pdfsam - en to ast translation catalogue (36 entries)

en: Copy
ast: Copiar

en: Clear
ast: Llimpiar

en: Select all
ast: Seleccionalo too

en: Save log
ast: Guardar rexistru

en: About
ast: Tocante a

en: Close
ast: Zarrar

en: Language:
ast: Llingua:

en: Set your preferred language (restart needed)
ast: Conseñe la llingua preferida (necesita reaniciar)

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
ast: Seleicione un direutoriu predetermináu p'atroxar y cargar los documentos

en: Default working directory:
ast: Repertoriu de trabayu predetermináu

en: Check for updates at startup
ast: Guetar actualizaciones nel entamu

en: Play alert sounds
ast: escuchar les alertes sonores

en: Turn on or off alert sounds
ast: activar y desactivar les alertes sonores

en: Settings
ast: Axustes

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: Keywords
ast: Pallabres clave

en: Open
ast: Abrir

en: Run
ast: Executar

en: Document properties
ast: propiedaes del documentu

en: Remove
ast: Desaniciar

en: Move Up
ast: Xubir

en: Move Down
ast: Baxar

en: Name
ast: Nome

en: Reverse
ast: Invertir

en: Pages
ast: Páxines

en: Compress output file/files
ast: Comprimir el ficheru creáu / los ficheros creaos

en: Overwrite if already exists
ast: Sobreescibir si yá esiste

en: Browse
ast: Restolar

en: Add prefix
ast: Amestar un prefixu

en: Split
ast: Dividir

en: Number of pages
ast: Númberu de páxines

en: Invalid split size
ast: Tamañu de división non válidu

en: Alternate Mix
ast: Mezcla alterna

en: Rotate
ast: Voltiar

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
ast: Fai un clic dobel pa determinar les páxines que quies fusionar (ex: 2 ó 5-23 o 2,5-7, 12-)
