pdfsam - en to pl translation catalogue (327 entries)

en: Name
pl: Nazwa

en: No PDF document has been selected
pl: Nie wybrano żadnego pliku PDF

en: Extract
pl: Wyodrębnij

en: Extract pages from PDF documents.
pl: Wyodrębnij strony z dokumentów PDF.

en: File names settings
pl: Ustawienia nazw plików

en: Extract settings
pl: Ustawienia wyodrębniania

en: Output settings
pl: Ustawienia wyjściowe

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
pl: Wybierz strony (np. 2 lub 5-23 lub 2,5-7,12-)

en: Invalid page ranges
pl: Nieprawidłowy zakres stron

en: Extract pages:
pl: Wyodrębnij strony:

en: Installing theme {0}.
pl: Instalacja motywu {0}.

en: Started in {0}
pl: Uruchomiono w {0}

en: Closing PDFsam...
pl: Zamykanie PDFsam...

en: Log register
pl: Dziennik

en: Copy
pl: Kopiuj

en: Clear
pl: Wyczyść

en: Select all
pl: Wybierz wszystkie

en: Save log
pl: Zapisz dziennik

en: Select where to save the log file
pl: Wybierz, gdzie chcesz zapisać plik dziennika

en: About
pl: O programie

en: Premium features
pl: Funkcje Premium

en: Close
pl: Zamknij

en: Modules
pl: Moduły

en: Subscribe to the official news feed
pl: Zasubskrybuj oficjalny kanał informacyjny

en: Environment
pl: Środowisko

en: Vendor: %s
pl: Dostawca: %s

en: Java runtime path: %s
pl: Ścieżka środowiska Java: %s

en: JavaFX runtime version %s
pl: Wersja JavaFX runtime %s

en: Max memory {0}
pl: Maksymalna wielkość pamięci {0}

en: Copy to clipboard
pl: Skopiuj do schowka

en: Support
pl: Wsparcie

en: Bug and feature requests
pl: Zgłoszenia błędów i funkcji

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Contribute
pl: Współpraca

en: Fork PDFsam on GitHub
pl: Tworzenie forku PDFsam na GitHub-ie

en: Translate
pl: Tłumaczenie

en: Donate
pl: Darowizna

en: Social
pl: Serwisy społecznościowe

en: Follow us on Twitter
pl: Śledź nas na Twitterze

en: Like us on Facebook
pl: Polub nas na Facebooku

en: Log register rows:
pl: Wiersze rejestru dziennika:

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
pl: Maksymalna liczba wierszy wyświetlana w dzienniku

en: Language:
pl: Język:

en: Set your preferred language (restart needed)
pl: Ustaw preferowany język (wymagany restart)

en: Startup module:
pl: Moduł startowy:

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
pl: Wybierz moduł otwierany przy starcie (wymagany restart)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
pl: Statystyki użytkowania są wykorzystywane do wyświetlania na pasku postępu po lewej stronie najczęściej używanych i ostatnio używanych modułów.

en: Manually selected
pl: Wybrane ręcznie

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
pl: Automatycznie użyj katalogu wybranego dokumentu PDF jako katalogu docelowego

en: Clear usage statistics
pl: Wyczyść statystyki użytkowania

en: Appearance
pl: Wygląd

en: Behavior
pl: Tryb

en: Workspace
pl: Obszar roboczy

en: Output
pl: Wynik

en: Check for updates now
pl: Sprawdź, czy są aktualizacje

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
pl: Wybierz  domyślny katalog zapisu i odczytu dokumentów

en: Select a directory
pl: Wybierz katalog

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
pl: Wybierz wcześniej zapisany obszar roboczy, który będzie automatycznie ładowany przy starcie

en: Select a workspace
pl: Wybierz obszar roboczy

en: Default working directory:
pl: Domyślny katalog roboczy:

en: Load default workspace at startup:
pl: Załaduj domyślny obszar roboczy przy starcie

en: Dashboard
pl: Panel główny

en: Check for updates at startup
pl: Sprawdź uaktualnienia przy starcie

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
pl: Określ, czy dostępność nowej wersji ma być sprawdzana na starcie (wymagany restart)

en: Check for news at startup
pl: Sprawdź nowości na starcie

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
pl: Zaznacz, jeśli aplikacja powinna sprawdzać dostępność nowości przy uruchamianiu (wymagany restart)

en: Enabled PDF compression
pl: Kompresja PDF włączona

en: Set whether "Compress output file" should be enabled by default
pl: Ustaw czy "Skompresuj plik wyjściowy" powinno być ustawieniem domyślnym

en: Overwrite files
pl: Nadpisz pliki

en: Set whether "Overwrite if already exists" should be enabled by default
pl: Ustaw czy "Nadpisz jeśli już istnieje" powinno być domyślnie włączone

en: Play alert sounds
pl: Odtwórz dźwięki alarmów

en: Turn on or off alert sounds
pl: Włącz/wyłącz dzwięki alarmów

en: Store passwords when saving a workspace file
pl: Zapamiętaj hasło podczas zapisywania pliku obszaru roboczego

en: If an encrypted PDF document has been opened with a password, save the password in the workspace file
pl: Jeśli dokument PDF był zaszyfrowany za pomocą hasła, zapisz to hasło w pliku obszaru roboczego

en: Show donation window
pl: Pokaż okno darowizny

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
pl: Włączenie lub wyłączenie powiadomienia pojawiającego się raz na jakiś czas i proszącego użytkownika o wsparcie PDFsam darowizną

en: Show premium features
pl: Pokaż opcje premium

en: Set whether the application should fetch and show premium features description in the modules dashboard
pl: Ustaw, czy aplikacja ma pobierać i wyświetlać opis funkcji premium na pulpicie nawigacyjnym modułów

en: Ask for a confirmation when clearing the selection table
pl: Pytaj o potwierdzenie podczas czyszczenia tabeli wyboru

en: Set whether the application should ask for a confirmation when clearing the selection table
pl: Ustaw, czy aplikacja ma pytać o potwierdzenie podczas czyszczenia tabeli wyboru

en: Use the selected PDF document directory as output directory
pl: Użyj katalogu wybranego dokumentu PDF jako katalogu wyjściowego

en: Save default workspace on exit
pl: Zapisz domyślny obszar roboczy przy wyjściu

en: If a default workspace is set, save it on application exit
pl: Jeśli domyślny obszar roboczy jest ustawiony, zapisz go przy zamykaniu programu

en: Maximum number of rows mast be a positive number
pl: Maksymalna liczba wierszy musi być liczbą dodatnią

en: Generate high quality thumbnails (slower)
pl: Utwórz miniaturki wysokiej jakości (wolniej)

en: Size in px:
pl: Rozmiar w pikselach:

en: Library used to generate thumbnails
pl: Biblioteka używana do tworzenia miniaturek

en: Thumbnails creator:
pl: Kreator miniaturek:

en: Settings
pl: Ustawienia

en: Drag and drop PDF files or directories containing PDF files
pl: Przeciągnij i upuść pliki PDF lub katalogi zawierające pliki PDF

en: No PDF found
pl: Nie znaleziono pliku PDF

en: What's new
pl: Co nowego

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: Confirm clearing
pl: Potwierdź wyczyszczenie

en: Do you confirm?
pl: Czy potwierdzasz?

en: Clear the module settings
pl: Wyczyść ustawienia modułu

en: Clear the selection table
pl: Wyczyść tabelę wyboru

en: Open with
pl: Otwórz za pomocą

en: Select the task to perform on the following files
pl: Wybierz zadanie do wykonania na następujących plikach

en: Directory not empty
pl: Katalog nie jest pusty

en: The selected directory is not empty
pl: Wybrany katalog nie jest pusty

en: What would you like to do in case of files with the same name?
pl: Co chciałbyś zrobić w przypadku plików o tej samej nazwie?

en: Overwrite
pl: Nadpisz

en: Rename
pl: Zmień nazwę

en: Skip
pl: Pomiń

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Don't overwrite existing file
pl: Nie nadpisuj istniejącego pliku

en: Overwrite confirmation
pl: Potwierdź nadpisanie

en: A file with the given name already exists
pl: Plik o podanej nazwie już istnieje

en: What would you like to do?
pl: Co chciałbyś zrobić?

en: Non existing directory
pl: Katalog nie istnieje

en: The selected output directory does not exist
pl: Wybrany katalog wyjściowy nie istnieje

en: Do you want to create it?
pl: Czy chcesz go utworzyć?

en: Subdirectories
pl: Podkatalogi

en: Subdirectories have been found
pl: Znaleziono podfoldery

en: Do you want to add PDF files found in subdirectories?
pl: Czy chcesz dodać pliki PDF znalezione w podfolderach?

en: Task failed
pl: Zadanie nie powiodło się

en: PDFsam can try to overcome the failure
pl: PDFsam może spróbować zignorować awarię

en: It may result in PDF files with partial or missing data, proceed anyway?
pl: Może to skutkować plikami PDF z częściowymi lub brakującymi danymi. Czy mimo to kontynuować?

en: Summary
pl: Podsumowanie

en: Keywords
pl: Słowa kluczowe

en: Document details
pl: Szczegóły dokumentu

en: Invalid parameters
pl: Błędne parametry

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
pl: Parametry wejściowe są błędne, otwórz wiadomość, by uzyskać szczegóły.

en: Access denied
pl: Brak dostępu

en: Unable to access "{0}", please make sure you have write permissions or open the application messages for details.
pl: Nie można uzyskać dostępu do "{0}", upewnij się, że masz uprawnienia do zapisu lub odczytaj komunikat aplikacji, aby uzyskać szczegółowe informacje.

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
pl: Wykonano {0} zadań(nia) z PDFsam, czy to Ci pomogło?

en: Give something back
pl: Daj coś od siebie

en: PDFsam worked hard!
pl: PDFsam ciężko pracował!

en: Spread the word!
pl: Powiadom o tym innych!

en: PDFsam {0} is available for download
pl: PDFsam {0} jest dostępny do pobrania

en: Download
pl: Pobierz

en: New version available
pl: Nowa wersja jest dostępna

en: You are running the latest version of PDFsam Basic
pl: Używasz najnowszej wersji PDFsam Basic

en: No update
pl: Brak aktualizacji

en: Open
pl: Otwórz

en: E_xit
pl: Zakończ

en: _Settings
pl: U_stawienia

en: Application messages
pl: Komunikaty programu

en: _Modules
pl: _Moduły

en: _Workspace
pl: Obszar roboczy

en: _Load
pl: Wczytaj

en: _Save
pl: Zapisz

en: Recen_ts
pl: Os_tatnie

en: _Clear recents
pl: Wy_czyść ostatnie

en: Select the workspace file to save
pl: Wybierz obszar roboczy, aby zapisać plik

en: Select the workspace to load
pl: Wybierz obszar roboczy do załadowania

en: Split by bookmarks
pl: Podziel według zakładek

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
pl: Podziel PDF według zakładek, określając ich poziom.

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
pl: Wybierz lub przeciągnij i upuść PDF, który chcesz podzielić

en: Split settings
pl: Ustawienia dzielenia

en: Regular expression the bookmark has to match
pl: Wyrażenie regularne musi być zgodne z zakładką

en: Split at this bookmark level:
pl: Podziel na tym poziomie zakładek:

en: Matching regular expression:
pl: Dopasowywanie wyrażeń regularnych:

en: A regular expression the bookmark text has to match
pl: Wyrażenie regularne musi być zgodne z tekstem zakładki

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
pl: Przykład: użyj *Rozdział*, aby dopasować zakładki zawierające słowo "Rozdział"

en: Invalid bookmarks level
pl: Błędny poziom zakładek

en: Show errors
pl: Pokaż błędy

en: Run
pl: Wykonaj

en: Requested
pl: Wymagany

en: Completed
pl: Ukończono

en: Failed
pl: Nie udało się

en: Running
pl: Uruchomione

en: Running {0}%
pl: Uruchomione {0}%

en: The selected PDF document is invalid
pl: Wybrany dokument PDF jest nieprawidłowy

en: Select the PDF file
pl: Wybierz plik PDF

en: _Select PDF
pl: _Wybierz PDF

en: _Clear
pl: Wyczyść

en: Clear all settings
pl: Wyczyść wszystkie ustawienia

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
pl: Stron: {0}, wersja PDF: {1}

en: Loading...
pl: Wczytywanie…

en: Document properties
pl: Właściwości dokumentu

en: Remove
pl: Usuń

en: Set destination
pl: Określ punkt docelowy

en: Open Folder
pl: Otwórz katalog

en: Enter the user password
pl: Wprowadź hasło użytkownika

en: Unlock
pl: Odblokuj

en: Drag and drop PDF files here
pl: Przeciągnij i upuść tu pliki PDF

en: Set as range for all
pl: Ustaw jako zakres dla wszystkich

en: Move to Top
pl: Przesuń na górę

en: Move Up
pl: Przesuń do góry

en: Move to Bottom
pl: Przesuń na dół

en: Duplicate
pl: Powiel

en: Size
pl: Rozmiar

en: Modified
pl: Data modyfikacji

en: Add documents to the table
pl: Dodaj dokumenty do tabeli

en: _Add
pl: Dodaj

en: PDF list from _text/csv file
pl: Lista PDF z pliku _text/csv

en: Select pdf documents to load
pl: Wybierz plik PDF do załadowania

en: Select a text or CSV file to load
pl: Wybierz plik tekstowy lub CSV do załadowania

en: Removes selected documents
pl: Usuwa wybrane dokumenty

en: _Remove
pl: Usuń

en: Removes every document
pl: Usuwa wszystkie dokumenty

en: C_lear all settings
pl: _Wyczyść wszystkie ustawienia

en: Moves up selected documents
pl: Przesuwa w górę wybrane dokumenty

en: Move _Up
pl: W górę

en: Moves down selected documents
pl: Przesuwa w dół wybrane dokumenty

en: Move _Down
pl: Przesuń w _dół

en: Pace
pl: Tempo

en: Double click to set the number of pages after which the task will switch to the next file
pl: Kliknij dwukrotnie aby ustawić liczbę stron, po których zadanie przejdzie do następnego pliku

en: Reverse
pl: Odwracanie

en: Pages
pl: Strony

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
pl: Kliknij dwukrotnie, aby wybrać strony (np. 2 lub 5-23 lub 2,5-7,12-)

en: Page ranges
pl: Zakres stron

en: The selected PDF file is invalid
pl: Wybrany plik PDF jest wadliwy

en: Select a file
pl: Wybierz plik

en: The selected file must exist.
pl: Wybrany plik musi istnieć.

en: Allowed extensions are {0}
pl: Dozwolone rozszerzenia to {0}

en: Compress output file/files
pl: Kompresuj plik/pliki wyjściowe

en: Discard bookmarks
pl: Odrzuć zakładki

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli nie chcesz zachowywać żadnych zakładek z oryginalnego dokumentu PDF

en: Output PDF version:
pl: Wyjściowa wersja PDF:

en: Show advanced settings
pl: Pokaż zaawansowane ustawienia

en: Hide advanced settings
pl: Ukryj zaawansowane ustawienia

en: Overwrite if already exists
pl: Nadpisz jeśli istnieje

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
pl: Zaznacz tę opcję, jeśli chcesz aby nowe pliki wyjściowe zastępowały te istniejące (o tej samej nazwie).

en: Version {0}
pl: Wersja {0}

en: Same as the input document
pl: Taki sam jak dokument wejściowy

en: An existing output directory is required
pl: Wymagany jest istniejący katalog wyjściowy

en: The output directory is required
pl: Wymagany jest katalog wyjściowy

en: Select an existing directory
pl: Wybierz istniejący katalog

en: Select
pl: Wybierz

en: Browse
pl: Przeglądaj

en: PDF version required: {0}
pl: Wymagana wersja PDF: {0}

en: Prefix for the generated files names
pl: Przedrostek dla generowanych nazw plików.

en: Add prefix
pl: Dodaj przedrostek

en: Generated PDF documents name prefix:
pl: Przedrostek nazwy utworzonego dokumentu PDF:

en: Prefix for the output files name.
pl: Przedrostek nazwy pliku wyjściowego

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
pl: Niektóre specjalne słowa kluczowe są zastępowane wartościami bieżącymi.

en: Right click to add these keywords.
pl: Aby dodać te słowa kluczowe, kliknij prawym przyciskiem myszy.

en: Split after
pl: Podziel po

en: No page selected
pl: Nie wybrano strony

en: Split
pl: Podział

en: Split a PDF document at the given page numbers.
pl: Podziel dokument PDF według podanych numerów stron.

en: Even pages
pl: Parzyste strony

en: Odd pages
pl: Nieparzyste strony

en: Split the document after the given page numbers
pl: Rozdzielanie dokumentu według podanych numerów stron

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
pl: Podziel PDF po "n" stronach

en: Split after the following page numbers
pl: Podziel po następujących numerach stron

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
pl: Numery stron, po których dokument zostanie podzielony (n1,n2,n3..)

en: Invalid page numbers
pl: Błędne numery stron

en: Only valid positive page numbers are allowed
pl: Numery stron mogą być tylko liczbami całkowitymi, dodanimi.

en: Split by every "n" pages
pl: Podziel po każdych "n" stronach

en: Number of pages
pl: Ilość stron

en: Invalid number of pages
pl: Błędny numer strony

en: Checking for updates
pl: Sprawdzanie dostępności aktualizacji

en: Unable to find the latest available version.
pl: Nie można znaleźć najnowszej dostępnej wersji.

en: Unable to find any valid PDF file in the list: {0}
pl: Nie można znaleźć poprawnego pliku PDF w liście: {0}

en: Unable to load PDF list file from {0}
pl: Nie można załadować pliku listy PDF z {0}

en: Loading pdf documents
pl: Ładowanie dokumentów PDF

en: Documents loaded
pl: Dokumenty załadowane

en: Unable to retrieve premium features description
pl: Nie powiodło się pobranie opisu funkcji Premium

en: Fetching premium modules
pl: Pobieranie modułów Premium

en: Unable to retrieve premium modules
pl: Nie powiodło się pobranie modułów Premium

en: Unable to retrieve latest news
pl: Nie można odnaleźć najnowszych informacji

en: Fetching latest news
pl: Pobieranie najnowszych wiadomości

en: Unable to retrieve the latest news
pl: Nie można pobrać najnowszych wiadomości

en: Saving workspace data to {0}
pl: Zapisywanie danych w obszarze roboczym {0}

en: Workspace saved
pl: Obszar roboczy zapisany

en: Requesting modules state
pl: Pobieranie stanu modułów

en: Unable to save modules workspace
pl: Nie można zapisać obszaru roboczego modułu

en: Unable to save workspace to {0}
pl: Nie można zapisać obszaru roboczego do {0}

en: Loading workspace from {0}
pl: Ładowanie obszaru roboczego z {0}

en: Workspace loaded
pl: Obszar roboczy załadowany

en: Unable to load workspace from {0}
pl: Nie można załadować obszaru roboczego z {0}

en: Split by size
pl: Podział według rozmiaru

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
pl: Podziel dokument PDF na pliki o określonej wielkości (w przybliżeniu).

en: Megabytes
pl: Megabajtów

en: Kilobytes
pl: Kilobajtów

en: Set the size to split at
pl: Ustaw rozmiar do podziału na

en: Size must be a number
pl: Rozmiar musi być liczbą

en: Split at this size:
pl: Podziel w tym rozmiarze:

en: Invalid split size
pl: Błędny rozmiar dzielenia

en: Alternate Mix
pl: Łączenie przemienne

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
pl: Scal dwa lub więcej dokumenty PDF przyjmując kolejność naturalną lub odwrotną.

en: Destination file
pl: Plik docelowy

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
pl: Kliknij dwukrotnie, aby ustawić strony, które chcesz połączyć (np. 2 lub 5-23 lub 2,5-7,12-)

en: Select a positive integer number as pace
pl: Wybierz dodatnią liczbę całkowitą jako tempo

en: All pages
pl: Wszystkie strony

en: 90 degrees clockwise
pl: 90 stopni w prawo

en: 180 degrees clockwise
pl: 180 stopni w prawo

en: 90 degrees counterclockwise
pl: 90 stopni w lewo

en: Rotate
pl: Obróć

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
pl: Kliknij dwukrotnie, aby wybrać strony do obracania (np. 2 lub 5-23 lub 2,5-7,12-)

en: Rotate
pl: Obracanie

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
pl: Obracanie stron wielu dokumentów PDF.

en: Rotate settings
pl: Ustawienia obracania stron

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
pl: Podwójne kliknięcie, aby ustawić strony do połączenia (np. 2 lub 5-23 lub 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
pl: Dodaj pustą stronę, jeśli liczba stron jest nieparzysta

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
pl: Dodaj pustą stronę po każdym scalonym dokumencie, jeśli dokument ma nieparzystą liczbę stron

en: Add a footer
pl: Dodaj stopkę

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
pl: Dodaje stopkę z nazwą pliku, z którego ta strona pochodzi.

en: Normalize pages size
pl: Normalizuj wielkość strony

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
pl: Dostosuj rozmiar stron do szerokości pierwszej strony.

en: Merge fields
pl: Scal pola

en: Merge renaming existing fields
pl: Scal zmieniając nazwy istniejących już pól

en: Flatten
pl: Spłaszcz

en: Discard forms
pl: Odrzuć formularze

en: Interactive forms (AcroForms):
pl: Formularze interaktywne (AcroForms):

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
pl: Wybierz sposób działania, gdy jeden lub więcej dokumentów wejściowych zawiera Acro Forms.

en: Retain bookmarks
pl: Zachowaj zakładki

en: Create one entry for each merged document
pl: Utwórz jeden wpis dla każdego scalonego dokumentu.

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
pl: Zachowaj zakładki jako jeden wpis dla każdego scalonego dokumentu.

en: Bookmarks handling:
pl: Obsługa zakładek:

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
pl: Wybierz sposób działania, gdy jeden lub więcej dokumentów wejściowych zawiera zakładki.

en: Don't generate
pl: Nie twórz

en: Generate from file names
pl: Utwórz z nazw plików

en: Generate from documents titles
pl: Utwórz z tytułów dokumentów.

en: Table of contents:
pl: Spis treści:

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
pl: Wybierz, czy do dokumentu PDF ma być dodany spis treści?

en: Merge
pl: Łączenie

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
pl: Połącz wiele dokumentów PDF lub ich części.

en: Merge settings
pl: Ustawienia łączenia

en: File "{0}" does not exist or is invalid
pl: Plik "{0}" nie istnieje lub jest niepoprawny.

en: Valid user password provided.
pl: Wprowadź poprawne hasło użytkownika.

en: This document is encrypted, click to provide a password.
pl: Ten dokument jest zaszyfrowany, kliknij, aby podać hasło.

en: An error has occurred, click for more details.
pl: Wystąpił błąd, kliknij po więcej szczegółów.

en: Security
pl: Zabezpieczenia

en: Other
pl: Inne

en: Roundish
pl: Zaokrąglony

en: Directories
pl: Katalogi

en: Error saving log file.
pl: Błąd zapisu pliku dziennika.

en: File {0} saved.
pl: Plik {0} zapisano.

en: Invalid range: {0}.
pl: Nieprawidłowy zakres: {0}.

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
pl: Niejednoznaczne określenie zakresu stron: {0}. Użyj następujących formatów: [n] lub [n1-n2] lub [-n] lub [n-]

en: Invalid number: {0}.
pl: Nieprawidłowa wartość: {0}.
