри посилань

en: Unable to parse page numbers
uk: Неможливо розібрати номери сторінок

en: Unable to parse page size
uk: Неможливо розібрати розмір сторінки

en: Unable to parse page title template specification
uk: Неможливо розібрати специфікацію шаблону назви сторінки

en: Unexpected output from djvused
uk: Неочікуваний вивід з „djvused“

en: Unexpected subsampled bitmap height
uk: Неочікувана висота розділеного растрового зображення

en: Unexpected subsampled bitmap width
uk: Неочікувана ширина розділеного растрового зображення

en: Unknown option
uk: Невідомий параметр

en: Usage:
uk: Використання:

en: Warning: %s
uk: Попередження: %s

en: Warning: Unable to convert link with a named action
uk: Попередження: неможливо перетворити посилання з дією

en: Warning: Unable to convert link with a remote go-to action
uk: Попередження: неможливо перетворити посилання на зовнішній документ

en: Warning: Unable to convert link without an action
uk: Попередження: неможливо перетворити посилання без дії

en: Warning: Unknown link action
uk: Попередження: невідома дія посилання

en: Warning: metadata[%s] is not a valid date
uk: Попередження: метадані[%s] є неприпустимою датою

en: adding non-raster data with `djvused`
uk: додавання нерастрових даних з „djvused“

en: creating multi-page indirect document (%zu page) | creating multi-page indirect document (%zu pages)
uk[0]: створення багатосторінкового роздільного документа (%zu сторінка)
uk[1]: створення багатосторінкового роздільного документа (%zu сторінки)
uk[2]: створення багатосторінкового роздільного документа (%zu сторінок)

en: creating new background image with `c44`
uk: створення нового фонового зображення з „c44“

en: encoding layers with `csepdjvu`
uk: кодування шарів з „csepdjvu“

en: encoding monochrome image with `cjb2`
uk: кодування монохромного зображення з „cjb2“

en: estimated resolution: %d dpi
uk: очікувана роздільна здатність: %d dpi

en: extracting XMP metadata
uk: витягнення метаданих XMP

en: extracting annotations
uk: витягнення анотацій

en: extracting document outline
uk: витягнення змісту документа

en: extracting document-information metadata
uk: витягнення метаданих інформації документа

en: guessed resolution: %s dpi
uk: передбачувана роздільна здатність: %s dpi

en: image size: %dx%d
uk: розмір зображення: %d×%d

en: page #%d -> #%d
uk: сторінка №%d ⇒ №%d

en: pdf2djvu is intended to be run from the command prompt.
uk: pdf2djvu призначений для запуску з командного рядка.

en: pdf2djvu was built without GraphicsMagick; advanced color quantization is disabled.
uk: Pdf2djvu скомпільований без GraphicsMagick; покращене квантування кольору відключено.

en: pdf2djvu was built without OpenMP support; multi-threading is disabled.
uk: Pdf2djvu скомпільований без підтримки OpenMP; багатопотоковість відключена.

en: possibly memory allocation error
uk: ймовірно, помилка виділення пам’яті

en: preparing data for `csepdjvu`
uk: підготовка даних для „csepdjvu“

en: re-assembling page with `djvumake`
uk: перезбирання сторінки з „djvumake“

en: recovering image chunks with `djvuextract`
uk: відновлення шматків малюнка з „djvuextract“

en: recovering images with `djvuextract`
uk: відновлення малюнків з „djvuextract“

en: recovering text with `djvused`
uk: відновлення тексту з „djvused“

en: rendering background image
uk: промальовка фонового зображення

en: rendering page (1st pass)
uk: промальовка сторінки (1-ий прохід)

en: rendering page (2nd pass)
uk: промальовка сторінки (2-ий прохід)

en: setting metadata with `djvused`
uk: присвоєння метаданих з „djvused“

en: storing background image
uk: збереження фонового зображення

en: storing dummy background image
uk: збереження порожнього фонового зображення

en: storing foreground image
uk: збереження зображення переднього плану

en: storing text layer
uk: збереження текстового шару

en: unable to guess resolution
uk: неможливо оцінити роздільну здатність
