pdfsam - en to kab translation catalogue (97 entries)

en: Extract
kab: Suffeɣ

en: File names settings
kab: Iɣewwaṛen n yismawen n yifuyla

en: Extract settings
kab: Suffeɣ-d iɣewwaṛen

en: Extract pages:
kab: Suffeɣ-d isebtar:

en: Closing PDFsam...
kab: Amdal n PDFsam...

en: Copy
kab: Nɣel

en: Clear
kab: Sfeḍ

en: Select all
kab: Fren kulec

en: About
kab: Γef

en: Close
kab: Mdel

en: Environment
kab: Tawennaḍt

en: Copy to clipboard
kab: Copier dans le presse-papiers

en: Support
kab: Tallelt

en: Contribute
kab: Ttekki

en: Translate
kab: Ssuqqel

en: Donate
kab: Tawsa

en: Social
kab: Timetti

en: Follow us on Twitter
kab: Ḍfer-aɣ-d deg Twitter

en: Language:
kab: Tutlayt:

en: Appearance
kab: Arwes

en: Behavior
kab: Tiddin

en: Workspace
kab: Tallunt n umahil

en: Output
kab: Tuffɣiwin

en: Default working directory:
kab: Akaram n umahil amezwer:

en: Dashboard
kab: Tafelwit n usenqed

en: Settings
kab: Iγewwaṛen

en: What's new
kab: D acu-t umaynut

en: Yes
kab: Ih

en: No
kab: Uhu

en: Open with
kab: Ldi s

en: Directory not empty
kab: Akaram mačči d ilem

en: Overwrite
kab: Sfeɛj

en: Cancel
kab: Sefsex

en: Don't overwrite existing file
kab: Ur sfeɛj ara afaylu yellan

en: A file with the given name already exists
kab: Afaylu s yisem-agi yella yakan

en: Do you want to create it?
kab: Tebɣiḍ ad ternuḍ-t?

en: Summary
kab: Agzul

en: Keywords
kab: Awalen yufraren

en: Document details
kab: Talqayt n yisemli

en: Download
kab: Sider

en: Open
kab: Ldi

en: E_xit
kab: _Ffeɣ

en: _Workspace
kab: _Tallunt n umahil

en: Run
kab: Selkem

en: Completed
kab: Immed

en: Failed
kab: Échec

en: Running
kab: En cours d'exécution

en: The selected PDF document is invalid
kab: Isemli PDF yettwafernen mačči d ameɣtu

en: _Clear
kab: _Sfeḍ

en: Document properties
kab: Iraten  n uttafttar

en: Remove
kab: Kkes

en: Unlock
kab: Serreḥ

en: Duplicate
kab: Sleg

en: Size
kab: Teɣzi

en: Modified
kab: Modifié

en: Name
kab: Isem

en: Add documents to the table
kab: Rnu isemliyen ar tfelwit

en: _Add
kab: _Rnu

en: C_lear all settings
kab: Sfeḍ meṛṛa iɣewwaren

en: Pages
kab: Isebtar

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
kab: Sit snat n tikal akken ad tesbaduḍ isebtaryettwafernen (md: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)

en: The selected PDF file is invalid
kab: Afaylu PDF yettwafernen mačči d ameɣtu

en: The selected file must exist.
kab: Afaylu yettwafernen yessefk ad yili.

en: Discard bookmarks
kab: Sefsex ticraḍ

en: Version {0}
kab: Lqem {0}

en: Select
kab: Fren

en: Browse
kab: Snirem

en: Add prefix
kab: Rnu uzwir

en: Split
kab: Bḍu

en: Every page
kab: Yal asebter

en: Even pages
kab: Isebtar irayuganen

en: Number of pages
kab: Amḍan n isebtar

en: Documents loaded
kab: Isemliyen ulin-d

en: Fetching premium modules
kab: Anadi n yizegrar premium

en: Fetching latest news
kab: Anadi n isallen ineggura

en: Workspace saved
kab: Tallunt n umahil tettwasekles

en: Workspace loaded
kab: Tallunt n umahil tuli-d

en: MB
kab: Mo

en: KB
kab: KAṬ

en: Destination file
kab: Afaylu n tniɣert

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
kab: Sit snat n tikal akken ad tesbaduḍ isebtar i tebɣiḍ ad tesxelḍeḍ (md: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)

en: All pages
kab: Akk isebtar

en: 90 degrees clockwise
kab: Tuzzya s 90 n tifesniwin

en: 180 degrees clockwise
kab: Tuzzya s 180 n tifesniwin

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
kab: Sit snat n tikal akken ad tesbaduḍ isebtar i tebɣiḍ ad tezziḍ (md: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)

en: Rotate
kab: Tuzzya

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
kab: Sit snat n tikal akken ad tesbaduḍ isebtar i tebɣiḍ ad tesdukkleḍ (md: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
kab: Rnu asebter ilem ticki amḍan n yisebtar mačči d ayugan

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
kab: Ad yernu asebter ilem deg n yal isemli amaynut yettwarnan ticki isemli ɣur-s amḍan n isebtar mačči d ayugan

en: Add a footer
kab: Rnu aḍar

en: Discard forms
kab: Sefsex tiferkiyin

en: Don't generate
kab: Ur siriw ara

en: Merge
kab: Smezdi

en: Security
kab: Taɣellist

en: Other
kab: Nniḍen

en: Directories
kab: Ikaramen

en: File {0} saved.
kab: Afaylu {0} yettwasekles.
