pdfsam - en to nl translation catalogue (324 entries)

en: No PDF document has been selected
nl: Geen PDF-document geselecteerd

en: Extract
nl: Extraheren

en: Extract pages from PDF documents.
nl: Extraheer pagina's uit PDF-bestanden

en: File names settings
nl: Bestandsnaaminstellingen

en: Extract settings
nl: Extraheerinstellingen

en: Output settings
nl: Uitvoerinstellingen

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
nl: Pagina's die moeten worden geëxtraheerd (bijv. 2 or 5-23 of 2,5,7,12-)

en: Invalid page ranges
nl: Ongeldig paginabereik

en: Extract pages:
nl: Extraheer pagina's:

en: Installing theme {0}.
nl: Bezig met het installeren van thema {0}.

en: Started in {0}
nl: Gestart in {0}

en: Closing PDFsam...
nl: PDFsam wordt afgesloten...

en: Copy
nl: Kopiëren

en: Clear
nl: Leegmaken

en: Select all
nl: Selecteer alles

en: Save log
nl: Log opslaan

en: Select where to save the log file
nl: Selecteer waar het log-bestand opgeslagen moet worden

en: About
nl: Over

en: Premium features
nl: Extra functies

en: Close
nl: Afsluiten

en: Subscribe to the official news feed
nl: Abonneren op de officiële nieuwsbrief

en: Environment
nl: Omgeving

en: Vendor: %s
nl: Verkoper

en: Java runtime path: %s
nl: Java-runtime pad: %s

en: JavaFX runtime version %s
nl: JavaFX-runtime versie %s

en: Max memory {0}
nl: Max geheugen {0}

en: Copy to clipboard
nl: Kopieer naar klembord

en: Support
nl: Ondersteuning

en: Bug and feature requests
nl: Bug en feature aanvragen

en: Documentation
nl: Documentatie

en: Contribute
nl: Bijdragen

en: Fork PDFsam on GitHub
nl: Fork PDFsam op GitHub

en: Translate
nl: Vertalen

en: Donate
nl: Doneren

en: Social
nl: Sociaal

en: Follow us on Twitter
nl: Volg ons op Twitter

en: Like us on Facebook
nl: Vind ons leuk op Facebook

en: Log register rows:
nl: Regels in logboek:

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
nl: Maximum aantal regels dat het logboek toont

en: Language:
nl: Taal:

en: Set your preferred language (restart needed)
nl: Stel uw voorkeurstaal in (herstart noodzakelijk)

en: Startup module:
nl: Opstartmodule:

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
nl: Stel de module die bij het opstarten moet worden geopend in (herstart noodzakelijk)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
nl: Gebruiksstatistieken worden gebruikt om de module-snelbalk aan de linker kant te vullen met de meest gebruikte en meest recentelijk gebruikte modules.

en: Manually selected
nl: Handmatig geselecteerd

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
nl: Stel de map van het geselecteerde PDF-bestand automatisch in als uitvoermap

en: Clear usage statistics
nl: Gebruiksgegevens opschonen

en: Appearance
nl: Weergave

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Workspace
nl: Werkomgeving

en: Output
nl: Uitvoer

en: Check for updates now
nl: Nu op updates controleren

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
nl: Selecteer een map waar uw documenten standaard bewaard en geladen zullen worden

en: Select a directory
nl: Selecteer een map

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
nl: Selecteer een eerder opgeslagen werkomgeving die automatisch zal worden geladen bij het opstarten

en: Select a workspace
nl: Selecteer een werkomgeving

en: Default working directory:
nl: Standaard werkmap

en: Load default workspace at startup:
nl: Laad standaard werkomgeving bij het opstarten:

en: Check for updates at startup
nl: Controleer op updates bij opstarten

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
nl: Stel in of bij het opstarten moet worden gecontroleerd of een nieuwe versie beschikbaar is (opnieuw opstarten vereist)

en: Check for news at startup
nl: Controleer op nieuws bij het opstarten

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
nl: Stel in of het programma bij het opstarten moet controleren of er nieuws beschikbaar is (opnieuw opstarten vereist)

en: Enabled PDF compression
nl: PDF-compressie ingeschakeld

en: Set whether "Compress output file" should be enabled by default
nl: Stel in of "Comprimeer bestand" standaard moet worden ingeschakeld

en: Overwrite files
nl: Bestanden overschrijven

en: Set whether "Overwrite if already exists" should be enabled by default
nl: Stel in of 'Overschrijven indien het bestand al bestaat' standaard moet worden ingeschakeld

en: Play alert sounds
nl: Speel waarschuwingsgeluiden af

en: Turn on or off alert sounds
nl: Zet waarschuwingsgeluiden aan of uit

en: Store passwords when saving a workspace file
nl: Sla wachtwoorden op in de werkomgeving

en: If an encrypted PDF document has been opened with a password, save the password in the workspace file
nl: Als een versleuteld PDF-bestand is geopend met een wachtwoord, sla het wachtwoord dan op in de werkomgeving

en: Show donation window
nl: Toon donatievenster

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
nl: Schakel de meldingen in of uit die af en toe verschijnen en waarin wordt gevraagd om PDFsam te ondersteunen met een donatie

en: Show premium features
nl: Laat extra functies zien

en: Set whether the application should fetch and show premium features description in the modules dashboard
nl: Stel in of extra functies (uit de betaalde versie) getoond moeten worden in het moduledashboard

en: Ask for a confirmation when clearing the selection table
nl: Vraag om bevestiging bij het wissen van de selectietabel

en: Set whether the application should ask for a confirmation when clearing the selection table
nl: Stel in of de applicatie om bevestiging moet vragen bij het wissen van de selectietabel

en: Use the selected PDF document directory as output directory
nl: Gebruik de map van het geselecteerde PDF-document als uitvoermap

en: Save default workspace on exit
nl: Sla de standaard werkomgeving op bij het afsluiten

en: If a default workspace is set, save it on application exit
nl: Als een standaard werkomgeving is ingesteld, sla deze dan op bij het afsluiten van het programma

en: Maximum number of rows mast be a positive number
nl: Maximaal aantal rijen moet een positief getal zijn

en: Generate high quality thumbnails (slower)
nl: Genereer thumbnails van hoge kwaliteit (trager)

en: Size in px:
nl: Grootte in px:

en: Library used to generate thumbnails
nl: Bibliotheek die wordt gebruikt om thumbnails te genereren

en: Thumbnails creator:
nl: Thumbnails-maker:

en: Settings
nl: Instellingen

en: Drag and drop PDF files or directories containing PDF files
nl: Sleep PDF-bestanden of mappen met PDF-bestanden en zet ze hier neer

en: No PDF found
nl: Geen PDF-bestand gevonden

en: What's new
nl: Wat is er nieuw

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Confirm clearing
nl: Verwijderen bevestigen

en: Do you confirm?
nl: Weet u het zeker?

en: Clear the module settings
nl: Wis de module-instellingen

en: Clear the selection table
nl: Wis de selectietabel

en: Open with
nl: Open met

en: Select the task to perform on the following files
nl: Selecteer de taak om uit te voeren op de volgende bestanden

en: Directory not empty
nl: Map is niet leeg

en: The selected directory is not empty
nl: De geselecteerde map is niet leeg

en: What would you like to do in case of files with the same name?
nl: Wat wilt u doen als bestanden dezelfde naam hebben?

en: Overwrite
nl: Overschrijven

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Skip
nl: Overslaan

en: Cancel
nl: Annuleren

en: Don't overwrite existing file
nl: Bestaande bestanden niet overschrijven

en: Overwrite confirmation
nl: Bevestiging voor overschrijven

en: A file with the given name already exists
nl: Er bestaat al een bestand met de opgegeven bestandsnaam

en: What would you like to do?
nl: Wat wilt u doen?

en: Non existing directory
nl: Niet-bestaande map

en: The selected output directory does not exist
nl: De geselecteerde uitvoermap bestaat niet

en: Do you want to create it?
nl: Wil je die maken?

en: Subdirectories
nl: Submappen

en: Subdirectories have been found
nl: Er zijn submappen gevonden

en: Do you want to add PDF files found in subdirectories?
nl: Wil je PDF-bestanden toevoegen die zijn gevonden in submappen?

en: Task failed
nl: Taak is mislukt

en: PDFsam can try to overcome the failure
nl: PDFsam kan proberen om over de fout heen te stappen

en: It may result in PDF files with partial or missing data, proceed anyway?
nl: Het kan PDF-bestanden opleveren waarin gegevens ontbreken. Toch doorgaan?

en: Summary
nl: Samenvatting

en: Keywords
nl: Trefwoorden

en: Document details
nl: Bestandseigenschappen

en: Invalid parameters
nl: Ongeldige parameters

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
nl: Invoer parameters zijn ongeldig, open het programmaberichten voor details.

en: Access denied
nl: Toegang geweigerd

en: Unable to access "{0}", please make sure you have write permissions or open the application messages for details.
nl: Toegang tot "{0}" onmogelijk. Controleer of u schrijfrechten hebt of open de berichten voor meer informatie.

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
nl: U hebt {0} taken uitgevoerd met PDFsam, heeft het geholpen?

en: Give something back
nl: Geef iets terug

en: PDFsam worked hard!
nl: PDFsam heeft hard gewerkt!

en: Spread the word!
nl: Zeg het voort!

en: PDFsam {0} is available for download
nl: PDFsam {0} is beschikbaar om te downloaden

en: Download
nl: Downloaden

en: New version available
nl: Nieuwe versie beschikbaar

en: You are running the latest version of PDFsam Basic
nl: Je gebruikt de nieuwste versie van PDFsam Basic al.

en: No update
nl: Geen update

en: E_xit
nl: A_fsluiten

en: _Settings
nl: In_stellingen

en: Application messages
nl: Toepassingsberichten

en: _Workspace
nl: Werkomgeving

en: _Load
nl: _Laden

en: _Save
nl: _Opslaan

en: Recen_ts
nl: Recen_t

en: _Clear recents
nl: Wis re_cent

en: Select the workspace file to save
nl: Selecteer het werkomgevingsbestand dat moet worden opgeslagen

en: Select the workspace to load
nl: Selecteer het bestand om te openen.

en: Split by bookmarks
nl: Splits bij bladwijzers

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
nl: Splitst een PDF-document bij de opgegeven bladwijzer.

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
nl: Selecteer de PDF die u wilt splitsen, of sleep hem hierheen

en: Split settings
nl: Splits-instellingen

en: Regular expression the bookmark has to match
nl: De reguliere expressie dient overeen te komen met de bladwijzer

en: Split at this bookmark level:
nl: Splits op dit bladwijzerniveau:

en: Matching regular expression:
nl: Vergelijkt regular expression:

en: A regular expression the bookmark text has to match
nl: De reguliere expressie dient overeen te komen met de bladwijzertekst

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
nl: Bijvoorbeeld: gebruik .*Hoofdstuk.* om bladwijzers te vinden die het woord "Hoofdstuk" bevatten.

en: Invalid bookmarks level
nl: Onjuist bladwijzerniveau

en: Show errors
nl: Fouten weergeven

en: Run
nl: Uitvoeren

en: Requested
nl: Aangevraagd

en: Completed
nl: Voltooid

en: Failed
nl: Mislukt

en: Running
nl: Bezig

en: Running {0}%
nl: Uitvoeren {0}%

en: The selected PDF document is invalid
nl: Het geselecteerde PDF-document is ongeldig

en: Select the PDF file
nl: Selecteer het PDF-bestand

en: _Select PDF
nl: _Selecteer PDF

en: _Clear
nl: _Leegmaken

en: Clear all settings
nl: Wis alle instellingen

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
nl: Pagina s: {0}, PDF Versie: {1}

en: Loading...
nl: Laden...

en: Document properties
nl: Document-eigenschappen

en: Remove
nl: Verwijder

en: Set destination
nl: Kies bestemming

en: Open Folder
nl: Open map

en: Enter the user password
nl: Geef het gebruikerswachtwoord

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Drag and drop PDF files here
nl: Sleep PDF-bestanden hierheen

en: Set as range for all
nl: Stel in als bereik voor alles

en: Move to Top
nl: Ga naar begin

en: Move Up
nl: Omhoog verplaatsen

en: Move Down
nl: Omlaag verplaatsen

en: Move to Bottom
nl: Naar einde verplaatsen

en: Duplicate
nl: Dupliceer

en: Size
nl: Grootte

en: Modified
nl: Aangepast

en: Name
nl: Naam

en: Add documents to the table
nl: Voeg documenten toe aan de tabel

en: _Add
nl: _Toevoegen

en: PDF list from _text/csv file
nl: PDF-lijst van _tekst-/CSV-bestand

en: Select pdf documents to load
nl: Selecteer de te laden PDF-bestanden

en: Select a text or CSV file to load
nl: Selecteer het tekst- of CSV-bestand dat moet worden gelezen

en: Removes selected documents
nl: Verwijdert geselecteerde bestanden

en: _Remove
nl: _Verwijderen

en: Removes every document
nl: Verwijderd elk document

en: C_lear all settings
nl: Wis alle instellingen

en: Moves up selected documents
nl: Verplaatst geselecteerde bestanden omhoog

en: Move _Up
nl: Om_hoog verplaatsen

en: Moves down selected documents
nl: Verplaatst geselecteerde bestanden omlaag

en: Move _Down
nl: Om_laag verplaatsen

en: Pace
nl: Stap

en: Double click to set the number of pages after which the task will switch to the next file
nl: Dubbelklik om in te stellen na welk aantal pagina's de taak naar het volgende bestand gaat

en: Reverse
nl: Omgekeerd

en: Pages
nl: Pagina's

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
nl: Dubbelklik om de geselecteerde pagina's in te stellen (bijv. 2 of 5-23 of 2,5-7,12-)

en: Page ranges
nl: Paginabereiken

en: The selected PDF file is invalid
nl: Het geselecteerde PDF-bestand is ongeldig

en: Select a file
nl: Selecteer een bestand

en: The selected file must exist.
nl: Het geselecteerde bestand moet bestaan

en: Allowed extensions are {0}
nl: Toegestane extensies zijn {0}

en: Compress output file/files
nl: Comprimeer doelbestand/-en

en: Discard bookmarks
nl: Verwijder bladwijzers

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
nl: Vink het vakje aan als u geen enkele bladwijzer uit het oorspronkelijke PDF-bestand wilt behouden

en: Output PDF version:
nl: PDF-versie van het doelbestand:

en: Show advanced settings
nl: Toon geavanceerde instellingen

en: Hide advanced settings
nl: Verberg geavanceerde instellingen

en: Overwrite if already exists
nl: Overschrijven als het reeds bestaat

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
nl: Bestand overschrijven als deze reeds bestaat.

en: Version {0}
nl: Versie {0}

en: Same as the input document
nl: Hetzelfde als het bronbestand

en: An existing output directory is required
nl: Een bestaande output-map is verplicht

en: The output directory is required
nl: De output-map is verplicht

en: Select an existing directory
nl: Selecteer een bestaande map

en: Select
nl: Selecteren

en: Browse
nl: Bladeren

en: PDF version required: {0}
nl: Vereiste PDF-versie: {0}

en: Prefix for the generated files names
nl: Voorvoegsel voor de gegenereerde bestandsnamen

en: Add prefix
nl: Voeg voorvoegsel toe

en: Generated PDF documents name prefix:
nl: Voorvoegsel doelbestand:

en: Prefix for the output files name.
nl: Voorvoegsel voor de bestandsnamen van de uitvoer.

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
nl: Enkele speciale trefwoorden worden vervangen door runtime-waarden.

en: Right click to add these keywords.
nl: Rechter-muisknop om deze trefwoorden toe te voegen

en: Split after
nl: Splits na

en: No page selected
nl: Geen pagina geselecteerd

en: Split
nl: Splitsen

en: Split a PDF document at the given page numbers.
nl: Splits PDF-document na deze pagina's

en: Every page
nl: Elke pagina

en: Even pages
nl: Even pagina's

en: Odd pages
nl: Oneven pagina's

en: Split the document after the given page numbers
nl: Splits het document na de gegeven paginanummers

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
nl: Splits het PDF-document om de "n" pagina's, wat documenten van "n" pagina's elk creëert.

en: Split after the following page numbers
nl: Splitsen na de volgende paginanummers

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
nl: Pagina nummers waarop gesplitst moet worden (n1,n2,n3..)

en: Invalid page numbers
nl: Onjuiste paginanummers

en: Only valid positive page numbers are allowed
nl: Alleen geldige postieve paginanummers zijn toegestaan

en: Split by every "n" pages
nl: Splits na elke "n" pagina's

en: Number of pages
nl: Aantal pagina's

en: Invalid number of pages
nl: Ongeldig aantal pagina's

en: Checking for updates
nl: Controleren op updates

en: Unable to find the latest available version.
nl: Kan laatst beschikbare versie niet vinden.

en: Unable to find any valid PDF file in the list: {0}
nl: Geen geldig PDF-bestand gevonden in de lijst: {0}

en: Unable to load PDF list file from {0}
nl: Kan geen lijst met PDF-bestanden lezen uit {0}

en: Loading pdf documents
nl: PDF-documenten laden

en: Documents loaded
nl: Documenten geladen

en: Unable to retrieve premium features description
nl: Beschrijvingen van extra functies zijn niet beschikbaar

en: Fetching premium modules
nl: Bezig met ophalen van extra functies

en: Unable to retrieve premium modules
nl: Extra functies kunnen niet opgehaald worden

en: Unable to retrieve latest news
nl: Laatste nieuws ophalen mislukt.

en: Fetching latest news
nl: Bezig met ophalen van het laatste nieuws

en: Unable to retrieve the latest news
nl: Laatste nieuws ophalen mislukt.

en: Saving workspace data to {0}
nl: Sla werkblad-data op in {0}

en: Workspace saved
nl: Werkblad opgeslagen

en: Requesting modules state
nl: Status van modules opvragen

en: Unable to save modules workspace
nl: Kan modules-werkblad niet opslaan

en: Unable to save workspace to {0}
nl: Kan de werkomgeving niet opslaan in {0}

en: Loading workspace from {0}
nl: Werkblad laden van {0}

en: Workspace loaded
nl: Werkblad geladen

en: Unable to load workspace from {0}
nl: Kan werkblad niet laden vanuit {0}

en: Split by size
nl: Splits op grootte

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
nl: Splitst een PDF-document in bestanden van (ongeveer) de opgegeven bestandsgrootte.

en: Megabytes
nl: Megabyte

en: Kilobytes
nl: Kilobyte

en: Set the size to split at
nl: Stel de grootte waarbij gesplitst moet worden in op

en: Size must be a number
nl: Grootte moet een getal zijn

en: Split at this size:
nl: Splits bij deze grootte:

en: Invalid split size
nl: Ongeldige splitsingsgrootte

en: Alternate Mix
nl: Afgewisselde Mix

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
nl: Voeg twee of meer PDF-bestanden samen, waarbij afwisselend de oorspronkelijke of de omgekeerde volgorde van de pagina's wordt aangehouden

en: Destination file
nl: Bestemmingsbestand

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
nl: Dubbelklik om pagina's in te stellen die u wilt mixen (bijv. 2 of 5-23 of 2,5-7,12-)

en: Select a positive integer number as pace
nl: Selecteer een positief geheel getal als stap

en: All pages
nl: Alle pagina's

en: 90 degrees clockwise
nl: 90 graden met de klok mee

en: 180 degrees clockwise
nl: 180 graden met de klok mee

en: 90 degrees counterclockwise
nl: 90 graden tegen de klok in

en: Rotate
nl: Draaien

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
nl: Dubbelklik om in te stellen welke pagina's u wilt roteren (bijv. 2 of 5-23 of 2,5-7,12-)

en: Rotate
nl: Draaien

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
nl: Draai de pagina's van meerdere PDF-documenten.

en: Rotate settings
nl: Draai-instellingen

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
nl: Dubbelklik om de pagina's te selecteren die u wilt samenvoegen (bijv. 2 of 5-23 of 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
nl: Voeg een lege pagina toe bij een oneven aantal pagina's

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
nl: Voegt een lege pagina toe na elk samengevoegd document, als het document een oneven aantal pagina's heeft

en: Add a footer
nl: Voettekst toevoegen

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
nl: Voegt een voettekst toe met de naam van het bestand waartoe de pagina behoorde

en: Normalize pages size
nl: Normaliseer de paginagrootte

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
nl: Past de grootte van alle pagina's aan, zodat ze dezelfde breedte hebben als de eerste pagina

en: Merge fields
nl: Velden samenvoegen

en: Merge renaming existing fields
nl: Samenvoegen van het hernoemen van bestaande velden

en: Flatten
nl: Afvlakken

en: Discard forms
nl: Formulieren wegdoen

en: Interactive forms (AcroForms):
nl: Interactieve formulieren (AcroForms):

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
nl: Selecteer wat gedaan moet worden als een of meer bestanden interactieve formulieren (Acro Forms) bevatten

en: Retain bookmarks
nl: Behoud bladwijzers

en: Create one entry for each merged document
nl: Maak een ingang voor elk samengevoegd document

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
nl: Behoud bladwijzers als één ding voor elk samengevoegd document

en: Bookmarks handling:
nl: Bladwijzer behandeling:

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
nl: Selecteer wat gedaan moet worden als een of meer bestanden bladwijzers bevatten

en: Don't generate
nl: Niet samenstellen

en: Generate from file names
nl: Samenstellen op basis van bestandsnamen

en: Generate from documents titles
nl: Samenstellen op basis van de titels van documenten

en: Table of contents:
nl: Inhoudsopgave

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
nl: Stel in of een inhoudsopgave moet worden toegevoegd aan het samengestelde PDF-bestand

en: Merge
nl: Samenvoegen

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
nl: Voeg meerdere Pdf-bestanden samen of onderafdelingen van hen.

en: Merge settings
nl: Samenvoeginstellingen

en: File "{0}" does not exist or is invalid
nl: Bestand "{0}" bestaat niet of is ongeldig

en: Valid user password provided.
nl: Valide gebruikerswachtwoord ingegeven.

en: This document is encrypted, click to provide a password.
nl: Dit document is versleuteld, klik om een wachtwoord in te geven.

en: An error has occurred, click for more details.
nl: Er is een fout opgetreden. Klik voor meer details.

en: Security
nl: Beveiliging

en: Other
nl: Overige

en: Roundish
nl: Rondachtig

en: Directories
nl: Mappen

en: Error saving log file.
nl: Fout bij opslaan van het logbestand

en: File {0} saved.
nl: Bestand {0} opgeslagen.

en: Invalid range: {0}.
nl: Ongeldig bereik: {0}

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
nl: Dubbelzinnig paginabereik definitie: {0}. Gebruik de volgende formats: [n] of [n1-n2] of [-n] of [n-]

en: Invalid number: {0}.
nl: Ongeldig nummer: {0}.
