Performous - en to sk_SK translation catalogue (388 entries)

note: Game Gameplay related options. name: game
en: Game
sk_SK: Hra

note: Game Gameplay related options. name: game
en: Gameplay related options.
sk_SK: Voľby súvisiace s hrou.

note: Graphic Configure rendering and video settings. name: graphic
en: Graphic
sk_SK: Grafika

note: Graphic Configure rendering and video settings. name: graphic
en: Configure rendering and video settings.
sk_SK: Nastaviť vykresľovanie a prehrávanie videa.

note: Audio Devices Setup microphones and playback. name: AudioDevices
en: Audio Devices
sk_SK: Zvukové zariadenia

note: Audio Devices Setup microphones and playback. name: AudioDevices
en: Setup microphones and playback.
sk_SK: Nastaviť mikrofóny a prehrávanie audia.

note: Audio Configure general audio settings. name: audio
en: Audio
sk_SK: Zvuk

note: Audio Configure general audio settings. name: audio
en: Configure general audio settings.
sk_SK: Nastaviť všeobecné voľby zvuku.

note: Paths Setup song and data paths. name: Paths
en: Paths
sk_SK: Cesty

note: Paths Setup song and data paths. name: Paths
en: Setup song and data paths.
sk_SK: Nastaviť cesty pre skladby a údaje.

note: Karaoke mode Hide pitch wave, notes and scoring. name: game/karaoke_mode type: uint value: 0
en: Off
sk_SK: Vypnuté

note: Karaoke mode Hide pitch wave, notes and scoring. name: game/karaoke_mode type: uint value: 0
en: On - normal text
sk_SK: Zapnuté - normálny text

note: Karaoke mode Hide pitch wave, notes and scoring. name: game/karaoke_mode type: uint value: 0
en: On - centered text
sk_SK: Zapnuté - text v strede

note: Karaoke mode Hide pitch wave, notes and scoring. name: game/karaoke_mode type: uint value: 0
en: Karaoke mode
sk_SK: Režim karaoke

note: Lyric highlight style Hide pitch wave, notes and scoring. name: game/Textstyle type: uint value: 0
en: Hide pitch wave, notes and scoring.
sk_SK: Nezobrazovať vizualizáciu hlasu, noty a skóre.

note: Difficulty Game difficulty. name: game/difficulty type: uint value: 0
en: Normal
sk_SK: Normálna

note: Difficulty Game difficulty. name: game/difficulty type: uint value: 0
en: Hard
sk_SK: Ťažká

note: Difficulty Game difficulty. name: game/difficulty type: uint value: 0
en: Perfect
sk_SK: Perfektná

note: Difficulty Game difficulty. name: game/difficulty type: uint value: 0
en: Difficulty
sk_SK: Náročnosť

note: Difficulty Game difficulty. name: game/difficulty type: uint value: 0
en: Game difficulty.
sk_SK: Náročnosť hry.

note: Lyric highlight style Hide pitch wave, notes and scoring. name: game/Textstyle type: uint value: 0
en: Western mode
sk_SK: Západný režim

note: Lyric highlight style Hide pitch wave, notes and scoring. name: game/Textstyle type: uint value: 0
en: Asian mode
sk_SK: Ázijský režim

note: Lyric highlight style Hide pitch wave, notes and scoring. name: game/Textstyle type: uint value: 0
en: Lyric highlight style
sk_SK: Štýl zvýrazňovania textu

note: Autoplay Keep playing random songs after the playlist is empty. name: game/autoplay type: bool value: false
en: Autoplay
sk_SK: Automatické prehrávanie

note: Autoplay Keep playing random songs after the playlist is empty. name: game/autoplay type: bool value: false
en: Keep playing random songs after the playlist is empty.
sk_SK: Po vyprázdnení playlistu pokračovať v prehrávaní náhodných skladieb.

note: Pitch waves Enable singing pitch display (when not in karaoke mode). name: game/pitch type: bool value: true
en: Pitch waves
sk_SK: Vizualizácia hlasu

note: Pitch waves Enable singing pitch display (when not in karaoke mode). name: game/pitch type: bool value: true
en: Enable singing pitch display (when not in karaoke mode).
sk_SK: Povoliť zobrazenie výšky hlasu (ak nie je zapnutý režim karaoke).

note: Theme Name of the theme to use. name: game/theme type: uint value: 1337
en: Theme
sk_SK: Téma

note: Theme Name of the theme to use. name: game/theme type: uint value: 1337
en: Name of the theme to use.
sk_SK: Názov témy, ktorá sa má použiť.

note: Playlist screen timeout How long it will take before the next song in the playlist starts automatically. name: game/playlist_screen_timeout type: uint value: 15
en: Playlist screen timeout
sk_SK: Časový limit obrazovky playlistu

note: Playlist screen timeout How long it will take before the next song in the playlist starts automatically. name: game/playlist_screen_timeout type: uint value: 15
en: How long it will take before the next song in the playlist starts automatically.
sk_SK: Ako dlho potrvá, kým dôjde k automatickému spusteniu prehrávania ďalšej skladby v playliste.

note: Song results timeout How long the scores will be displayed for after finishing a song. name: game/results_timeout type: uint value: 5
en: Song results timeout
sk_SK: Časový limit obrazovky s výsledkami

note: Song results timeout How long the scores will be displayed for after finishing a song. name: game/results_timeout type: uint value: 5
en: How long the scores will be displayed for after finishing a song.
sk_SK: Ako dlho bude po prehratí skladby zobrazené skóre.

note: High-score timeout How long the high-scores screen will wait for input before going to the next song. name: game/highscore_timeout type: uint value: 5
en: High-score timeout
sk_SK: Časový limit rekordov

note: High-score timeout How long the high-scores screen will wait for input before going to the next song. name: game/highscore_timeout type: uint value: 5
en: How long the high-scores screen will wait for input before going to the next song.
sk_SK: Ako dlho sa bude čakať na vstup na obrazovke s najlepšími výsledkami pred tým, ako sa spustí ďalšia skladba.

note: Language Language to show Performous in name: game/language type: uint value: 1337
en: Language
sk_SK: Jazyk

note: Language Language to show Performous in name: game/language type: uint value: 1337
en: Language to show Performous in
sk_SK: Jazyk, ktorý bude Performous používať

note: Date time format Define how date time should be displayed. name: game/datetime_format type: option_list value: %c
en: Date time format
sk_SK: Formát dátumu a času

note: Date time format Define how date time should be displayed. name: game/datetime_format type: option_list value: %c
en: Define how date time should be displayed.
sk_SK: Nastavte formát, v akom bude zobrazený dátum a čas

note: Webserver access Define if you want to control performous remotely with web interface (requires restart). name: game/webserver_access type: uint value: 0
en: Disabled
sk_SK: Vypnuté

note: Webserver access Define if you want to control performous remotely with web interface (requires restart). name: game/webserver_access type: uint value: 0
en: All connections
sk_SK: Všetky pripojenia

note: Webserver access Define if you want to control performous remotely with web interface (requires restart). name: game/webserver_access type: uint value: 0
en: Webserver access
sk_SK: Prístup na webový server

note: Webserver access Define if you want to control performous remotely with web interface (requires restart). name: game/webserver_access type: uint value: 0
en: Define if you want to control performous remotely with web interface (requires restart).
sk_SK: Zadajte, či chcete ovládať performous vzdialene prostredníctvom webového rozhranie (vyžaduje reštart).

note: Case-sensitive sorting. Make a difference between uppercase and lowercase letters when sorting. name: game/case-sorting type: bool value: false
en: Case-sensitive sorting.
sk_SK: Triedenie rozlišuje malé/veľké písmená

note: Case-sensitive sorting. Make a difference between uppercase and lowercase letters when sorting. name: game/case-sorting type: bool value: false
en: Make a difference between uppercase and lowercase letters when sorting.
sk_SK: Pri triedení rozlišovať medzi malými a veľkými písmenami.

note: Webserver port Port to use for the webserver. Choose one that is not used by other applications. name: game/webserver_port type: uint value: 8000
en: Webserver port
sk_SK: Port webového servera

note: Webserver port Port to use for the webserver. Choose one that is not used by other applications. name: game/webserver_port type: uint value: 8000
en: Port to use for the webserver. Choose one that is not used by other applications.
sk_SK: Port, ktorý bude webový server používať. Vyberte taký, ktorý nie je použitý inými aplikáciami.

note: Webserver fallback port Port to use in case original webserver port is in use. Choose one that you know for sure is not used by other applications. name: game/webserver_fallback_port type: uint value: 8001
en: Webserver fallback port
sk_SK: Záložný port webového servera

note: Webserver fallback port Port to use in case original webserver port is in use. Choose one that you know for sure is not used by other applications. name: game/webserver_fallback_port type: uint value: 8001
en: Port to use in case original webserver port is in use. Choose one that you know for sure is not used by other applications.
sk_SK: Port, ktorý sa použije, ak je pôvodný port obsadený. Vyberte taký, o ktorom určite viete, že nie je použitý inou aplikáciou.

note: Notegraph Scaling Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song. name: game/notegraphscalingmode type: uint value: 0
en: Dynamic
sk_SK: Dynamické

note: Notegraph Scaling Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song. name: game/notegraphscalingmode type: uint value: 0
en: Fixed
sk_SK: Pevné

note: Notegraph Scaling Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song. name: game/notegraphscalingmode type: uint value: 0
en: Auto (1 octave)
sk_SK: Automatické (1 oktáva)

note: Notegraph Scaling Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song. name: game/notegraphscalingmode type: uint value: 0
en: Auto (1.5 octaves)
sk_SK: Automatické (1.5 oktávy)

note: Notegraph Scaling Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song. name: game/notegraphscalingmode type: uint value: 0
en: Auto (2 octaves)
sk_SK: Automatické (2 oktávy)

note: Notegraph Scaling Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song. name: game/notegraphscalingmode type: uint value: 0
en: Auto (2.5 octaves)
sk_SK: Automatické (2.5 oktávy)

note: Notegraph Scaling Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song. name: game/notegraphscalingmode type: uint value: 0
en: Notegraph Scaling
sk_SK: Škálovanie notovej osnovy

note: Notegraph Scaling Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song. name: game/notegraphscalingmode type: uint value: 0
en: Choose whether the notegraph keeps a fixed scale or is adjusted according to the current song.
sk_SK: Vyberte, či bude notová osnova používať pevné škálovanie alebo prispôsobené aktuálnej skladbe.

note: Keyboard as guitar Enable keyboard as guitar (Frets on Fire mode). name: game/keyboard_guitar type: bool value: true
en: Keyboard as guitar
sk_SK: Klávesnica ako gitara

note: Keyboard as guitar Enable keyboard as guitar (Frets on Fire mode). name: game/keyboard_guitar type: bool value: true
en: Enable keyboard as guitar (Frets on Fire mode).
sk_SK: Použiť klávesnicu ako gitaru (režim ako vo Frets on Fire)

note: Keyboard as drumkit Enable keyboard as drumkit. name: game/keyboard_drumkit type: bool value: true
en: Keyboard as drumkit
sk_SK: Klávesnica ako sada bicích

note: Keyboard as drumkit Enable keyboard as drumkit. name: game/keyboard_drumkit type: bool value: true
en: Enable keyboard as drumkit.
sk_SK: Použiť klávesnicu ako sadu bicích.

note: Drums use Pro mode Drums use Pro mode. (Toms are not cymbals.) name: game/drum_promode type: bool value: true
en: Drums use Pro mode
sk_SK: Použiť režim Pro pre bicie

note: Drums use Pro mode Drums use Pro mode. (Toms are not cymbals.) name: game/drum_promode type: bool value: true
en: Drums use Pro mode. (Toms are not cymbals.)
sk_SK: Použiť Pro režim pre bicie (tamtamy nie sú činely.)

note: Keyboard as dance pad Enable keyboard as dance pad. name: game/keyboard_dancepad type: bool value: true
en: Keyboard as dance pad
sk_SK: Klávesnica ako tanečná podložka

note: Keyboard as dance pad Enable keyboard as dance pad. name: game/keyboard_dancepad type: bool value: true
en: Enable keyboard as dance pad.
sk_SK: Použiť klávesnicu miesto tanečnej podložky.

note: Keyboard as keytar Enable keyboard as keytar. name: game/keyboard_keytar type: bool value: true
en: Keyboard as keytar
sk_SK: Klávesnica ako keytara

note: Keyboard as keytar Enable keyboard as keytar. name: game/keyboard_keytar type: bool value: true
en: Enable keyboard as keytar.
sk_SK: Použiť klávesnicu miesto keytary.

note: Audio Backend Configure which audio backend to use; not all backends will be supported on all platforms. name: audio/backend type: uint value: 1337
en: Auto
sk_SK: Automaticky

note: Force controller A's type Override autodetection and force the first controller to the given type. name: game/instrument0 type: uint value: 0
en: Force controller A's type
sk_SK: Vynútiť typ ovládača A

note: Force controller A's type Override autodetection and force the first controller to the given type. name: game/instrument0 type: uint value: 0
en: Override autodetection and force the first controller to the given type.
sk_SK: Ignorovať automatickú detekciu a vynútiť použitie prvého ovládača pre vybraný typ.

note: Force controller B's type Override autodetection and force the second controller to the given type. name: game/instrument1 type: uint value: 0
en: Force controller B's type
sk_SK: Vynútiť typ ovládača B

note: Force controller B's type Override autodetection and force the second controller to the given type. name: game/instrument1 type: uint value: 0
en: Override autodetection and force the second controller to the given type.
sk_SK: Ignorovať automatickú detekciu a vynútiť použitie druhého ovládača pre vybraný typ.

note: Force controller C's type Override autodetection and force the third controller to the given type. name: game/instrument2 type: uint value: 0
en: Force controller C's type
sk_SK: Vynútiť typ ovládača C

note: Force controller C's type Override autodetection and force the third controller to the given type. name: game/instrument2 type: uint value: 0
en: Override autodetection and force the third controller to the given type.
sk_SK: Ignorovať automatickú detekciu a vynútiť použitie tretieho ovládača pre vybraný typ.

note: Force controller D's type Override autodetection and force the fourth controller to the given type. name: game/instrument3 type: uint value: 0
en: Force controller D's type
sk_SK: Vynútiť typ ovládača D

note: Force controller D's type Override autodetection and force the fourth controller to the given type. name: game/instrument3 type: uint value: 0
en: Override autodetection and force the fourth controller to the given type.
sk_SK: Ignorovať automatickú detekciu a vynútiť použitie štvrtého ovládača pre vybraný typ.

note: Joystick configuration Force joystick to some kind of instrument. name: game/instruments type: string_list
en: Joystick configuration
sk_SK: Konfigurácia joysticku

note: Joystick configuration Force joystick to some kind of instrument. name: game/instruments type: string_list
en: Force joystick to some kind of instrument.
sk_SK: Vynútiť použitie joysticku pre nejaký druh nástroja.

note: Hardware MIDI input device Regex for matching the MIDI devices to use. The default is to use all available devices. name: game/midi_input type: string
en: Hardware MIDI input device
sk_SK: Vstupné zariadenie MIDI

note: Hardware MIDI input device Regex for matching the MIDI devices to use. The default is to use all available devices. name: game/midi_input type: string
en: Regex for matching the MIDI devices to use. The default is to use all available devices.
sk_SK: Regulárny výraz pre výber MIDI zariadenia. Štandardne sa použijú všetky dostupné zariadenia.

note: Word Collation Words that should be ignored when sorting. name: game/sorting_ignore type: string_list
en: Word Collation
sk_SK: Triedenie slov

note: Word Collation Words that should be ignored when sorting. name: game/sorting_ignore type: string_list
en: Words that should be ignored when sorting.
sk_SK: Slová, ktoré budú ignorované pri triedení.

note: Sort order Currently active sort order.
en:  pixels
sk_SK:  pixely

note: Windowed width The width of the window. name: graphic/window_width type: int value: 1366 hidden: true
en: Windowed width
sk_SK: Šírka pri zobrazení v okne

note: Windowed width The width of the window. name: graphic/window_width type: int value: 1366 hidden: true
en: The width of the window.
sk_SK: Šírka okna.

note: Windowed height The height of the window. name: graphic/window_height type: int value: 768 hidden: true
en: Windowed height
sk_SK: Výška pri zobrazení v okne

note: Windowed height The height of the window. name: graphic/window_height type: int value: 768 hidden: true
en: The height of the window.
sk_SK: Výška okna.

note: X-Position of the window The X-Position of the window. name: graphic/window_pos_x type: int value: 0 hidden: true
en: X-Position of the window
sk_SK: Umiestnenie okna na ose x

note: X-Position of the window The X-Position of the window. name: graphic/window_pos_x type: int value: 0 hidden: true
en: The X-Position of the window.
sk_SK: Umiestnenie okna na ose x.

note: Y-Position of the window The Y-Position of the window. name: graphic/window_pos_y type: int value: 0 hidden: true
en: Y-Position of the window
sk_SK: Umiestnenie okna na ose y

note: Y-Position of the window The Y-Position of the window. name: graphic/window_pos_y type: int value: 0 hidden: true
en: The Y-Position of the window.
sk_SK: Umiestnenie okna na ose y.

note: High DPI Graphics Enable High-DPI (Retina) graphics when supported; requires restart. name: graphic/highdpi type: bool value: true
en: High DPI Graphics
sk_SK: Grafika pre vysoké rozlíšenie (HDPI)

note: High DPI Graphics Enable High-DPI (Retina) graphics when supported; requires restart. name: graphic/highdpi type: bool value: true
en: Enable High-DPI (Retina) graphics when supported; requires restart.
sk_SK: Povoliť High-DPI (Retina) grafiku tam, kde je podporovaná; vyžaduje reštart.

note: Fullscreen mode Enable fullscreen mode on startup. name: graphic/fullscreen type: bool value: false
en: Fullscreen mode
sk_SK: Režim celej obrazovky

note: Fullscreen mode Enable fullscreen mode on startup. name: graphic/fullscreen type: bool value: false
en: Enable fullscreen mode on startup.
sk_SK: Zapnúť celoobrazovkový režim pri štarte.

note: Stereoscopic 3D Enable 3D rendering of Performous. name: graphic/stereo3d type: bool value: false
en: Stereoscopic 3D
sk_SK: Stereoskopické 3D

note: Stereoscopic 3D Enable 3D rendering of Performous. name: graphic/stereo3d type: bool value: false
en: Enable 3D rendering of Performous.
sk_SK: Zapnúť 3D zobrazovanie.

note: Stereo3D type Some modes may only get activated in fullscreen mode. name: graphic/stereo3dtype type: uint value: 0
en: Red/Cyan
sk_SK: Červená/Azúrová

note: Stereo3D type Some modes may only get activated in fullscreen mode. name: graphic/stereo3dtype type: uint value: 0
en: Green/Magenta
sk_SK: Zelená/Purpurová

note: Stereo3D type Some modes may only get activated in fullscreen mode. name: graphic/stereo3dtype type: uint value: 0
en: Over/Under
sk_SK: Nad/Pod

note: Stereo3D type Some modes may only get activated in fullscreen mode. name: graphic/stereo3dtype type: uint value: 0
en: Stereo3D type
sk_SK: Typ Stereo3D

note: Stereo3D type Some modes may only get activated in fullscreen mode. name: graphic/stereo3dtype type: uint value: 0
en: Some modes may only get activated in fullscreen mode.
sk_SK: Niektoré režimy 3D zobrazenia je možne aktivovať len v režime celej obrazovky.

note: Stereo3D separation The strength of the effect. Experiment with different settings for best results. name: graphic/stereo3dseparation type: float value: 50
en: Stereo3D separation
sk_SK: Stereo3D separovanie

note: Stereo3D separation The strength of the effect. Experiment with different settings for best results. name: graphic/stereo3dseparation type: float value: 50
en: The strength of the effect. Experiment with different settings for best results.
sk_SK: Intenzita efektu. Vyskúšajte viac nastavení a nájdite tak to, ktoré vám vyhovuje najviac.

note: Video playback Allows completely disabling background videos. It is recommended to leave this enabled as Performous will still smoothly fade out the video if your computer is not fast enough. name: graphic/video type: bool value: true
en: Video playback
sk_SK: Prehrávanie videa

note: Video playback Allows completely disabling background videos. It is recommended to leave this enabled as Performous will still smoothly fade out the video if your computer is not fast enough. name: graphic/video type: bool value: true
en: Allows completely disabling background videos. It is recommended to leave this enabled as Performous will still smoothly fade out the video if your computer is not fast enough.
sk_SK: Umožní úplne vypnúť videá na pozadí. Túto voľbu je odporúčané nechať zapnutú, keďže Performous aj tak postupne vypne video, ak váš počítač nie je dostatočne rýchly.

note: Webcam background Performous can use webcam as a background video. Disable it if Performous crashes while entering a song. name: graphic/webcam type: bool value: false
en: Webcam background
sk_SK: Pozadie webkamery

note: Webcam background Performous can use webcam as a background video. Disable it if Performous crashes while entering a song. name: graphic/webcam type: bool value: false
en: Performous can use webcam as a background video. Disable it if Performous crashes while entering a song.
sk_SK: Performous môže ako pozadie použiť obraz vašej webkamery. Vypnite túto voľbu, ak Performous spadne pri spúšťaní skladby.

note: Webcam id Use 0 to autodetect or a number starting from 1 to choose specific device. name: graphic/webcamid type: uint value: 0
en: Webcam id
sk_SK: Id webkamery

note: Webcam id Use 0 to autodetect or a number starting from 1 to choose specific device. name: graphic/webcamid type: uint value: 0
en: Use 0 to autodetect or a number starting from 1 to choose specific device.
sk_SK: Zadajte 0 pre automatickú detekciu alebo číslo zariadenia (číslovanie začína jednotkou).

note: SVG quality Larger numbers cause vector graphics to be rendered in higher resolution. Decrease this to make navigating in menus faster. name: graphic/svg_lod type: float value: 1.5
en: SVG quality
sk_SK: Kvalita SVG

note: SVG quality Larger numbers cause vector graphics to be rendered in higher resolution. Decrease this to make navigating in menus faster. name: graphic/svg_lod type: float value: 1.5
en: Larger numbers cause vector graphics to be rendered in higher resolution. Decrease this to make navigating in menus faster.
sk_SK: Vyššie čísla znamenajú, že vektorová grafika bude vykreslená vo vyššom rozlíšení. Nižšie umožňujú plynulejší pohyb v ponuke.

note: Text quality Larger numbers cause text to be rendered in higher resolution. Decrease this to make everything a little faster. name: graphic/text_lod type: float value: 1.5
en: Text quality
sk_SK: Kvalita textu

note: Text quality Larger numbers cause text to be rendered in higher resolution. Decrease this to make everything a little faster. name: graphic/text_lod type: float value: 1.5
en: Larger numbers cause text to be rendered in higher resolution. Decrease this to make everything a little faster.
sk_SK: Vyššie čísla vykreslia text v lepšom rozlíšení. Použite nižšie čísla pre celkové zrýchlenie hry.

note: Benchmark mode Framerate limit of 100 FPS is removed and the game instead renders at full speed. FPS values are printed to console. Please note that the display drivers may still limit the rendering speed to the screen refresh rate. name: graphic/fps type: bool value: false
en: Benchmark mode
sk_SK: Režim benchmarku

note: Benchmark mode Framerate limit of 100 FPS is removed and the game instead renders at full speed. FPS values are printed to console. Please note that the display drivers may still limit the rendering speed to the screen refresh rate. name: graphic/fps type: bool value: false
en: Framerate limit of 100 FPS is removed and the game instead renders at full speed. FPS values are printed to console. Please note that the display drivers may still limit the rendering speed to the screen refresh rate.
sk_SK: Obmedzenie FPS na 100 je vypnuté a hra tak používa vykreslenie najvyššou rýchlosťou. Hodnoty FPS sú vypisované do konzoly. Uvedomte si však, že niektoré ovládače grafiky môžu stále obmedzovať rýchlosť vykresľovania podľa obnovovacej frekvencie obrazovky.

note: Suggested latency This is a hint for the audio engine about the desired latency. Set this as low as possible while retaining clear audio playback. Requires restart. name: audio/latency type: float value: 0.075
en: Suggested latency
sk_SK: Navrhovaná latencia

note: Suggested latency This is a hint for the audio engine about the desired latency. Set this as low as possible while retaining clear audio playback. Requires restart. name: audio/latency type: float value: 0.075
en: This is a hint for the audio engine about the desired latency. Set this as low as possible while retaining clear audio playback. Requires restart.
sk_SK: Toto je pomôcka pre zvukový engine ohľadne žiadanej latencie. Nastavte na čo najnižšiu hodnotu pri zachovaní čistej reprodukcie zvuku. Vyžaduje reštart.

note: Audio Backend Configure which audio backend to use; not all backends will be supported on all platforms. name: audio/backend type: uint value: 1337
en: Audio Backend
sk_SK: Zvukový backend

note: Audio Backend Configure which audio backend to use; not all backends will be supported on all platforms. name: audio/backend type: uint value: 1337
en: Configure which audio backend to use; not all backends will be supported on all platforms.
sk_SK: Nastavte, ktorý zvukový backend sa má použiť; nie všetky backendy sú podporované všetkými platformami.

note: Audio/video latency Affects all modes. Use negative value if your display input lag is greater than the sound card output latency, positive values in the opposite case and zero if they are equal. This should be set so that the notes pass the cursor at the same time the audio is heard. Use 'Ctrl + ,'
en: Audio/video latency
sk_SK: Audio/video latencia

note: Audio/video latency Affects all modes. Use negative value if your display input lag is greater than the sound card output latency, positive values in the opposite case and zero if they are equal. This should be set so that the notes pass the cursor at the same time the audio is heard. Use 'Ctrl + ,'
en: Affects all modes. Use negative value if your display input lag is greater than the sound card output latency, positive values in the opposite case and zero if they are equal. This should be set so that the notes pass the cursor at the same time the audio is heard. Use 'Ctrl + ,' or 'Ctrl + .' to adjust this while performing.
sk_SK: Má vplyv na všetky režimy. Použite zápornú hodnotu v prípade, že je oneskorenie vstupu väčšie ako latencia výstupu zvukovej karty, kladné hodnoty v opačnom prípade a nulu, ak sú rovnaké. Toto by malo byť nastavené tak, že noty prechádzajú kurzorom v rovnakom čase, ako je ich počuť. Použite 'Ctrl + ,' or 'Ctrl + .' pre úpravu počas vystupovania.

note: Audio round-trip latency Affects singing only. The time it takes for Performous playback to reach your speakers, fly to the microphone and all the way back until Performous captures and analyzes it. While performing, press Ctrl+S for synth mode and adjust with 'Ctrl + -' or 'Ctrl + ='. name: audio/r
en: Audio round-trip latency
sk_SK: Obojsmerná audio latencia

note: Audio round-trip latency Affects singing only. The time it takes for Performous playback to reach your speakers, fly to the microphone and all the way back until Performous captures and analyzes it. While performing, press Ctrl+S for synth mode and adjust with 'Ctrl + -' or 'Ctrl + ='. name: audio/r
en: Affects singing only. The time it takes for Performous playback to reach your speakers, fly to the microphone and all the way back until Performous captures and analyzes it. While performing, press Ctrl+S for synth mode and adjust with 'Ctrl + -' or 'Ctrl + ='.
sk_SK: Má vplyv iba na spievanie. Čas, ktorý uplynie od okamihu, kedy signál z Performous dorazí do vašich reproduktorov, do vášho mikrofónu a zasa naspäť, kde ho Performous odchytí a zanalyzuje. Počas vystupovania stlačte Ctrl+S pre režim syntetizátora a upravte nastavenie pomocou 'Ctrl + -' alebo 'Ctrl + ='.

note: Audio/controller latency Affects instruments and dancing only. The total of USB (guitar or dance pad) latency combined with audio output latency. Adjust so that you can hit the notes best when playing by ear (not looking on screen). Use 'Ctrl + [' or 'Ctrl + ]' to adjust while performing. name: audi
en: Audio/controller latency
sk_SK: Latencia pre audio/ovládač

note: Audio/controller latency Affects instruments and dancing only. The total of USB (guitar or dance pad) latency combined with audio output latency. Adjust so that you can hit the notes best when playing by ear (not looking on screen). Use 'Ctrl + [' or 'Ctrl + ]' to adjust while performing. name: audi
en: Affects instruments and dancing only. The total of USB (guitar or dance pad) latency combined with audio output latency. Adjust so that you can hit the notes best when playing by ear (not looking on screen). Use 'Ctrl + [' or 'Ctrl + ]' to adjust while performing.
sk_SK: Má vplyv iba na hudobné nástroje a tanec. Súčet USB latencie (gitary alebo tanečnej podložky) a latencie zvukového výstupu. Upravte tak, aby ste triafali noty len pomocou sluchu (bez pozerania sa na obrazovku). Použite 'Ctrl + [' alebo 'Ctrl + ]' na úpravu nastavenia počas vystúpenia.

note: Audio devices List of audio devices to try. name: audio/devices type: string_list hidden: true
en: Audio devices
sk_SK: Zvukové zariadenia

note: Audio devices List of audio devices to try. name: audio/devices type: string_list hidden: true
en: List of audio devices to try.
sk_SK: Zoznam audio zariadení na vyskúšanie.

note: Menu volume The volume level of menus, song previews and jukebox mode. name: audio/preview_volume type: uint value: 70
en: Menu volume
sk_SK: Hlasitosť v ponuke

note: Menu volume The volume level of menus, song previews and jukebox mode. name: audio/preview_volume type: uint value: 70
en: The volume level of menus, song previews and jukebox mode.
sk_SK: Hlasitosť v ponukách, náhľadoch skladieb a režime jukeboxu.

note: Music volume The ingame music volume. Values above 90 are not recommended as distortion may occur. name: audio/music_volume type: uint value: 90
en: Music volume
sk_SK: Hlasitosť hudby

note: Music volume The ingame music volume. Values above 90 are not recommended as distortion may occur. name: audio/music_volume type: uint value: 90
en: The ingame music volume. Values above 90 are not recommended as distortion may occur.
sk_SK: Hlasitosť hudby v hre. Hodnoty nad 90 nie sú odporúčané nakoľko môže dochádzať ku skresleniu.

note: Failure volume The ingame fail sound volume. Values above 90 are not recommended as distortion may occur. 11 is louder than 10, but these go to 100. 89 louder! name: audio/fail_volume type: uint value: 90
en: Failure volume
sk_SK: Hlasitosť chyby

note: Failure volume The ingame fail sound volume. Values above 90 are not recommended as distortion may occur. 11 is louder than 10, but these go to 100. 89 louder! name: audio/fail_volume type: uint value: 90
en: The ingame fail sound volume. Values above 90 are not recommended as distortion may occur. 11 is louder than 10, but these go to 100. 89 louder!
sk_SK: Hlasitosť pri chybe. Hodnoty nad 90 nie sú odporúčané, pretože môže dojsť ku skresleniu. Úroveň 11 je hlasnejšia ako 10, ale hodnoty idú až ku stovke. 89 je naozaj nahlas!

note: Microphone pass-through Send captured singing voice to speakers. name: audio/pass-through type: bool value: false
en: Microphone pass-through
sk_SK: Pass-through mikrofónu

note: Microphone pass-through Send captured singing voice to speakers. name: audio/pass-through type: bool value: false
en: Send captured singing voice to speakers.
sk_SK: Poslať zosnímaný hlas spevu do reproduktorov.

note: Pass-through volume ratio How much voice is amplified compared to the music. name: audio/pass-through_ratio type: float value: 2.0
en: Pass-through volume ratio
sk_SK: Pomer hlasitosti pre pass-through

note: Pass-through volume ratio How much voice is amplified compared to the music. name: audio/pass-through_ratio type: float value: 2.0
en: How much voice is amplified compared to the music.
sk_SK: Koľkokrát je zvuk oproti hudbe zosilnený.

note: Suppress center channel Suppress audio of center channel (e.g. vocals). name: audio/suppress_center_channel type: bool value: false
en: Suppress center channel
sk_SK: Potlačiť stredový kanál

note: Suppress center channel Suppress audio of center channel (e.g. vocals). name: audio/suppress_center_channel type: bool value: false
en: Suppress audio of center channel (e.g. vocals).
sk_SK: Potlačiť výstup pre stredný kanál (napr. spev)

note: Mute the vocals track Mute the vocals track if a vocals.ogg is found. name: audio/mute_vocals_track type: bool value: false
en: Mute the vocals track
sk_SK: Stíšiť stopu s vokálmi

note: Mute the vocals track Mute the vocals track if a vocals.ogg is found. name: audio/mute_vocals_track type: bool value: false
en: Mute the vocals track if a vocals.ogg is found.
sk_SK: Stíšiť stopu s vokálmi, ak sa nájde vocals.ogg.

note: Song folders Where to recursively look for songs. DATADIR at the beginning means all Performous data folders. name: paths/songs type: string_list hidden: false
en: Song folders
sk_SK: Priečinok so skladbami

note: Default Song folders Where to recursively look for songs. DATADIR at the beginning means all Performous data folders. name: paths/system-songs type: string_list
en: Where to recursively look for songs. DATADIR at the beginning means all Performous data folders.
sk_SK: Ktoré priečinky rekurzívne prehľadávať. DATADIR na začiatku znamená všetky dátové priečinky Performous.

note: Show hidden folders When true the screen 'Paths' will also show hidden folders. name: paths/showhiddenfolders type: bool value: false
en: Show hidden folders
sk_SK: Zobrazovať skryté priečinky

note: Show hidden folders When true the screen 'Paths' will also show hidden folders. name: paths/showhiddenfolders type: bool value: false
en: When true the screen 'Paths' will also show hidden folders.
sk_SK: Ak je zapnuté, budú zobrazené aj skryté priečinky.

note: Default Song folders Where to recursively look for songs. DATADIR at the beginning means all Performous data folders. name: paths/system-songs type: string_list
en: Default Song folders
sk_SK: Predvolený priečinok so skladbami

note: Base folders for data System defaults are included automatically. Additional paths can be added here. name: paths/system type: string_list
en: Base folders for data
sk_SK: Základný priečinok pre dáta

note: Base folders for data System defaults are included automatically. Additional paths can be added here. name: paths/system type: string_list
en: System defaults are included automatically. Additional paths can be added here.
sk_SK: Východzie nastavenia sú automaticky prevzaté zo systému. Tu môžete pridať dodatočné cesty.

note: Sort order Currently active sort order. name: songs/sort-order type: uint value: 0 hidden: true
en: Sort order
sk_SK: Poradie triedenia

note: Sort order Currently active sort order. name: songs/sort-order type: uint value: 0 hidden: true
en: Currently active sort order.
sk_SK: Aktuálne zvolený režim triedenia.

en: A karaoke game
sk_SK: Karaoke hra

en: game;song;music;dance;karaoke;microphone;sound;singing;
sk_SK: skladba;pieseň;hudba;tanec;karaoke;mikrofón;zvuk;spievanie;spev;

en: Enabled
sk_SK: Zapnuté

en: {:d} items
sk_SK: {:d} položiek

en: Beginner
sk_SK: Začiatočník

en: Easy
sk_SK: Ľahké

en: Medium
sk_SK: Stredne ťažké

en: Challenge
sk_SK: Výzva

en: Perfect!
sk_SK: Perfektné!

en: Excellent!-
sk_SK: Vynikajúce!-

en: Great!-
sk_SK: Skvelé!-

en:  Good!-
sk_SK:  Dobre!-

en: Late!-
sk_SK: Neskoro!-

en: Way off!
sk_SK: Úplne mimo!

en: -Excellent!
sk_SK: -Vynikajúce!

en: -Great!
sk_SK: -Skvelé!

en:  -Good!
sk_SK:  -Dobre!

en: -Early!
sk_SK: -Priskoro!

en: Ready!
sk_SK: Pripravený!

en: Start performing!
sk_SK: Predveďte sa!

en: Select track
sk_SK: Vyberte stopu

en: Select difficulty
sk_SK: Vyber náročnosť

en: Quit
sk_SK: Ukončiť

en: Exit to song browser
sk_SK: Vrátiť sa na výber skladby

en: STOP!
sk_SK: ZASTAV!

en: Streak!
sk_SK: Šnúra!

en: Kids
sk_SK: Deti

en: Lefty-mode
sk_SK: Režim pre ľavákov

en: ON
sk_SK: ZAPNUTÉ

en: OFF
sk_SK: VYPNUTÉ

en: Toggle lefty-mode
sk_SK: Prepnúť režim pre ľavákov

en: God Mode
    Activated!
sk_SK: Režim pre bohov
    Aktivovaný!

en: Mistakes ignored!
sk_SK: Chyby ignorované!

en: God Mode Ready!
sk_SK: Režim pre bohov pripravený!

en: Drum Fill!
sk_SK: Dávka bicích!

en: Solo!
sk_SK: Sólo!

en: Asturian
sk_SK: Astúrčina

en: Danish
sk_SK: Dánčina

en: German
sk_SK: Nemčina

en: English
sk_SK: Angličtina

en: Spanish
sk_SK: Španielčina

en: Persian
sk_SK: Perzština

en: Finnish
sk_SK: Fínčina

en: French
sk_SK: Francúzština

en: Hungarian
sk_SK: Maďarčina

en: Italian
sk_SK: Taliančina

en: Japanese
sk_SK: Japončina

en: Dutch
sk_SK: Holandčina

en: Polish
sk_SK: Poľština

en: Portuguese
sk_SK: Portugalčina

en: Slovak
sk_SK: Slovenčina

en: Swedish
sk_SK: Švédčina

en: Chinese
sk_SK: Čínština

en: Resume
sk_SK: Pokračovať

en: Back to performing!
sk_SK: Naspäť k vystúpeniu!

en: Rejoin
sk_SK: Znova sa pripojiť

en: Change selections
sk_SK: Zmena výberu

en: Restart
sk_SK: Reštart

en: Start the song
    from the beginning
sk_SK: Spustiť skladbu
    od začiatku

en: Excellent
sk_SK: Vynikajúce

en: Great
sk_SK: Skvelé

en: Good
sk_SK: Dobre

en: Loading audio samples...
sk_SK: Nahrávam zvukové vzorky...

en: Creating screens...
sk_SK: Vytváram obrazovky...

en: Entering main menu...
sk_SK: Vstupujem do hlavnej ponuky...

en: Loading complete!
sk_SK: Nahrávanie dokončené!

en: Done Loading!
     Loaded {0} songs.
sk_SK: Koniec načítavania!
     Načítaných {0} piesní.

en: Screenshot taken!
sk_SK: Snímka obrazovky vytvorená!

en: Screenshot failed!
sk_SK: Chyba pri vytváraní snímky obrazovky!

en: Performous web frontend
sk_SK: Webové rozhranie Performous

en: View database
sk_SK: Prehliadať databázu

en: View playlist
sk_SK: Otvoriť playlist

en: Search and add
sk_SK: Hľadať a pridať

en: Sort by
sk_SK: Zoradiť podľa

en: Artist
sk_SK: Interpret

en: Title
sk_SK: Názov

en: Edition
sk_SK: Vydanie

en: Creator
sk_SK: Vytvoril

en: Inverted
sk_SK: Prevrátený

en: Update every 10 sec
sk_SK: Obnoviť každých 10 sekúnd

en: Refresh database
sk_SK: Obnoviť databázu

en: Upcoming songs
sk_SK: Ďalšie skladby

en: Refresh playlist
sk_SK: Obnoviť playlist

en: Web interface by Niek Nooijens and Arjan Speiard, for full credits regarding Performous see /docs/Authors.txt
sk_SK: Autorom webového rozhrania je Niek Nooijens a Arjan Speiard, všetky zásluhy týkajuce sa Performous nájdete v /docs/Authors.txt

en: Search
sk_SK: Hľadať

en: Available songs
sk_SK: Dostupné skladby

en: Search for songs
sk_SK: Vyhľadávať skladby

en: Yes
sk_SK: Áno

en: No
sk_SK: Nie

en: Move up
sk_SK: Presunúť vyššie

en: Move down
sk_SK: Presunúť nadol

en: Set position
sk_SK: Nastaviť pozíciu

en: Remove song
sk_SK: Odstrániť skladbu

en: Desired position of song
sk_SK: Požadovaná pozícia skladby

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

en: Successfully removed song from playlist.
sk_SK: Skladba úspešne odstránená z playlistu.

en: Failed removing song from playlist!
sk_SK: Nepodarilo sa odstrániť skladbu z playlistu!

en: Successfully changed position of song.
sk_SK: Úspešne zmenená pozícia skladby.

en: Failed changing position of song!
sk_SK: Nepodarilo sa zmeniť umiestnenie skladby!

en: Successfully moved song up.
sk_SK: Skladba úspešne presunutá vyššie.

en: Failed moving song up!
sk_SK: Skladbu sa nepodarilo presunúť vyššie!

en: Successfully moved song down.
sk_SK: Skladba úspešne presunutá nižšie.

en: Failed moving song down!
sk_SK: Skladbu sa nepodarilo presunúť nižšie!

en: Successfully added song to the playlist.
sk_SK: Skladba úspešne pridaná do playlistu.

en: Failed adding song to the playlist!
sk_SK: Nepodarilo sa pridať skladbu do playlistu!

en: No songs found with current filter.
sk_SK: Neboli nájdené žiadne skladby s použitím aktuálneho filtra.

en: No player!
sk_SK: Žiaden hráč!

en: Hit singer
sk_SK: Víťaz hitparád

en: Lead singer
sk_SK: Popredný spevák

en: Rising star
sk_SK: Vychádzajúca hviezda

en: Amateur
sk_SK: Amatér

en: Tone deaf
sk_SK: Bez hudobného sluchu

en: Maniac
sk_SK: Maniak

en: Hoofer
sk_SK: Profík

en: Loser
sk_SK: Trapák

en: Virtuoso
sk_SK: Virtuóz

en: It seems you have some manual configurations
    incompatible with this user interface.
    Saving these settings will override
    all existing audio device configuration.
    Your other options changes will be saved too.
sk_SK: Vyzerá, že časť vašich manuálnych nastavení
    je nekompatibilná s užívateľským rozhraním.
    Uloženie aktuálnych nastavení prepíše
    všetky existujúce nastavenia audio zariadení.
    Zvyšné nastavenia sa uložia takisto.

en: - Unassigned -
sk_SK: - Nepriradené -

en: Use arrow keys to configure. Hit Enter/Start to save and test or Esc/Select to cancel. Ctrl + R to reset defaults
sk_SK: Použite kurzorové šípky na konfiguráciu. Stlačte Enter/Start pre uloženie a test konfigurácie a Esc/Select pre jej zrušenie. Ctrl - R pre reštart nastavení na východzie hodnoty

en: For advanced device configuration, use command line parameter --audio (use --audiohelp for details).
sk_SK: Pre pokročilú konfiguráciu zariadení použite prepínač --audio v príkazovom riadku (--audiohelp zobrazí podrobnosti).

en: Some devices failed to open!
sk_SK: Chyba pri prístupe k niektorým zariadeniam!

en: No playback devices could be used.
sk_SK: Nebolo možné použiť žiadne zariadenia na prehrávanie zvuku.

en: 
    Please configure some before playing.
sk_SK: 
    Prosím nastavte nejaké pred tým, ako začnete hrať.

en: Settings saved as system defaults.
sk_SK: Nastavenia boli uložené ako predvolené pre systém.

en: Settings saved.
sk_SK: Nastavenia uložené.

en: Ctrl + S to save, Ctrl + R to reset defaults
sk_SK: Ctrl + S pre uloženie, Ctrl + R pre reštart na východzie hodnoty

en: Perform
sk_SK: Ukážte sa

en: Practice
sk_SK: Cvičte

en: Check your skills or test the microphones.
sk_SK: Vyskúšajte svoje schopnosti alebo otestujte mikrofóny.

en: Configure
sk_SK: Nastavenia

en: Configure audio and game options.
sk_SK: Nastavenia zvuku a hry.

en: Leave the game.
sk_SK: Opustiť hru.

en: Webserver active!
     connect to this computer
    using:
sk_SK: Webserver aktívny!
     pripojte sa k tomuto počítaču
    použitím:

en: Hide hidden folders
sk_SK: Nezobrazovať skryté priečinky

en: Remove this folder
sk_SK: Odstrániť tento priečinok

en: Remove current folder from song folders
sk_SK: Odstrániť aktuálny priečinok zo zoznamu sledovaných priečinkov

en: Add this folder
sk_SK: Pridať tento priečinok

en: Add current folder to song folders
sk_SK: Pridať aktuálny priečinok ku sledovaným

en: Go to parent folder
sk_SK: Prejsť do nadradeného priečinku

en: Open folder
sk_SK: Otvoriť priečinok

en: No players found!
sk_SK: Nenašiel som žiadnych hráčov!

en: Enter a name to create a new player.
sk_SK: Zadajte meno pre vytvorenie nového hráča.

en: Press enter to create player!
sk_SK: Stlačte Enter pre vytvorenie hráča!

en: No players worth mentioning!
sk_SK: Žiadni hráči, ktorí by stáli za zmienku!

en: You reached {0} points!
sk_SK: Dosiahli ste {0} bodov!

en: Change player with arrow keys.
sk_SK: Hráčov prepínate pomocou kurzorových šípok.

en: Name:
sk_SK: Meno:

en: Type text to filter or create a new player.
sk_SK: Zadajte text pre filtrovanie alebo vytvorenie nového hráča.

en: Search Text:
sk_SK: Text pre hľadanie:

en: Initializing webcam...
sk_SK: Nastavujem webovú kameru...

en: Loading song timestamps...
sk_SK: Nahrávam časové značky piesne...

en: Continue
sk_SK: Pokračovať

en: Continue playing
sk_SK: Pokračovať v hre

en: Add songs
sk_SK: Pridať skladby

en: Open the song browser to add more songs
sk_SK: Otvoriť prehliadač skladieb a umožniť ich pridanie

en: Shuffle
sk_SK: Zamiešať

en: Randomize the order of the playlist
sk_SK: Náhodne zamiešať poradie skladieb v playliste

en: Clear and exit
sk_SK: Vyčistiť a ukončiť

en: Remove all the songs from the list
sk_SK: Odstrániť všetky skladby zo zoznamu

en: Back
sk_SK: Naspäť

en: Back to playlist viewer
sk_SK: Naspäť do režimu zobrazenia playlistu

en: Press enter to view song options
sk_SK: Stlačte Enter pre zobrazenie možností skladby

en: View more options
sk_SK: Zobraziť ďalšie možnosti

en: View general playlist settings
sk_SK: Zobraziť všeobecné nastavenia playlistu

en: Play first
sk_SK: Hrať ako prvú

en: Ignore the playlist's order and play this song first
sk_SK: Ignorovať poradie v playliste a túto skladbu hrať ako prvú

en: Start the song already!
sk_SK: Spusti už tú skladbu!

en: Remove
sk_SK: Odstrániť

en: Remove this song from the list
sk_SK: Odstrániť skladbu zo zoznamu

en: Move this song up the list
sk_SK: Presunúť skladbu v zozname o pozíciu vyššie

en: Move this song down the list
sk_SK: Presunúť skladbu v zozname o pozíciu nižšie

en: Loading video...
sk_SK: Nahrávam video...

en: Loading song...
sk_SK: Nahrávam skladbu...

en: Song contains broken tracks!
sk_SK: Skladba obsahuje rozbité stopy!

en: Loading menu...
sk_SK: Nahrávam ponuku...

en: Loading complete
sk_SK: Nahrávanie dokončené

en: Start
sk_SK: Štart

en: Start performing
sk_SK: Spusti hru

en: Duet mode
sk_SK: Režim duetu

en: Normal mode
sk_SK: Normálny režim

en: Switch between duet and regular singing mode
sk_SK: Prepnúť medzi duetom a klasickým spevom

en: Change vocal track
sk_SK: Zmeniť stopu so spevom

en: Skip
sk_SK: Preskočiť

en: Skip current song
sk_SK: Preskočiť aktuálnu skladbu

en: Press UP to join dance!
sk_SK: Stlačte HORE a pridajte sa k tancu!

en: Step UP to join!
sk_SK: Stlačte HORE  a pridajte sa!

en: Press 1 to join guitar!
sk_SK: Stlačte 1 a pridajte sa k hre na gitaru!

en: Press GREEN to join!
sk_SK: Stlačte ZELENÚ a pridajte sa!

en: Press SPACE to join drums!
sk_SK: Stlačte MEDZERU a pridajte sa s bicími!

en: KICK to join!
sk_SK: KOPNITE a pridajte sa!

en:    ENTER to skip instrumental break
sk_SK:  Inštrumentálnu časť preskočíte ENTEROM

en:    Autoplay enabled
sk_SK:  Automatické prehrávanie zapnuté

en:    Remember to wait for grading!
sk_SK:  Počkajte ešte na hodnotenie!

en:    Prepare for the next song!
sk_SK:    Pripravte sa na ďalšiu skladbu!

en:    Choose your next song!
sk_SK:    Vyberte si ďalšiu skladbu!

en: Sorry, no songs match the search!
sk_SK: Ľutujem, žiadna skladba nezodpovedá hľadanému reťazcu!

en: Sorry, no songs match the filter!
sk_SK: Ľutujem, žiadne skladby nezodpovedajú filtru!

en: No songs found!
sk_SK: Neboli nájdené žiadne skladby!

en: Visit performous.org for free songs
sk_SK: Pre viac skladieb zdarma navštívte performous.org

en: <type in to search>
sk_SK: <začnite písať pre vyhľadávanie>

en: songs
sk_SK: skladby

en: options
sk_SK: voľby

en: sort order:
sk_SK: poradie:

en: type filter:
sk_SK: filter podľa typu:

en: hiscores
sk_SK: rekordy

en: jukebox mode
sk_SK: režim jukeboxu

en: start a playlist with this song!
sk_SK: playlist začať touto skladbou!

en: open the playlist menu
sk_SK: otvoriť ponuku playlistu

en: Play
sk_SK: Hrať

en: Clear playlist
sk_SK: Vymazať playlist

en: Guitar
sk_SK: Gitara

en: Coop guitar
sk_SK: Gitara (režim spolupráce)

en: Rhythm guitar
sk_SK: Rytmická gitara

en: Bass
sk_SK: Basová

en: Drums
sk_SK: Bicie

en: Vocals
sk_SK: Spev

en: Harmonic 1
sk_SK: Harmonika 1

en: Harmonic 2
sk_SK: Harmonika 2

en: Harmonic 3
sk_SK: Harmonika 3

en: sorted by artist
sk_SK: zoradené podľa autora

en: sorted by edition
sk_SK: zoradené podľa edície

en: sort by file time
sk_SK: zoradiť podľa času súboru

en: sorted by genre
sk_SK: zoradené podľa žánru

en: sorted by language
sk_SK: zoradené podľa jazyku

en: sort by most sung
sk_SK: zoradiť podľa najspievanejších

en: sorted by song
sk_SK: zoradené podľa názvu skladby

en: sorted by path
sk_SK: zoradené podľa cesty

en: random order
sk_SK: náhodné poradie

en: sorted by score
sk_SK: zoradené podľa hodnotenia

en: Together
sk_SK: Spolu

en: show all songs
sk_SK: zobraziť všetky skladby

en: has dance
sk_SK: má tanec

en: has vocals
sk_SK: má spev

en: has duet
sk_SK: má duet

en: has guitar
sk_SK: má gitaru

en: drums or keytar
sk_SK: bicie alebo keytara

en: full band
sk_SK: celá skupina
