pdfsam - en to hu translation catalogue (329 entries)

en: No PDF document has been selected
hu: Nincs kijelölve PDF dokumentum

en: Extract
hu: Kiszedés

en: Extract pages from PDF documents.
hu: Oldalak kiszedése a PDF dokumentumokból

en: File names settings
hu: Fájlnév beállításai

en: Extract settings
hu: Beállítások kiszedése

en: Output settings
hu: Kimeneti beállítások

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hu: Oldalak kiszedése (pl.: 2 vagy 5-23 vagy 2,5-7,12-)

en: Invalid page ranges
hu: Érvénytelen oldal tartomány

en: Extract pages:
hu: Oldalak kivonása:

en: Installing theme {0}.
hu: {0} téma telepítése

en: Started in {0}
hu: Elindulás ideje: {0}

en: Closing PDFsam...
hu: PDFSam bezárása…

en: Log register
hu: Naplózott események

en: Copy
hu: Másolás

en: Clear
hu: Összes törlése

en: Select all
hu: Összes kijelölése

en: Save log
hu: Naplófájl mentése

en: Select where to save the log file
hu: Naplófájl mentési helyének megadása

en: About
hu: Névjegy

en: Premium features
hu: Prémium funkciók

en: Close
hu: Bezárás

en: Modules
hu: Modulok

en: Subscribe to the official news feed
hu: Feliratkozás a hivatalos hírforrásra

en: Environment
hu: Környezet

en: Vendor: %s
hu: Szállító: %s

en: Java runtime path: %s
hu: Java runtime helye: %s

en: JavaFX runtime version %s
hu: JavaFX runtime verzió %s

en: Max memory {0}
hu: Legtöbb használt memória: {0}

en: Copy to clipboard
hu: Másolás a vágólapra

en: Support
hu: Támogatás

en: Bug and feature requests
hu: Hiba vagy hiányzó funkció jelentése

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Contribute
hu: Hozzájárulás

en: Fork PDFsam on GitHub
hu: PDFsam forkolása GitHubon

en: Translate
hu: Fordítás

en: Donate
hu: Támogatás

en: Social
hu: Közösségi szolgáltatások

en: Follow us on Twitter
hu: Kövessen a Twitteren

en: Like us on Facebook
hu: Kedveljen a Facebookon

en: Log register rows:
hu: Naplózott sorok száma:

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
hu: A naplóban megjelenített sorok maximális száma

en: Language:
hu: Nyelv:

en: Set your preferred language (restart needed)
hu: Válassza ki a kívánt nyelvet (újraindítás szükséges)

en: Startup module:
hu: Induló modul:

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
hu: A modul indulása az alkalmazással együtt (újraindítás szükséges)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
hu: A használati statisztikák alapján kerülnek a baloldali gyorsindítóra a leggyakrabban, illetve a legutóbb használt modulok.

en: Manually selected
hu: Kézzel kiválasztva

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
hu: Automatikusan beállítja a kiválasztott PDF dokumentum mappáját kimeneti mappának

en: Clear usage statistics
hu: Használati statisztika törlése

en: Appearance
hu: Megjelenés

en: Behavior
hu: Viselkedés

en: Workspace
hu: Munkaterület

en: Output
hu: Kimenet

en: Check for updates now
hu: Frissítés keresése most

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
hu: Alapértelmezett mentési és betöltés mappa

en: Select a directory
hu: Mappa kiválasztása

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
hu: Korábbi munkaterület, ami induláskor betöltődik

en: Select a workspace
hu: Munkaterület kiválasztása

en: Default working directory:
hu: Alapértelmezett munkamappa:

en: Load default workspace at startup:
hu: Alapértelmezett munkaterület betöltése induláskor:

en: Dashboard
hu: Főablak

en: Check for updates at startup
hu: Frissítés keresése induláskor

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
hu: Új verzió meglétének ellenőrzése induláskor (újraindítást igényel)

en: Check for news at startup
hu: Hírek ellenőrzése indításkor

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
hu: Állítsd be az alkalmazást, hogy ellenőrizze a híreket az indításkor (újraindítás szükséges)

en: Enabled PDF compression
hu: PDF tömörítés engedélyezése

en: Set whether "Compress output file" should be enabled by default
hu: Állítsa be, hogy a "Kimeneti fájl tömörítése" alapértelmezésben engedélyezve legyen-e

en: Overwrite files
hu: Fájlok felülírása

en: Set whether "Overwrite if already exists" should be enabled by default
hu: Állítsa be, hogy a "Írja felül, ha már létezik" alapértelmezésben engedélyezve legyen-e

en: Play alert sounds
hu: Figyelmeztető hangok lejátszása

en: Turn on or off alert sounds
hu: Figyelmeztető hangok be- és kikapcsolása

en: Store passwords when saving a workspace file
hu: Jelszó tárolása a munkakörnyezeti fájlba

en: If an encrypted PDF document has been opened with a password, save the password in the workspace file
hu: Ha egy titkosított PDF dokumentumot nyitottak meg egy jelszóval, akkor a munkakörnyezeti fájlba mentse el a jelszót

en: Show donation window
hu: Adomány ablak megjelenítése

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
hu: Kapcsolja ki vagy be az értesítési ablakot egyszer és kérje meg a felhasználót, hogy támogassa a PDFsam-ot az adományával.

en: Show premium features
hu: Mutasd a prémium funkciókat

en: Set whether the application should fetch and show premium features description in the modules dashboard
hu: Beállítja, hogy a prémium funkciók leírása megjelenjen-e a modulok vezérlőpultján

en: Ask for a confirmation when clearing the selection table
hu: Kérjen megerősítést a kiválasztási táblázat törlésekor

en: Set whether the application should ask for a confirmation when clearing the selection table
hu: Állítsa be, hogy az alkalmazás kérjen-e megerősítést a kiválasztási táblázat törlésekor

en: Use the selected PDF document directory as output directory
hu: Használja a kiválasztott PDF mappáját kimeneti mappaként

en: Save default workspace on exit
hu: Alapértelmezett munkakörnyezeti fájl mentése kilépéskor

en: If a default workspace is set, save it on application exit
hu: Ha be van állítva az alapértelmezett munkakörnyezeti fájl, akkor mentse el az alkalmazáskor való kilépéskor.

en: Maximum number of rows mast be a positive number
hu: A sorok maximum száma egy pozitív szám legyen

en: Generate high quality thumbnails (slower)
hu: Kiváló minőségű bélyegképek generálása (lassabb)

en: Size in px:
hu: Méret (képpont):

en: Library used to generate thumbnails
hu: Bélyegképek generálásához használt könyvtár

en: Thumbnails creator:
hu: Bélyegképkészítő:

en: Settings
hu: Beállítások

en: Drag and drop PDF files or directories containing PDF files
hu: Húzd és ejtsd ide a PDF fájlokat vagy azt tartalmazó mappákat

en: No PDF found
hu: Nem található PDF fájl

en: What's new
hu: Újdonságok

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: Confirm clearing
hu: Erősítse meg a törlést

en: Do you confirm?
hu: Megerősíti?

en: Clear the module settings
hu: Törölje a modul beállításait

en: Clear the selection table
hu: Törölje a kiválasztási táblázatot

en: Open with
hu: Megnyitás ezzel

en: Select the task to perform on the following files
hu: Feladat kiválasztása amit végre fog hajtani a következő fájlokon

en: Directory not empty
hu: A mappa nem üres

en: The selected directory is not empty
hu: A kiválasztott mappa nem üres

en: What would you like to do in case of files with the same name?
hu: Mit szeretne tenni azonos nevű fájlok esetén?

en: Overwrite
hu: Felülírás

en: Rename
hu: Átnevezés

en: Skip
hu: Kihagyás

en: Cancel
hu: Mégse

en: Don't overwrite existing file
hu: Ne írja felül a létező fájlokat

en: Overwrite confirmation
hu: Felülírás megerősítése

en: A file with the given name already exists
hu: Egy fájl már létezik a megadott névvel

en: What would you like to do?
hu: Mit szeretne tenni?

en: Non existing directory
hu: Nem létező könyvtár

en: The selected output directory does not exist
hu: A kijelölt kimeneti könyvtár nem létezik

en: Do you want to create it?
hu: Létre akarod hozni?

en: Subdirectories
hu: Alkönyvtárak

en: Subdirectories have been found
hu: Alkönyvtárak találhatók

en: Do you want to add PDF files found in subdirectories?
hu: Szeretné hozzáadni az alkönyvtárban található PDF fájlokat?

en: Task failed
hu: Fekadat sikertelen

en: PDFsam can try to overcome the failure
hu: PDFsam megpróbálhatja megoldani a problémát

en: It may result in PDF files with partial or missing data, proceed anyway?
hu: Ez sérülést okozhat , részleges vagy teljes adatvesztést, biztosan folytatod?

en: Summary
hu: Összefoglaló

en: Keywords
hu: Kulcsszavak

en: Document details
hu: Dokumentum részletei

en: Invalid parameters
hu: Érvénytelen paraméterek

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
hu: A bemeneti paraméterek érvénytelek, további információért nyissa meg az alkalmazás üzeneteket.

en: Access denied
hu: A hozzáférés megtagadva

en: Unable to access "{0}", please make sure you have write permissions or open the application messages for details.
hu: Nem férhet hozzá a(z) "{0}" fájlhoz. Győződjön meg arról, hogy rendelkezik írási jogosultsággal vagy nyissa meg az alkalmazás üzeneteit a részletekért.

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
hu: A következő feladatot hajtotta végre a PDFSam segítségével: {0}. Segített Önnek?

en: Give something back
hu: Adjon vissza valamit

en: PDFsam worked hard!
hu: A PDFSam keményen dolgozott!

en: Spread the word!
hu: Terjeszd az igét!

en: PDFsam {0} is available for download
hu: Elérhető a PDFsam {0} verziója

en: Download
hu: Letöltés

en: New version available
hu: Új verzió érhető el

en: You are running the latest version of PDFsam Basic
hu: Ön a PDFsam Basic legújabb verzióját használja

en: No update
hu: Nincs frissítés

en: Open
hu: Megnyitás

en: E_xit
hu: _Kilépés

en: _Settings
hu: _Beállítások

en: Application messages
hu: Alkalmazás üzenetek

en: _Modules
hu: M_odulok

en: _Workspace
hu: _Munkaterület

en: _Load
hu: _Betöltés

en: _Save
hu: M_entés

en: Recen_ts
hu: _Friss

en: _Clear recents
hu: _Legutóbbiak törlése

en: Select the workspace file to save
hu: Válassza ki a mentendő munkaterületet

en: Select the workspace to load
hu: Válassza ki a betöltendő munkaterületet

en: Split by bookmarks
hu: Szétválasztás könyvjelzők alapján

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
hu: A könyvjelzőzött oldalaknál választja szét a dokumentumot a könyvjelző szintek segítségével.

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
hu: Válaszd ki vagy húzd és ejtsd ide a szétválasztani kívánt PDF fájlt

en: Split settings
hu: Szétválasztás beállításai

en: Regular expression the bookmark has to match
hu: Reguláris kifejezés mellyel a könyvjelzőnek meg kell egyeznie

en: Split at this bookmark level:
hu: Szétválasztás ennél a könyvjelzőszintnél:

en: Matching regular expression:
hu: Reguláris kifejezés:

en: A regular expression the bookmark text has to match
hu: Egy kereső kifejezés, amit a könyvjelző szövegnek tartalmaznia kell

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
hu: Például: használd a .*fejezet.* ahhoz, hogy megtaláld az olyan könyvjelzőket, amelyek tartalmazzák a "fejezet" szót

en: Invalid bookmarks level
hu: Érvénytelen könyvjelzőszint

en: Show errors
hu: Mutatsd a hibákat

en: Run
hu: Futtatás

en: Requested
hu: Kért

en: Completed
hu: Befejezett

en: Failed
hu: Sikertelen

en: Running
hu: Folyamatban

en: Running {0}%
hu: {0}% kész

en: The selected PDF document is invalid
hu: A kijelölt PDF érvénytelen

en: Select the PDF file
hu: Válassza ki a PDF fájlt

en: _Select PDF
hu: _Válassza ki a PDF-et

en: _Clear
hu: Összes _törlése

en: Clear all settings
hu: Törölje az összes beállítást

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
hu: Oldalak száma: {0}, PDF verzió: {1}

en: Loading...
hu: Betöltés…

en: Document properties
hu: Dokumentum tulajdonságai

en: Remove
hu: Eltávolítás

en: Set destination
hu: Cél megadása

en: Open Folder
hu: Mappa megnyitása

en: Enter the user password
hu: Adja meg a felhasználói jelszót

en: Unlock
hu: Feloldás

en: Drag and drop PDF files here
hu: Húzd és ejtsd ide a PDF fájlokat

en: Set as range for all
hu: Határértékként beállítva mindenre

en: Move to Top
hu: Mozgatás felülre

en: Move Up
hu: Mozgatás felfelé

en: Move Down
hu: Mozgatás lefelé

en: Move to Bottom
hu: Mozgatás alulra

en: Duplicate
hu: Másolat készítés

en: Size
hu: Méret

en: Modified
hu: Módosítva

en: Name
hu: Név

en: Add documents to the table
hu: Dokumentum hozzáadása a táblázathoz

en: _Add
hu: _Hozzáadás

en: PDF list from _text/csv file
hu: PDF lista _text/csv fájlból

en: Select pdf documents to load
hu: Betöltendő PDF kiválasztása

en: Select a text or CSV file to load
hu: Válassza ki a betöltendő szöveg- vagy CSV-fájlt

en: Removes selected documents
hu: Kijelölt dokumentumok eltávolítása

en: _Remove
hu: _Eltávolítás

en: Removes every document
hu: Minden dokumentum eltávolítása

en: C_lear all settings
hu: Mind törlése

en: Moves up selected documents
hu: Kijelölt dokumentumok mozgatás felfelé

en: Move _Up
hu: Mozgatás _felfelé

en: Moves down selected documents
hu: Kijelölt dokumentumok mozgatás lefelé

en: Move _Down
hu: Mozgatás _lefelé

en: Pace
hu: tempó

en: Double click to set the number of pages after which the task will switch to the next file
hu: Dupla kattintással állíthatod be az oldalszámot, amely után a feladat átvált a következő fájlra

en: Reverse
hu: Kijelölés megfordítása

en: Pages
hu: Oldalszám

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hu: Kattints duplán az oldalak kijelöléséhez (pl.: 2 vagy 5-23 vagy 2,5-7,12-)

en: Page ranges
hu: Oldaltartományok

en: The selected PDF file is invalid
hu: A kiválasztott PDF érvénytelen

en: Select a file
hu: Fájl kiválasztása

en: The selected file must exist.
hu: A kiválasztott fájlnak léteznie kell.

en: Allowed extensions are {0}
hu: Engedélyezett bővítmények: {0}

en: Compress output file/files
hu: Kimeneti fájlok tömörítése

en: Discard bookmarks
hu: Könyvjelzők eldobása

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
hu: Pipáld be, ha nem kívánsz megtartani egyetlen könyvjelzőt sem az eredeti PDF dokumentumból

en: Output PDF version:
hu: Kimeneti PDF verzió:

en: Show advanced settings
hu: Haladó beállítások megjelenítése

en: Hide advanced settings
hu: Haladó beállítások elrejtése

en: Overwrite if already exists
hu: Írja felül, ha már létezik

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
hu: Jelölje be a, ha azt szeretné, hogy a már létező kimeneti fájlok felül legyenek írva.

en: Version {0}
hu: Verzió {0}

en: Same as the input document
hu: Bemeneti dokumentummal megegyező

en: An existing output directory is required
hu: Egy létező kimeneti könyvtár kötelező

en: The output directory is required
hu: A kimeneti könyvtár kötelező

en: Select an existing directory
hu: Válasszon egy létező mappát

en: Select
hu: Kijelölés

en: Browse
hu: Tallózás

en: PDF version required: {0}
hu: Szükséges PDF verzió: {0}

en: Prefix for the generated files names
hu: Előtag hozzáadása a generált fájlnevekhez

en: Add prefix
hu: Előtag hozzáadása

en: Generated PDF documents name prefix:
hu: A generált PDF dokumentumok nevének előtagja:

en: Prefix for the output files name.
hu: Előtag a kimeneti fájlnevekhez.

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
hu: Néhány speciális kulcsszó lecserélődik futtatás közben értékre.

en: Right click to add these keywords.
hu: Kattintson a jobb egérgombbal ezen kulcsszavak hozzáadásához.

en: Split after
hu: Szétválasztás valami után

en: No page selected
hu: Nincs oldal kiválasztva

en: Split
hu: Szétválasztás

en: Split a PDF document at the given page numbers.
hu: Dokumentum szétválasztása a megadott oldalszámoknál

en: Every page
hu: Minden oldal

en: Even pages
hu: Páros oldalak

en: Odd pages
hu: Páratlan oldalak

en: Split the document after the given page numbers
hu: Dokumentum szétválasztása a megadott oldalszámok után

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
hu: Minden „n” oldal után szétválasztja a PDF dokumentumot

en: Split after the following page numbers
hu: Szétválasztás a következő oldalszámok után

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
hu: Szétválasztás oldalszámoknál (n1,n2,n3…)

en: Invalid page numbers
hu: Érvénytelen oldalszám

en: Only valid positive page numbers are allowed
hu: Csak pozitív, egész számok engedélyezettek

en: Split by every "n" pages
hu: Szétválasztás minden n-edik oldalnál

en: Number of pages
hu: Oldalszám

en: Invalid number of pages
hu: Érvénytelen oldalszám

en: Checking for updates
hu: Frissítések keresése

en: Unable to find the latest available version.
hu: Nem sikerült megtalálni a legutolsó verziót.

en: Unable to find any valid PDF file in the list: {0}
hu: Nem található érvényes PDF fájl a listában: {0}

en: Unable to load PDF list file from {0}
hu: Nem sikerült betölteni a PDF listafájlt innen: {0}

en: Loading pdf documents
hu: PDF dokumentumok betöltése

en: Documents loaded
hu: Dokumentumok betöltve

en: Unable to retrieve premium features description
hu: Prémium funkciók leírásának lekérése sikertelen

en: Fetching premium modules
hu: Prémium modulok lekérése

en: Unable to retrieve premium modules
hu: Prémium modulok lekérése sikertelen

en: Unable to retrieve latest news
hu: Nem sikerült a legfrissebb hírek letöltése

en: Fetching latest news
hu: Legfrissebb hírek letöltése

en: Unable to retrieve the latest news
hu: Nem sikerült a legfrissebb hírek letöltése

en: Saving workspace data to {0}
hu: Munkaterület adatainak mentése ide: {0}

en: Workspace saved
hu: Munkaterület elmentve

en: Requesting modules state
hu: Modul állapotának lekérése

en: Unable to save modules workspace
hu: Nem sikerült a modulok munkaterületének mentése

en: Unable to save workspace to {0}
hu: Nem lehet elmenteni a munkakörnyezeti fájlt a {0} könyvtárba

en: Loading workspace from {0}
hu: Munkaterület beöltése innen: {0}

en: Workspace loaded
hu: Munkaterület betöltve

en: Unable to load workspace from {0}
hu: Nem sikerült a munkaterület betöltése innen: {0}

en: Split by size
hu: Szétválasztás méret alapján

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
hu: A megadott méret alapján választja szét a dokumentumokat (nagyjából)

en: Megabytes
hu: Megabyte

en: Kilobytes
hu: Kilobyte

en: Set the size to split at
hu: Szétválasztás a következő méretnél

en: Size must be a number
hu: A méretnek egy számnak kell lennie

en: Split at this size:
hu: Szétválasztás ennél a méretnél:

en: Invalid split size
hu: Érvénytelen szétválasztási méret

en: Alternate Mix
hu: Keverés

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
hu: Két vagy több PDF dokumentum egyesítése az oldalakat normál vagy fordított sorrendbe rendezi

en: Destination file
hu: Kimeneti fájl

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hu: Dupla kattintással állíthatod be a keverni kívánt oldalakat (pl: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)

en: Select a positive integer number as pace
hu: Válassz egy pozitív egész számot tempónak

en: All pages
hu: Minden oldal

en: 90 degrees clockwise
hu: 90 fokkal az óramutató járásával megegyezően

en: 180 degrees clockwise
hu: 180 fokkal az óramutató járásával megegyezően

en: 90 degrees counterclockwise
hu: 90 fokkal az óramutató járásával ellentétesen

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hu: Dupla kattintással állíthatod be a forgatni kívánt oldalakat (pl: 2 vagy 5-23 vagy 2,5-7,12-)

en: Rotate
hu: Elforgatás

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
hu: PDF dokumentum oldalainak elforgatása

en: Rotate settings
hu: Elforgatás beállításai

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
hu: Dupla kattintással beállíthatja az egyesíteni kívánt oldalakat (pl.: 2 vagy 5-23 vagy 2,5-7,12 -)

en: Add a blank page if page number is odd
hu: Üres oldal hozzáadása, ha az oldalak száma páratlan

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
hu: Minden oldal után egy üres oldal hozzáadása, ha a dokumentum oldalszáma páratlan

en: Add a footer
hu: Lábléc hozzádása

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
hu: Lábléc hozzáadása a fájl nevével, amihez az oldal tartozik

en: Normalize pages size
hu: Oldalméret normalizálása

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
hu: Minden oldal átméretezése az első oldallal megegyezőre

en: Merge fields
hu: Mezők egyesítése

en: Merge renaming existing fields
hu: Létező mezők átnevezésének egyesítése

en: Flatten
hu: Simítás

en: Discard forms
hu: Űrlapok elvetése

en: Interactive forms (AcroForms):
hu: Interaktív űrlapok (AcroForms):

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
hu: Mi legyen a teendő, ha egy vagy több dokumentum Acro Űrlapot tartalmaz

en: Retain bookmarks
hu: Könyvjelzők megtartása

en: Create one entry for each merged document
hu: Bejegyzés készítése minden egyesített dokumentumhoz

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
hu: Tartsa meg a könyvjelzőket minden egyesített dokumentumhoz

en: Bookmarks handling:
hu: Könyvjelzők kezelése:

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
hu: Mi történjen abban az esetben, ha egy vagy több bemeneti dokumentum könyvjelzőket tartalmaz.

en: Don't generate
hu: Ne generáljon

en: Generate from file names
hu: Generáljon a fájl nevekből

en: Generate from documents titles
hu: Generáljon a dokumentum címekből

en: Table of contents:
hu: Tartalomjegyzék

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
hu: Állítsd be, ha azt szeretnéd, hogy a tartalomjegyzéket hozzáadja a generált PDF dokumentumhoz

en: Merge
hu: Egyesítés

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
hu: Több PDF dokumentum vagy azok alfejezeteinek egyesítése

en: Merge settings
hu: Egyesítés beállításai

en: File "{0}" does not exist or is invalid
hu: A(z) "{0}" fájl nem létezik vagy érvénytelen

en: Valid user password provided.
hu: Érvényes felhasználó jelszó

en: This document is encrypted, click to provide a password.
hu: A dokumentum titkosított, kattintson ide a jelszó megadásához.

en: An error has occurred, click for more details.
hu: Egy hiba lépett fel, kattintson a további részletekért.

en: Security
hu: Biztonság

en: Other
hu: Egyéb

en: Roundish
hu: Lekerekített

en: Directories
hu: Mappák

en: Error saving log file.
hu: Hiba a naplófájl mentése közben.

en: File {0} saved.
hu: {0} fájl elmentve.

en: Invalid range: {0}.
hu: Érvénytelen tartomány: {0}.

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
hu: Zavaros oldaltartomány: {0}. Kérjük használja a következő formátumokat: [n] vagy [n1-n2] vagy [-n] vagy [n-]

en: Invalid number: {0}.
hu: Érvénytelen szám: {0}.
