pdfsam - en to tr translation catalogue (329 entries)

en: No PDF document has been selected
tr: Hiçbir PDF dosyası seçmediniz

en: Extract
tr: Dışa aktar

en: Extract pages from PDF documents.
tr: PDF dokümanından sayfaları dışa aktar

en: File names settings
tr: Dosya adı ayarları

en: Extract settings
tr: Ayarları dışa aktar

en: Output settings
tr: Çıktı ayarları

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
tr: Dışa aktarılacak sayfalar (örnek: 2 veya 5-23 veya 2,7-7,12-)

en: Invalid page ranges
tr: Geçersiz sayfa aralığı

en: Extract pages:
tr: Sayfaları çıkar

en: Installing theme {0}.
tr: {0} teması yükleniyor.

en: Started in {0}
tr: {0} içinde başladı

en: Closing PDFsam...
tr: PDFsam kapatılıyor...

en: Log register
tr: Günlük kaydı

en: Copy
tr: Kopyala

en: Clear
tr: Temizle

en: Select all
tr: Tümünü seç

en: Save log
tr: Günlüğü kaydet

en: Select where to save the log file
tr: Günlük dosyasının nereye kaydedileceğini seçin

en: About
tr: Hakkında

en: Premium features
tr: Premium özellikler

en: Close
tr: Kapat

en: Modules
tr: Modüller

en: Subscribe to the official news feed
tr: Resmi haber akışına abone ol

en: Environment
tr: Ortam

en: Vendor: %s
tr: Sağlayıcı: %s

en: Java runtime path: %s
tr: Java uygulamasının (runtime) konumu:

en: JavaFX runtime version %s
tr: JavaFX sürümü %s

en: Max memory {0}
tr: En fazla hafıza {0}

en: Copy to clipboard
tr: Panoya kopyala

en: Support
tr: Destek

en: Bug and feature requests
tr: Hata ve yeni özellik istekleri

en: Documentation
tr: Kılavuzlar

en: Contribute
tr: Katkıda Bulunun

en: Fork PDFsam on GitHub
tr: GitHub'da PDFsam kodunu çatallandır

en: Translate
tr: Çevir

en: Donate
tr: Bağış Yapın

en: Social
tr: Sosyal

en: Follow us on Twitter
tr: Bizi Twitter'da takip edin

en: Like us on Facebook
tr: Bizi Facebook'da takip edin

en: Log register rows:
tr: Günlük kayıt satırları:

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
tr: Günlük kaydı tarafından görüntülenen maksimum kayıt sayısı

en: Language:
tr: Dil:

en: Set your preferred language (restart needed)
tr: Tercih ettiğiniz dili seçin (yeniden başlatmak gerekir)

en: Startup module:
tr: Başlangıç modülü

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
tr: Modülü uygulama başlangıcında açılacak şekilde ayarlayın (yeniden başlatma gerektirir)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
tr: Kullanım istatistikleri sol taraftaki modüller hızlı erişimi çubuğunu en çok kullanılan ve en son kullanılan modüllerle doldurmak için kullanılmaktadır.

en: Manually selected
tr: El ile seçildi

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
tr: Otomatik olarak seçili PDF belge dizinini hedef dizin olarak ayarla

en: Clear usage statistics
tr: Kullanım istatistiklerini sil

en: Appearance
tr: Görünüm

en: Behavior
tr: Davranış

en: Workspace
tr: Çalışma Alanı

en: Output
tr: Çıktı

en: Check for updates now
tr: Güncellemeleri denetle

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
tr: Dosyaların kaydedileceği ve öntanımlı olarak yükleneceği dizini seç

en: Select a directory
tr: Bir dizin seçin

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
tr: Başlangıçta otomatik yüklenen bir önceki çalışma alanını seç

en: Select a workspace
tr: Bir çalışma alanı seç

en: Default working directory:
tr: Öntanımlı çalışma dizini:

en: Load default workspace at startup:
tr: Başlangıçta yüklenecek öntanımlı çalışma alanı:

en: Dashboard
tr: Panel

en: Check for updates at startup
tr: Başlangıçta güncellemeleri kontrol et

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
tr: Yeni sürüm kullanılabilirliğinin başlangıçta kontrol edilip edilmeyeceğini ayarlayın (yeniden başlatma gerekli)

en: Check for news at startup
tr: Başlangıçta haber olup olmadığını kontrol edin

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
tr: Uygulamanın başlangıçta haber olup olmadığını kontrol etmesini ayarlayın(yeniden başlatma gerekli)

en: Enabled PDF compression
tr: PDF sıkıştırma etkinleştirildi

en: Set whether "Compress output file" should be enabled by default
tr: "Çıktı dosyasını sıkıştır"ın varsayılan olarak etkin olup olmayacağını ayarlayın

en: Overwrite files
tr: Dosyaların üzerine yaz

en: Set whether "Overwrite if already exists" should be enabled by default
tr: "Zaten varsa üzerine yaz" seçeneğinin öntanımlı olarak etkinleştirilme durumunu ayarla

en: Play alert sounds
tr: Hata sesi çal

en: Turn on or off alert sounds
tr: Hata seslerini aç ya da kapat

en: Store passwords when saving a workspace file
tr: Bir çalışma alanı kaydederken parolaları sakla

en: If an encrypted PDF document has been opened with a password, save the password in the workspace file
tr: Şifreli bir PDF dokümanı şifre girilerek açıldığında, şifreyiçalışma ortamı dokümanına kaydet

en: Show donation window
tr: Bağış ekranını göster

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
tr: Ara sıra görünerek kullanıcılardan PDFsam'ı bir bağışla desteklemelerini isteyen bildirimi açın veya kapatın.

en: Show premium features
tr: Premium özellikleri göster

en: Set whether the application should fetch and show premium features description in the modules dashboard
tr: Uygulamanın modül panelinde premium özelliklerin açıklamalarını gösterip göstermeyeceğini belirler

en: Ask for a confirmation when clearing the selection table
tr: Seçim tablosunu temizlerken onay iste

en: Set whether the application should ask for a confirmation when clearing the selection table
tr: Seçim tablosu temizlenirken onay istenmesi durumunu ayarla

en: Use the selected PDF document directory as output directory
tr: Seçili PDF belgesinin dizinini çıktı dizini olarak kullan

en: Save default workspace on exit
tr: Çıkışta varsayılan çalışma alanını kaydet

en: If a default workspace is set, save it on application exit
tr: Eğer varsayılan bir çalışma alanı belirlenmişse çıkışta onu kaydet

en: Maximum number of rows mast be a positive number
tr: En fazla satır sayısı pozitif bir sayı olmalıdır

en: Generate high quality thumbnails (slower)
tr: Yüksek kaliteli küçük resimler oluştur (yavaştır)

en: Size in px:
tr: Piksel boyutu:

en: Library used to generate thumbnails
tr: Ön izlemeleri oluşturmakta kullanılan kütüphane

en: Thumbnails creator:
tr: Küçük resim oluşturucu:

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Drag and drop PDF files or directories containing PDF files
tr: PDF dosyalarını ya da PDF dosyalarını içeren klasörleri buraya sürükleyip bırakın

en: No PDF found
tr: PDF bulunamadı

en: What's new
tr: Yeni ne var

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: Confirm clearing
tr: Temizliği onayla

en: Do you confirm?
tr: Onaylıyor musun?

en: Clear the module settings
tr: Modül ayarlarını temizle

en: Clear the selection table
tr: Seçim tablosunu temizle

en: Open with
tr: Birlikte aç

en: Select the task to perform on the following files
tr: Seçtiğiniz dosyalar üzerinde gerçekleştirilecek görevi seçiniz

en: Directory not empty
tr: Dizin boş değil

en: The selected directory is not empty
tr: Seçili dizin boş değil

en: What would you like to do in case of files with the same name?
tr: Aynı isimli dosyalar olması halinde ne yapmak istersin?

en: Overwrite
tr: Üstüne yaz

en: Rename
tr: Yeniden adlandır

en: Skip
tr: Atla

en: Cancel
tr: Iptal

en: Don't overwrite existing file
tr: Üzerine yazma

en: Overwrite confirmation
tr: Üzerine yazma onayı

en: A file with the given name already exists
tr: Aynı isimde bir dosya zaten bulunmaktatır

en: What would you like to do?
tr: Ne yapmak istersiniz?

en: Non existing directory
tr: Var olmayan dizin

en: The selected output directory does not exist
tr: Dosyaların çıkartılacağı klasor bulunmamaktadır

en: Do you want to create it?
tr: Oluşturmak istermisiniz?

en: Subdirectories
tr: Alt dizinler

en: Subdirectories have been found
tr: Alt dizinler bulundu

en: Do you want to add PDF files found in subdirectories?
tr: Alt dizinlerin içinde bulunan PDF dosyalarının eklenmesini ister misiniz?

en: Task failed
tr: Görev başarısız oldu

en: PDFsam can try to overcome the failure
tr: PDF sam bu hatanın üstesinden gelmeyi deneyebilir

en: It may result in PDF files with partial or missing data, proceed anyway?
tr: Bu işlem PDF dosyalarında veri kaybına yol açabilir, devam etmek istiyor musunuz?

en: Summary
tr: Özet

en: Keywords
tr: Anahtar kelimeler

en: Document details
tr: Belge detayları

en: Invalid parameters
tr: Geçersiz parametreler

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
tr: Girilen parametreler geçersiz, detaylar için program mesajlarını açın.

en: Access denied
tr: Erişim reddedildi

en: Unable to access "{0}", please make sure you have write permissions or open the application messages for details.
tr: "{0}"'a/e erişilemedi, lütfen yazma hakkınız olduğundan emin olun veya ayrıntılar için uygulama mesajlarını açın.

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
tr: PDFsam ile {0} görev yerine getirdiniz. Faydası oldu mu?

en: Give something back
tr: Karşılığında bir şey verin.

en: PDFsam worked hard!
tr: PDFsam çok çalıştı!

en: Spread the word!
tr: Haberi yay!

en: PDFsam {0} is available for download
tr: PDFsam {0} yüklemek için uygun

en: Download
tr: İndir

en: New version available
tr: Yeni versiyon var

en: You are running the latest version of PDFsam Basic
tr: PDFsam Basic'in en son sürümünü çalıştırıyorsunuz

en: No update
tr: Güncelleme yok

en: Open
tr: Aç

en: E_xit
tr: _Çıkış

en: _Settings
tr: _Ayarlar

en: Application messages
tr: Uygulama mesajları

en: _Modules
tr: _Modüller

en: _Workspace
tr: _Çalışma Alanı

en: _Load
tr: _Yükle

en: _Save
tr: _Kaydet

en: Recen_ts
tr: Son kullanılanlar

en: _Clear recents
tr: _Son kullanılanları temizle

en: Select the workspace file to save
tr: Kaydetmek için çalışma alanı seçin

en: Select the workspace to load
tr: Yüklemek için çalışma alanı seçin

en: Split by bookmarks
tr: İşaretlemelere göre ayır

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
tr: Bir yer imi seviyesi belirterek yer imi ile işaretlenmiş sayfalarda PDF dökümanını bölünmesi sağlayın.

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
tr: Ayırmak istediğin PDF dosyalarını sürükle bırak ya da seç

en: Split settings
tr: Ayırma ayarları

en: Regular expression the bookmark has to match
tr: Yer iminin eşleşmesi gereken kurallı ifade

en: Split at this bookmark level:
tr: Bu yer imi seviyesinde böl

en: Matching regular expression:
tr: Eşleşen kurallı ifade

en: A regular expression the bookmark text has to match
tr: Yer iminin eşlemesi gereken kurallı bir ifade

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
tr: Örnek: "Bölüm" kelimesini içeren yer imleriyle eşleşmek için .*Bölüm.* yazın

en: Invalid bookmarks level
tr: Geçersiz yer imi seviyesi

en: Show errors
tr: Hataları göster

en: Run
tr: Çalıştır

en: Requested
tr: İstekte bulunuldu

en: Completed
tr: Tamamlandı

en: Failed
tr: Başarısız

en: Running
tr: Çalışıyor

en: Running {0}%
tr: Çalışıyor {0}%

en: The selected PDF document is invalid
tr: Seçili PDF belgesi geçersiz

en: Select the PDF file
tr: PDF dosyasını seçin

en: _Select PDF
tr: _PDF seç

en: _Clear
tr: _Temizle

en: Clear all settings
tr: Tüm ayarları sıfırla

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
tr: Sayfa: {0}, PDF Sürümü: {1}

en: Loading...
tr: Açılıyor...

en: Document properties
tr: Belge özellikleri

en: Remove
tr: Kaldır

en: Set destination
tr: Hedef seç

en: Open Folder
tr: Klasörü Aç

en: Enter the user password
tr: Kullanıcı parolası girin

en: Unlock
tr: Kilidi aç

en: Drag and drop PDF files here
tr: PDF dosyalarını buraya sürükle bırak

en: Set as range for all
tr: Tümü için aralık olarak belirle

en: Move to Top
tr: En Üste Taşı

en: Move Up
tr: Yukarı Taşı

en: Move Down
tr: Aşağı Taşı

en: Move to Bottom
tr: En Alta Taşı

en: Duplicate
tr: Çoğalt

en: Size
tr: Boyut

en: Modified
tr: Değiştirildi

en: Name
tr: Ad

en: Add documents to the table
tr: Tabloya belge ekleyin

en: _Add
tr: _Ekle

en: PDF list from _text/csv file
tr: _text/csv dosyasından PDF listesi

en: Select pdf documents to load
tr: Yükelemek için pdf dosyası seçin

en: Select a text or CSV file to load
tr: Yüklemek için bir metin veya CSV dosyası seçin

en: Removes selected documents
tr: Seçili belgeleri siler

en: _Remove
tr: _Sil

en: Removes every document
tr: Tüm belgeleri siler

en: C_lear all settings
tr: Bütün ayarları sıfırla

en: Moves up selected documents
tr: Seçili belgeleri yukarı taşır

en: Move _Up
tr: _Yukarı Taşı

en: Moves down selected documents
tr: Seçili belgeleri aşağıtaşır

en: Move _Down
tr: _Aşağı Taşı

en: Pace
tr: Hız

en: Double click to set the number of pages after which the task will switch to the next file
tr: Görevin kaç sayfadan sonra bir sonraki dosyaya geçeceğini ayarlamak için çift tıklayın

en: Reverse
tr: Tersine çevir

en: Pages
tr: Sayfalar

en: Double click to set selected pages (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
tr: Seçili sayfaları (örn: 2 veya 5-23 veya 2,5-7,12-) belirtmek için çift tıklayın

en: Page ranges
tr: Sayfa aralığı

en: The selected PDF file is invalid
tr: Seçili PDF dosyası geçersiz

en: Select a file
tr: Bir dosya seçin

en: The selected file must exist.
tr: Seçilen dosya mevcut olmalı.

en: Allowed extensions are {0}
tr: İzin verilen eklentiler: {0}

en: Compress output file/files
tr: Çıktı dosyalarını sıkıştır

en: Discard bookmarks
tr: Yer imlerini göz ardı et

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
tr: Eğer orijinal PDF dökümanındaki yer imlerinden hiçbirini saklamak istemiyorsanız kutuyu işaretleyin

en: Output PDF version:
tr: PDF çıktısı versiyonu

en: Show advanced settings
tr: Gelişmiş ayarları göster

en: Hide advanced settings
tr: Gelişmiş ayarları gizle

en: Overwrite if already exists
tr: Eğer zaten varsa üzerine yaz

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
tr: çıktı dosyaları zaten varsa üzerine yazmak için işaretleyiniz.

en: Version {0}
tr: Sürüm {0}

en: Same as the input document
tr: Giriş belgesinin aynısı

en: An existing output directory is required
tr: Var olan bir çıktı dizinine ihtiyaç var

en: The output directory is required
tr: Çıktı klasörü belirtilmelidir

en: Select an existing directory
tr: Mevcut bir dizin seçin

en: Select
tr: Seç

en: Browse
tr: Gözat

en: PDF version required: {0}
tr: İhtiyaç duyulan PDF sürümü: {0}

en: Prefix for the generated files names
tr: Oluşturulan dosya adı için önek

en: Add prefix
tr: Önek ekle

en: Generated PDF documents name prefix:
tr: Oluşturulan PDF dökümanlarına eklenecek ön ad:

en: Prefix for the output files name.
tr: Çıktı dosyası adı için önek

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
tr: Bazı özel kelimeler çalışma zamanı değerleri ile değiştirildi.

en: Right click to add these keywords.
tr: Bu anahtar kelimeleri eklemek için sağ tıklayın

en: Split after
tr: Ardından bölümle

en: No page selected
tr: Seçili sayfa yok

en: Split
tr: Böl

en: Split a PDF document at the given page numbers.
tr: PDF dokümanını verilen sayfa numarasına göre böl

en: Every page
tr: Her sayfa

en: Even pages
tr: Çift sayfalar

en: Odd pages
tr: Tek sayfalar

en: Split the document after the given page numbers
tr: Dokümanı belirtilen sayfa numaralarının ardından bölümle

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
tr: PDF'yi her "n" sayfada bölerek her biri "n" safyadan oluşan dökümanlar oluşturur

en: Split after the following page numbers
tr: Takip eden sayılardan sonra böl

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
tr: Bölmenin gerçekleşeceği sayfa sayıları (sayı1,sayı2,sayı3...)

en: Invalid page numbers
tr: Geçersiz sayfa numarası

en: Only valid positive page numbers are allowed
tr: Sadece pozitif sayfa numaraları geçerlidir

en: Split by every "n" pages
tr: Her "n" sayfada bir ayır

en: Number of pages
tr: Sayfa numaraları

en: Invalid number of pages
tr: Geçersiz sayfa numarası

en: Checking for updates
tr: Güncellemeler kontrol ediliyor

en: Unable to find the latest available version.
tr: Son uygun sürüm bulunması olanaksız.

en: Unable to find any valid PDF file in the list: {0}
tr: Listede geçerli bir PDF dosyası bulunamadı: {0}

en: Unable to load PDF list file from {0}
tr: Dosyadan PDF listesi yüklenemedi {0}

en: Loading pdf documents
tr: PDF dokümanları yükleniyor

en: Documents loaded
tr: Belgeler yükleniyor

en: Unable to retrieve premium features description
tr: Premium özelliklerin açıklamaları alınamadı

en: Fetching premium modules
tr: Premium modüller alınıyor

en: Unable to retrieve premium modules
tr: Premium modüller getirilemedi

en: Unable to retrieve latest news
tr: En son haberler alınamadı

en: Fetching latest news
tr: En son haberler alınıyor

en: Unable to retrieve the latest news
tr: En son haberler alınamadı

en: Saving workspace data to {0}
tr: Çalışma alanı verileri {0} konumuna kaydediliyor.

en: Workspace saved
tr: Çalışma alanı kaydedildi

en: Requesting modules state
tr: Modül durumu isteniyor

en: Unable to save modules workspace
tr: Modül çalışma alanı kaydedilemedi

en: Unable to save workspace to {0}
tr: Çalışma alanı {0} konumuna kaydedilemedi

en: Loading workspace from {0}
tr: {0} konumundan çalışma alanı yükleniyor

en: Workspace loaded
tr: Çalışma alanı yüklendi

en: Unable to load workspace from {0}
tr: {0} konumundan çalışma alanı yüklenemedi

en: Split by size
tr: Büyüklüğe göre ayır

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
tr: Belirtilen bir boyuta (yaklaşık olarak) ulaşıldığında PDF dökümanını parçalara böler.

en: Megabytes
tr: Megabayt

en: Kilobytes
tr: Kilobayt

en: Set the size to split at
tr: Bölümleme yapılacak boyutu belirle

en: Size must be a number
tr: Boyut bir sayı olmalıdır

en: Split at this size:
tr: Bu boyuta ulaşınca böl:

en: Invalid split size
tr: Geçersiz ayırma boyutu

en: Alternate Mix
tr: Alternatif Karıştırma

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
tr: İki veya daha fazla PDF dokümanını her birinden sayfaları düz ya da ters sırayla alarak birleştir.

en: Destination file
tr: Hedef dosya

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
tr: Karıştırma istediğiniz sayfaları (örn: 2 veya 5-23 veya 2,5-7,12-) belirtmek için çift tıklayın

en: Select a positive integer number as pace
tr: Hız olarak pozitif bir tam sayı seçiniz

en: All pages
tr: Tüm sayfalar

en: 90 degrees clockwise
tr: 90 derece saat yönüne

en: 180 degrees clockwise
tr: 180 derece saat yönüne

en: 90 degrees counterclockwise
tr: 90 derece saat yönünün tersine

en: Rotate
tr: Döndür

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
tr: Döndürmek istediğiniz sayfaları (örn: 2 veya 5-23 veya 2,5-7,12-) belirtmek için çift tıklayın

en: Rotate
tr: Döndür

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
tr: Birden fazla dokümanın sayfalarını döndür.

en: Rotate settings
tr: Döndürme ayarları

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
tr: Birleştirmek istediğiniz sayfaları tanımlamak için çift tıklayınız (örn: 2 veya 5-23 veya 2,5,7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
tr: Sayfa sayısı tekse bir boş sayfa ekle

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
tr: Dosyaları birleştirirken, dosyanın sayfa sayısı tek ise, dosya sonuna boş bir sayfa ekler

en: Add a footer
tr: Altbilgi ekle

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
tr: Sayfanın ait olduğu dosyanın adını içeren bir altbilgi ekler

en: Normalize pages size
tr: Sayfa boyutlarını normalleştir

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
tr: Tüm sayfaları birinci sayfa ile aynı genişliğe getir.

en: Merge fields
tr: Alanları birleştir

en: Merge renaming existing fields
tr: Var olan alanları yeniden adlandırarak birleştir

en: Flatten
tr: Düzleştir

en: Discard forms
tr: Formları gözardı et

en: Interactive forms (AcroForms):
tr: Etkileşimli formlar (AcroForms)

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
tr: Girdi dokümanlarından biri ya da daha fazlası AcroForms içeriyorsa yapılacaklar

en: Retain bookmarks
tr: Yer işaretlerini koru

en: Create one entry for each merged document
tr: Birleştirilen dokümanlardan herbiri için bir girdi oluştur

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
tr: Birleştirilen her dökümana ait bir girdi olacak şekilde yer imlerini koru

en: Bookmarks handling:
tr: Yer imleri yönetimi

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
tr: Bir ya da daha fazla dökümanda yer imleri bulunması durumda yapılacaklar

en: Don't generate
tr: Oluşturma

en: Generate from file names
tr: Dosya adından oluştur

en: Generate from documents titles
tr: Dokümanların başlıklarından oluştur

en: Table of contents:
tr: İçindekiler:

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
tr: İçindekiler bölümü PDF dokümanına eklenecekse işaretleyin

en: Merge
tr: Birleştir

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
tr: Birden çok PDF dosyasının tümünü veya belirli bölümlerini birleştir.

en: Merge settings
tr: Birleştirme ayarları

en: File "{0}" does not exist or is invalid
tr: "{0}" adlı dosya yok ya da geçersiz

en: Valid user password provided.
tr: Geçerli kullanıcı parolası temin edildi.

en: This document is encrypted, click to provide a password.
tr: Bu dosya şifreli, şifre girmek için tıklayın

en: An error has occurred, click for more details.
tr: Bir hata oluştu, ayrıtlar için tıklayınız

en: Security
tr: Güvenlik

en: Other
tr: Diğer

en: Roundish
tr: Yuvarlağımsı

en: Directories
tr: Dizinler

en: Error saving log file.
tr: Kayıt dosyası kaydedilirken hata.

en: File {0} saved.
tr: Dosya {0} kaydedildi.

en: Invalid range: {0}.
tr: Geçersiz aralık: {0}.

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
tr: Açık olmayan saya aralığı tanımlaması: {0}. Takip eden biçimlerden birini kullanın: [n] , [n1-n2] , [-n] ya da [n-]

en: Invalid number: {0}.
tr: Geçersiz numara: {0}.
