peek - en to he translation catalogue (79 entries)

en: Show the version of the program and exit
he: הצג את הגירסא של התוכנה וצא

en: Select the recording backend (gnome-shell, ffmpeg)
he: בחר את הקצה-האחורי (בקאנד) עבור ההקלטה (gnome-shell, ffmpeg)

en: BACKEND
he: קצה-אחורי (בקאנד)

en: Start recording in all running Peek instances
he: התחל הקלטה בכל החלונות הפתוחים של Peek

en: Stop recording in all running Peek instances
he: הפסק הקלטה בכל החלונות הפתוחים של Peek

en: Toggle recording in all running Peek instances
he: התחל או עצור הקלטה בכל החלונות הפתוחים של Peek

en: Start Peek without the header bar
he: הפעל את Peek ללא שורת כותרת

en: Native Wayland backend is unsupported
he: אין תמיכה במנגנון Wayland טבעי

en: You are running Peek natively on Wayland, this is currently unsupported. Please start Peek using XWayland by setting <tt>GDK_BACKEND=x11</tt>.
    
    For Details see the Peek <a href='https://github.com/phw/peek#why-no-native-wayland-support'>FAQ about Wayland support</a>.
he: Peek מופעל באופן טבעי על Wayland, אין תמיכה בזה נכון לעכשיו. נא להפעיל את Peek דרך XWayland עם ההגדרה <tt>GDK_BACKEND=x11</tt>.
    
    פרטים נוספים ב<a href='https://github.com/phw/peek#why-no-native-wayland-support'>שו״ת של Peek על תמיכה ב־Wayland</a>.

en: An unexpected error occurred during recording. Recording was aborted.
he: חלה תקלה לא צפויה בזמן ההקלטה. ההקלטה הופסקה.

en: Rendering animation…
he: שומר אנימציה…

en: Peek will close when rendering is finished.
he: Peek יסגר כאשר השמירה תסתיים.

en: Record as %s
he: הקלט קובץ %s

en: Start / Stop: %s
he: התחל \ עצור: %s

en: Rendering…
he: שומר קובץ…

en: Recording could not be started due to an unexpected error.
he: לא ניתן להתחיל את ההקלטה בגלל שגיאה לא צפוייה.

en: Save animation
he: שמור הנפשה

en: _Save
he: _שמור

en: _Cancel
he: _ביטול

en: The file could not be saved to the selected location.
he: לא ניתן לשמור את הקובץ במיקום המבוקש.

en: Animation saved as “%s”
he: האנימציה נשמרה בקובץ "%s"

note: Unity does not allow actions on notifications, so we disable notification actions there.
en: Click here to show the saved file in your file manager.
he: לחץ כאן כדי לצפות בקובץ השמור עם סייר הקבצים.

en: Show in file manager
he: הצג בסייר הקבצים

note: Display the configured shortcut to the user
en: deactivated
he: לא נבחר קיצור מקשים

note: Add a button to change the keyboard shortcut
en: Change
he: שנה קיצור

en: Press keys…
he: לחץ על מקשי הקיצור…

en: Animated GIF recorder
he: תוכנה להקלטת GIF

en: Start recording
he: התחל הקלטה

en: New window
he: חלון חדש

en: Preferences
he: העדפות

en: About Peek
he: אודות Peek

en: _Stop
he: _עצור

en: Stop recording
he: הפסק הקלטה

en: _Record
he: _הקלט

en: Recording error
he: שגיאה בהקלטה

en: Report issue
he: דווח על שגיאה

en: Close
he: סגור

en: Please read the <a href="https://github.com/phw/peek#frequently-asked-questions">FAQs</a> before reporting this issue. If the FAQs do not answer your issue please report it and provide as much details as possible on what you were doing when the issue occurred.
he: יש לקרוא את ה<a href="https://github.com/phw/peek#frequently-asked-questions">שאלות הנפוצות</a> לפני שמדווחים על שגיאה. אם הן אינן עונות על בעייתך, נא דווח על השגיאה וספק כמה שיותר מידע אודות מה עשית כאשר קרתה התקלה.

en: Show details
he: הצג פרטים

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Open file manager after saving
he: פתח את סייר הקבצים אוטומטית לאחר שמירת קובץ

en: Show desktop notification after saving
he: הצג התראה לאחר שמירה של הקלטה

en: Start / stop recording
he: התחל \ עצור הקלטה

en: Recording
he: הקלטה

en: Output format
he: פורמט יצוא

en: Use gifski for high quality GIFs
he: השתמש ב-gifski ל-GIF'ים באיכות גבוהה

en: GIF quality
he: איכות GIF

en: Framerate
he: מספר פריימים לשניה (Framerate)

en: Resolution downsampling
he: מקדם חילוק רזולוציה (Resolution downsampling)

en: Delay in seconds before recording starts
he: אורך ספירה לאחור בשניות לפני תחילת ההקלטה

en: Capture mouse cursor
he: כלול סמן עכבר בהקלטות

en: Peek preferences
he: הגדרות Peek

en: Record short animated GIF images from your screen
he: הקלט קבצי GIF מונפשים מהמסך שלך

en: screencast;screen recorder;screen capture;GIF;WebM;APNG;
he: צילום מסך;הקלטת מסך;הסרטת מסך;לכידת מסך;גיף;סרטון;צילום;

en: Simple screen recorder with an easy to use interface
he: תוכנה פשוטה להקלטת המסך עם ממשק משתמש קל לשימוש

en: Peek makes it easy to create short screencasts of a screen area. It was built for the specific use case of recording screen areas, e.g. for easily showing UI features of your own apps or for showing a bug in bug reports. With Peek you simply place the Peek window over the area you want to record and press "Record". Peek is optimized for generating animated GIFs, but you can also directly record to WebM or MP4 if you prefer.
he: Peek מאפשר לך ליצור הקלטות קצרות של איזור נבחר במסך. הוא נבנה באופן ייעודי להקלטה של איזורים במסך. לדוגמא, בשביל הצגה של תכונות ממשק משתמש של תוכנות שיצרת או להדגמה של תקלה בדיווח על שגיאות. עם Peek, פשוט שמים את החלון של Peek מעל האיזור אותו ברצונך להקליט במסך ולוחצים "הקלט". Peek מותאם בעיקר ליצירה של GIF'ים מונפשים, אבל ניתן להשתמש בו גם להקליט WebM או MP4, לפי הצורך.

en: Features:
he: תכונות:

en: Select a screen region to record
he: הקלטה של איזור נבחר במסך

en: Save recorded video as an optimized animated GIF
he: שמירה של הוידאו שהוקלט כ-GIF מונפש

en: Record directly to WebM or MP4 format
he: הקלט ישירות לפורמט WebM או MP4

en: Simple user interface optimized for the task
he: ממשק משתמש פשוט שהותאם במיוחד עבור הקלטה של איזור נבחר במסך

en: Automatically downscale recorded videos
he: אפשרות להקטנה אוטומטית של וידאו מוקלט

en: Support for HiDPI screens
he: תמיכה במסכי HiDPI (צפיפות גבוהה)

en: Works inside a GNOME Shell Wayland session (using XWayland)
he: עובד בתוך סשן של Gnome Shell Wayland (באמצעות XWayland)

en: Peek is not a general purpose screencast app with extended features but rather focuses on the single task of creating small, silent screencasts of an area of the screen for creating GIF animations or silent WebM or MP4 videos.
he: Peek אינה תוכנת הקלטת מסך לשימוש כללי עם המון תכונות, אלא תוכנה ששמה דגש על הפעולה של יצירת הקלטות קטנות, שקטות של איזור במסך בשביל יצירת קבצי GIF מונפשים, או סרטוני WebM או MP4 שקטים.

en: The main window to select the recording area
he: החלון הראשי לבחירת איזור ההקלטה

en: Peek's preferences dialog
he: חלון ההגדרות של Peek

en: Peek is recording itself
he: Peek מקליט את עצמו

en: Philipp Wolfer
he: פיליפ וולפר

en: Time in milliseconds for which the recording area size is displayed after resizing stops.
he: זמן (באלפיות שניה) להצגת גודל האיזור הנבחר לאחר סיום הבחירה.

en: Default file name used. Can include date format specifiers. The extension will be added automatically.
he: שם בררת המחדל בו נעשה שימוש. יכול לכלול מציין תבנית תאריך. הסיומת תתווסף אוטומטית.

en: Prefer dark theme
he: השתמש בערכת נושא חשוכה

en: Global keybinding to toggle recording
he: קיצור מקשים גלובאלי להפסקת\הפעלת הקלטה

en: Output file format
he: פורמט יצוא קובץ

en: Quality setting for the gifski GIF encoder
he: הגדרת איכות למקודד קובצי ה־GIF‏ gifski

en: Resolution downsampling factor
he: מקדם הקטנת רזולוציה (Resolution downsampling factor)

en: Whether to capture the mouse cursor
he: האם להקליט את סמן העכבר או לא

en: Size and position of the last open main window
he: גודל ומיקום אחרונים של החלון הראשי

en: Path where last video got saved
he: נתיב בו נשמר הסרטון האחרון
