Peek - en to ca translation catalogue (16 entries)

en: Save animation
ca: Desa l’animació

en: _Save
ca: _Desa

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: Animation saved as “%s”
ca: L’animació s’ha desat com a «%s»

note: Unity does not allow actions on notifications, so we disable notification actions there.
en: Click here to show the saved file in your file manager.
ca: Feu clic aquí per mostrar el fitxer desat al gestor de fitxers.

en: Show in file manager
ca: Mostra al gestor de fitxers

en: Animated GIF recorder
ca: Enregistrador de GIF animats

en: Start recording
ca: Inicia l’enregistrament

en: _Stop
ca: _Atura

en: Stop recording
ca: Atura l’enregistrament

en: _Record
ca: _Enregistra

en: User interface
ca: Interfície de l’usuari

en: Open file manager after saving
ca: Obre el gestor de fitxers després de desar

en: Recording
ca: Enregistrament

en: Framerate
ca: Freqüència dels fotogrames

en: Peek preferences
ca: Paràmetres del Peek
