pdfsam - en to sc translation catalogue (17 entries)

en: No PDF document has been selected
sc: Perunu documentu PDF est istadu isseberadu

en: File names settings
sc: Impostatziones nùmenes documentos

en: Invalid page ranges
sc: Intervallos de pàginas non vàlidos

en: Discard bookmarks
sc: Boga sos sinnalibros

en: Destination file
sc: Documentu de destinatzione

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
sc: Incarca duas bortas pro impostare sas pàginas chi cheres aunire (es: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
sc: Annanghe una pàgina bòida se su nùmeru de sas pàginas est dìspari

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
sc: Annanghet una pàgina bòida a pustis de cada documentu unidu si su documentu tenet unu nùmeru dìspari de pàginas

en: Add a footer
sc: Annanghe unu pede de pàgina

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
sc: Annanghet unu pede de pàgina cun su nùmene de su documentu a su cale sa pàgina aparteniat

en: Normalize pages size
sc: Normaliza sa mannària de sas pàginas

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
sc: Mudat sa mannària de totu sas pàgina pro fàghere in modu chi tèngiant sa matessi largària de sa prima pàgina

en: Retain bookmarks
sc: Mantene sos sinnalibros

en: Merge
sc: Auni

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
sc: Auni prus documentos PDF o cantos de cussos

en: Merge settings
sc: Impostatziones de unione

en: An error has occurred, click for more details.
sc: B'est istadu un'errore, incarca pro àteras informatziones.
