pdfsam - en to is translation catalogue (15 entries)

en: No PDF document has been selected
is: Ekkert PDF-skjal hefur verið valið

en: Extract
is: Taka út

en: Extract pages from PDF documents.
is: Taka síður út úr PDF-skjölum.

en: File names settings
is: Stillingar fyrir heiti skjala

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
is: Síður til að taka út (dæmi: 2 eða 5-23 eða 2,5-7,12-)

en: Extract pages:
is: Taka út síður:

en: Closing PDFsam...
is: Lokar PDFsam...

en: Copy
is: Afrita

en: Clear
is: Hreinsa

en: Select all
is: Velja allt

en: About
is: Um

en: Close
is: Loka

en: Support
is: Aðstoð

en: Language:
is: Tungumál:

en: Set your preferred language (restart needed)
is: Veldu þitt tungumál (þörf á endurræsingu)
