pdfmod master - en to et translation catalogue (87 entries)

en: PDF Modifier
et: PDF-i muundur

en: Remove, extract, and rotate pages in PDF documents
et: PDF dokumendis lehekülgede eemaldamine, lahutamine ja pööramine

en: Page {0}
et: Lehekülg {0}

note: Translators: {0} is the # of pages, {1} is a translated string summarizing the pages, eg "page 1"
en: Move {1} | Move {1}
et[0]: Tõsta {1}
et[1]: Tõsta {1}

en: Error trying to unmove pages
et: Tõrge lehekülgede tagasitõstmisel

en: Error trying to move pages
et: Tõrge lehekülgede liigutamisel

en: Error trying to remove pages from document
et: Tõrge lehekülgede eemaldamisel dokumendist

en: _File
et: _Fail

en: Open a document
et: Dokumendi avamine

en: Save changes to this document, overwriting the existing file
et: Muudatuste salvestamine sellesse dokumenti, olemasoleva faili ülekirjutamine

en: Save this document to a new file
et: Selle dokumendi salvestamine uue nimega

en: Recent _Files
et: Hiljutised _failid

en: _Insert From...
et: _Lisa mujalt...

en: Insert pages from another document
et: Lehekülgede lisamine teisest dokumendist

en: _Edit
et: _Redaktor

en: Rotate Left
et: Pööra vasakule

en: Rotate left
et: Vasakule pööramine

en: Rotate Right
et: Pööra paremale

en: Rotate right
et: Paremale pööramine

en: Select Odd Pages
et: Vali paaritud leheküljed

en: Select Even Pages
et: Vali paarisleheküljed

en: Select Matching...
et: Kattuvate valimine...

en: _Invert Selection
et: _Pööra valik

en: _View
et: _Vaade

en: Open in Viewer
et: Ava vaaturis

en: Open in viewer
et: Vaaturis avamine

en: _Bookmarks
et: _Järjehoidjad

en: _Add Bookmark
et: _Lisa järjehoidja

en: Re_name Bookmark
et: _Nimeta järjehoidja ümber

en: _Change Bookmark Destination
et: _Tõsta järjehoidja ümber

note: Translators: {0} is available for you to use; contains the number of bookmarks
en: _Remove Bookmark | _Remove Bookmarks
et[0]: _Eemalda järjehoidja
et[1]: _Eemalda järjehoidjad

en: _Edit Bookmarks
et: _Muuda järjehoidjaid

en: _Help
et: A_bi

en: _Contents
et: _Sisukord

en: _Add
et: _Lisa

en: _Remove
et: _Eemalda

en: View and edit the title, keywords, and more for this document
et: Kuva ja muuda pealkirja, võtmesõnu ja selle dokumendi teisi omadusi

en: Toolbar
et: Tööriistariba

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Fullscreen
et: Täisekraan

en: Export Image | Export {0} Images
et[0]: Pildi eksportimine
et[1]: {0} pildi eksportimine

en: Save image from the selected pages to a new folder | Save {0} images from the selected pages to a new folder
et[0]: Valitud lehel oleva pildi salvestamine uude kausta
et[1]: Valitud lehel oleva {0} pildi salvestamine uude kausta

en: _Undo
et: _Võta tagasi

en: Undo {0}
et: Võta {0} tagasi

en: _Redo
et: _Tee uuesti

en: Redo {0}
et: Tee {0} uuesti

en: Remove Page | Remove {0} Pages
et[0]: Eemalda lehekülg
et[1]: Eemalda {0} lehekülge

en: Remove the selected page | Remove the {0} selected pages
et[0]: Eemalda valitud lehekülg
et[1]: Eemalda valitud {0} lehekülge

en: Extract Page | Extract {0} Pages
et[0]: Lehekülje eraldamine
et[1]: {0} lehekülje eraldamine

en: Extract the selected page | Extract the {0} selected pages
et[0]: Valitud lehe eraldamine
et[1]: Valitud {0} lehe eraldamine

en: Select PDF
et: PDF-i valimine

en: Unable to Save Document
et: Dokumendi salvestamine pole võimalik

en: Save as...
et: Salvesta kui...

en: Error Loading Document
et: Tõrge dokumendi laadimisel

en: There was an error loading {0}
et: {0} laadimisel esines viga

en: Error opening help
et: Tõrge abi avamisel

en: Would you like to open PDF Mod's online documentation?
et: Kas tahad avada PDF Mod-i veebidokumentatsiooni?

en: Visit Website
et: Külasta veebilehte

en: Primary Development:
et: Peamine arendus:

en: Contributors:
et: Kaasautorid:

note: Translators: {0} and {1} are the years the copyright assertion covers; put into variables so you don't have to re-translate this every year
en: Copyright {0} Novell Inc.
    Copyright {1} Other PDF Mod Contributors
et: Copyright {0} Novell Inc.
    Copyright {1} teised PDF Mod autorid

note: Add it to the PDF document
en: New bookmark
et: Uus järjehoidja

en: Add Bookmark
et: Järjehoidja lisamine

note: Translators: {0} is available for you to use; contains the number of bookmarks
en: Remove Bookmark | Remove Bookmarks
et[0]: Järjehoidja eemaldamine
et[1]: Järjehoidjate eemaldamine

en: Rename Bookmark
et: Järjehoidja nime muutmine

en: Bookmark links to page {0}
et: Järjehoidja viitab lehele {0}

en: Save the changes made to this document?
et: Kas salvestada sellesse dokumenti tehtud muudatused?

en: Close _Without Saving
et: Sulge _ilma salvestamata

en: Continue, opening {0} document in separate windows? | Continue, opening all {0} documents in separate windows?
et[0]: Kas jätkata {0} dokumendi avamist eraldi akendes?
et[1]: Kas jätkata {0} dokumendi avamist eraldi akendes?

en: Open _First
et: Ava _esimene

en: Open _All
et: Ava _kõik

en: Loading document...
et: Dokumendi laadimine...

note: Translators: this string is used to show current/original file size, eg "2 MB (originally 1 MB)"
en: {0} (originally {1})
et: {0} (alguses {1})

en: {0} page | {0} pages
et[0]: {0} leht
et[1]: {0} lehte

en: Document is Encrypted
et: Dokument on krüpteeritud

en: Enter the document's password to open it:
et: Dokumendi avamiseks sisesta selle parool:

en: PDF Documents
et: PDF-dokumendid

en: All Files
et: Kõik failid

en: Select Matching
et: Vali kattuvad

en: _Title:
et: _Pealkiri:

en: _Author:
et: _Autor:

en: _Keywords:
et: _Võtmesõnad:

en: _Subject:
et: _Teema:

en: _Revert Properties
et: _Taasta omadused

en: Change the document's properties back to the original values
et: Dokumendi esialgsete omaduste taastamine

en: _Close
et: _Sulge

en: Hide the document's properties
et: Dokumendi omaduste varjamine
