PDF-Shuffler 0.7 - en to nl translation catalogue (176 entries)

en: #Col
nl: #Kol.

en: #Row
nl: #Rij

en: % of height
nl: % van de hoogte

en: % of width
nl: % van de breedte

en: %s is a tool for rearranging and modifying PDF files.
nl: %s is een hulpprogramma voor het herordenen en bewerken van pdf-bestanden.

en: (Libhandy missing)
nl: (Libhandy ontbreekt)

en: (Requires restart)
nl: (herstart vereist)

en: (same offset is applied to all pages)
nl: (deze verschuiving geldt voor alle pagina's)

en: A file named "%s" already exists. Do you want to replace it?
nl: Er is al een bestand genaamd “%s”. Wilt u dit vervangen?

en: All From _Same File
nl: Alles uit _hetzelfde bestand

en: All files
nl: Alle bestanden

en: All pages must have the same size.
nl: Alle pagina's dienen even groot te zijn.

en: All supported files
nl: Alle ondersteunde bestanden

en: Bottom
nl: Onder

en: Bottom to Top
nl: Van onder naar boven

en: Clipboard image
nl: Klembordafbeelding

en: Columns
nl: Kolommen

en: Created
nl: Gemaakt op

en: Creator
nl: Maker

en: Creator tool
nl: Gemaakt met

en: Crop Margins
nl: Marges bijsnijden

en: Crop White Borders
nl: Witte randen bijsnijden

en: Cropping does not remove any content from the PDF file, it only hides it.
nl: Bijsnijden verwijdert geen inhoud uit het pdf-bestand; het verbergt het alleen.

en: Cu_t
nl: _Knippen

en: Despite the warnings the document(s) should have no visible issues.
nl: Ondanks de waarschuwingen, zou het bestand/de bestanden geen zichtbare problemen moet(en) vertonen.

en: Discard changes and close?
nl: Wilt u de aanpassingen negeren en sluiten?

en: Discard changes and quit?
nl: Wilt u de aanpassingen negeren en afsluiten?

en: Do not show this dialog again.
nl: Niet meer tonen

en: Do_n’t Save
nl: _Niet opslaan

en: Don't show warnings when saving again.
nl: Niet meer tonen

en: Dupl_icate
nl: Dupl_iceren

en: E_xport
nl: E_xporteren

en: E_xport Selection to a Single File…
nl: Selectie _exporteren naar bestand…

en: Edit _Properties
nl: Eigenschappen bewerken

en: Edit properties
nl: Eigenschappen bewerken

en: Equal column width
nl: Gelijke kolombreedtes

en: Equal row height
nl: Gelijke rijhoogten

en: Export Selection to _Individual Files…
nl: Selectie exporteren naar _meerdere bestanden…

en: Export _All Pages to Individual Files…
nl: _Alle pagina's exporteren naar meerdere bestanden…

en: Export…
nl: Exporteren…

en: File is neither pdf nor image
nl: Het bestand is geen pdf of afbeelding

en: File(s) to open
nl: Te openen bestand(en)

en: For more options see:
nl: Ga voor meer opties naar:

en: Forms and outlines are lost on saving.
nl: Formulieren en contouren gaan verloren bij het opslaan.

en: Full_screen
nl: _Schermvullende weergave

en: GNU General Public License (GPL) Version 3.
nl: GNU General Public License (GPL), versie 3.

en: Generate Booklet
nl: Boekje samenstellen

en: Height
nl: Hoogte

en: Height in %
nl: Hoogte, in %

en: Horizontal
nl: Horizontaal

en: Horizontal Splits
nl: Horizontale splitsingen

en: Horizontal offset
nl: Horizontale verschuiving

en: Image files are only supported with img2pdf
nl: Afbeeldingsbestanden kunnen alleen worden gebruikt met img2pdf

en: Image format is not supported by img2pdf
nl: Dit afbeeldingsbestand wordt niet ondersteund door img2pdf

en: Import
nl: Importeren

en: Import…
nl: Importeren…

en: Insert Blan_k Page…
nl: Blan_co pagina invoegen…

en: Insert Blank Page
nl: Blanco pagina invoegen

en: Invalid date format. Input discarded.
nl: Ongeldige datumopmaak - de inhoud is verworpen.

en: It uses libqpdf %s, pikepdf %s, GTK %s and Python %s.
nl: Het programma maakt gebruik van libqpdf %s, pikepdf %s, GTK %s en Python %s.

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Language
nl: Taal

en: Layout for the first page in selection
nl: Indeling van de eerste pagina van de selectie

en: Left
nl: Links

en: Left to Right
nl: Van links naar rechts

en: Main Menu
nl: Hoofdmenu

en: Maintainers and contributors
nl: Onderhouders en bijdragers

en: Margin
nl: Marge

en: Merge Pages
nl: Pagina's samenvoegen

en: Merged page size:
nl: Samengevoegde paginagrootte:

en: Modified
nl: Aangepast op

en: Non-uniform page size - using max size
nl: Inconsistente paginagrootte - de max. grootte wordt gebruikt

en: Open
nl: Openen

en: Open…
nl: Openen…

en: Overlay
nl: Bovenste laag

en: PDF Arranger is a small python-gtk application, which helps the user to merge or split pdf documents and rotate, crop and rearrange their pages using an interactive and intuitive graphical interface. It is a frontend for pikepdf.
nl: PDF Arranger is een eenvoudig hulpprogramma voor het herordenen en bewerken van pdf-bestanden, gemaakt met python-gtk. Pagina's kunnen worden samengevoegd, herordend en bijgesneden. Ook kunnen documenten worden gesplitst. PDF Arranger is een frontend voor pikepdf.

en: PDF document is damaged
nl: Het pdf-bestand is beschadigd

en: PDF files
nl: PDF-bestanden

en: Page Order
nl: Paginavolgorde

en: Page Size
nl: Paginagrootte

en: Page Size:
nl: Paginagrootte:

en: Page format
nl: Paginaformaat

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Password required
nl: Wachtwoord vereist

en: Past_e Special
nl: Sp_eciaal plakken

en: Paste As O_verlay…
nl: Plakken als b_ovenste laag…

en: Paste As _Even Pages
nl: Plakken als _even pagina's

en: Paste As _Odd Pages
nl: Plakken als _oneven pagina's

en: Paste As _Underlay…
nl: Plakken als on_derste laag…

en: Paste _After
nl: Plakken _na

en: Paste _Before
nl: Plakken _vóór

en: Pasted data not valid. Aborting paste.
nl: De geplakte gegevens zijn ongeldig - het plakken wordt afgebroken.

en: Pikepdf >= 3 is needed for overlay/underlay/merge support.
nl: Pikepdf >= 3 is vereist om pagina's samen te voegen en op te delen in lagen.

en: Pre_ferences
nl: _Voorkeuren

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: Print the version of PDF Arranger and exit
nl: Toon het versienummer en sluit af

en: Printing…
nl: Bezig met afdrukken…

en: Producer
nl: Producent

en: Property
nl: Eigenschap

en: Re_verse Order
nl: Omgekeerde _volgorde

en: Relative
nl: Relatief

en: Rendering Preview…
nl: Bezig met maken van voorvertoning…

en: Rendering…
nl: Bezig met samenstellen…

en: Replace
nl: Vervangen

en: Right
nl: Rechts

en: Right to Left
nl: Van rechts naar links

en: Rotate Left
nl: Naar links draaien

en: Rotate Right
nl: Naar rechts draaien

en: Rotate _Left
nl: Naar _links draaien

en: Rows
nl: Rijen

en: Same Page _Format
nl: Hetzelfde pagina_formaat

en: Save
nl: Opslaan

en: Save As
nl: Opslaan als

en: Save As…
nl: Opslaan als…

en: Save _As…
nl: Opslaan _als…

en: Save changes before closing?
nl: Aanpassingen opslaan voor afsluiten?

en: Save changes before quitting?
nl: Aanpassingen opslaan voor afsluiten?

en: Save changes to “{}” before closing?
nl: Wilt u de aanpassingen aan ‘{}’ opslaan alvorens af te sluiten?

en: Save changes to “{}” before quitting?
nl: Wilt u de aanpassingen aan ‘{}’ opslaan alvorens af te sluiten?

en: Saving produced some warnings
nl: Waarschuwingen tijdens opslaan

en: Saving…
nl: Bezig met opslaan…

en: Scale factor
nl: Vergrotingsfactor

en: Select _All
nl: _Alles selecteren

en: Select _Even Pages
nl: _Even pagina's selecteren

en: Select _Odd Pages
nl: _Oneven pagina's selecteren

en: Selected pages:
nl: Geselecteerde pagina':

en: Split Pages
nl: Pagina's splitsen

en: Subject
nl: Onderwerp

en: Supported image files
nl: Ondersteunde afbeeldingsbestanden

en: System setting
nl: Systeemvoorkeur

en: The document “{}” is locked and requires a password before it can be opened.
nl: “{}” is beveiligd en kan alleen worden geopend met een wachtwoord.

en: The password will be remembered until you close PDF Arranger.
nl: PDF Arranger bewaart het wachtwoord totdat u afsluit.

en: Theme
nl: Thema

en: Title
nl: Naam

en: Top
nl: Boven

en: Top to Bottom
nl: Van boven naar onder

en: Underlay
nl: Onderste laag

en: Unknown file format
nl: Onbekend bestandstype

en: Value
nl: Waarde

en: Vertical
nl: Verticaal

en: Vertical Splits
nl: Verticale splitsingen

en: Vertical offset
nl: Verticale verschuiving

en: Warning
nl: Waarschuwing

en: Width
nl: Breedte

en: Width in %
nl: Breedte, in %

en: Your changes will be lost if you don’t save them.
nl: Als u dat niet doet, gaan ze definitief verloren.

en: Zoom In
nl: Inzoomen

en: Zoom Out
nl: Uitzoomen

en: Zoom _Fit
nl: In_passen

en: Zoom _In
nl: _Inzoomen

en: Zoom _Out
nl: _Uitzoomen

en: _About
nl: _Over

en: _Cancel
nl: _Annuleren

en: _Close
nl: _Sluiten

en: _Copy
nl: _Kopiëren

en: _Delete
nl: _Verwijderen

en: _Deselect All
nl: _Niets selecteren

en: _Edit
nl: _Bewerken

en: _Import
nl: _Importeren

en: _Invert Selection
nl: Selectie _omkeren

en: _Merge Pages…
nl: Pagina's sa_menvoegen…

en: _New Window
nl: _Nieuw venster

en: _OK
nl: _Oké

en: _Open
nl: _Openen

en: _Page Format…
nl: Paginaformaat…

en: _Print…
nl: Afdrukken…

en: _Quit
nl: _Afsluiten

en: _Redo
nl: Opnieu_w uitvoeren

en: _Rotate Right
nl: Naar rechts _draaien

en: _Save
nl: Op_slaan

en: _Select
nl: _Selecteren

en: _Split Pages…
nl: Pagina's _splitsen…

en: _Undo
nl: _Ongedaan maken

en: _View
nl: _Beeld

en: page
nl: pagina

en: untitled
nl: naamloos
