peek - en to nap translation catalogue (10 entries)

en: Start Peek without the header bar
nap: Cummencia Peek senza d' 'o header bar

en: Record as %s
nap: Riggistra comme %s

en: Save animation
nap: Salva animazione

en: _Save
nap: _Salva

en: _Cancel
nap: _Cancella

en: Animation saved as “%s”
nap: l'Animazione salvata comme "%s"

en: Show in file manager
nap: Mustra dint' file manager

note: Add a button to change the keyboard shortcut
en: Change
nap: Cagne

en: _Stop
nap: _Ferma

en: _Record
nap: _Riggista
