pdfsam - en to ckb translation catalogue (19 entries)

en: Started in {0}
ckb: دەستپێدەکات لە {0}

en: Closing PDFsam...
ckb: داخستنی PDFsam...

en: About
ckb: ده‌رباره‌

en: Max memory {0}
ckb: زۆرترین بیرگە {0}

en: Copy to clipboard
ckb: لەبەرگرتنەوە بۆ لەبەرگر

en: Support
ckb: پشتیوانی

en: Translate
ckb: وەرگێڕان

en: Donate
ckb: بەخشین

en: Social
ckb: کۆمەڵایەتی

en: Manually selected
ckb: دیاریکردن بە دەستی

en: Appearance
ckb: دەرکەوتن

en: Behavior
ckb: هەڵسوکەوت

en: Workspace
ckb: شوێنکار

en: Output
ckb: دەرخستە

en: Select a directory
ckb: بوخچە دیاریبکە

en: _Load
ckb: _بارکردن

en: _Save
ckb: _پاشه‌كه‌وت

en: Split
ckb: جیاکردنەوە

en: Invalid split size
ckb: قەبارەی جیاکردنەوەی نەگونجاو
