pdfsam - en to hr translation catalogue (329 entries)

en: No PDF document has been selected
hr: Nijedan PDF dokument nije odabran

en: Extract
hr: Izdvoji

en: Extract pages from PDF documents.
hr: Izdvoji stranice iz PDF dokumenata.

en: File names settings
hr: Postavke imena datoteka

en: Extract settings
hr: Postavke izdvajanja

en: Output settings
hr: Postavke rezultata

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hr: Stranice za izdvajanje (npr. 2 ili 5-23 ili 2,5-7,12-)

en: Invalid page ranges
hr: Neispravni rasponi stranica

en: Extract pages:
hr: Izdvoji stranice:

en: Installing theme {0}.
hr: Instaliranje teme {0}.

en: Started in {0}
hr: Pokrenut za {0}

en: Closing PDFsam...
hr: PDFsam se zatvara …

en: Log register
hr: Dnevnik

en: Copy
hr: Kopiraj

en: Clear
hr: Izbriši

en: Select all
hr: Odaberi sve

en: Save log
hr: Spremi dnevnik

en: Select where to save the log file
hr: Odaberi mjesto za spremanje datoteke dnevnika

en: About
hr: O programu

en: Premium features
hr: Premium funkcije

en: Close
hr: Zatvori

en: Modules
hr: Moduli

en: Subscribe to the official news feed
hr: Pretplati se na novosti

en: Environment
hr: Okruženje

en: Vendor: %s
hr: Dobavljač: %s

en: Java runtime path: %s
hr: Staza za Java izvođenje: %s

en: JavaFX runtime version %s
hr: Verzija JavaFX izvođenja %s

en: Max memory {0}
hr: Maksimalna memorija {0}

en: Copy to clipboard
hr: Kopiraj u međuspremnik

en: Support
hr: Podrška

en: Bug and feature requests
hr: Prijavljivanje grešaka i predlaganje novih funkcija

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Contribute
hr: Doprinesi

en: Fork PDFsam on GitHub
hr: PDFsam na GitHub-u

en: Translate
hr: Prevedi

en: Donate
hr: Doniraj

en: Social
hr: Društvene mreže

en: Follow us on Twitter
hr: Twitter

en: Like us on Facebook
hr: Facebook

en: Log register rows:
hr: Broj redaka u dnevniku:

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
hr: Maksimalan broj prikazanih redaka u dnevniku

en: Language:
hr: Jezik:

en: Set your preferred language (restart needed)
hr: Postavi preferirani jezik (ponovo pokreni program)

en: Startup module:
hr: Početni modul:

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
hr: Postavi modul koji se otvara prilikom pokretanja programa (ponovo pokreni program)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
hr: Statistika korištenja služi za postavljanje najčešće korištenih i zadnje korištenih modula u lijevoj traci za brzo biranje modula.

en: Manually selected
hr: Ručno odabrano

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
hr: Automatski postavi odredišnu mapu na mapu odabranog PDF dokumenta

en: Clear usage statistics
hr: Izbriši statistiku korištenja

en: Appearance
hr: Izgled

en: Behavior
hr: Ponašanje

en: Workspace
hr: Radni prostor

en: Output
hr: Rezultat

en: Check for updates now
hr: Traži novu verziju sada

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
hr: Odaberi standardnu mapu za spremanje i učitavanje dokumenata

en: Select a directory
hr: Odaberi mapu

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
hr: Odaberi prethodno spremljeni radni prostor koji će se automatski učitati prilikom pokretanja programa

en: Select a workspace
hr: Odaberi radni prostor

en: Default working directory:
hr: Standardna radna mapa:

en: Load default workspace at startup:
hr: Učitaj standardni radni prostor prilikom pokretanja programa:

en: Dashboard
hr: Kontrolna ploča

en: Check for updates at startup
hr: Traži novu verziju prilikom pokretanja programa

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
hr: Da li tražiti novu verziju prilikom pokretanja programa (ponovo pokreni program)

en: Check for news at startup
hr: Provjeri novosti prilikom pokretanja programa

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
hr: Da li provjeriti novosti prilikom pokretanja programa (ponovo pokreni program)

en: Enabled PDF compression
hr: Aktiviraj PDF komprimiranje

en: Set whether "Compress output file" should be enabled by default
hr: Da li standardno aktivirati opciju „Komprimiraj datoteke rezultata”

en: Overwrite files
hr: Prepiši datoteke

en: Set whether "Overwrite if already exists" should be enabled by default
hr: Da li standardno aktivirati opciju „Prepiši, ako već postoji”

en: Play alert sounds
hr: Koristi zvukove upozorenja

en: Turn on or off alert sounds
hr: Uključi ili isključi zvukove upozorenja

en: Store passwords when saving a workspace file
hr: Spremi lozinku prilikom spremanja datoteke radnog prostora

en: If an encrypted PDF document has been opened with a password, save the password in the workspace file
hr: Ako je šifrirani PDF dokument otvoren pomoću lozinke, spremi lozinku u datoteku radnog prostora

en: Show donation window
hr: Prikaži prozor za donacije

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
hr: Uključi ili isključi povremene obavijesti u kojima se korisnika moli da podrži razvoj programa PDFsam putem donacije

en: Show premium features
hr: Prikaži premium funkcije

en: Set whether the application should fetch and show premium features description in the modules dashboard
hr: Da li dohvatiti i prikazati opis premium funkcija u ploči modula

en: Ask for a confirmation when clearing the selection table
hr: Zatraži potvrdu za brisanje popisa

en: Set whether the application should ask for a confirmation when clearing the selection table
hr: Da li zatražiti potvrdu za brisanje popisa

en: Use the selected PDF document directory as output directory
hr: Koristi mapu odabrane PDF datoteke kao mapu rezultata

en: Save default workspace on exit
hr: Spremi standardni radni prostor prilikom zatvaranja programa

en: If a default workspace is set, save it on application exit
hr: Ako je standardni radni prostor postavljen, spremi ga prilikom zatvaranja programa

en: Maximum number of rows mast be a positive number
hr: Maksimalni broj redaka mora biti pozitivan broj

en: Generate high quality thumbnails (slower)
hr: Stvori minijature visoke kvalitete (sporije)

en: Size in px:
hr: Veličina u px:

en: Library used to generate thumbnails
hr: Biblioteka za stvaranje minijatura

en: Thumbnails creator:
hr: Izrada minijatura:

en: Settings
hr: Postavke

en: Drag and drop PDF files or directories containing PDF files
hr: Povuci i ispusti PDF datoteku ili mapu s PDF datotekama

en: No PDF found
hr: Nijedan PDF nije pronađen

en: What's new
hr: Što je novo

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: Confirm clearing
hr: Potvrdi brisanje

en: Do you confirm?
hr: Potvrditi?

en: Clear the module settings
hr: Izbriši postavke modula

en: Clear the selection table
hr: Izbriši popis

en: Open with
hr: Otvori pomoću

en: Select the task to perform on the following files
hr: Odaberi zadatak koji će se obaviti nad sljedećim datotekama

en: Directory not empty
hr: Mapa nije prazna

en: The selected directory is not empty
hr: Odabrana mapa nije prazna

en: What would you like to do in case of files with the same name?
hr: Što želiš raditi u slučaju istoimenih datoteka?

en: Overwrite
hr: Prepiši

en: Rename
hr: Preimenuj

en: Skip
hr: Preskoči

en: Cancel
hr: Odustani

en: Don't overwrite existing file
hr: Nemoj prepisati postojeću datoteku

en: Overwrite confirmation
hr: Potvrda za prepisivanje

en: A file with the given name already exists
hr: Datoteka sa zadanim imenom već postoji

en: What would you like to do?
hr: Što želiš raditi?

en: Non existing directory
hr: Nepostojeća mapa

en: The selected output directory does not exist
hr: Odabrana mapa rezultata ne postoji

en: Do you want to create it?
hr: Želiš li je stvoriti?

en: Subdirectories
hr: Podmape

en: Subdirectories have been found
hr: Pronađene su podmape

en: Do you want to add PDF files found in subdirectories?
hr: Želiš li dodati PDF datoteke iz podmapa?

en: Task failed
hr: Zadatak nije uspio

en: PDFsam can try to overcome the failure
hr: PDFsam može pokušati ispraviti grešku

en: It may result in PDF files with partial or missing data, proceed anyway?
hr: Rezultirajuće PDF datoteke možda neće biti potupne. Svejedno nastaviti?

en: Summary
hr: Sažetak

en: Keywords
hr: Ključne riječi

en: Document details
hr: Podaci dokumenta

en: Invalid parameters
hr: Neispravni parametri

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
hr: Parametri unosa su neispravni. Za prikaz pojedinosti, otvori poruke programa.

en: Access denied
hr: Pristup zabranjen

en: Unable to access "{0}", please make sure you have write permissions or open the application messages for details.
hr: Nije moguće pristupiti datoteci „{0}”. Osiguraj prava pisanja ili otvori poruke programa za prikaz pojedinosti.

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
hr: Izvršio/izvršila si {0} zadatka s PDFsam-om. Je li ti bio od pomoći?

en: Give something back
hr: Daj nešto zauzvrat

en: PDFsam worked hard!
hr: PDFsam se je naradio!

en: Spread the word!
hr: Širi vijest!

en: PDFsam {0} is available for download
hr: Moguće je preuzeti PDFsam {0}

en: Download
hr: Preuzmi

en: New version available
hr: Postoji nova verzija

en: You are running the latest version of PDFsam Basic
hr: Koristiš najnoviju verziju programa PDFsam Basic

en: No update
hr: Nema nove verzije

en: Open
hr: Otvori

en: E_xit
hr: _Zatvori program

en: _Settings
hr: _Postavke

en: Application messages
hr: Poruke programa

en: _Modules
hr: _Moduli

en: _Workspace
hr: Radno okruženje

en: _Load
hr: _Učitaj

en: _Save
hr: _Spremi

en: Recen_ts
hr: _Nedavno korišteno

en: _Clear recents
hr: _Izbriši nedavno korištene

en: Select the workspace file to save
hr: Odaberi datoteku radnog prostora koju želiš spremiti

en: Select the workspace to load
hr: Odaberi datoteku radnog prostora koju želiš učitati

en: Split by bookmarks
hr: Rastavi prema oznakama

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
hr: Rastavi PDF dokument pri označenim stranicama, određivanjem razine oznake.

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
hr: Odaberi ili povuci i ispusti PDF koji želiš rastaviti

en: Split settings
hr: Postavke rastavljanja

en: Regular expression the bookmark has to match
hr: Regularni izraz s kojim se oznaka mora poklopiti

en: Split at this bookmark level:
hr: Rastavi pri ovoj razini oznaka:

en: Matching regular expression:
hr: Poklapajući regularni izraz:

en: A regular expression the bookmark text has to match
hr: Regularni izraz s kojim se tekst oznake mora poklopiti

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
hr: Primjer: koristi .*Poglavlje.* za poklapanje oznaka koje sadrže riječ „Poglavlje”

en: Invalid bookmarks level
hr: Neispravna razina oznaka

en: Show errors
hr: Prikaži greške

en: Run
hr: Pokreni

en: Requested
hr: Zatraženo

en: Completed
hr: Završeno

en: Failed
hr: Neuspjelo

en: Running
hr: U tijeku

en: Running {0}%
hr: {0} % obavljeno

en: The selected PDF document is invalid
hr: Odabrani PDF dokument je neispravan

en: Select the PDF file
hr: Odaberi PDF datoteku

en: _Select PDF
hr: _Odaberi PDF

en: _Clear
hr: _Izbriši

en: Clear all settings
hr: Izbriši sve postavke

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
hr: Broj stranica: {0}, PDF verzija: {1}

en: Loading...
hr: Učitava se …

en: Document properties
hr: Svojstva dokumenta

en: Remove
hr: Ukloni

en: Set destination
hr: Postavi odredište

en: Open Folder
hr: Otvori mapu

en: Enter the user password
hr: Upiši korisničku lozinku

en: Unlock
hr: Otključaj

en: Drag and drop PDF files here
hr: Povuci i ispusti PDF dokumente ovdje

en: Set as range for all
hr: Postavi kao raspon za sve

en: Move to Top
hr: Premjesti na vrh

en: Move Up
hr: Premjesti prema gore

en: Move Down
hr: Premjesti prema dolje

en: Move to Bottom
hr: Premjesti na kraj

en: Duplicate
hr: Dupliciraj

en: Size
hr: Veličina

en: Modified
hr: Promijenjeno

en: Name
hr: Ime

en: Add documents to the table
hr: Dodaj dokumente u popis

en: _Add
hr: _Dodaj

en: PDF list from _text/csv file
hr: Popis PDF-ova iz _tekstualne/csv datoteke

en: Select pdf documents to load
hr: Odaberi PDF dokumente koje želiš učitati

en: Select a text or CSV file to load
hr: Odaberi tekstualnu ili CSV datoteku koju želiš učitati

en: Removes selected documents
hr: Uklanja odabrane dokumente

en: _Remove
hr: _Ukloni

en: Removes every document
hr: Uklanja sve dokumente

en: C_lear all settings
hr: _Izbriši sve postavke

en: Moves up selected documents
hr: Premješta odabrane dokumente prema gore

en: Move _Up
hr: Premjesti prema _gore

en: Moves down selected documents
hr: Premješta odabrane dokumente prema dolje

en: Move _Down
hr: Premjesti prema _dolje

en: Pace
hr: Koraci

en: Double click to set the number of pages after which the task will switch to the next file
hr: Pritisni dvaput za postavljanje broja stranica nakon kojih će zadatak prijeći na sljedeću datoteku

en: Reverse
hr: Obrni

en: Pages
hr: Broj stranica

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hr: Pritisni dvaput za postavljanje odabranih stranica (npr: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)

en: Page ranges
hr: Raspon stranica

en: The selected PDF file is invalid
hr: Odabrana PDF datoteka nije ispravna

en: Select a file
hr: Odaberi datoteku

en: The selected file must exist.
hr: Odabrana datoteka mora postojati.

en: Allowed extensions are {0}
hr: Dozvoljeni nastavci su {0}

en: Compress output file/files
hr: Komprimiraj datoteke rezultata

en: Discard bookmarks
hr: Odbaci oznake

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
hr: Označi kvadratić, ako ne želiš zadržati oznake izvornog PDF dokumenta

en: Output PDF version:
hr: PDF verzija rezultata:

en: Show advanced settings
hr: Prikaži napredne postavke

en: Hide advanced settings
hr: Sakrij napredne postavke

en: Overwrite if already exists
hr: Prepiši, ako već postoji

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
hr: Označi kvadratić, ako želiš prepisati postojeće datoteke rezultata.

en: Version {0}
hr: Verzija {0}

en: Same as the input document
hr: Jednaka kao dokument unosa

en: An existing output directory is required
hr: Jedna postojeća mapa rezultata mora biti zadana

en: The output directory is required
hr: Mapa rezultata mora biti zadana

en: Select an existing directory
hr: Odaberi jednu postojeću mapu

en: Select
hr: Odaberi

en: Browse
hr: Pretraži

en: PDF version required: {0}
hr: Potrebna PDF verzija: {0}

en: Prefix for the generated files names
hr: Prefiks za imena stvorenih datoteka

en: Add prefix
hr: Dodaj prefiks

en: Generated PDF documents name prefix:
hr: Prefiks imena stvorenih PDF datoteka:

en: Prefix for the output files name.
hr: Prefiks za imena datoteka rezultata.

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
hr: Neke ključne riječi zamijenjene su s vrijednostima izvođenja.

en: Right click to add these keywords.
hr: Pritisni desnu tipku miša za dodavanje ovih ključnih riječi.

en: Split after
hr: Rastavi nakon

en: No page selected
hr: Nijedna stranica nije odabrana

en: Split
hr: Rastavi

en: Split a PDF document at the given page numbers.
hr: Rastavi PDF dokument pri zadanim brojevima stranica.

en: Every page
hr: Svaka stranica

en: Even pages
hr: Parne stranice

en: Odd pages
hr: Neparne stranice

en: Split the document after the given page numbers
hr: Rastavi dokument nakon zadanih brojeva stranica

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
hr: Rastavi PDF svakih „x” stranica, izrađujući pojedinačne dokumente s „x” stranicama

en: Split after the following page numbers
hr: Rastavi nakon sljedećih stranica

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
hr: Brojevi stranica pri kojima se rastavlja (x1,x2,x3 …)

en: Invalid page numbers
hr: Neispravni brojevi stranica

en: Only valid positive page numbers are allowed
hr: Dozvoljeni su samo ispravni pozitivni brojevi stranica

en: Split by every "n" pages
hr: Rastavi svakih „x” stranica

en: Number of pages
hr: Broj stranica

en: Invalid number of pages
hr: Neispravan broj stranica

en: Checking for updates
hr: Traži se nova verzija

en: Unable to find the latest available version.
hr: Nije moguće pronaći najnoviju verziju.

en: Unable to find any valid PDF file in the list: {0}
hr: Nije moguće pronaći nijednu ispravnu PDF datoteku u popisu: {0}

en: Unable to load PDF list file from {0}
hr: Nije moguće učitati datoteku PDF popisa iz {0}

en: Loading pdf documents
hr: Učitavanje PDF dokumenata

en: Documents loaded
hr: Dokumenti su učitani

en: Unable to retrieve premium features description
hr: Nije moguće dohvatiti opise premium funkcija

en: Fetching premium modules
hr: Dohvaćanje premium modula

en: Unable to retrieve premium modules
hr: Nije moguće dohvatiti premium module

en: Unable to retrieve latest news
hr: Nije moguće dohvatiti najnovije novosti

en: Fetching latest news
hr: Dohvaćanje najnovijih novosti

en: Unable to retrieve the latest news
hr: Nije moguće dohvatiti najnovije novosti

en: Saving workspace data to {0}
hr: Spremanje podataka radnog prostora u {0}

en: Workspace saved
hr: Radni prostor je spremljen

en: Requesting modules state
hr: Traženje stanja modula

en: Unable to save modules workspace
hr: Nije moguće spremiti radni prostor modula

en: Unable to save workspace to {0}
hr: Nije moguće spremiti radni prostor u {0}

en: Loading workspace from {0}
hr: Učitavanje radnog prostora iz {0}

en: Workspace loaded
hr: Radni prostor je učitan

en: Unable to load workspace from {0}
hr: Nije moguće učitati radni prostor iz {0}

en: Split by size
hr: Rastavi prema veličini

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
hr: Rastavi PDF dokument u datoteke zadane veličine (približno).

en: Megabytes
hr: Megabajta

en: Kilobytes
hr: Kilobajta

en: Set the size to split at
hr: Postavi veličinu pri kojoj treba rastavljati

en: Size must be a number
hr: Veličina mora biti broj

en: Split at this size:
hr: Rastavi pri ovoj veličini:

en: Invalid split size
hr: Neispravna veličina rastavljanja

en: Alternate Mix
hr: Sjedini naizmjence

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
hr: Sjedini dvije ili više PDF datoteka uzimajući stranice naizmjence normalnim ili obrnutim redoslijedom.

en: Destination file
hr: Odredišna datoteka

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hr: Pritisni dvaput za postavljanje stranica koje želiš miješati (npr. 2 ili 5-23 ili 2,5-7,12-)

en: Select a positive integer number as pace
hr: Odaberi pozitivan cijeli broj za korake

en: All pages
hr: Sve stranice

en: 90 degrees clockwise
hr: 90 stupnjeva na desno

en: 180 degrees clockwise
hr: 180 stupnjeva

en: 90 degrees counterclockwise
hr: 90 stupnjeva na lijevo

en: Rotate
hr: Okreni

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hr: Pritisni dvaput za postavljanje stranica koje želiš okrenuti (npr. 2 ili 5-23 ili 2,5-7,12-)

en: Rotate
hr: Okreni

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
hr: Okreni stranice PDF dokumenata.

en: Rotate settings
hr: Postavke okretanja

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hr: Pritisni dvaput za postavljanje stranica koje želiš sjediniti (npr. 2 ili 5-23 ili 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
hr: Dodaj praznu stranicu, ako je broj stranica neparan

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
hr: Dodaje praznu stranicu nakon svakog sjedinjenog dokumenta, ako dokument ima neparan broj stranica

en: Add a footer
hr: Dodaj podnožje

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
hr: Dodaje podnožje stranice s imemom datoteke kojoj je stranica pripadala.

en: Normalize pages size
hr: Normaliziraj veličinu stranice

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
hr: Postavlja širinu svih stranica na širinu prve stranice.

en: Merge fields
hr: Sjedini polja

en: Merge renaming existing fields
hr: Sjedini preimenovanjem postojećih polja

en: Flatten
hr: Pretvori u slike

en: Discard forms
hr: Odbaci obrasce

en: Interactive forms (AcroForms):
hr: Interaktivni obrasci (AcroForms):

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
hr: Što raditi, kad jedan ili više dokumenata unosa sadrže Acro obrasce

en: Retain bookmarks
hr: Zadrži oznake

en: Create one entry for each merged document
hr: Stvori jedan zapis za svaki sjedinjeni dokument

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
hr: Zadrži oznake kao jedan zapis za svaki sjedinjeni dokument

en: Bookmarks handling:
hr: Rukovanje oznakama:

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
hr: Što raditi, kad jedan ili više dokumenata unosa sadrže oznake

en: Don't generate
hr: Nemoj stvoriti

en: Generate from file names
hr: Stvori iz imena datoteka

en: Generate from documents titles
hr: Stvori iz naslova dokumenta

en: Table of contents:
hr: Kazalo:

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
hr: Postavi, ako stvorenom PDF dokumentu želiš dodati kazalo

en: Merge
hr: Sjedini

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
hr: Sjedini PDF dokumenate ili njihove dijelove.

en: Merge settings
hr: Postavke sjedinjavanja

en: File "{0}" does not exist or is invalid
hr: Datoteka „{0}” ne postoji ili nije ispravna

en: Valid user password provided.
hr: Upisana je ispravna korisnička lozinka.

en: This document is encrypted, click to provide a password.
hr: Ovaj je dokument šifriran. Pritisni za upis lozinke.

en: An error has occurred, click for more details.
hr: Došlo je do greške. Pritisni za pojedinosti.

en: Security
hr: Sigurnost

en: Other
hr: Ostalo

en: Roundish
hr: Okruglasto

en: Directories
hr: Mape

en: Error saving log file.
hr: Greška tijekom spremanja dateteke dnevnika.

en: File {0} saved.
hr: Datoteka {0} je spremljena.

en: Invalid range: {0}.
hr: Neispravan raspon: {0}.

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
hr: Definicija raspona stranica nije jednoznačna: {0}. Koristi sljedeće formate: [x] ili [x1-x2] ili [-x] ili [x-]

en: Invalid number: {0}.
hr: Neispravan broj: {0}.
