pdfsam - en to hy translation catalogue (32 entries)

en: Extract
hy: Արտահանել

en: Extract pages:
hy: Արտահանել էջեր.

en: Closing PDFsam...
hy: PDFsam-ը փակվում է․․․

en: Copy
hy: Պատճենել

en: Clear
hy: Մաքրել

en: About
hy: Ծրագրի մասին

en: Premium features
hy: Պրեմիում ֆունկցիաներ

en: Close
hy: Փակել

en: Modules
hy: Մոդուլներ

en: Subscribe to the official news feed
hy: Բաժանորդագրվել պաշտոնական լուրերին

en: Environment
hy: Շրջակա միջավայր

en: Vendor: %s
hy: Մշակող․ %s

en: Java runtime path: %s
hy: Java runtime ուղին․ %s

en: JavaFX runtime version %s
hy: JavaFX runtime տարբերակ %s

en: Copy to clipboard
hy: Պատճենել պահունակում

en: Support
hy: Աջակցում

en: Documentation
hy: Փաստաթղթեր

en: Translate
hy: Թարգմանել

en: Donate
hy: Նվիրաբերել

en: Social
hy: Սոցիալական

en: Follow us on Twitter
hy: Հետևեք մեզ Թվիթերում

en: Like us on Facebook
hy: Հավանեք մեզ Ֆեյբուքում

en: Language:
hy: Լեզու․

en: Startup module:
hy: Մեկնարկի մոդուլը․

en: Manually selected
hy: Ձեռքով ընտրվել է

en: Clear usage statistics
hy: Մաքրել օգտագործման պատմութ․

en: Appearance
hy: Արտաքին տեսք

en: Behavior
hy: Վարքագիծ

en: Workspace
hy: Աշխատատարածք

en: Output
hy: Ելքային

en: Check for updates now
hy: Ստուգել թարմացումները

en: Select a directory
hy: Ընտրել պանակ
