pdfsam - en to et translation catalogue (75 entries)

en: Installing theme {0}.
et: Installeerimias teemat {0}.

en: Started in {0}
et: Alustatud {0}

en: Closing PDFsam...
et: Sulgemas PDFsam-i...

en: Copy
et: Kopeeri

en: Clear
et: Puhasta

en: Select all
et: Vali kõik

en: Save log
et: Salvesta logi

en: About
et: Teave

en: Close
et: Sulge

en: Environment
et: Keskkond

en: Copy to clipboard
et: Kopeeri lõikelauale

en: Support
et: Kasutajatugi

en: Bug and feature requests
et: Tõrgete ja funktsioonide päringud

en: Contribute
et: Toeta

en: Translate
et: Tõlgi

en: Donate
et: Anneta

en: Social
et: Sotsiaalne

en: Follow us on Twitter
et: Jälgi meid Twitteris

en: Language:
et: Keel:

en: Set your preferred language (restart needed)
et: Seadista eelistatud keel (taaskäivitus vajalik)

en: Startup module:
et: Käivitusmoodul:

en: Manually selected
et: Käsitsi valitud

en: Appearance
et: Välimus

en: Behavior
et: Käitumine

en: Workspace
et: Töölaud

en: Output
et: Väljund

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
et: Vali vaikimisi kataloog, kust dokumendid loetakse ja salvestatakse

en: Select a directory
et: Vali kataloog

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
et: Vali eelnevalt salvestatud kataloog, mis laetakse automaatselt käivitamisel

en: Select a workspace
et: Vali töölaud

en: Default working directory:
et: Vaikimisi töökataloog:

en: Load default workspace at startup:
et: Lae vaikimisi töölaud käivitamisel:

en: Dashboard
et: Töölaud

en: Check for updates at startup
et: Kontrolli käivitamisel uuendusi

en: Play alert sounds
et: Mängi hoiatushelisid

en: Turn on or off alert sounds
et: Lülita hoiatushelid sisse või välja

en: Use the selected PDF document directory as output directory
et: Kasuta valitud PDF dokumendi kataloogi väljundkataloogina

en: Save default workspace on exit
et: Salvesta sulgemisel vaikimisi töölaud

en: Maximum number of rows mast be a positive number
et: Maksimaalne ridade arv peab olema positiivne number

en: Library used to generate thumbnails
et: Eelvaadete genereerimiseks kasutatud teek

en: Thumbnails creator:
et: Eelvaadete looja:

en: Settings
et: Sätted

en: What's new
et: Mis on uut

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: Overwrite
et: Kirjuta Üle

en: Cancel
et: Katkesta

en: The selected output directory does not exist
et: Valitud väljundkataloog ei eksisteeri

en: Do you want to create it?
et: Kas soovid selle luua?

en: Summary
et: Kokkuvõte

en: Keywords
et: Märksõnad

en: Document details
et: Dokumentide üksikasjad

en: Application messages
et: Rakenduse sõnumid

en: _Modules
et: _Moodulid

en: _Load
et: _Laadi

en: _Save
et: _Salvesta

en: Select the workspace file to save
et: Vali töölaua fail mida salvestada

en: Select the workspace to load
et: Vali töölaud mida laadida

en: Run
et: Käivita

en: Document properties
et: Dokumendi atribuudid

en: Remove
et: Eemalda

en: Move Up
et: Nihuta üles

en: Move Down
et: Nihuta alla

en: Name
et: Nimi

en: Pages
et: Leheküljed

en: Compress output file/files
et: Väljundfaili(de) pakkimine

en: Overwrite if already exists
et: Kirjuta üle, kui eksisteerib

en: Browse
et: Sirvi

en: Add prefix
et: Lisa prefiks

en: Split
et: Tükelda

en: Number of pages
et: Lehekülgede arv

en: Invalid split size
et: Vigane tükeldamise suurus

en: Alternate Mix
et: Alternatiivne segu

en: Rotate
et: Pööra

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
et: Topelt klikk sättimaks lehekülgi, mida soovid ühendada (näiteks: 2 või 5-23 või 2,5-7,12-)
