pdfsam - en to sk translation catalogue (330 entries)

en: No PDF document has been selected
sk: Nebol vybraný žiadny PDF dokument

en: Extract
sk: Extrahovať

en: Extract pages from PDF documents.
sk: Extrahujte stránky z PDF dokumentov.

en: File names settings
sk: Nastavenia pre názvy súborov

en: Extract settings
sk: Nastavenia extrahovnaia

en: Output settings
sk: Nastavenia výstupu

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
sk: Stránky na extrakciu (napr. 2 alebo 5-23 alebo 2,5-7,12-)

en: Invalid page ranges
sk: Neplatné rozsahy strán

en: Extract pages:
sk: Extrahovať strany:

en: Installing theme {0}.
sk: Inštalujem tému {0}.

en: Started in {0}
sk: Spustené v {0}

en: Closing PDFsam...
sk: Ukončujem PDFsam...

en: Log register
sk: Protokol

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Clear
sk: Vymazať

en: Select all
sk: Vybrať všetko

en: Save log
sk: Uložiť protokol

en: Select where to save the log file
sk: Vyberte miesto pre uloženie protokolu

en: About
sk: O aplikácii

en: Premium features
sk: Prémiové funkcie

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Modules
sk: Moduly

en: Subscribe to the official news feed
sk: Odoberať oficiálne novinky

en: Environment
sk: Prostredie

en: Vendor: %s
sk: Dodávateľ: %s

en: Java runtime path: %s
sk: Cesta k Java runtime: %s

en: JavaFX runtime version %s
sk: JavaFX runtime verzia %s

en: Max memory {0}
sk: Maximálna pamäť {0}

en: Copy to clipboard
sk: Skopírovať do schránky

en: Support
sk: Podpora

en: Bug and feature requests
sk: Chyby a návrhy

en: Documentation
sk: Dokumentácia

en: Contribute
sk: Prispejte

en: Fork PDFsam on GitHub
sk: Vytvoriť fork PDFsam na GitHub-e

en: Translate
sk: Preložiť

en: Donate
sk: Prispieť

en: Social
sk: Sociálne siete

en: Follow us on Twitter
sk: Sledujte nás na Twitteri

en: Like us on Facebook
sk: Likenite nás na facebooku

en: Log register rows:
sk: Počet riadkov protokolu:

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
sk: Maximálny počet riadkov zobrazených v protokole

en: Language:
sk: Jazyk:

en: Set your preferred language (restart needed)
sk: Nastavte vami preferovaný jazyk (potrebný reštart)

en: Startup module:
sk: Východzí modul

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
sk: Modul, ktorý sa zobrazí po spustení aplikácie. (potrebuje reštart)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
sk: Štatistiky používania sa využívajú pre naplnenie panelu pre rýchly prístup (vľavo) k najčastešie používaným a novým modulom.

en: Manually selected
sk: Manuálne zvolené

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
sk: Automaticky nastavovať cieľový priečinok podľa  aktuálne vybraného priečinku pre PDF dokument

en: Clear usage statistics
sk: Vymazať štatistiky používania

en: Appearance
sk: Vzhľad

en: Behavior
sk: Správanie

en: Workspace
sk: Pracovný priestor

en: Output
sk: Výstup

en: Check for updates now
sk: Skontrolovať aktualizácie

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
sk: Vyberte predvolený priečinok, v ktorom budú dokumenty ukladané a nahrávané

en: Select a directory
sk: Vyberte priečinok

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
sk: Vyberte uložený pracovný priestor, ktorý sa  automaticky načíta pri spustení aplikácie

en: Select a workspace
sk: Vybrať pracovný priestor

en: Default working directory:
sk: Predvolený pracovný priečinok:

en: Load default workspace at startup:
sk: Nahrať predvolený pracovný priestor pri spustení:

en: Dashboard
sk: Informačný panel

en: Check for updates at startup
sk: Pri štarte skontrolovať aktualizácie

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
sk: Nastaviť zisťovanie nových verzií po spustení aplikácie (potrebuje reštart)

en: Check for news at startup
sk: Kontrola noviniek pri štarte

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
sk: Nastaviť zisťovanie noviniek po spustení aplikácie (potrebuje reštart)

en: Enabled PDF compression
sk: Zapnutá PDF kompresia

en: Set whether "Compress output file" should be enabled by default
sk: Zvoľte predvolené nastavenie pre kompreciu výstupného súboru.

en: Overwrite files
sk: Prepísať súbory

en: Set whether "Overwrite if already exists" should be enabled by default
sk: Nastaviť, či má byť predvolene povolené „Prepísať, ak už existuje“

en: Play alert sounds
sk: Prehrávať upozorňujúce zvuky

en: Turn on or off alert sounds
sk: Zapnúť alebo vypnúť upozorňujúce zvuky

en: Store passwords when saving a workspace file
sk: Ukladať heslá pri ukladaní súboru pracovného priestoru

en: If an encrypted PDF document has been opened with a password, save the password in the workspace file
sk: Ak bol šifrovaný PDF dokument otvorený s heslom, uložte heslo do súboru pracovného priestoru

en: Show donation window
sk: Zobraziť okno prispievateľov

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
sk: Zapnite alebo vypnite upozornenie, ktoré sa objavuje raz za čas a žiada používateľa o podporu PDFsam darom.

en: Show premium features
sk: Zobraziť prémiové funkcie

en: Set whether the application should fetch and show premium features description in the modules dashboard
sk: Nastavte, či má aplikácia na paneli modulov načítať a zobraziť popis prémiových funkcií

en: Ask for a confirmation when clearing the selection table
sk: Vyžiadať potvrdenie pred vyčistením tabuľky výberu.

en: Set whether the application should ask for a confirmation when clearing the selection table
sk: Nastavte, či má aplikácia vyžadovať potvrdenie pri vyčistením tabuľky výberu

en: Use the selected PDF document directory as output directory
sk: Použiť priečinok PDF dokumentu ako výstupný vriečinok

en: Save default workspace on exit
sk: Pri ukončení uložiť predvolený pracovný priestor

en: If a default workspace is set, save it on application exit
sk: Ak je nastavený, uložiť predvolený pracovný priestor pri ukončení aplikácie

en: Maximum number of rows mast be a positive number
sk: Maximálny počet riadkov musí byť uvedený ako celé kladné číslo

en: Generate high quality thumbnails (slower)
sk: Generovať náhľady vo vysokej kvalite (pomalé)

en: Size in px:
sk: Veľkosť v pixeloch:

en: Library used to generate thumbnails
sk: Knižnica pre vytváranie náhľadov

en: Thumbnails creator:
sk: Generátor náhľadov

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Drag and drop PDF files or directories containing PDF files
sk: Presuňte a pustite súbory PDF alebo priečinky obsahujúce súbory PDF

en: No PDF found
sk: Neboli nájdené žiadne PDF súbory

en: What's new
sk: Čo je nové

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: Confirm clearing
sk: Potvrďte vymazanie

en: Do you confirm?
sk: Potvrdzujete?

en: Clear the module settings
sk: Vymazať nastavenia modulu

en: Clear the selection table
sk: Vymazať tabuľku výberu

en: Open with
sk: Otvoriť pomocou

en: Select the task to perform on the following files
sk: Vyberte úlohu, ktorú chcete vykonať s nasledujúcimi súbormi

en: Directory not empty
sk: Priečinok nie je prázdny

en: The selected directory is not empty
sk: Zvolený priečinok nie je prázdny

en: What would you like to do in case of files with the same name?
sk: Čo chcete urobiť v prípade súborov s rovnakým názvom?

en: Overwrite
sk: Prepísať

en: Rename
sk: Premenovať

en: Skip
sk: Vynechať

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Don't overwrite existing file
sk: Neprepisovať existujúci súbor

en: Overwrite confirmation
sk: Potvrdenie prepísania

en: A file with the given name already exists
sk: Súbor so zvoleným názvom uz existuje

en: What would you like to do?
sk: Čo chcete urobiť?

en: Non existing directory
sk: Neexistujúci priečinok

en: The selected output directory does not exist
sk: Zvolený cieľový priečinok neexistuje.

en: Do you want to create it?
sk: Chcete ho vytvoriť?

en: Subdirectories
sk: Podadresáre

en: Subdirectories have been found
sk: Boli nájdené podadresáre

en: Do you want to add PDF files found in subdirectories?
sk: Chcete pridať PDF súbory nájdené v podadresároch?

en: Task failed
sk: Úloha zlyhala

en: PDFsam can try to overcome the failure
sk: PDFsam sa pokúsi chybu prekonať

en: It may result in PDF files with partial or missing data, proceed anyway?
sk: Výsledkom môžu byť PDF súbory s čiastočnými, alebo chýbajúcimi dátami. Pokračovať?

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Keywords
sk: Kľúčové slová

en: Document details
sk: Detaily dokumentu

en: Invalid parameters
sk: Neplatné parametre

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
sk: Vstupné parametre sú neplatné, pre viac detailov otvorte okno správ aplikácie.

en: Access denied
sk: Prístup zamietnutý

en: Unable to access "{0}", please make sure you have write permissions or open the application messages for details.
sk: Prístup k "{0}" nie je možný, uistite sa prosím, že máte oprávnenie pre zápis, alebo otvorte správu aplikácie pre zobrazenie detailov.

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
sk: Vykonali ste {0} úloh s PDFsam, pomohlo vám to?

en: Give something back
sk: Dajte aj niečo späť

en: PDFsam worked hard!
sk: PDFsam pracuje tvrdo!

en: Spread the word!
sk: Povedzte o ňom!

en: PDFsam {0} is available for download
sk: PDFsam {0} je k dispozícii na stiahnutie

en: Download
sk: Stiahnuť

en: New version available
sk: K dispozícii je nová verzia

en: You are running the latest version of PDFsam Basic
sk: Používate najnovšiu verziu PDFsam Basic.

en: No update
sk: K dispozícii nie je žiadna aktualizácia

en: Open
sk: Otvoriť

en: E_xit
sk: U_končiť

en: _Settings
sk: Na_stavenia

en: Application messages
sk: Správy aplikácie

en: _Modules
sk: _Moduly

en: _Workspace
sk: _Pracovný priestor

en: _Load
sk: _Načítať

en: _Save
sk: _Uložiť

en: Recen_ts
sk: Nedávno použi_té

en: _Clear recents
sk: _Vyčistiť nedávno použité

en: Select the workspace file to save
sk: Vyberte pracovný priestor pre uloženie

en: Select the workspace to load
sk: Vyberte pracovný priestor pre nahranie

en: Split by bookmarks
sk: Rozdeliť po záložkách

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
sk: Rozdeľte PDF dokument podľa záložiek a zadním úrovne záložiek.

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
sk: Vyberte alebo pretiahnite súbor PDF, ktorý chcete rozdeliť

en: Split settings
sk: Nastavenie pre delenie súborov

en: Regular expression the bookmark has to match
sk: Záložka musí zodpovedať regulárnemu výrazu

en: Split at this bookmark level:
sk: Rozdeliť na tejto úrovni záložiek:

en: Matching regular expression:
sk: Odpovedajúci regulárny výraz:

en: A regular expression the bookmark text has to match
sk: Text záložky musí zopovedať regulárnemu výrazu

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
sk: Príklad: použite .*kapitola.* pre zvolenie záložiek obsahujucich slovo "kapitola"

en: Invalid bookmarks level
sk: Neplatná úroveň záložiek

en: Show errors
sk: Zobraziť chyby

en: Run
sk: Spustiť

en: Requested
sk: Požadované

en: Completed
sk: Hotovo

en: Failed
sk: Neúspešné

en: Running
sk: Spustené

en: Running {0}%
sk: Spracované: {0}%

en: The selected PDF document is invalid
sk: Vybraný dokument PDF je neplatný/poškodený

en: Select the PDF file
sk: Zvoľte PDF súbor

en: _Select PDF
sk: Zvoľte PDF

en: _Clear
sk: Vy_mazať

en: Clear all settings
sk: Vymazať všetky nastavenia

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
sk: Strán: {0}, verzia PDF: {1}

en: Loading...
sk: Načítavam...

en: Document properties
sk: Vlastnosti dokumentu

en: Remove
sk: Odobrať

en: Set destination
sk: Nastaviť cieľ

en: Open Folder
sk: Otvoriť priečinok

en: Enter the user password
sk: Zadajte používateľské heslo

en: Unlock
sk: Odomknúť

en: Drag and drop PDF files here
sk: Pretiahnite a pusťte sem PDF súbory

en: Set as range for all
sk: Zadajte ako rozsah pre všetky položky

en: Move to Top
sk: Presunúť na vrch

en: Move Up
sk: Posunúť nahor

en: Move Down
sk: Posunúť nadol

en: Move to Bottom
sk: Presunúť na spodok

en: Duplicate
sk: Duplikovať

en: Size
sk: Veľkosť

en: Modified
sk: Zmenené

en: Name
sk: Meno

en: Add documents to the table
sk: Pridajte dokumenty do tabuľky

en: _Add
sk: Prid_ať

en: PDF list from _text/csv file
sk: Zoznam PDF súborov z _textového/csv súboru

en: Select pdf documents to load
sk: Vyberte PDF dokumenty, ktoré sa majú načítať

en: Select a text or CSV file to load
sk: Vyberte textový/csv súbor so zoznamom súborov na načítanie

en: Removes selected documents
sk: Odstráni vybrané dokumenty

en: _Remove
sk: Odst_rániť

en: Removes every document
sk: Odstráni všetky dokumenty

en: C_lear all settings
sk: _Vymazať všetky nastavenia

en: Moves up selected documents
sk: Presúva vybrané dokumenty hore

en: Move _Up
sk: Posunúť _vyššie

en: Moves down selected documents
sk: Presúva vybrané dokumenty dolu

en: Move _Down
sk: Posunúť _dolu

en: Pace
sk: Krokovať

en: Double click to set the number of pages after which the task will switch to the next file
sk: Dvojitým kliknutím nastavíte počet strán, po ktorých sa úloha prepne na ďalší súbor

en: Reverse
sk: Obrátiť smer

en: Pages
sk: Strany

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
sk: Dvojitým kliknutím nastavíte vybrané strany (napr. 2 alebo 5-23 alebo 2,5-7,12-)

en: Page ranges
sk: Rozsahy strán

en: The selected PDF file is invalid
sk: Zvolený PDF súbor je neplatný alebo poškodený

en: Select a file
sk: Vybrať súbor

en: The selected file must exist.
sk: Vybraný súbor musí existovat.

en: Allowed extensions are {0}
sk: Povolené prípony sú: {0}

en: Compress output file/files
sk: Komprimovať výstupný súbor/súbory

en: Discard bookmarks
sk: Zrušiť záložky

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
sk: Začiarknite políčko, ak nechcete zachovať žiadnu záložku z pôvodného PDF dokumentu

en: Output PDF version:
sk: Verezia výstupného PDF:

en: Show advanced settings
sk: Zobraziť pokročilé nastavenia

en: Hide advanced settings
sk: Skryť pokročilé nastavenia

en: Overwrite if already exists
sk: Prepísať ak už existuje

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
sk: Začiarknite políčko, ak chcete prepísať už existujúce výstupné súbory.

en: Version {0}
sk: Verzia {0}

en: Same as the input document
sk: Rovnaký ako vstupný dokument

en: An existing output directory is required
sk: Je vyžadovaný existujúci výstupný priečinok

en: The output directory is required
sk: Je vyžadovaný výstupný priečinok

en: Select an existing directory
sk: Vybrať existujúce priečinok

en: Select
sk: Vybrať

en: Browse
sk: Prechádzať

en: PDF version required: {0}
sk: Požadovaná verzia PDF: {0}

en: Prefix for the generated files names
sk: Predpona generovaných názvov súborov

en: Add prefix
sk: Pridať predponu

en: Generated PDF documents name prefix:
sk: Predpona názvu generovaných PDF dokumentov:

en: Prefix for the output files name.
sk: Predpona názvu výstupného súboru:

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
sk: Niektoré špeciálne kľúčové slová sú nahradené hodnotami generovanými za behu.

en: Right click to add these keywords.
sk: Tieto kľúčové slová pridáte kliknutím pravým tlačidlom myši.

en: Split after
sk: Rozdeliť za

en: No page selected
sk: Nie sú označené strany

en: Split
sk: Rozdeliť

en: Split a PDF document at the given page numbers.
sk: PDF dokument rozdeliť podľa zadaných strán

en: Every page
sk: Každá strana

en: Even pages
sk: Párne strany

en: Odd pages
sk: Nepárne strany

en: Split the document after the given page numbers
sk: Dokument rozdeliť podľa zadaných strán

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
sk: Rozdelí PDF po "n" stranách a vytvorí dokumenty s "n" stranami

en: Split after the following page numbers
sk: Rozdeliť za nasledujúcimi stranami

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
sk: Čísla deliacich strán (n1,n2,n3..)

en: Invalid page numbers
sk: Neplatné čísla strán

en: Only valid positive page numbers are allowed
sk: Povolené sú len celé kladné čísla

en: Split by every "n" pages
sk: Rozdeliť po "n" stranách

en: Number of pages
sk: Počet strán

en: Invalid number of pages
sk: Neplatný počet strán

en: Checking for updates
sk: Kontrolujú sa aktualizácie

en: Unable to find the latest available version.
sk: Nepodarilo sa nájsť najnovšiu dostupnú verziu.

en: Unable to find any valid PDF file in the list: {0}
sk: Nebolo možné nájsť žiadny PDF súbor zo zadaného zoznamu: {0}

en: Unable to load PDF list file from {0}
sk: Nebolo možné nčítať žiadny zoznam PDF súborov z {0}

en: Loading pdf documents
sk: Načítavajú sa dokumenty PDF

en: Documents loaded
sk: Dokumenty sú načítané

en: Unable to retrieve premium features description
sk: Nepodarilo sa získať popis prémiových funkcií.

en: Fetching premium modules
sk: Načítavanie prémiových modulov

en: Unable to retrieve premium modules
sk: Prémiové moduly sa nepodarilo načítať

en: Unable to retrieve latest news
sk: Najnovšie správy sa nepodarilo načítať

en: Fetching latest news
sk: Načítavajú sa najnovšie správy

en: Unable to retrieve the latest news
sk: Najnovšie správy sa nepodarilo načítať

en: Saving workspace data to {0}
sk: Ukladám dáta pracovného priestoru do {0}

en: Workspace saved
sk: Pracovný priestor bol uložený

en: Requesting modules state
sk: Zisťovanie stavu modulov

en: Unable to save modules workspace
sk: Pracovný priestor modulov nebolo možné uložiť

en: Unable to save workspace to {0}
sk: Pracovný priestor nebolo možné uložiť do {0}

en: Loading workspace from {0}
sk: Načítanie pracovného priestoru z {0}

en: Workspace loaded
sk: Pracovný priestor bol načítaný

en: Unable to load workspace from {0}
sk: Pracovný priestor z {0} nebolo možné načítať

en: Split by size
sk: Rozdeliť podľa veľkosti

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
sk: Rozdeliť PDF na súbory danej veľkosti (približne)

en: Megabytes
sk: Megabajty

en: Kilobytes
sk: Kilobajty

en: KB
sk: kB

en: Set the size to split at
sk: Zadajte požadovanú veľkosť

en: Size must be a number
sk: Veľkosť musí byť celé kladné číslo

en: Split at this size:
sk: Rozdeliť pri veľkosti:

en: Invalid split size
sk: Neplatná veľkosť rozdelenia

en: Alternate Mix
sk: Náhodne premiešať

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
sk: Zlúčiť dva alebo viac dokumentov PDF, ktorých strny sa striedavo spájajú v prirodzenom alebo opačnom poradí.

en: Destination file
sk: Cieľový súbor

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
sk: Dvojitým kliknutím nastavte stránky, ktoré chcete zmiešať (napr. 2 alebo 5-23 alebo 2,5-7,12-)

en: Select a positive integer number as pace
sk: Pre krokovanie vyberte celé kladné číslo

en: All pages
sk: Všetky strany

en: 90 degrees clockwise
sk: o 90° v smere hodinových ručičiek

en: 180 degrees clockwise
sk: o 180° v smere hodinových ručičiek

en: 90 degrees counterclockwise
sk: o 90° v protismere hodinových ručičiek

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
sk: Dvojitým kliknutím nastavíte strany, ktoré chcete otáčať (napr. 2 alebo 5-23 alebo 2,5-7,12-)

en: Rotate
sk: Otočiť

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
sk: Otočte strany viacerých PDF dokumentov.

en: Rotate settings
sk: Nastavenie otočenia

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
sk: Dvojitým kliknutím nastavte strany, ktoré chcete zlúčiť (napr. 2 alebo 5-23 alebo 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
sk: Ak je číslo strany nepárne, pridajte prázdnu stránku

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
sk: Ak má dokument nepárny počet strán, PDFsam pridáva prázdnu stránku po každom zlúčenom dokumente

en: Add a footer
sk: Pridať pätu

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
sk: Pridá pätu stránky s názvom súboru, ku ktorému stránka patrila.

en: Normalize pages size
sk: Normalizácia veľkosti strán

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
sk: Zmení všetky strany tak, aby mali rovnakú šírku ako prvá strana.

en: Merge fields
sk: Zlúčiť polia

en: Merge renaming existing fields
sk: Zlúčiť premenovanie existujúcich polí

en: Flatten
sk: Sploštiť

en: Discard forms
sk: Zrušiť formuláre

en: Interactive forms (AcroForms):
sk: Interactívne  formuláre (AcroForms):

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
sk: Čo robiť v prípade, že jeden alebo viac vstupných dokumentov obsahuje Acro Forms

en: Retain bookmarks
sk: Zachovať záložky

en: Create one entry for each merged document
sk: Vytvorte jednu položku pre každý zlúčený dokument

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
sk: Zachovať záložky ako jednu položku pre každý zlúčený dokument

en: Bookmarks handling:
sk: Spracovanie záložiek:

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
sk: Čo robiť v prípade, že jeden alebo viac vstupných dokumentov obsahuje záložky

en: Don't generate
sk: Negenerovať

en: Generate from file names
sk: Generovať z názvov súborov

en: Generate from documents titles
sk: Generovať z titulov dokumentov

en: Table of contents:
sk: Obsah:

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
sk: Nastavte, či sa má do generovaného dokumentu PDF pridať aj obsah

en: Merge
sk: Zlúčiť

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
sk: Zlúčiť viacero PDF dokumentov alebo ich podsekcií.

en: Merge settings
sk: Nastavenie zlučovania

en: File "{0}" does not exist or is invalid
sk: Súbor "{0}" neexistuje, alebo je neplatný.

en: Valid user password provided.
sk: Zadané heslo je platné.

en: This document is encrypted, click to provide a password.
sk: Tento dokument je šifrovaný, kliknutím zadáte heslo.

en: An error has occurred, click for more details.
sk: Vyskytla sa chyba a kliknite na viac informácií.

en: Security
sk: Zabezpečenie

en: Other
sk: Iné

en: Roundish
sk: Zaokrúhlené

en: Directories
sk: Priečinky

en: Error saving log file.
sk: Chyba pri ukladaní protokolu

en: File {0} saved.
sk: Súbor {0} bol uložený

en: Invalid range: {0}.
sk: Neplatný rozsah: {0}.

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
sk: Nejednoznačná definícia rozsahu strán: {0}. Použite nasledujúce formáty: [n] alebo [n1-n2] alebo [-n] alebo [n-]

en: Invalid number: {0}.
sk: Neplatné číslo: {0}.
