pdfsam - en to el translation catalogue (278 entries)

en: No PDF document has been selected
el: Δεν έχει επιλεγεί κάποιο έγγραφο PDF

en: Extract
el: Εξαγωγή

en: Extract pages from PDF documents.
el: Εξαγωγή σελίδων από έγγραφο PDF

en: File names settings
el: Ρυθμίσεις ονόματος αρχείων

en: Extract settings
el: Εξαγωγή ρυθμίσεων

en: Output settings
el: Ρυθμίσεις εξόδου

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
el: Σελίδες προς εξαγωγή  (π.χ.: 2 ή 5-23 ή 2,5-7,12-)

en: Invalid page ranges
el: Μη έγκυρο εύρος σελίδων

en: Extract pages:
el: Εξαγωγή σελίδων:

en: Installing theme {0}.
el: Εγκατάσταση θέματος {0}.

en: Started in {0}
el: Εκκίνηση σε {0}

en: Closing PDFsam...
el: Τερματισμός PDFsam...

en: Log register
el: Αρχεία καταγραφής

en: Copy
el: Αντιγραφή

en: Clear
el: Καθαρισμός

en: Select all
el: Επιλογή όλων

en: Save log
el: Αποθήκευση αρχείου καταγραφής

en: Select where to save the log file
el: Επιλογή χώρου αποθήκευσης του αρχείου

en: About
el: Σχετικά

en: Premium features
el: Premium χαρακτηριστικά

en: Close
el: Κλείσιμο

en: Modules
el: Αρθρώματα/Modules

en: Subscribe to the official news feed
el: Εγγραφείτε στην επίσημη ροή ειδήσεων

en: Environment
el: Περιβάλλον

en: Max memory {0}
el: Μέγιστη μνήμη {0}

en: Copy to clipboard
el: Αντιγραφή στο πρόχειρο

en: Support
el: Υποστήριξη

en: Bug and feature requests
el: Αιτήσεις σφαλμάτων και λειτουργιών

en: Contribute
el: Συνεισφέρετε

en: Fork PDFsam on GitHub
el: Κάντε fork το PDFsam στο GitHub

en: Translate
el: Μετάφραση

en: Donate
el: Κάντε Δωρεά

en: Social
el: Κοινωνικά

en: Follow us on Twitter
el: Ακολουθήστε μας στο Twitter

en: Like us on Facebook
el: Κάντε μας like στο Facebook

en: Log register rows:
el: Γραμμές εγγραφής αρχείων καταγραφής

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
el: Μέγιστος αριθμός γραμμών καταγράφηκε από τα αρχεία καταγραφής

en: Language:
el: Γλώσσα:

en: Set your preferred language (restart needed)
el: Ορισμός γλώσσας επιλογής (απαιτείται επανεκκίνηση)

en: Startup module:
el: Άρθρωμα εκκίνησης / Startup module

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
el: Ορισμός αρθρώματος/module προς άνοιγμα κατά την εκκίνηση της εφαρμογής (απαιτείται επανεκκίνηση)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
el: Τα στατιστικά χρήσης χρησιμοποιούνται για να ενημερώσουν την μπάρα συντομεύσεων αρθρωμάτων (modules) στα αριστερά με τα περισσότερο και πιο πρόσφατα χρησιμοποιημένα αρθρώματα.

en: Manually selected
el: Χειροκίνητη επιλογή

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
el: Αυτόματα όρισε τον κατάλογο προορισμού στον επιλεγμένο κατάλογο των αρχείων PDF

en: Clear usage statistics
el: Καθαρισμός στατιστικών χρήσης

en: Appearance
el: Εμφάνιση

en: Behavior
el: Συμπεριφορά

en: Workspace
el: Χώρος εργασίας

en: Output
el: Αποτέλεσμα

en: Check for updates now
el: Έλεγχος ενημερώσεων τώρα

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
el: Επιλογή φακέλου προεπιλεγμένης αποθήκευσης και φόρτωσης των εγγράφων

en: Select a directory
el: Επιλογή καταλόγου

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
el: Επιλογή αποθηκευμένου χώρου εργασίας ώστε να γίνεται αυτόματη φόρτωση κατά την εκκίνηση

en: Select a workspace
el: Επιλογή χώρου εργασίας

en: Default working directory:
el: Προεπιλεγμένος κατάλογος εργασίας

en: Load default workspace at startup:
el: Φόρτωση προεπιλεγμένου χώρου εργασίας κατά την εκκίνηση

en: Dashboard
el: Πίνακας Αναφορών

en: Check for updates at startup
el: Έλεγχος για αναβαθμίσεις κατά την εκκίνηση

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
el: Ορίστε εάν επιθυμείτε να γίνεται έλεγχος διαθεσιμότητας νέας έκδοσης κατά την εκκίνηση (απαιτείται επανεκκίνηση)

en: Check for news at startup
el: Ελέγξτε για τις ειδήσεις κατά την εκκίνηση

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
el: Ορίστε εάν η εφαρμογή θα πρέπει να ελέγχει για τη διαθεσιμότητα ειδήσεων κατά την εκκίνηση (απαιτείται επανεκκίνηση )

en: Play alert sounds
el: Αναπαραγωγή ήχων συναγερμού

en: Turn on or off alert sounds
el: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση ήχων συναγερμού

en: Store passwords when saving a workspace file
el: Αποθήκευση των κωδικών κατά την αποθήκευση του αρχείου εργασιών

en: If an encrypted PDF document has been opened with a password, save the password in the workspace file
el: Εάν ένα κρυπτογραφημένο PDF έγγραφο έχει ανοιχτεί με χρήση κωδικού, αποθήκευσε τον κωδικό στο αρχείο εργασίας

en: Show donation window
el: Εμφάνιση παραθύρου δωρεάς

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
el: Ενεργοποίηση ή απενεργοποίηση της ειδοποίησης που εμφανίζεται κάθε τόσο ζητώντας από τον χρήστη να υποστηρίξει το PDFsam με κάποια δωρεά

en: Show premium features
el: Εμφάνιση premium χαρακτηριστικών

en: Set whether the application should fetch and show premium features description in the modules dashboard
el: Ορίστε εάν η εφαρμογή θα πρέπει να ανακτά και να προβάλει περιγραφή premium χαρακτηριστικών στο ταμπλό

en: Use the selected PDF document directory as output directory
el: Ορίστε τον επιλεγμένο κατάλογο εγγράφων PDF ώς κατάλογο εξόδου

en: Save default workspace on exit
el: Αποθήκευση προεπιλεγμένου χώρου εργασίας κατά την έξοδο

en: If a default workspace is set, save it on application exit
el: Αν ένας προεπιλεγμένος χώρος εργασίας έχει οριστεί, αποθηκεύεται κατά την έξοδο από την εφαρμογή

en: Maximum number of rows mast be a positive number
el: Ο μέγιστος αριθμός γραμμών πρέπει να είναι θετικός αριθμός

en: Generate high quality thumbnails (slower)
el: Δημιουργία καλύτερης ποιότητας μικρογραφιών (απαιτεί περισσότερο χρόνο)

en: Size in px:
el: Μέγεθος σε εικονοστοιχεία/pixels

en: Library used to generate thumbnails
el: Απαιτούμενη βιβλιοθήκη για την δημιουργία μικρογραφιών

en: Thumbnails creator:
el: Δημιουργός μικρογραφιών

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: What's new
el: Τι νέο υπάρχει

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: Open with
el: Άνοιγμα με

en: Select the task to perform on the following files
el: Επιλογή της επίδρασης στα επόμενα αρχεία

en: Directory not empty
el: Ο κατάλογος δεν είναι κενός

en: The selected directory is not empty
el: Ο επιλεγμένος κατάλογος δεν είναι κενός

en: Overwrite
el: Αντικατάσταση

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Don't overwrite existing file
el: Μην επανεγγράφετε ήδη υπάρχον αρχείο

en: Overwrite confirmation
el: Επιβεβαίωση επανεγγραφής

en: A file with the given name already exists
el: Υπάρχει ήδη ένα αρχείο με το ίδιο όνομα

en: Non existing directory
el: Ο κατάλογος δεν υπάρχει

en: The selected output directory does not exist
el: Ο επιλεγμένος κατάλογος εξόδου δεν υπάρχει

en: Do you want to create it?
el: Θέλετε να δημιουργηθεί;

en: Summary
el: Σύνοψη

en: Keywords
el: Λέξεις κλειδιά

en: Document details
el: Λεπτομέρειες εγγράφου

en: Invalid parameters
el: Μη έγκυρες παραμέτροι

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
el: Μη έγκυρες παράμετροι εισόδου, ανοίξτε το μήνυμα της εφαρμογής για λεπτομέρειες

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
el: Εκτελέσατε {0} εργασίες με το PDFsam, σας βοήθησε;

en: Give something back
el: Επιστρέψτε κάποιο δεδομένο

en: PDFsam worked hard!
el: Το PDFsam δούλεψε σκληρά!

en: Spread the word!
el: Διαδώστε το!

en: PDFsam {0} is available for download
el: Το PDFsam {0} είναι διαθέσιμο για λήψη

en: Download
el: Λήψη

en: New version available
el: Νέα έκδοση διαθέσιμη

en: Open
el: Άνοιγμα

en: E_xit
el: Έξοδος

en: Application messages
el: Μηνύματα εφαρμογής

en: _Workspace
el: Χώρος εργασίας

en: _Load
el: Άνοιγμα

en: _Save
el: Αποθήκευση

en: Select the workspace file to save
el: Επιλέξτε το αρχείο χώρου εργασίας για να το αποθηκεύσετε

en: Select the workspace to load
el: Επιλέξτε το αρχείο χώρου εργασίας για να το ανοίξετε

en: Split by bookmarks
el: Διαχωρισμός βάσει σελιδοδεικτών

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
el: Διαχωρίστε ένα έγγραφο PDF σε σελίδες που αποτελούν σελιδοδείκτες ορίζοντας ένα επίπεδο σελιδοδεικτών.

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
el: Επιλέξτε ή μεταφέρετε και αποθέστε το αρχείο PDF που επιθυμείτε να διαχωρίσετε

en: Split settings
el: Ρυθμίσεις διαχωρισμού

en: Regular expression the bookmark has to match
el: Συνήθης έκφραση που πρέπει να ταιριάξει ο σελιδοδείκτης

en: Split at this bookmark level:
el: Διαχωρισμός στο συγκεκριμένο επίπεδο σελιδοδεικτών:

en: Matching regular expression:
el: Ταίριασμα κανονικών εκφράσεων

en: A regular expression the bookmark text has to match
el: Μια κανονική έκφραση που το  κείμενο του σελιδοδείκτη πρέπει να ταιριάξει

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
el: Παράδειγμα: χρήση .*Κεφάλαιο.* να βρεθούν σελιδοδείκτες που περιέχουν την λέξη "Κεφάλαιο"

en: Invalid bookmarks level
el: Μη έγκυρο επίπεδο σελιδοδεικτών

en: Show errors
el: Εμφάνιση σφαλμάτων

en: Run
el: Εκτέλεση

en: Requested
el: Αιτήθηκε

en: Completed
el: Ολοκληρώθηκε

en: Failed
el: Απέτυχε

en: Running
el: Σε Εξέλιξη

en: Running {0}%
el: Εκτελείται {0}%

en: The selected PDF document is invalid
el: Το συγκεκριμένο έγγραφο PDF είναι μη έγκυρο

en: _Clear
el: _Εκκαθάριση

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
el: Σελίδες: {0}, Έκδοση PDF: {1}

en: Loading...
el: Φόρτωση...

en: Document properties
el: Ιδιότητες εγγράφου

en: Remove
el: Απομάκρυνση

en: Set destination
el: Ορισμός προορισμού

en: Open Folder
el: Άνοιγμα Φακέλου

en: Enter the user password
el: Εισάγετε τον κωδικό χρήστη

en: Unlock
el: Ξεκλείδωμα

en: Drag and drop PDF files here
el: Μεταφέρετε και αποθέσατε αρχεία PDF εδώ

en: Move to Top
el: Μετακίνηση στην αρχή

en: Move Up
el: Μετακίνηση προς τα πάνω

en: Move Down
el: Μετακίνηση προς τα κάτω

en: Move to Bottom
el: Μετακίνηση στο τέλος

en: Duplicate
el: Δημιουργία αντίγραφου

en: Size
el: Μέγεθος

en: Modified
el: Τροποποιήθηκε

en: Name
el: 'Όνομα

en: Add documents to the table
el: Προσθέστε έγγραφα στον πίνακα

en: _Add
el: _Προσθήκη

en: Select pdf documents to load
el: Επιλέξτε έγγραφα PDF προς φόρτωση

en: Removes selected documents
el: Αφαιρεί επιλεγμένα έγγραφα

en: _Remove
el: _Απομάκρυνση

en: Removes every document
el: Απομακρύνει κάθε έγγραφο

en: Moves up selected documents
el: Μετακινεί προς τα επάνω επιλεγμένα έγγραφα

en: Move _Up
el: Μετακίνηση _Επάνω

en: Moves down selected documents
el: Μετακινεί προς τα κάτω επιλεγμένα έγγραφα

en: Move _Down
el: Μετακίνηση _Κάτω

en: Pace
el: Βήμα

en: Double click to set the number of pages after which the task will switch to the next file
el: Κάντε διπλό κλικ για να ορίσετε τον αριθμό των σελίδων μετά από το οποίο η διεργασία θα μεταβεί στο επόμενο αρχείο

en: Reverse
el: Αντιστροφή

en: Pages
el: Σελίδες

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
el: Διπλό κλικ για να ορίσετε επιλεγμένες σελίδες (π.χ.:  2 ή  5-23 ή 2,5-7,12-)

en: Page ranges
el: Εύρος σελίδων

en: The selected PDF file is invalid
el: Το επιλεγμένο αρχείο PDF δεν είναι έγκυρο

en: Select a file
el: Επιλέξτε ένα αρχείο

en: The selected file must exist.
el: Το επιλεγμένο αρχείο πρέπει να υπάρχει.

en: Allowed extensions are {0}
el: Επιτρεπόμενες προεκτάσεις είναι {0}

en: Compress output file/files
el: Συμπίεση αρχείου/αρχείων εξόδου

en: Discard bookmarks
el: Απόρριψη σελιδοδεικτών

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
el: Τσεκάρετε το κουτί αν δεν επιθυμείτε να διατηρήσετε κάποιον σελιδοδείκτη από το αρχικό έγγραφο PDF.

en: Output PDF version:
el: Έκδοση εξαγώγιμου αρχείου PDF

en: Overwrite if already exists
el: Αντικατάσταση αν ήδη υπάρχει

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
el: Τσεκάρετε το κουτί αν επιθυμείτε να γίνει επανεγγραφή των αρχείων που εξάγετε σε περίπτωση που ήδη υπάρχουν.

en: Version {0}
el: Έκδοση {0}

en: Same as the input document
el: Το ίδιο όπως και το έγγραφο εισόδου

en: An existing output directory is required
el: Απαιτείται ένας ήδη υπάρχων κατάλογος εξόδου

en: The output directory is required
el: Απαιτείται ο κατάλογος εξόδου

en: Select an existing directory
el: Επιλέξτε έναν υπάρχων κατάλογο

en: Select
el: Επιλογή

en: Browse
el: Αναζήτηση

en: PDF version required: {0}
el: Απαιτούμενη έκδοση PDF: {0}

en: Prefix for the generated files names
el: Πρόθεμα για τα παραγόμενα ονόματα αρχείων

en: Add prefix
el: Προσθήκη προθέματος

en: Generated PDF documents name prefix:
el: Πρόθεμα ονόματος των παραγόμενων εγγράφων PDF:

en: Prefix for the output files name.
el: Πρόθεμα για τα εξαγόμενα ονόματα αρχείων.

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
el: Μερικοί ειδικοί χαρακτήρες αντικαθίστανται με τιμές εκτέλεσης.

en: Right click to add these keywords.
el: Κάντε δεξί κλικ για να προσθέσετε αυτές τις λέξεις-κλειδιά.

en: Split after
el: Διαχώρισε μετά

en: No page selected
el: Καμμία επιλογή σελίδας

en: Split
el: Χώρισμα

en: Split a PDF document at the given page numbers.
el: Διαχώρισε ένα έγγραφο PDF στους συγκεκριμένους αριθμούς σελίδων

en: Every page
el: Κάθε σελίδα

en: Even pages
el: Σελίδες αριθμημένες με άρτιο αριθμό

en: Odd pages
el: Σελίδες αριθμημένες με περιττό αριθμό

en: Split the document after the given page numbers
el: Διαχώρισε το έγγραφο μετά από τους δοθέντες αριθμούς σελίδων

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
el: Διαχωρίζει το PDF κάθε "n" σελίδες δημιουργώντας επιμέρους έγγραφα με "n" σελίδες το καθένα

en: Split after the following page numbers
el: Διαχώρισε μετά τους εξής αριθμούς σελίδων

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
el: Οι αριθμοί σελίδων στις οποίες θα υπάρξει διαχωρισμός είναι (n1,n2,n3)

en: Invalid page numbers
el: Μη έγκυροι αριθμοί σελίδων

en: Only valid positive page numbers are allowed
el: Μόνο έγκυροι θετικοί αριθμοί σελίδων επιτρέπονται

en: Split by every "n" pages
el: Διαχώρισε κάθε "n" σελίδες

en: Number of pages
el: Αριθμός σελίδων

en: Invalid number of pages
el: Μη έγκυρος αριθμός σελίδων

en: Checking for updates
el: Έλεγχος ενημερώσεων

en: Unable to find the latest available version.
el: Αδύνατη η εύρεση της τελευταίας διαθέσιμης έκδοσης

en: Loading pdf documents
el: Φόρτωση εγγράφων pdf

en: Documents loaded
el: Φόρτωση εγγράφων επιτυχής

en: Unable to retrieve premium features description
el: Αδυναμία ανάκτησης κορυφαίων χαρακτηριστικών περιγραφής

en: Fetching premium modules
el: Ανάκτηση κορυφαίων

en: Unable to retrieve premium modules
el: Αδυναμία ανάκτησης

en: Unable to retrieve latest news
el: Αδύνατη η ανάκτηση τελευταίων νέων

en: Fetching latest news
el: Ανάκτηση τελευταίων νέων

en: Unable to retrieve the latest news
el: Αδύνατη η ανάκτηση των τελευταίων νέων

en: Saving workspace data to {0}
el: Αποθήκευση δεδομένων χώρου εργασίας στο {0}

en: Workspace saved
el: Αποθήκευση χώρου εργασίας

en: Requesting modules state
el: Κατάσταση των ζητούμενων αρθρωμάτων/modules

en: Unable to save modules workspace
el: Αδύνατη η αποθήκευση του χώρου εργασίας αρθρωμάτων

en: Unable to save workspace to {0}
el: Αδύνατη η αποθήκευση του χώρου εργασίας στο {0}

en: Loading workspace from {0}
el: Φόρτωση του χώρου εργασίας από το {0}

en: Workspace loaded
el: Φόρτωση χώρου εργασίας επιτυχής

en: Unable to load workspace from {0}
el: Αδύνατη η φόρτωση χώρου εργασίας από το {0}

en: Split by size
el: Διαχωρισμός βάσει μεγέθους

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
el: Διαχώρισε ένα PDF έγγραφο σε αρχεία του δοθέντος μεγέθους (κατά προσέγγιση).

en: KB
el: ΚΒ

en: Set the size to split at
el: Ορίστε το μέγεθος στο οποίο θα υπάρξει διαχωρισμός

en: Size must be a number
el: Το μέγεθος πρέπει να είναι ένας αριθμός

en: Split at this size:
el: Διαχώρισε σε αυτό το μέγεθος

en: Invalid split size
el: Μη έγκυρο μέγεθος διαχωρισμού

en: Alternate Mix
el: Εναλλακτική μείξη

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
el: Ένωση δύο ή περισσότερων αρχείων PDF, λαμβάνοντας σελίδες με την κανονική ή αντίστροφη σειρά

en: Destination file
el: Αρχειο προορισμου

en: Select a positive integer number as pace
el: Επιλέξτε έναν θετικό ακέραιο αριθμό για ρυθμό

en: All pages
el: Όλες οι σελίδες

en: 90 degrees clockwise
el: 90 μοίρες κατά την φορά των δεικτών του ρολογιού

en: 180 degrees clockwise
el: 180 μοίρες κατά την φορά των δεικτών του ρολογιού

en: 90 degrees counterclockwise
el: 90 μοίρες αντίστροφα από την φορά των δεικτών του ρολογιού

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
el: Διπλό κλικ για να ορίσετε σελίδες που θέλετε να περιστρέψετε (π.χ.:  2 ή  5-23 ή 2,5-7,12-)

en: Rotate
el: Περιστροφή

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
el: Περιστρέψτε τις σελίδες πολλαπλών εγγράφων PDF.

en: Rotate settings
el: Ανακύκλιση ρυθμίσεων

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
el: Κάντε διπλό κλικ για να εισάγετε τις σελίδες που θέλετε να συγχωνεύσετε (π.χ.: 2 ή 5-23 ή 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
el: Πρόσθεσε μια κενή σελίδα αν ο αριθμός σελίδας είναι περιττός

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
el: Προσθέτει μια κενή σελίδα μετά από κάθε συγχωνευμένο έγγραφο εάν το έγγραφο έχει περιττό αριθμό σελίδων

en: Add a footer
el: Πρόσθεσε ένα υποσέλιδο

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
el: Προσθέτει ένα υποσέλιδο με το όνομα του αρχείου στο οποίο ανήκε η σελίδα.

en: Merge fields
el: Συγχώνευση πεδίων

en: Merge renaming existing fields
el: Συγχώνευσε μετονομάζοντας υπάρχοντα πεδία

en: Discard forms
el: Απόρριψη φόρμας

en: Interactive forms (AcroForms):
el: Διαδραστικές φόρμες (AcroForms):

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
el: Τί να γίνει σε περίπτωση που ένα ή και περισσότερα έγγραφα εισόδου περιέχουν Acro Forms

en: Retain bookmarks
el: Διατήρηση σελιδοδεικτών

en: Create one entry for each merged document
el: Δημιούργησε μία είσοδο για κάθε συγχωνευμένο έγγραφο

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
el: Διατήρηση σελιδοδεικτών ως ξεχωριστή καταχώρηση για κάθε συγχωνευμένο έγγραφο

en: Bookmarks handling:
el: Διαχείριση σελιδοδεικτών:

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
el: Τί να γίνει σε περίπτωση που ένα ή και περισσότερα έγγραφα εισόδου περιέχουν σελιδοδείκτες

en: Don't generate
el: Μη αναπαραγωγή

en: Generate from file names
el: Παραγωγή από ονόματα αρχείων

en: Generate from documents titles
el: Παραγωγή από τίτλους εγγράφων

en: Table of contents:
el: Πίνακας περιεχομένων:

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
el: Ορίστε εάν επιθυμείτε να προστεθεί πίνακας περιεχομένων στο έγγραφο PDF που θα παραχθεί

en: Merge
el: Συγχώνευση

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
el: Συγχώνευσε πολλαπλά έγγραφα PDF ή επιμέρους τομείς αυτών.

en: Merge settings
el: Ρυθμίσεις συγχώνευσης

en: Valid user password provided.
el: Καταχωρήθηκε έγκυρος κωδικός χρήστη.

en: This document is encrypted, click to provide a password.
el: Το συγκεκριμένο έγγραφο είναι κρυπτογραφημένο, κάντε κλικ για να δώσετε έναν κωδικό.

en: An error has occurred, click for more details.
el: Κάποιο σφάλμα παρουσιάστηκε, κάντε κλικ για περισσότερες λεπτομέρειες.

en: Security
el: Ασφάλεια

en: Other
el: Άλλο

en: Roundish
el: Στρογγυλεμένο

en: Directories
el: Κατάλογοι

en: Error saving log file.
el: Σφάλμα κατά την αποθήκευση του αρχείου καταγραφής.

en: File {0} saved.
el: Αρχείο {0} αποθηκεύτηκε.

en: Invalid range: {0}.
el: Μη έγκυρο εύρος: {0}.

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
el: Ασαφής ορισμός εύρους σελίδων: {0}. Χρησιμοποίησε τις εξής μορφοποιήσεις: [n] ή [n1-n2] ή [-n] ή [n-]

en: Invalid number: {0}.
el: Μη έγκυρος αριθμός: {0}.
