pdfsam - en to uk translation catalogue (292 entries)

en: No PDF document has been selected
uk: Не обрано жодного документа PDF

en: Extract
uk: Витягнути

en: Extract pages from PDF documents.
uk: Витягування сторінок з документів PDF.

en: File names settings
uk: Налаштування назв файлів

en: Extract settings
uk: Налаштування витягування

en: Output settings
uk: Налаштування виводу

en: Pages to extract (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
uk: Витягнути такі сторінки (приклад: 2 або 5-23 або 2,5-7,12-)

en: Invalid page ranges
uk: Недійсний набір сторінок

en: Extract pages:
uk: Витягнути сторінки:

en: Installing theme {0}.
uk: Встановлено тему {0}

en: Started in {0}
uk: Запущено в {0}

en: Closing PDFsam...
uk: Закриття PDFsam...

en: Log register
uk: Реєстрація логування

en: Copy
uk: Копіювати

en: Clear
uk: Спорожнити

en: Select all
uk: Позначити все

en: Save log
uk: Зберегти звіт

en: Select where to save the log file
uk: Оберіть де зберігати файл логування

en: About
uk: Про програму

en: Premium features
uk: Платні функції

en: Close
uk: Закрити

en: Modules
uk: Модулі

en: Subscribe to the official news feed
uk: Підписатися на офіційний канал новин

en: Environment
uk: Середовище

en: Java runtime path: %s
uk: Розташування середовища Java: %s

en: JavaFX runtime version %s
uk: Середовище виконання JavaFX версія %s

en: Max memory {0}
uk: Максимально використано пам’яті {0}

en: Copy to clipboard
uk: Скопіювати до буфера

en: Support
uk: Підтримка

en: Bug and feature requests
uk: Помилки та побажання

en: Contribute
uk: Підтримати

en: Fork PDFsam on GitHub
uk: PDFsam на GitHub

en: Translate
uk: Переклад

en: Donate
uk: Пожертвувати

en: Social
uk: Соціальні мережі

en: Follow us on Twitter
uk: Фоловити нас на Twitter

en: Like us on Facebook
uk: Сподобати на Facebook

en: Log register rows:
uk: Зареєстровані рядки:

en: Maximum number of rows displayed by the Log register
uk: Максимальна кількість рядків, які відображуються в журналі подій

en: Language:
uk: Мова:

en: Set your preferred language (restart needed)
uk: Встановити основною мовою (необхідно перезапуск програми)

en: Startup module:
uk: Модулі при запуску:

en: Set the module to open at application startup (restart needed)
uk: Встановіть модуль, який буде відкрито при запуску програми (потрібен перезапуск)

en: Usage statistics are used to populate the modules quick bar on the left with the most used and most recently used modules.
uk: Статистика роботи з програмою використовуються для заповнення панелі модулів (розташована зліва) з найбільш часто використовуваних  та нещодавно використовуваних модулів.

en: Manually selected
uk: Вибрати вручну

en: Automatically set the destination directory to the selected PDF document directory
uk: Автоматично встановити директорію призначення в обраний PDF документом каталог

en: Clear usage statistics
uk: Очистити статистику

en: Appearance
uk: Вигляд

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Workspace
uk: Робочий простір

en: Output
uk: Вивід

en: Check for updates now
uk: Перевірити зараз наявність оновлень

en: Select a directory where documents will be saved and loaded by default
uk: Оберіть каталог, в якому документи будуть збережені та завантажені за замовчуванням

en: Select a directory
uk: Вкажіть каталог

en: Select a previously saved workspace that will be automatically loaded at startup
uk: Оберіть раніше збережений робочий простір, який буде автоматично завантажено при запуску програми

en: Select a workspace
uk: Обрати робочий простір

en: Default working directory:
uk: Робочий каталог за умовчанням:

en: Load default workspace at startup:
uk: Встановити робочий простір за умовчуванням під час старту:

en: Dashboard
uk: Панель  управління

en: Check for updates at startup
uk: Перевіряти на оновлення при старті

en: Set whether new version availability should be checked on startup (restart needed)
uk: Вкажіть, чи перевіряти наявність нової версії при запуску програми (необхідна перезавантаження)

en: Check for news at startup
uk: Перевіряти новини при запуску

en: Set whether the application should check for news availability on startup (restart needed)
uk: Чи перевіряти наявність новин під час запуску програми (необхідний перезапуск)

en: Enabled PDF compression
uk: Стискання PDF файлів увімкнено

en: Set whether "Compress output file" should be enabled by default
uk: Чи потрібно аби "Стискання вихідних файлів" було увімкнено за замовчуванням

en: Play alert sounds
uk: Відтворювати звуки повідомлення

en: Turn on or off alert sounds
uk: Включення або виключення звукових сигналів

en: Show donation window
uk: Показувати віконце пожертв

en: Turn on or off the notification appearing once in a while and asking the user to support PDFsam with a donation
uk: Чи показувати час від часу прохання про фінансову підтримку PDFsam

en: Show premium features
uk: Показувати платні функції

en: Use the selected PDF document directory as output directory
uk: Використовувати  каталог обраного PDF документа як вихідний каталог

en: Save default workspace on exit
uk: Зберегти робочий профіль, який використовується за замовчуванням, при виході з програми

en: If a default workspace is set, save it on application exit
uk: Якщо вибрано робочий профіль, який використовується за замовчуванням, при виході з програми збережіть його

en: Maximum number of rows mast be a positive number
uk: Максимальна кількість рядків має бути позитивним числом

en: Generate high quality thumbnails (slower)
uk: Створити мініатюри високої якості

en: Size in px:
uk: Розмір в пікселях (px):

en: Library used to generate thumbnails
uk: Бібліотека, яка використовується зля створення мініатюр

en: Thumbnails creator:
uk: Створювач мініатюр:

en: Settings
uk: Параметри

en: Drag and drop PDF files or directories containing PDF files
uk: Перетягуйте файли PDF або теки з файлами PDF

en: No PDF found
uk: Не знайдено жодного файла PDF

en: What's new
uk: Що нового

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: Open with
uk: Відкрити за допомогою

en: Directory not empty
uk: Каталог не порожній

en: The selected directory is not empty
uk: Обраний каталог не порожній

en: Overwrite
uk: Перезаписати

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Don't overwrite existing file
uk: Не перезаписувати існуючий файл

en: Overwrite confirmation
uk: Підтвердження перезапису

en: A file with the given name already exists
uk: Файл із такою назвою вже існує

en: Non existing directory
uk: Неіснуючий каталог

en: The selected output directory does not exist
uk: Обраний вихідний каталог не існує

en: Do you want to create it?
uk: Ви хочете створити його?

en: Task failed
uk: Не вдалося виконати завдання

en: Summary
uk: Підсумок

en: Keywords
uk: Ключові слова

en: Document details
uk: Властивості документа

en: Invalid parameters
uk: Неправильні параметри

en: Input parameters are invalid, open the application messages for details.
uk: Вхідні параметри недійсні, відкрийте повідомлення додатків для отримання додаткової інформації.

en: You performed {0} tasks with PDFsam, did it help?
uk: Ви виконали {0} завдань з PDFsam, це допомогло Вам?

en: Give something back
uk: Введіть що-небудь

en: PDFsam worked hard!
uk: PDFsam працює тяжко!

en: PDFsam {0} is available for download
uk: PDFsam {0} доступна для завантаження

en: Download
uk: Завантажити

en: New version available
uk: Доступна нова версія

en: You are running the latest version of PDFsam Basic
uk: Ви використовуєте оновлену версію PDFsam Basic

en: Open
uk: Відкрити

en: E_xit
uk: В_ийти

en: Application messages
uk: Повідомлення програми

en: _Modules
uk: _Модулі

en: _Workspace
uk: _Робочий простір

en: _Load
uk: _Завантажити

en: _Save
uk: _Зберегти

en: Recen_ts
uk: Нещодавні

en: _Clear recents
uk: Очистити нещодавні

en: Select the workspace file to save
uk: Обрати файл Робочого простору для збереження

en: Select the workspace to load
uk: Обрати Робочій простір при завантаженні

en: Split by bookmarks
uk: Розділити по закладках

en: Split a PDF document at bookmarked pages by specifying a bookmark level.
uk: Розділити документ по сторінках, на яких знаходяться закладки заданого рівня

en: Select or drag and drop the PDF you want to split
uk: Виберіть або перетягніть сюди документ PDF, який Ви хочете розбити на частини

en: Split settings
uk: Налаштування розділення

en: Regular expression the bookmark has to match
uk: Регулярний вираз закладки повинен відповідати

en: Split at this bookmark level:
uk: Розділяти на такий рівень закладок:

en: Matching regular expression:
uk: Відповідність регулярного виразу:

en: A regular expression the bookmark text has to match
uk: Регулярний вираз тексту закладки повинен відповідати

en: Example: use .*Chapter.* to match bookmarks containing the word "Chapter"
uk: Приклад: впишіть ".*Розділ.*" (без лапок), щоб вибрати лише ті закладки, які містять слово "Розділ"

en: Invalid bookmarks level
uk: Неправильний рівень закладок

en: Show errors
uk: Показати помилки

en: Run
uk: Виконати

en: Requested
uk: Запит

en: Completed
uk: Завершено

en: Failed
uk: Помилка

en: Running
uk: Запущено

en: Running {0}%
uk: Виконується {0}%

en: The selected PDF document is invalid
uk: Обраний PDF документ є поганим

en: Select the PDF file
uk: Виберіть файл PDF

en: _Select PDF
uk: Виберіть PDF

en: _Clear
uk: _Очистити

en: Clear all settings
uk: Очистіть усі налаштування

en: Pages: {0}, PDF Version: {1}
uk: Сторінок: {0}, версія PDF {1}

en: Loading...
uk: Завантаження…

en: Document properties
uk: Властивості документа

en: Remove
uk: Видалити

en: Set destination
uk: Встановити теку (папку) призначення

en: Open Folder
uk: Відкрити теку

en: Enter the user password
uk: Ввести пароль користувача

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Drag and drop PDF files here
uk: Перетягніть PDF файл сюди

en: Set as range for all
uk: Укажіть інтервал для усіх

en: Move to Top
uk: Перемістити нагору

en: Move Up
uk: Перемістити вище

en: Move Down
uk: Перемістити нижче

en: Move to Bottom
uk: Перемістити вниз

en: Duplicate
uk: Дублювати

en: Size
uk: Розмір

en: Modified
uk: Змінено

en: Name
uk: Назва

en: Add documents to the table
uk: Додати документи до таблиці

en: _Add
uk: _Додати

en: PDF list from _text/csv file
uk: Список PDF з _text/csv файлу

en: Select pdf documents to load
uk: Виберіть документи PDF, які треба заванажити

en: Select a text or CSV file to load
uk: Виберіть текстовий або CSV файл для завантаження

en: Removes selected documents
uk: Видалити обрані документи

en: _Remove
uk: _Вилучити

en: Removes every document
uk: Вилучити всі документи

en: Moves up selected documents
uk: Перемістити вгору вибрані документи

en: Move _Up
uk: Перемістити в_гору

en: Moves down selected documents
uk: Перемістити вниз обрані документи

en: Move _Down
uk: Перемістити в_низ

en: Pages
uk: Сторінки

en: Page ranges
uk: Діапазон сторінок

en: The selected PDF file is invalid
uk: Обраний PDF файл пошкоджено

en: Select a file
uk: Обрати файл

en: The selected file must exist.
uk: Обраний файл повинен існувати

en: Allowed extensions are {0}
uk: Дозволені розширення {0}

en: Compress output file/files
uk: Стискати вихідний файл(-и)

en: Discard bookmarks
uk: Викинути закладки

en: Tick the box if you don't want to retain any bookmark from the original PDF document
uk: Виберіть цей пункт, якщо ви не хочете переносити жодних закладок із оригінального документа PDF

en: Output PDF version:
uk: Вихідна версія PDF:

en: Show advanced settings
uk: Показати розширені налаштування

en: Hide advanced settings
uk: Приховати розширені налаштування

en: Overwrite if already exists
uk: Перезаписати, якщо вже існує

en: Tick the box if you want to overwrite the output files if they already exist.
uk: Встановіть цей прапорець, якщо ви хочете, щоб програма перезаписала вихідні файли, якщо вони вже існують.

en: Version {0}
uk: Версія {0}

en: Same as the input document
uk: Як і вхідний файл (документ)

en: An existing output directory is required
uk: Вихідний каталог повинен існувати

en: The output directory is required
uk: Необхідно обрати вихідний каталог

en: Select an existing directory
uk: Обрати вихідний каталог

en: Select
uk: Вибрати

en: Browse
uk: Перегляд

en: PDF version required: {0}
uk: Необхідна версія PDF: {0}

en: Prefix for the generated files names
uk: Префікс для назв (імен) створених файлів

en: Add prefix
uk: Додати префікс до назви файлу

en: Generated PDF documents name prefix:
uk: Створити PDF файли з таким префіксом:

en: Prefix for the output files name.
uk: Префікс для назв (імен) вихідних файлів

en: Some special keywords are replaced with runtime values.
uk: Деякі спеціальні ключові слова замінюються на значеннями часу виконання.

en: Right click to add these keywords.
uk: Клацніть правою кнопкою миші, щоб додати ці ключові слова.

en: Split after
uk: Розділити після

en: No page selected
uk: Не вибрано жодної сторінки

en: Split
uk: Розділити

en: Split a PDF document at the given page numbers.
uk: Розділення PDF файлу на задані номери сторінок

en: Every page
uk: Кожна сторінка

en: Even pages
uk: Парні сторінки

en: Odd pages
uk: Непарні сторінки

en: Split the document after the given page numbers
uk: Розділити документ після цих номерів сторінок

en: Splits the PDF every "n" pages creating documents of "n" pages each
uk: Розділити документ на рівні частини по N сторінок кожна

en: Split after the following page numbers
uk: Розділяти після таких номерів сторінок

en: Page numbers to split at (n1,n2,n3..)
uk: Номера сторінок для розділення (№1, №2, №3)

en: Invalid page numbers
uk: Неправильний номер сторінки

en: Only valid positive page numbers are allowed
uk: Номери сторінок повинні бути додатними і відповідати існуючим сторінкам.

en: Split by every "n" pages
uk: Розділити після кожної N-ї сторінки

en: Number of pages
uk: Кількість сторінок

en: Invalid number of pages
uk: Неправильний номер сторінки

en: Checking for updates
uk: Перевірка оновлень

en: Unable to find the latest available version.
uk: Не вдалося знайти останню доступну версію.

en: Loading pdf documents
uk: Завантаження pdf документа

en: Documents loaded
uk: Документи завантажені

en: Unable to retrieve premium features description
uk: Не вдалося завантажити опис платних функцій

en: Fetching premium modules
uk: Завантажую платні модулі

en: Unable to retrieve premium modules
uk: Не вдалося завантажити платні модулі

en: Unable to retrieve latest news
uk: Не вдалося отримати останні новини

en: Fetching latest news
uk: Завантажую останні новини

en: Unable to retrieve the latest news
uk: Не вдалося отримати останні новини

en: Saving workspace data to {0}
uk: Збереження даних робочого простору в {0}

en: Workspace saved
uk: Робочій простір збережено

en: Requesting modules state
uk: Запит стану модулів

en: Unable to save modules workspace
uk: Неможливо зберегти модулі робочого простору

en: Loading workspace from {0}
uk: Завантажено робочий простір з {0}

en: Workspace loaded
uk: Робочий простір завантажено

en: Unable to load workspace from {0}
uk: Неможливо завантажити робочий простір {0}

en: Split by size
uk: Розбити за розміром

en: Split a PDF document in files of the given size (roughly).
uk: Розділити документ PDF на файли заданого розміру (приблизно).

en: Megabytes
uk: Мегабайтах

en: MB
uk: Мб

en: Kilobytes
uk: Кілобайт

en: KB
uk: Кб

en: Set the size to split at
uk: Встановити розмір при розрізанні

en: Size must be a number
uk: Розмір має бути числом

en: Split at this size:
uk: Розбити на файли такого розміру:

en: Invalid split size
uk: Неправильний розмір файла

en: Alternate Mix
uk: Чергування

en: Merge two or more PDF documents taking pages alternately in natural or reverse order.
uk: Об'єднати два або більше документів PDF, беручи їх сторінки по черзі в прямому або зворотному порядку.

en: Destination file
uk: Файл призначення (готовий PDF)

en: Double click to set pages you want to mix (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
uk: Клацніть двічі, щоб вибрати сторінки, які треба змішати (приклад: 2 або 5-23 або 2,5-7,12-)

en: All pages
uk: Всі сторінки

en: 90 degrees clockwise
uk: на 90 градусів за годинниковою стрілкою

en: 180 degrees clockwise
uk: на 180 градусів

en: 90 degrees counterclockwise
uk: на 90 градусів проти годинникової стрілки

en: Rotate
uk: Обертати

en: Double click to set pages you want to rotate (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
uk: Клацніть двічі, щоб вибрати сторінки, які слід обернути  (приклад: 2 або 5-23 або 2,5-7,12-)

en: Rotate
uk: Обертати

en: Rotate the pages of multiple PDF documents.
uk: Поворот сторінок декількох документів PDF.

en: Rotate settings
uk: Налаштування обертання

en: Double click to set pages you want to merge (ex: 2 or 5-23 or 2,5-7,12-)
uk: Двічі клацніть, щоб подивитися сторінки, які ви хочете об'єднати (наприклад: 2 або 5-23 або 2,5-7,12-)

en: Add a blank page if page number is odd
uk: Додати порожню сторінку, якщо номер сторінки непарний

en: Adds a blank page after each merged document if the document has an odd number of pages
uk: Додавати порожню сторінку після кожного об'єднаного документа, якщо документ має непарну кількість сторінок

en: Add a footer
uk: Додати нижній колонтитул

en: Adds a page footer with the name of the file the page belonged to.
uk: Додавати нижній колонтитул з назвою файла, з якого походить дана сторінка.

en: Normalize pages size
uk: Вирівняти розміри сторінок

en: Resizes all pages to have the same width as the first page.
uk: Зробити всі сторінки такої ширини, як ширина першої сторінки.

en: Merge fields
uk: Об’єднання полів

en: Merge renaming existing fields
uk: Злиття перейменованих існуючих полів

en: Discard forms
uk: Викинути форми

en: Interactive forms (AcroForms):
uk: Інтерактивні форми (AcroForms):

en: What to do in case one or more input documents contain Acro Forms
uk: Що робити, якщо деякі з документів містять інтерактивні форми.

en: Retain bookmarks
uk: Зберегти закладки

en: Create one entry for each merged document
uk: Створити по одному запису для кожного з об'єднаних документів

en: Retain bookmarks as one entry for each merged document
uk: Збережіть закладки як один запис для кожного об'єднаного документа

en: Bookmarks handling:
uk: Регулювання закладок:

en: What to do in case one or more input documents contain bookmarks
uk: Що робити, якщо деякі з документів містять закладки

en: Don't generate
uk: Не складати

en: Generate from file names
uk: Скласти із назв файлів

en: Generate from documents titles
uk: Скласти із заголовків документів

en: Table of contents:
uk: Зміст (покажчик):

en: Set if a table of contents should be added to the generated PDF document
uk: Чи складати покажчик змісту для створеного документу PDF

en: Merge
uk: Об’єднати

en: Merge together multiple PDF documents or subsections of them.
uk: Злиття (об’єднання) декількох  PDF документів разом або підрозділів з них.

en: Merge settings
uk: Налаштування об'єднання

en: Valid user password provided.
uk: Вірний пароль користувача надано.

en: This document is encrypted, click to provide a password.
uk: Цей документ захищено; клацніть, щоби ввести пароль.

en: An error has occurred, click for more details.
uk: Сталася помилка; клацніть, щоб отримати докладнішу інформацію.

en: Security
uk: Безпека

en: Other
uk: Інше

en: Roundish
uk: Округлена

en: Directories
uk: Теки:

en: Error saving log file.
uk: Помилка при збереженні журналу логування

en: File {0} saved.
uk: Файл {0} збережено.

en: Invalid range: {0}.
uk: Недійсний діапазон: {0}.

en: Ambiguous page range definition: {0}. Use following formats: [n] or [n1-n2] or [-n] or [n-]
uk: Визначено неоднозначний діапазон сторінок: {0}. Використовуйте такі формати: [n] або [n1-n2] або [-n] або [n-]

en: Invalid number: {0}.
uk: Неправильне число: {0}
