pdfsam - en to ms translation catalogue (328 entries)

en: No PDF document has been selected
ms: Tiada dokumen PDF telah dipilih

en: Extract
ms: Ekstrak

en: Extract pages from PDF documents.
ms: Ekstrak halaman daripada dokumen PDF.

en: File names settings
ms: Tetapan nama fail

en: Extract settings
ms: Tetapan ekstrak

en: Output settings
ms: Tetapan output

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
ms: Halaman untuk diekstrak (cth: 2 atau 5-23 atau 2,5-7, 12-)

en: Invalid page ranges
ms: Julat halaman tidak sah

en: Extract pages:
ms: Ekstrak halaman:

en: Installing theme {0}.
ms: Memasang tema {0}.

en: Started in {0}
ms: Bermula dengan {0}

en: Closing PDFsam...
ms: Menutup PDFsam...

en: Log register
ms: Daftar log

en: Copy
ms: Salin

en: Clear
ms: Kosongkan

en: Select all
ms: Pilih semua

en: Save log
ms: Simpan log

en: Select where to save the log file
ms: Pilih lokasi fail log disimpan

en: About
ms: Perihal

en: Premium features
ms: Ciri-ciri premium

en: Close
ms: Tutup

en: Modules
ms: Modul

en: Subscribe to the official news feed
ms: Langgan suapan berita rasmi

en: Environment
ms: Persekitaran

en: Vendor: %s
ms: Pembekal: %s

en: Java runtime path: %s
ms: Laluan masa jalan Java: %s

en: JavaFX runtime version %s
ms: Versi masa jalan JavaFX %s

en: Max memory {0}
ms: Ingatan maks {0}

en: Copy to clipboard
ms: Salin ke papan keratan

en: Support
ms: Sokongan

en: Bug and feature requests
ms: Permintaan ciri-ciri dan pepijat

en: Documentation
ms: Dokumentasi

en: Contribute
ms: Sumbangan

en: Fork PDFsam on GitHub
ms: Cabangkan PDFSam di GitHub

en: Translate
ms: Terjemah

en: Donate
ms: Derma

en: Social
ms: Sosial

en: Follow us on Twitter
ms: Ikuti kami di Twitter

en: Like us on Facebook
ms: Sukai kami di Facebook

en: Log register rows:
ms: Baris daftar log:

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
ms: Bilangan baris maksimum yang dipaparkan dalam daftar Log

en: Language:
ms: Bahasa:

en: Set your preferred language (restart needed)
ms: Tetapkan bahasa pilihan anda (mula semula diperlukan)

en: Startup module:
ms: Modul permulaan

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
ms: Tetapkan modul untuk dibuka ketika permulaan aplikasi (mula semula diperlukan)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
ms: Statistik penggunaan digunakan untuk mengisi palang pantas modul di sebelah kiri dengan modul-modul paling banyak dan terkini digunakan.

en: Manually selected
ms: Dipilih secara manual

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
ms: Tetapkan direktori destinasi secara automatik ke direktori dokumen PDF terpilih

en: Clear usage statistics
ms: Kosongkan statistik penggunaan

en: Appearance
ms: Penampilan

en: Behavior
ms: Kelakuan

en: Workspace
ms: Ruang kerja

en: Check for updates now
ms: Periksa kemas kini sekarang

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
ms: Pilih satu direktori yang mana dokumen akan disimpan dan dimuatkan secara lali

en: Select a directory
ms: Pilih satu direktori

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
ms: Pilih satu ruang kerja tersimpan sebelum ini yang akan dimuatkan secara automatik ketika permulaan

en: Select a workspace
ms: Pilih satu ruang kerja

en: Default working directory:
ms: Direktori kerja lalai:

en: Load default workspace at startup:
ms: Muat ruang kerja lalai semasa permulaan:

en: Dashboard
ms: Papan Pemuka

en: Check for updates at startup
ms: Periksa kemas kini semasa permulaan

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
ms: Tetapkan sama ada ketersediaan versi baharu patut diperiksa semasa permulaan (mula semula diperlukan)

en: Check for news at startup
ms: Periksa berita semasa permulaan

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
ms: Tetapkan sama ada aplikasi patut memeriksa ketersediaan berita semasa permulaan (mula semula diperlukan)

en: Enabled PDF compression
ms: Pemampatan PDF dibenarkan

en: Set whether "Compress output file" should be enabled by default
ms: Tetapkan sama ada "Mampat fail output" patut dibenarkan secara lalai

en: Overwrite files
ms: Tulis-ganti fail

en: Set whether "Overwrite if already exists" should be enabled by default
ms: Tetapkan sama ada "Tulis ganti jika sudah wujud" patut dibenarkan secara lalai

en: Play alert sounds
ms: Main bunyi amaran

en: Turn on or off alert sounds
ms: Hidup atau matikan bunyi amaran

en: Store passwords when saving a workspace file
ms: Simpan kata laluan ketika menyimpan satu fail ruang kerja

en: If an encrypted PDF document has been opened with a password, save the password in the workspace file
ms: Jika satu dokumen PDF tersulit telah dibuka dengan satu kata laluan, simpan kata laluan tersebut di dalam fail ruang kerja

en: Show donation window
ms: Tunjuk tetingkap derma

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
ms: Hidup atau matikan pemberitahuan yang muncul sekali dan menanya pengguna untuk menyokong PDFsam dengan memberi derma

en: Show premium features
ms: Tunjuk ciri-ciri premium

en: Set whether the application should fetch and show premium features description in the modules dashboard
ms: Tetapkan sama ada aplikasi patut tunjuk keterangan ciri-ciri premium dalam papan pemuk modul

en: Ask for a confirmation when clearing the selection table
ms: Tanya pengesahan apabila mengosongkan jadual pemilihan

en: Set whether the application should ask for a confirmation when clearing the selection table
ms: Tetapkan sama ada aplikasi patut menanya pengesahan apabila mengosongkan jadual pemilihan

en: Use the selected PDF document directory as output directory
ms: Guna direktori dokumen PDF terpilih sebagai direktori output

en: Save default workspace on exit
ms: Simpan ruang kerja lalai bila keluar

en: If a default workspace is set, save it on application exit
ms: Jika satu ruang kerja lalai ditetapkan, simpan ia apabila keluar dari aplikasi

en: Maximum number of rows mast be a positive number
ms: Bilangan baris maksimum mestilah satu nombor positif

en: Generate high quality thumbnails (slower)
ms: Jana lakaran kenit berkualiti tinggi (lebih perlahan)

en: Size in px:
ms: Saiz dalam px:

en: Library used to generate thumbnails
ms: Pustaka yang digunakan untuk menjana lakaran kenit

en: Thumbnails creator:
ms: Pencipta lakaran kenit:

en: Settings
ms: Tetapan

en: Drag and drop PDF files or directories containing PDF files
ms: Seret dan lepas fail PDF atau direktori yang mengandungi fail PDF

en: No PDF found
ms: Tiada PDF ditemui

en: What's new
ms: Apa yang baharu

en: Yes
ms: Ya

en: No
ms: Tidak

en: Confirm clearing
ms: Sahkan pengosongan

en: Do you confirm?
ms: Anda pasti?

en: Clear the module settings
ms: Kosongkan tetapan modul

en: Clear the selection table
ms: Kosongkan jadual pemilihan

en: Open with
ms: Buka dengan

en: Select the task to perform on the following files
ms: Pilih tugas untuk mengendali fail berikut

en: Directory not empty
ms: Direktori tidak kosong

en: The selected directory is not empty
ms: Direktori terpilih tidak kosong

en: What would you like to do in case of files with the same name?
ms: Apa perlu buat jika ada fail dengan nama yang serupa?

en: Overwrite
ms: Tulis Ganti

en: Rename
ms: Nama Semula

en: Skip
ms: Langkau

en: Cancel
ms: Batal

en: Don't overwrite existing file
ms: Jangan tulis-ganti fail sedia ada

en: Overwrite confirmation
ms: Pengesahan tulis-ganti

en: A file with the given name already exists
ms: Satu fail dengan nama diberi sudah wujud

en: What would you like to do?
ms: Apakah tindakan anda?

en: Non existing directory
ms: Direktori tidak wujud

en: The selected output directory does not exist
ms: Direktori output terpilih tidak wujud

en: Do you want to create it?
ms: Anda mahu menciptanya?

en: Subdirectories
ms: Subdirektori

en: Subdirectories have been found
ms: Subdirektori telah ditemui

en: Do you want to add PDF files found in subdirectories?
ms: Anda mahu menambah fail PDF yang ditemui dalam subdirektori?

en: Task failed
ms: Tugas gagal

en: PDFsam can try to overcome the failure
ms: PDFsam cuba mengatasi kegagalan tersebut

en: It may result in PDF files with partial or missing data, proceed anyway?
ms: Ia mungkin menyebabkan fail PDF dengan sebahagian data atau kehilangan data, teruskan jua?

en: Summary
ms: Ringkasan

en: Keywords
ms: Kata Kunci

en: Document details
ms: Perincian dokumen

en: Invalid parameters
ms: Parameter tidak sah

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
ms: Parameter input tidak sah, buka mesej aplikasi untuk perincian.

en: Access denied
ms: Capaian dinafikan

en: Unable to access "{0}", please make sure you have write permissions or open the application messages for details.
ms: Tidak boleh mencapai "{0}", sila pastikan anda mendapat keizinan tulis atau buka mesej aplikasi untuk perincian.

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
ms: Anda telah melakukan {0} tugas dengan PDFsam, adakah ia membantu?

en: Give something back
ms: Buat baik dibalas baik

en: PDFsam worked hard!
ms: PDFsam memang terbaik!

en: Spread the word!
ms: Sebar luaskan aplikasi ini!

en: PDFsam {0} is available for download
ms: PDFsam {0} sudah tersedia untuk dimuat turun

en: Download
ms: Muat Turun

en: New version available
ms: Versi baharu sudah tersedia

en: You are running the latest version of PDFsam Basic
ms: Anda sudah memiliki versi terkini PDFsam Asas

en: No update
ms: Tiada kemas kini

en: Open
ms: Buka

en: E_xit
ms: Ke_luar

en: _Settings
ms: _Tetapan

en: Application messages
ms: Mesej aplikasi

en: _Modules
ms: _Modul

en: _Workspace
ms: _Ruang Kerja

en: _Load
ms: _Muat

en: _Save
ms: _Simpan

en: Recen_ts
ms: Baru-baru _Ini

en: _Clear recents
ms: _Kosongkan baru-baru ini

en: Select the workspace file to save
ms: Pilih fail ruang kerja untuk disimpan

en: Select the workspace to load
ms: Pilih ruang kerja untuk dimuat

en: Split by bookmarks
ms: Pisah mengikut tanda buku

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
ms: Pisah satu dokumen PDF mengikut halaman bertanda buku dengan menyatakan satu aras tanda buku.

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
ms: Pilih atau seret dan lepas PDF yang mahu dipisahkan

en: Split settings
ms: Tetapan pisah

en: Regular expression the bookmark has to match
ms: Ungkapan nalar tanda buku perlu dipadankan

en: Split at this bookmark level:
ms: Pisah mengikut aras tanda buku ini:

en: Matching regular expression:
ms: Ungkapan nalar sepadan:

en: A regular expression the bookmark text has to match
ms: Satu ungkapan nalar teks tanda buku ada padanan

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
ms: Contoh: guna  .*Bab.* untuk padankan tanda buku yang mengandungi perkataan "Bab"

en: Invalid bookmarks level
ms: Aras tanda buku tidak sah

en: Show errors
ms: Tunjuk ralat

en: Run
ms: Jalan

en: Requested
ms: Dipinta

en: Completed
ms: Selesai

en: Failed
ms: Gagal

en: Running
ms: Berjalan

en: Running {0}%
ms: Berjalan {0}%

en: The selected PDF document is invalid
ms: Dokumen PDF yang terpilih adalah tidak sah

en: Select the PDF file
ms: Pilih fail PDF

en: _Select PDF
ms: _Pilih PDF

en: _Clear
ms: K_osongkan

en: Clear all settings
ms: Kosongkan semua tetapan

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
ms: Halaman: {0}, PDF Versi: {1}

en: Loading...
ms: Memuatkan...

en: Document properties
ms: Sifat-sifat dokumen

en: Remove
ms: Buang

en: Set destination
ms: Tetapkan destinasi

en: Open Folder
ms: Buka Folder

en: Enter the user password
ms: Masukkan kata laluan pengguna

en: Unlock
ms: Nyahkunci

en: Drag and drop PDF files here
ms: Seret dan lepas fail PDF di sini

en: Set as range for all
ms: Tetapkan sebagai julat untuk semua

en: Move to Top
ms: Alih ke Teratas

en: Move Up
ms: Alih ke Atas

en: Move Down
ms: Alih ke Bawah

en: Move to Bottom
ms: Alih ke Terbawah

en: Duplicate
ms: Pendua

en: Size
ms: Saiz

en: Modified
ms: Diubah Suai

en: Name
ms: Nama

en: Add documents to the table
ms: Tambah dokumen ke dalam jadual

en: _Add
ms: T_ambah

en: PDF list from _text/csv file
ms: Senarai PDF daripada fail _teks/csv

en: Select pdf documents to load
ms: Pilih dokumen pdf untuk dimuatkan

en: Select a text or CSV file to load
ms: Pilih satu fail teks atau CSV untuk dimuatkan

en: Removes selected documents
ms: Buang dokumen-dokumen terpilih

en: _Remove
ms: B_uang

en: Removes every document
ms: Buang setiap dokumen

en: C_lear all settings
ms: K_osongkan semua tetapan

en: Moves up selected documents
ms: Alih dokumen-dokumen terpilih ke atas

en: Move _Up
ms: Alih ke Atas

en: Moves down selected documents
ms: Alih dokumen-dokumen terpilih ke bawah

en: Move _Down
ms: Alih ke _Bawah

en: Pace
ms: Kadar

en: Double click to set the number of pages after which the task will switch to the next file
ms: Dwi-klik untuk menetapkan bilangan halaman setelah tugas tersebut beralih ke fail berikutnya

en: Reverse
ms: Songsang

en: Pages
ms: Halaman

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
ms: Dwi-klik untuk menetapkan halaman terpilih (cth: 2 atau 5-23 atau 2,5-7,12-)

en: Page ranges
ms: Julat halaman

en: The selected PDF file is invalid
ms: Fail PDF terpilih tidak sah

en: Select a file
ms: Pilih satu fail

en: The selected file must exist.
ms: Fail terpilih mesti wujud.

en: Allowed extensions are {0}
ms: Sambungan dibenarkan adalah {0}

en: Compress output file/files
ms: Mampat fail/fail-fail output

en: Discard bookmarks
ms: Singkir tanda buku

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
ms: Tanda dalam kotak jika anda tidak mahu kekalkan mana-mana tanda buku daripada dokumen PDF asal

en: Output PDF version:
ms: Versi PDF output:

en: Show advanced settings
ms: Tunjuk tetapan lanjutan

en: Hide advanced settings
ms: Sembunyi tetapan lanjutan

en: Overwrite if already exists
ms: Tulis-ganti jika sudah wujud

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
ms: Tanda dalam kotak jika anda mahu tulis-ganti fail output jika ia masih wujud.

en: Version {0}
ms: Versi {0}

en: Same as the input document
ms: Sa,a seperti dokumen input

en: An existing output directory is required
ms: Satu direktori output sedia ada diperlukan

en: The output directory is required
ms: Direktori output diperlukan

en: Select an existing directory
ms: Pilih satu direktori sedia ada

en: Select
ms: Pilih

en: Browse
ms: Layar

en: PDF version required: {0}
ms: Versi PDF diperlukan: {0}

en: Prefix for the generated files names
ms: Awalan bagi nama fail terjana

en: Add prefix
ms: Tambah awalan

en: Generated PDF documents name prefix:
ms: Awalan nama dokumen PDF yang dijana:

en: Prefix for the output files name.
ms: Awalan bagi nama fail output.

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
ms: Beberapa kata kunci khas telah diganti dengan nilai-nilai masa jalan.

en: Right click to add these keywords.
ms: Klik kanan untuk menambah kata kunci-kata kunci ini

en: Split after
ms: Pisah selepas

en: No page selected
ms: Tiada halaman terpilih

en: Split
ms: Pisah

en: Split a PDF document at the given page numbers.
ms: Pisah satu dokumen PDF pada nombor halaman yang diberikan.

en: Every page
ms: Setiap halaman

en: Even pages
ms: Halaman genap

en: Odd pages
ms: Halaman ganjil

en: Split the document after the given page numbers
ms: Pisah dokumen selepas nombor halaman yang diberikan

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
ms: Pisah PDF setiap "n" halaman menghasilkan dokumen berhalaman "n"

en: Split after the following page numbers
ms: Pisah selepas nombor halaman berikut

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
ms: Nombor halaman yang dipisahkan pada (n1,n2,n3..)

en: Invalid page numbers
ms: Nombor halaman tidak sah

en: Only valid positive page numbers are allowed
ms: Hanya nombor halaman positif yang sah dibenarkan

en: Split by every "n" pages
ms: Pisah setiap "n" halaman

en: Number of pages
ms: Bilangan halaman

en: Invalid number of pages
ms: Bilangan halaman tidak sah

en: Checking for updates
ms: Memeriksa kemas kini

en: Unable to find the latest available version.
ms: Tidak boleh mencari versi tersedia yang terkini.

en: Unable to find any valid PDF file in the list: {0}
ms: Tidak boleh mencari mana-mana fail PDF dalam senarai: {0}

en: Unable to load PDF list file from {0}
ms: Tidak boleh memuatkan fail senarai PDF daripada {0}

en: Loading pdf documents
ms: Memuatkan dokumen-dokumen pdf

en: Documents loaded
ms: Dokumen dimuatkan

en: Unable to retrieve premium features description
ms: Tidak memperoleh keterangan ciri-ciri premium

en: Fetching premium modules
ms: Mendapatkan modul-modul premium

en: Unable to retrieve premium modules
ms: Tidak boleh mendapatkan modul-modul premium

en: Unable to retrieve latest news
ms: Tidak boleh mendapatkan berita-berita terkini

en: Fetching latest news
ms: Mendapatkan berita-berita terkini

en: Unable to retrieve the latest news
ms: Tidak boleh mendapatkan berita-berita terkini

en: Saving workspace data to {0}
ms: Menyimpan data ruang kerja ke {0}

en: Workspace saved
ms: Ruang kerj disimpan

en: Requesting modules state
ms: Meminta keadaan modul-modul

en: Unable to save modules workspace
ms: Tidak boleh menyimpan ruang kerja modul

en: Unable to save workspace to {0}
ms: Tidak boleh menyimpan ruang kerja ke {0}

en: Loading workspace from {0}
ms: Memuatkan ruang kerja daripada {0}

en: Workspace loaded
ms: Ruang kerja dimuatkan

en: Unable to load workspace from {0}
ms: Tidak boleh memuatkan ruang kerja dari {0}

en: Split by size
ms: Pisah mengikut saiz

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
ms: Pisah satu dokumen PDF mengikut fail-fail dengan saiz yang diberikan (secara kasar).

en: Megabytes
ms: Megabait

en: Kilobytes
ms: Kilobait

en: Set the size to split at
ms: Tetapkan saiz untuk dipisahkan

en: Size must be a number
ms: Saiz mesti dalam bentuk nombor

en: Split at this size:
ms: Pisah mengikut saiz ini:

en: Invalid split size
ms: Saiz pisah tidak sah

en: Alternate Mix
ms: Campur Alternatif

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
ms: Gabung dua atau lebih dokumen PDF yang dimasukkan secara alternatif dalam tertib biasa atau songsang.

en: Destination file
ms: Fail destinasi

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
ms: Dwi-klik untuk menetapkan halaman yang mahu dicampurkan (iaitu 2 atau 5-23 atau 2,5-7, 12-)

en: Select a positive integer number as pace
ms: Pilih satu nombor integer positif sebagai kadar

en: All pages
ms: Semua halaman

en: 90 degrees clockwise
ms: 90 darjah lawan jam

en: 180 degrees clockwise
ms: 180 darjah ikut jam

en: 90 degrees counterclockwise
ms: 90 darjah lawan jam

en: Rotate
ms: Putar

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
ms: Dwi-klik untuk menetapkan halaman yang mahu diputarkan (cth: 2 atau 5-24 atau 2,5-7,12-)

en: Rotate
ms: Putar

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
ms: Putar halaman dokumen PDF berbilang.

en: Rotate settings
ms: Tetapan putar

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
ms: Dwi-klik untuk menetapkan halaman yang mahu digabungkan (cth: 2 atau 5-24 atau 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
ms: Tambah satu halaman kosong jika nombor halaman adalah ganjil

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
ms: Tambah satu halaman kosong selepas setiap dokumen yang digabungkan jika dokumen mempunyai bilangan halaman ganjil

en: Add a footer
ms: Tambah satu pengaki

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
ms: Tambah satu pengaki halaman dengan nama fail  yang memiliki halaman tersebut.

en: Normalize pages size
ms: Normalkan saiz halaman

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
ms: Saiz semula semua halaman yang mempunyai lebar sama dengan halaman pertama.

en: Merge fields
ms: Gabung medan

en: Merge renaming existing fields
ms: Gabung dan nama semula medan-medan sedia ada

en: Flatten
ms: Ratakan

en: Discard forms
ms: Singkir borang

en: Interactive forms (AcroForms):
ms: Borang interaktif (AcroForms):

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
ms: Apa boleh dilakukan jika satu atau lebih input dokumen mengandungi Borang Acro

en: Retain bookmarks
ms: Kekalkan tanda buku

en: Create one entry for each merged document
ms: Cipta satu masukan untuk setiap dokumen yang digabungkan

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
ms: Kekalkan tanda buku sebagai satu masukan untuk setiap dokumen yang digabungkan

en: Bookmarks handling:
ms: Pengendalian tanda buku:

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
ms: Apa perlu dilakukan jika satu atau lebih dokumen input mengandungi tanda buku

en: Don't generate
ms: Jangan jana

en: Generate from file names
ms: Jana daripada nama fail

en: Generate from documents titles
ms: Jana daripada tajuk dokumen

en: Table of contents:
ms: Senarai kandungan:

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
ms: Tetapkan jika satu senarai kandungan patut ditambah masuk ke dalam dokumen PDF yang dijana

en: Merge
ms: Gabung

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
ms: Gabung bersama dokumen PDF atau subseksyen berbilang.

en: Merge settings
ms: Tetapan gabung

en: File "{0}" does not exist or is invalid
ms: Fail "{0}" tidak wujud atau tidak sah

en: Valid user password provided.
ms: Kata laluan pengguna yang sah disediakan.

en: This document is encrypted, click to provide a password.
ms: Dokumen ini disulitkan, klik untuk sediakan satu kata laluan.

en: An error has occurred, click for more details.
ms: Satu ralat telah berlaku, klik untuk perincian.

en: Security
ms: Keselamatan

en: Other
ms: Lain-lain

en: Roundish
ms: Bintik

en: Directories
ms: Direktori

en: Error saving log file.
ms: Ralat menyimpan fail log.

en: File {0} saved.
ms: Fail {0} disimpan.

en: Invalid range: {0}.
ms: Julat tidak sah: {0}

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
ms: Tarifan julat halaman kabur: {0}. Guna format-format berikut: [n] atau [n1-n2] atau [-n] atau [n-]

en: Invalid number: {0}.
ms: Nombor tidak sah: {0}
