Peek - en to lt translation catalogue (88 entries)

en: Show the version of the program and exit
lt: Parodyti programos versiją ir išeiti

en: Select the recording backend (gnome-shell, ffmpeg)
lt: Pasirinkti įrašinėjimo vidinę pusę (gnome-shell, ffmpeg)

en: BACKEND
lt: VIDINĖ PUSĖ

en: Start recording in all running Peek instances
lt: Pradėti įrašinėjimą visuose vykdomuose Peek egzemplioriuose

en: Stop recording in all running Peek instances
lt: Stabdyti įrašinėjimą visuose vykdomuose Peek egzemplioriuose

en: Toggle recording in all running Peek instances
lt: Perjungti įrašinėjimą visuose vykdomuose Peek egzemplioriuose

en: Start Peek without the header bar
lt: Paleisti Peek be antraštės juostos

en: Unable to initialize default recording backend: %s
lt: Nepavyko inicijuoti numatytos įrašymo vidinės pusės: %s

en: Unable to initialize recording backend %s: %s
lt: Nepavyko inicijuoti įrašymo vidinės pusės %s: %s

en: Recording backend unavailable
lt: Negalima įrašymo vidinė pusė

en: Native Wayland backend is unsupported
lt: Sava Wayland vidinė pusė yra nepalaikoma

en: You are running Peek natively on Wayland, this is currently unsupported. Please start Peek using XWayland by setting <tt>GDK_BACKEND=x11</tt>.
    
    For Details see the Peek <a href='https://github.com/phw/peek#why-no-native-wayland-support'>FAQ about Wayland support</a>.
lt: Jūs paleidote Peek savu būdu per Wayland, tai šiuo metu yra nepalaikoma. Prašome paleisti Peek, naudojant XWayland, nustačius <tt>GDK_BACKEND=x11</tt>.
    
    Išsamesnei informacijai, žiūrėkite Peek <a href='https://github.com/phw/peek#why-no-native-wayland-support'>DUK apie Wayland palaikymą</a>.

en: Peek requires FFmpeg or running GNOME Shell session.
lt: Peek reikalauja FFmpeg arba veikiančios GNOME Shell sesijos.

en: FFmpeg executable not found.
lt: FFmpeg vykdomasis failas nerastas.

en: An unexpected error occurred during recording. Recording was aborted.
lt: Įrašinėjimo metu įvyko netikėta klaida. Įrašinėjimas buvo atšauktas.

en: Rendering animation…
lt: Perteikiama animacija…

en: Peek will close when rendering is finished.
lt: Užbaigus perteikimą, Peek užsivers.

en: Record as %s
lt: Įrašinėti kaip %s

en: Start / Stop: %s
lt: Pradėti / Stabdyti: %s

en: Rendering…
lt: Perteikiama…

en: Recording could not be started due to an unexpected error.
lt: Įrašinėjimas negalėjo būti pradėtas dėl netikėtos klaidos.

en: Save animation
lt: Įrašyti animaciją

en: _Save
lt: _Įrašyti

en: _Cancel
lt: _Atšaukti

en: The file could not be saved to the selected location.
lt: Failas negalėjo būti išsaugotas į pasirinktą vietą.

en: Animation saved as “%s”
lt: Animacija įrašyta kaip "%s"

note: Unity does not allow actions on notifications, so we disable notification actions there.
en: Click here to show the saved file in your file manager.
lt: Spustelėkite čia, norėdami įrašytą failą rodyti failų tvarkytuvėje.

en: Show in file manager
lt: Rodyti failų tvarkytuvėje

note: Display the configured shortcut to the user
en: deactivated
lt: išjungta

note: Add a button to change the keyboard shortcut
en: Change
lt: Pakeisti

en: Press keys…
lt: Paspauskite klavišus…

en: Animated GIF recorder
lt: Animuotų GIF įrašytuvas

en: Start recording
lt: Pradėti įrašinėjimą

en: New window
lt: Naujas langas

en: Set window size
lt: Nustatyti lango dydį

en: Preferences
lt: Nuostatos

en: About Peek
lt: Apie Peek

en: _Stop
lt: _Stabdyti

en: Stop recording
lt: Stabdyti įrašinėjimą

en: _Record
lt: _Įrašinėti

en: Recording error
lt: Įrašinėjimo klaida

en: Report issue
lt: Pranešti apie problemą

en: Close
lt: Uždaryti

en: Please read the <a href="https://github.com/phw/peek#frequently-asked-questions">FAQs</a> before reporting this issue. If the FAQs do not answer your issue please report it and provide as much details as possible on what you were doing when the issue occurred.
lt: Prieš pranešdami apie šią klaidą, perskaitykite <a href="https://github.com/phw/peek#frequently-asked-questions">DUK</a>. Jei DUK nėra atsakymo į jūsų problemą, tuomet praneškite apie ją ir pateikite kaip įmanoma daugiau informacijos apie tai, ką darėte, kai ši klaida atsirado.

en: Show details
lt: Parodyti išsamią informaciją

en: User interface
lt: Naudotojo sąsaja

en: Open file manager after saving
lt: Po failo įrašymo atverti failų tvarkytuvę

en: Show desktop notification after saving
lt: Įrašius, rodyti darbalaukio pranešimą

en: Start / stop recording
lt: Pradėti / stabdyti įrašinėjimą

en: Recording
lt: Įrašinėjimas

en: Output format
lt: Išvesties formatas

en: Use gifski for high quality GIFs
lt: Naudoti gifski aukštos kokybės GIFams

en: GIF quality
lt: GIF kokybė

en: Framerate
lt: Kadrų per sekundę

en: Resolution downsampling
lt: Raiškos ėminių atrankos mažinimas

en: Delay in seconds before recording starts
lt: Delsa sekundėmis, prieš pradedant įrašinėjimą

en: Capture mouse cursor
lt: Fotografuoti pelės žymeklį

en: Peek preferences
lt: Peek nuostatos

en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Set size
lt: Nustatyti dydį

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Record short animated GIF images from your screen
lt: Įrašinėti trumpus animuotus GIF paveikslus iš jūsų ekrano

en: screencast;screen recorder;screen capture;GIF;WebM;APNG;
lt: ekrano įrašas;ekrano įrašymas;ekrano rašytuvas;GIF;WebM;APNG;

en: Simple screen recorder with an easy to use interface
lt: Paprastas ekrano rašytuvas su lengva naudoti sąsaja

en: Peek makes it easy to create short screencasts of a screen area. It was built for the specific use case of recording screen areas, e.g. for easily showing UI features of your own apps or for showing a bug in bug reports. With Peek you simply place the Peek window over the area you want to record and press "Record". Peek is optimized for generating animated GIFs, but you can also directly record to WebM or MP4 if you prefer.
lt: Peek palengvina ekrano srities trumpų ekrano įrašų kūrimą. Ši programa buvo sukurta specialiai ekrano sričių įrašymui, pvz., norint lengvai parodyti savo programos naudotojo sąsajos ypatybes arba, siekiant parodyti klaidą klaidų pranešimuose. Naudodami Peek, jūs tiesiog patalpinate Peek langą virš srities, kurią norite įrašyti ir paspaudžiate "Įrašinėti". Peek yra optimizuota animuotų GIF kūrimui, tačiau jei pageidaujate, galite tiesiogiai įrašinėti į WebM ar MP4.

en: Features:
lt: Ypatybės:

en: Select a screen region to record
lt: Pasirinkti norimą įrašinėti ekrano sritį

en: Save recorded video as an optimized animated GIF
lt: Įrašyti įrašinėtą vaizdo įrašą kaip optimizuotą animuotą GIF

en: Record directly to WebM or MP4 format
lt: Įrašinėti tiesiogiai į WebM ar MP4 formatą

en: Simple user interface optimized for the task
lt: Paprasta, užduočiai optimizuota, naudotojo sąsaja

en: Automatically downscale recorded videos
lt: Automatinis įrašinėtų vaizdo įrašų mažinimas pagal skalę

en: Support for HiDPI screens
lt: HiDPI ekranų palaikymas

en: Works inside a GNOME Shell Wayland session (using XWayland)
lt: Veikia GNOME apvalkalo Wayland seanso viduje (naudojant XWayland)

en: Peek is not a general purpose screencast app with extended features but rather focuses on the single task of creating small, silent screencasts of an area of the screen for creating GIF animations or silent WebM or MP4 videos.
lt: Peek nėra bendrosios paskirties ekrano įrašų programa su išplėstinėmis ypatybėmis, tačiau ji labiau susitelkia ties viena užduotimi - tylių ekrano srities ekrano įrašų kūrimu, kuriant GIF animacijas arba tylius WebM ar MP4 vaizdo įrašus.

en: The main window to select the recording area
lt: Pagrindinis langas, skirtas pasirinkti įrašinėjimo sritį

en: Peek's preferences dialog
lt: Peek nuostatų dialogas

en: Peek is recording itself
lt: Peek įrašinėja pati save

en: Time in milliseconds for which the recording area size is displayed after resizing stops.
lt: Milisekundėmis nurodytas laikas, per kurį, nustojus keisti lango dydį, bus rodomas įrašinėjimo srities dydis.

en: Default file name used. Can include date format specifiers. The extension will be added automatically.
lt: Numatytasis naudojamas failo pavadinimas. Jame gali būti datos formato specifikatoriai. Prievardis bus pridėtas automatiškai.

en: Prefer dark theme
lt: Teikti pirmenybę tamsiai temai

en: Global keybinding to toggle recording
lt: Visuotinis klavišų susiejimas, skirtas įrašinėjimo perjungimui

en: Output file format
lt: Išvesties failo formatas

en: Quality setting for the gifski GIF encoder
lt: Gifski GIF koduotuvo kokybės nustatymas

en: Resolution downsampling factor
lt: Raiškos ėminių atrankos koeficientas

en: Whether to capture the mouse cursor
lt: Ar fotografuoti pelės žymeklį

en: Size and position of the last open main window
lt: Paskiausiai atverto pagrindinio lango dydis ir vieta

en: Path where last video got saved
lt: Kelias, kuriame buvo įrašytas paskiausias vaizdo įrašas
