Peek - en to uk_UA translation catalogue (88 entries)

en: Show the version of the program and exit
uk_UA: Показати версію програми і вийти

en: Select the recording backend (gnome-shell, ffmpeg)
uk_UA: Виберіть джерело запису (gnome-shell, ffmpeg)

en: BACKEND
uk_UA: ПІСЛЯПРОЦЕСОР

en: Start recording in all running Peek instances
uk_UA: Розпочати запис в усіх запущених копіях Peek

en: Stop recording in all running Peek instances
uk_UA: Зупинити запис у всіх запущених вікнах Peek

en: Toggle recording in all running Peek instances
uk_UA: Перемикнути запис у всіх запущених вікнах Peek

en: Start Peek without the header bar
uk_UA: Запускати Peek без заголовка

en: Unable to initialize default recording backend: %s
uk_UA: Не вдається започаткувати типовий сервер запису: %s

en: Unable to initialize recording backend %s: %s
uk_UA: Неможливо започаткувати резервний файл запису %s: %s

en: Recording backend unavailable
uk_UA: Виходовий буфер запису не доступний

en: Native Wayland backend is unsupported
uk_UA: Робота безпосередньо на Wayland не підтримується

en: You are running Peek natively on Wayland, this is currently unsupported. Please start Peek using XWayland by setting <tt>GDK_BACKEND=x11</tt>.
    
    For Details see the Peek <a href='https://github.com/phw/peek#why-no-native-wayland-support'>FAQ about Wayland support</a>.
uk_UA: Ви запустили Peek власне на Wayland, але цей режим наразі не підтримується. Запустіть Peek на XWayland за допомогою <tt>GDK_BACKEND=x11</tt>.
    
    Докладніше читайте <a href='https://github.com/phw/peek#why-no-native-wayland-support'>ЧаПи про підтримку Wayland</a>.

en: Peek requires FFmpeg or running GNOME Shell session.
uk_UA: Peek вимагає FFmpeg або запуск сеансу GNOME Shell.

en: FFmpeg executable not found.
uk_UA: Виконуваний файл FFmpeg не знайдено.

en: An unexpected error occurred during recording. Recording was aborted.
uk_UA: Несподівана помилка запису. Запис припинено.

en: Rendering animation…
uk_UA: Відмальовування анімації…

en: Peek will close when rendering is finished.
uk_UA: Peek закриється після обробки.

en: Record as %s
uk_UA: Записувати як %s

en: Start / Stop: %s
uk_UA: Запуск/Зупин: %s

en: Rendering…
uk_UA: Візуалізація…

en: Recording could not be started due to an unexpected error.
uk_UA: Неможливо почати запис через непередбачувану помилку.

en: Save animation
uk_UA: Зберегти анімацію

en: _Save
uk_UA: _Зберегти

en: _Cancel
uk_UA: _Скасувати

en: The file could not be saved to the selected location.
uk_UA: Не вдалося зберегти файл до вибраного розташування.

en: Animation saved as “%s”
uk_UA: Анімацію буде збережено як "%s"

note: Unity does not allow actions on notifications, so we disable notification actions there.
en: Click here to show the saved file in your file manager.
uk_UA: Натисніть тут, щоб показати збережений файл у менеджері файлів.

en: Show in file manager
uk_UA: Показати в менеджері файлів

note: Display the configured shortcut to the user
en: deactivated
uk_UA: вимкнено

note: Add a button to change the keyboard shortcut
en: Change
uk_UA: Змінити

en: Press keys…
uk_UA: Натисніть клавіші…

en: Animated GIF recorder
uk_UA: Записувач GIF анімації

en: Start recording
uk_UA: Почати запис

en: New window
uk_UA: Нове вікно

en: Set window size
uk_UA: Встановити розмір вікна

en: Preferences
uk_UA: Параметри

en: About Peek
uk_UA: Про Peek

en: _Stop
uk_UA: _Стоп

en: Stop recording
uk_UA: Зупинити запис

en: _Record
uk_UA: _Запис

en: Recording error
uk_UA: Помилка запису

en: Report issue
uk_UA: Повідомити про ваду

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Please read the <a href="https://github.com/phw/peek#frequently-asked-questions">FAQs</a> before reporting this issue. If the FAQs do not answer your issue please report it and provide as much details as possible on what you were doing when the issue occurred.
uk_UA: Будь ласка, прочитайте <a href="https://github.com/phw/peek#frequently-asked-questions">ЧаПи</a>перш ніж повідомити про цю ваду. Якщо ви не знайшли відповідь у ЧаП , повідомте про ваду та надайте якнайдокладніші відомості про ваші дії, коли сталася проблема.

en: Show details
uk_UA: Показати подробиці

en: User interface
uk_UA: Інтерфейс користувача

en: Open file manager after saving
uk_UA: Відкрити менеджер файлів після збереження

en: Show desktop notification after saving
uk_UA: Показувати сповіщення стільниці після збереження

en: Start / stop recording
uk_UA: Почати / зупинити запис

en: Recording
uk_UA: Запис

en: Output format
uk_UA: Виходовий формат

en: Use gifski for high quality GIFs
uk_UA: Використовувати gifski для високоякісних GIF

en: GIF quality
uk_UA: Якість GIF

en: Framerate
uk_UA: Частота кадрів

en: Resolution downsampling
uk_UA: Понижувальна передискретизація роздільної здатності

en: Delay in seconds before recording starts
uk_UA: Затримка у секундах перед початком запису

en: Capture mouse cursor
uk_UA: Захоплювати вказівник миші

en: Peek preferences
uk_UA: Параметри Peek

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Set size
uk_UA: Зазначити розмір

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Height
uk_UA: Висота

en: Record short animated GIF images from your screen
uk_UA: Запис коротких анімованих GIF зображень з екрану

en: screencast;screen recorder;screen capture;GIF;WebM;APNG;
uk_UA: скрінкаст;захоплення екрану;запис екрану;записувач екрану;screencast;screen recorder;screen capture;GIF;WebM;APNG;

en: Simple screen recorder with an easy to use interface
uk_UA: Простий записувач екрана зі зручним інтерфейсом

en: Peek makes it easy to create short screencasts of a screen area. It was built for the specific use case of recording screen areas, e.g. for easily showing UI features of your own apps or for showing a bug in bug reports. With Peek you simply place the Peek window over the area you want to record and press "Record". Peek is optimized for generating animated GIFs, but you can also directly record to WebM or MP4 if you prefer.
uk_UA: Peek дозволяє легко створювати короткі відеоролики вибраної області екрана. Його створено для випадків, коли необхідно записати окремі частини екрана, наприклад, для легкого показу функцій інтерфейсу ваших власних програм або для показу знайдених вад у звітах про помилки. З Peek ви просто розміщуєте вікно Peek над областю, яку ви хочете записати й натискаєте "Записувати як". Peek оптимізований для створення анімованих GIF, але ви також можете записувати відеоролики у форматі WebM або MP4, якщо ви надаєте їм перевагу.

en: Features:
uk_UA: Функції:

en: Select a screen region to record
uk_UA: Запис довільних ділянок екрана

en: Save recorded video as an optimized animated GIF
uk_UA: Збереження відео у форматі оптимізованого оживленого GIF

en: Record directly to WebM or MP4 format
uk_UA: Запис безпосередньо у форматі WebM або MP4

en: Simple user interface optimized for the task
uk_UA: Простий і оптимізований інтерфейс користувача

en: Automatically downscale recorded videos
uk_UA: Автоматичне пониження роздільної здатності записуваних відео

en: Support for HiDPI screens
uk_UA: Підтримка екранів високої роздільної здатності (HiDPI)

en: Works inside a GNOME Shell Wayland session (using XWayland)
uk_UA: Працює у GNOME Shell на Wayland (за допомогою XWayland)

en: Peek is not a general purpose screencast app with extended features but rather focuses on the single task of creating small, silent screencasts of an area of the screen for creating GIF animations or silent WebM or MP4 videos.
uk_UA: Основним завданням Peek не є запис екрана з розширеними функціями, він фокусується на одному завданні — створення коротких, німих анімованих записів окремих частин екрана у форматі GIF або німих відео у форматах WebM або MP4.

en: The main window to select the recording area
uk_UA: Головне вікно для вибору зони запису

en: Peek's preferences dialog
uk_UA: Налаштування Peek

en: Peek is recording itself
uk_UA: Peek записує сам себе

en: Time in milliseconds for which the recording area size is displayed after resizing stops.
uk_UA: Час у мілісекундах, протягом якого показується розмір області запису після закінчення зміни розміру.

en: Default file name used. Can include date format specifiers. The extension will be added automatically.
uk_UA: Застосовано типову назву. Ви можете приєднати специфікатор формату дати.

en: Prefer dark theme
uk_UA: Надати перевагу темній темі

en: Global keybinding to toggle recording
uk_UA: Глобальні скорочення для перемикання запису

en: Output file format
uk_UA: Формат виходового файлу

en: Quality setting for the gifski GIF encoder
uk_UA: Параметри якості GIF-кодувальника gifski

en: Resolution downsampling factor
uk_UA: Множник понижувальної передискретизації роздільної здатності

en: Whether to capture the mouse cursor
uk_UA: Захоплювати вказівник миші

en: Size and position of the last open main window
uk_UA: Розмір і позиція головного вікна з часу останнього відкриття

en: Path where last video got saved
uk_UA: Шлях, за яким відео було збережено востаннє
