PDF-Shuffler 0.7 - en to pl_PL translation catalogue (97 entries)

en: All From _Same File
pl_PL: Wszystko z _tego samego pliku

en: All files
pl_PL: Wszystkie pliki

en: All pages must have the same size.
pl_PL: Wszystkie strony muszą mieć ten sam rozmiar.

en: Bottom
pl_PL: Dół

en: Columns
pl_PL: Kolumny

en: Creator
pl_PL: Kreator

en: Creator tool
pl_PL: Narzędzie kreatora

en: Crop Margins
pl_PL: Przytnij margines

en: Crop White Borders
pl_PL: Przytnij białe obramowania

en: Cropping does not remove any content from the PDF file, it only hides it.
pl_PL: Przycinanie nie usuwa żadnej zawartości z pliku PDF, ukrywa tylko.

en: Cu_t
pl_PL: Wy_tnij

en: Do not show this dialog again.
pl_PL: Nie pokazuj ponownie tego okna dialogowego.

en: Do_n’t Save
pl_PL: _Nie zapisuj

en: Dupl_icate
pl_PL: Zdu_plikowane

en: Edit _Properties
pl_PL: Edytuj _właściwości

en: Edit properties
pl_PL: Edytuj właściwości

en: Equal column width
pl_PL: Równa szerokość kolumny

en: Export _All Pages to Individual Files…
pl_PL: Eksportuj _Wszystkie strony do pojedynczych plików…

en: Export…
pl_PL: Eksportuj…

en: File is neither pdf nor image
pl_PL: Plik nie jest ani pdfem, ani obrazem

en: File(s) to open
pl_PL: Plik(i) do otwarcia

en: Forms and outlines are lost on saving.
pl_PL: Formularze i kontury są tracone podczas zapisywania.

en: Generate Booklet
pl_PL: Wygeneruj broszurę

en: Height in %
pl_PL: Wysokość w %

en: Horizontal Splits
pl_PL: Podziały poziome

en: Image files are only supported with img2pdf
pl_PL: Pliki graficzne są obsługiwane tylko przez img2pdf

en: Image format is not supported by img2pdf
pl_PL: Format obrazu nie jest obsługiwany przez img2pdf

en: Import…
pl_PL: Importuj…

en: Insert Blan_k Page…
pl_PL: Wstaw pustą stronę…

en: Insert Blank Page
pl_PL: Wstaw pustą stronę

en: Invalid date format. Input discarded.
pl_PL: Zły format daty. Dane wejściowe odrzucone.

en: Keywords
pl_PL: Słowa kluczowe

en: Left
pl_PL: Lewa

en: Main Menu
pl_PL: Menu główne

en: Maintainers and contributors
pl_PL: Opiekunowie i współpracownicy

en: Modified
pl_PL: Zmodyfikowane

en: PDF Arranger is a small python-gtk application, which helps the user to merge or split pdf documents and rotate, crop and rearrange their pages using an interactive and intuitive graphical interface. It is a frontend for pikepdf.
pl_PL: PDF Arranger to niewielka aplikacja python-gtk, która pomaga użytkownikowi łączyć lub dzielić dokumenty PDF oraz obracać, przycinać i zmieniać kolejność ich stron za pomocą interaktywnego i intuicyjnego interfejsu graficznego. Jest to nakładka na pikepdf.

en: PDF document is damaged
pl_PL: Dokument PDF jest uszkodzony

en: PDF files
pl_PL: Pliki PDF

en: Page Size
pl_PL: Rozmiar strony

en: Page Size:
pl_PL: Rozmiar strony:

en: Page format
pl_PL: Format strony

en: Password required
pl_PL: Wymagane hasło

en: Past_e Special
pl_PL: Wkle_j specjalne

en: Paste _After
pl_PL: Wklej _po

en: Paste _Before
pl_PL: Wklej _przed

en: Pasted data not valid. Aborting paste.
pl_PL: Wklejone dane są nieprawidłowe. Przerywanie wklejania.

en: Print the version of PDF Arranger and exit
pl_PL: Wydrukuj wersję PDF Arranger i wyjdź

en: Producer
pl_PL: Producent

en: Re_verse Order
pl_PL: Od_wrotna kolejność

en: Relative
pl_PL: Względny

en: Rendering…
pl_PL: Wykonanie…

en: Right
pl_PL: Prawa

en: Rotate Left
pl_PL: Obrót w_lewo

en: Rotate Right
pl_PL: _Obrót w prawo

en: Rotate _Left
pl_PL: Obróć w_lewo

en: Rows
pl_PL: Linie

en: Same Page _Format
pl_PL: Ta sama strona _Format

en: Save
pl_PL: Zapisz

en: Save As
pl_PL: Zapisz jako

en: Save _As…
pl_PL: Zapisz _jako…

en: Save changes before closing?
pl_PL: Zapisać zmiany przed zamknięciem?

en: Save changes to “{}” before closing?
pl_PL: Zapisać zmiany w „{}” przed zamknięciem?

en: Scale factor
pl_PL: Współczynnik skali

en: Select _All
pl_PL: Zaznacz wszystko

en: Subject
pl_PL: Przedmiot

en: Supported image files
pl_PL: Obsługiwane pliki graficzne

en: Title
pl_PL: Tytuł

en: Top
pl_PL: Góra

en: Unknown file format
pl_PL: Nieznany format pliku

en: Value
pl_PL: Wartość

en: Vertical Splits
pl_PL: Podziały pionowe

en: Warning
pl_PL: Ostrzeżenie

en: Width
pl_PL: Szerokość

en: Width in %
pl_PL: Szerokość w %

en: Your changes will be lost if you don’t save them.
pl_PL: Twoje zmiany zostaną utracone, jeśli ich nie zapiszesz.

en: Zoom In
pl_PL: Powiększ

en: Zoom Out
pl_PL: Pomniejsz

en: Zoom _In
pl_PL: Powiększ

en: Zoom _Out
pl_PL: Pomniejsz

en: _About
pl_PL: _O programie

en: _Cancel
pl_PL: Anuluj

en: _Copy
pl_PL: _Kopiuj

en: _Delete
pl_PL: _Usuń

en: _Deselect All
pl_PL: Odznacz wszystkie

en: _Edit
pl_PL: _Edycja

en: _Import
pl_PL: _Importuj

en: _New Window
pl_PL: _Nowe okno

en: _Page Format…
pl_PL: _Format strony…

en: _Quit
pl_PL: _Wyjście

en: _Redo
pl_PL: _Ponów

en: _Rotate Right
pl_PL: _Obróć w prawo

en: _Save
pl_PL: _Zapisz

en: _Select
pl_PL: Zaznacz

en: _Split Pages…
pl_PL: _Podziel strony…

en: _Undo
pl_PL: _Cofnij

en: page
pl_PL: strona
