pgadmin3.sk - en to sk translation catalogue (889 entries)

en: 
    Cancelled.
sk: 
    Zrušené.

en: 
    Retrieve all rows anyway?
sk: 
    Naozaj získať všetky riadky?

en:  Connection broken.
sk:  Spojenie prerušené.

en:  Done.
sk:  Hotovo.

en:  Retrieving tablespace usage
sk:  Získavam informácie o veľkosti tabuľky

en:  Retrieving user owned objects
sk:  Získavam objekty patriace použivateľovi

en:  current
sk:  aktuálny

en: %.2f secs
sk: %.2f sekúnd

en: %d rows affected.
sk: ovplyvnených %d riadkov.

en: %d rows copied to clipboard.
sk: %d riadkov skopírovaných do schránky.

en: %d rows retrieved.
sk: Získaných %d riadkov.

en: %d rows.
sk: %d riadkov.

en: %ld  rows not retrieved.
sk: nezískaných %ld riadkov.

en: %ld of %ld rows
sk: %ld z %ld riadkov

en: %ld rows retrieved.
sk: získaných %ld riadkov.

en: &About...
sk: &O programe...

en: &Add
sk: &Pridať

en: &Add %s to query
sk: &Pridať %s do dotazu

en: &Add Server...
sk: &Pridať Server...

en: &Add Table/View...
sk: &Pridať Tabuľku/Náhľad...

en: &Backup
sk: &Zálohovať

en: &Bugreport
sk: Oznámenie &Chyby

en: &Cancel
sk: &Zrušiť

en: &Cancel	Alt-Break
sk: &Zrušiť	Alt-Break

en: &Close
sk: &Zatvoriť

en: &Close Table/View
sk: &Zatvoriť Tabuľku/Náhľad

en: &Connect
sk: &Pripojiť...

en: &Connect...
sk: &Pripojiť...

en: &Copy	Ctrl-C
sk: &Kopírovať	Ctrl-C

en: &Count
sk: &Spočítať

en: &Create
sk: Vy&tvoriť

en: &Debug (not recommended for normal use)
sk: &Debugovať (neodporúčané pre normálne použitie)

en: &Delete
sk: &Zmazať

en: &Delete/Drop
sk: &Zmazať/Zrušiť

en: &Delete/Drop	Del
sk: &Zmazať/Zrušiť	Del

en: &Deselect All
sk: &Odznačiť všetko

en: &Disconnect
sk: &Odpojiť

en: &Display
sk: &Zobraziť

en: &Edit
sk: &Upraviť

en: &Errors only
sk: &Iba chyby

en: &Execute
sk: &Vykonať

en: &Execute	F5
sk: &Vykonať	F5

en: &Export
sk: &Exportovať

en: &File
sk: &Súbor

en: &Find	Ctrl-F
sk: &Nájsť	Ctrl-F

en: &Help
sk: &Pomoc

en: &Help...
sk: &Pomoc...

en: &Join To...
sk: &Spojiť do...

en: &Maintenance
sk: Správ&a

en: &No logging
sk: &Nelogovať

en: &Open...
sk: &Otvoriť...

en: &Open...	Ctrl-O
sk: &Otvoriť...	Ctrl-O

en: &Options...
sk: &Nastavenia...

en: &Paste	Ctrl-V
sk: &Vložiť	Ctrl-V

en: &PostgreSQL Help
sk: &PostgreSQL Pomoc

en: &Properties
sk: &Vlastnosti

en: &Query
sk: &Dotaz

en: &Query Analyzer
sk: Analyzér &dotazov

en: &Query Builder
sk: Vytvárač &dotazov

en: &Query tool
sk: Dotazový &nástroj

en: &Recent files
sk: &Použité súbory

en: &Redo	Ctrl-Y
sk: &Opakovať	Ctrl-Y

en: &Restore
sk: &Vrátiť

en: &SQL Help	F1
sk: &SQL Pomoc	F1

en: &Save
sk: &Uložiť

en: &Save	Ctrl-S
sk: &Uložiť	Ctrl-S

en: &Save definition...
sk: &Uložiť definíciu...

en: &Server Status
sk: &Stav servera

en: &System objects
sk: &Systémové objekty

en: &Tip of the day
sk: &Tip dňa

en: &Tip of the day...
sk: &Tip dňa...

en: &Tools
sk: &Nástroje

en: &Undo	Ctrl-Z
sk: &Späť	Ctrl-Z

en: &View
sk: &Zobraziť

en: '%s' is not a valid identifier. It must start with A-Z or a-z or _ and can contain A-Z and a-z and 0-9 and _.
sk: '%s' nie je platný identifikátor. Musí začínať s A-Z, alebo a-z, alebo _ a môze obsahovať A-Z, a-z, 0-9 a _.

en: (binary compatible)
sk: (binárne kompaktibilný)

en: -- Executing query:
sk: -- Vykonávam dotaz:

en: -- definition incomplete
sk: -- definícia nekompletná

en: -- nothing to change
sk: -- niet čo zmeniť

en: 0 Secs
sk: 0 Sekúnd

en: : Notebook not found.
    Prepare to crash!
sk: : Notebook nenájdený.
    Pripravený na pád!

en: < operator
sk: < operátor

en: <html><body>Loading %s</body></html>
sk: <html><body>Naťahujem %s</body></html>

en: <new sequence>
sk: <nová sekvencia>

en: <no primary key>
sk: <bez primárneho kľúču>

en: <none>
sk: <žiadny>

en: > operator
sk: > operátor

en: A cancel signal was sent to the selected server process(es).
sk: Bol odoslaný signál prerušenia vybranému procesu(om) servera.

en: A fatal error has occured:
sk: Vyskytla sa absolútna chyba:

en: A terminate signal was sent to the selected server process(es).
sk: Bol odoslaný signál ukončenia vybranému procesu(om) servera.

en: Accept the current options and close the dialogue.
sk: Akceptovať aktuálne nastavenia a zatvoriť dialógové okno.

en: Accept the current settings and close the dialogue.
sk: Akceptovať aktuálne nastavenia a zatvoriť dialógové okno.

en: Access method
sk: Prístupová metóda

en: Account expires
sk: Konto expiruje

en: Action
sk: Akcia

en: Add
sk: Pridať

en: Add Server
sk: Pridať server

en: Add Tables/Views
sk: Pridať Tabuľky/Náhľady

en: Add a connection to a server.
sk: Pridať pripojenie k serveru

en: Add a new Check Constraint.
sk: Pridať nové Overovacie Obmedzenie

en: Add a new Column.
sk: Pridať nový stĺpec

en: Add a new Foreign Key.
sk: Pridať nový Cudzí Kľúč

en: Add a new Index.
sk: Pridať nový Index

en: Add a new Trigger.
sk: Pridať novú Trigger

en: Add a new Unique Constraint.
sk: Pridať nové Unikátne Obmedzenie

en: Add a table or view to the datagram.
sk: Pridať tabuľku alebo náhľad do datagramu.

en: Add server
sk: Pridať server

en: Add the select column for ascending sort.
sk: Pridať zvolený stĺpec pre vzostupné triedenie

en: Add the select column for descending sort.
sk: Pridať zvolený stĺpec pre zostupné triedenie

en: Add/Change
sk: Pridať/Zmeniť

en: Address
sk: Adresa

en: Aggregate
sk: Agregát

en: Aggregates
sk: Agregáty

en: Alignment
sk: Zarovnanie

en: Allow connections?
sk: Povoliť pripojenia?

en: An error has occured:
sk: Vyskytla sa chyba:

en: Analyze
sk: Analyzovať

en: Apply
sk: Použiť

en: Apply a filter and view the data in the selected object.
sk: Použiť filter a zobraziť dáta vo vybranom objekte.

en: Are you sure the logfile should be rotated?
sk: Si si istý, že logovací súbor môže byť premenený?

en: Are you sure you wish shutdown this server?
sk: Naozaj chceš zhodiť tento server?

en: Are you sure you wish to cancel the selected query(s)?
sk: Naozaj chceš zrušiť vybraný dotaz(y)?

en: Are you sure you wish to drop %s %s?
sk: Naozaj chceš zrušiť %s %s?

en: Are you sure you wish to drop multiple objects?
sk: Naozaj chceš zrušiť viacnásobné objekty?

en: Are you sure you wish to terminate the selected server process(es)?
sk: Naozaj chceš ukončiť vybraný proces(y) servera?

en: Argument count
sk: Počet argumentov

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Ascending
sk: Vzostupne

en: Available Columns
sk: Dostupné stĺpce

en: Average Width
sk: Priemerná šírka

en: Back
sk: Späť

en: Back to previous page.
sk: Späť na predchádzajúcu stránku

en: Backup
sk: Zálohovať

en: Backup %s %s
sk: Zálohovať %s %s

en: Backup files (*.backup)|*.backup|All files (*.*)|*.*
sk: Zálohové súbory (*.backup)|*.backup|Všetky súbory (*.*)|*.*

en: Base type
sk: Základný typ

en: Batch
sk: Dávka

en: Blobs
sk: Bloby

en: Blocks Read
sk: Prečítaných blokov

en: Browse for a logfile.
sk: Nájsť log súbor.

en: C&hange password...
sk: Zmeniť &heslo...

en: C&lear window
sk: V&yčistiť okno

en: CSV files (*.csv)|*.csv|Data files (*.dat)|*.dat|All files (*.*)|*.*
sk: CSV súbory (*.csv)|*.csv|Data súbory (*.dat)|*.dat|Všetky súbory (*.*)|*.*

en: Can't add another column to the query.
sk: Nie je možné pridať ďaľší stĺpec do dotazu.

en: Cancel
sk: Zrušiť

en: Cancel any changes and close the dialogue.
sk: Zrušiť všetky zmeny a zatvoriť okno.

en: Cancel query
sk: Zrušiť dotaz

en: Cancel query?
sk: Zrušiť dotaz?

en: Cancelled
sk: Zrušené

en: Cancelling.
sk: Ruším.

en: Cannot drop system %s
sk: Nemôžem zrusiť systém %s

en: Cannot drop system %s %s.
sk: Nemôžem zrusiť systém %s %s.

en: Cannot initialise the networking subsystem!
sk: Nemôžem inicializovať sieťový subsystém!

en: Cannot open the logfile!
sk: Nemôžem otvoriť logovací súbor!

en: Casts
sk: Casty

en: Change
sk: Zmeniť

en: Change Password
sk: Zmeniť heslo

en: Change your password.
sk: Zmení tvoje heslo.

en: Changed
sk: Zmenené

en: Changes applied.
sk: Zmeny uložené.

en: Changing the 'Show System Objects' option will cause all connections to be closed, and the treeview to be rebuilt.
    
    Are you sure you wish to continue?
sk: Zmena nastavenia 'Zobraziť Systémové Objekty' vyvolá zatvorenie všetkých spojení a znovuvytvorenie stromového náhľadu.
    
    Naozaj chceš pokračovať?

en: Check
sk: Skontrolovať

en: Check Foreign Key indexes on %s %s
sk: Skontroluj indexy Cudzieho kľúča na %s %s

en: Check all
sk: Skontrolovať všetko

en: Check for unbalanced single quote marks in the condition for row #%d.
sk: Skontroluj, či sa v riadku %d nenachádza len jeden 'quot' znak.

en: Child columns
sk: Child stĺpce

en: Choose the operator for comparison.
sk: Vyber operátor pre porovnanie.

en: Clear edit window
sk: Vyčistiť editovacie okno

en: Clear history
sk: Zmazať históriu

en: Clear history window.
sk: Vyčistí okno s históriou.

en: Clear window
sk: Vyčistiť okno

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Close database browser? If you abort, the object browser will not show accurate data.
sk: Zatvoriť databázový prehliadač? Ak ho zrušíte, objekt prehliadač nezobrazí správne dáta

en: Close server browser? If you abort, the object browser will not show accurate data.
sk: Zatvoriť serverový prehliadač? Ak ho zrušíte, objekt prehliadač nezobrazí správne dáta.

en: Close this Window.
sk: Zatvoriť toto okno.

en: Column
sk: Stĺpec

en: Column name
sk: Názov stĺpca

en: Column names
sk: Názvy stĺpcov

en: Column not found in pgSet:
sk: Stĺpec v pgSet nenájdený:

en: Column separator
sk: Oddelovač stĺpcov

en: Columns
sk: Stĺpce

en: Comment
sk: Komentár

en: Commutator
sk: Komutátor

en: Composite
sk: Kompozícia

en: Condition
sk: Podmienka

en: Confirm Password
sk: Potvrdiť heslo

en: Confirm object deletion?
sk: Potvrdiť zmazanie objektu?

en: Confirm superuser deletion
sk: Potvrdiť zmazanie superusera

en: Connect to Server
sk: Pripojiť sa k serveru

en: Connect to a Server
sk: Pripojiť sa k serveru

en: Connect to the selected server.
sk: Pripojí sa ku zvolenému serveru.

en: Connected?
sk: Pripojený?

en: Connecting to database
sk: Pripájanie k databáze

en: Connecting to database without password
sk: Pripojenie k databáze bez hesla

en: Connection broken.
sk: Spojenie prerušené.

en: Connection to database %s lost.
sk: Spojenie s databázov %s bolo stratené.

en: Connection to database broken.
sk: Spojenie k databáze prerušené.

en: Connection to server %s lost.
sk: Spojenie so serverom %s bolo stratené.

en: Constraint
sk: Obmedzenie

en: Constraint name
sk: Názov obmedzenia

en: Constraints
sk: Obmedzenia

en: Contents
sk: Obsah

en: Context
sk: Kontext

en: Continue?
sk: Pokračovať?

en: Conversion
sk: Konverzia

en: Conversions
sk: Konverzie

en: Copied
sk: Skopírované

en: Copy
sk: Kopírovať

en: Copy SQL from main form to SQL dialogue
sk: Skopírovať SQL z hlavného okna do SQL dialógu

en: Copy selected lines to clipboard
sk: Kopírovať vybrané riadky do schránky

en: Copy selected text to clipboard
sk: Kopírovať vybraný text do schránky

en: Correlation
sk: Korelácia

en: Could not resolve hostname %s
sk: Nemôžem resolvnúť hostname %s

en: Couldn't create a connection dialogue!
sk: Nemôžem vytvoriť dialóg spojenia!

en: Couldn't create a connection object!
sk: Nemôžem vytvoriť objekt spojenia!

en: Couldn't create a pgSet object!
sk: Nemôžem vytvoriť pgSet objekt!

en: Couldn't create the main window!
sk: Nemôžem vytvoriť hlavné okno!

en: Couldn't create the splash screen!
sk: Nemôžem vytvoriť úvodné okno!

en: Couldn't open a tips.txt file!
sk: Nemôžem otvoriť súbor tips.txt!

en: Count rows if estimated less than
sk: Počítať riadky ak zostáva menej ako

en: Count rows in the selected object.
sk: Spočítať riadky vo vybranom objekte.

en: Create
sk: Vytvoriť

en: Create DB
sk: Vytvoriť DB

en: Create a Primary Key.
sk: Vytvoriť Primárny Kľúč.

en: Create a new Aggregate.
sk: Vytvoriť nový Agregát.

en: Create a new Cast.
sk: Vytvoriť nový Cast.

en: Create a new Conversion.
sk: Vytvoriť novú Konverziu.

en: Create a new Database.
sk: Vytvoriť novú Databázu.

en: Create a new Domain.
sk: Vytvoriť novú Doménu.

en: Create a new Function.
sk: Vytvoriť novú Funkciu.

en: Create a new Group.
sk: Vytvoriť novú Skupinu.

en: Create a new Job
sk: Vytvoriť novú úlohu

en: Create a new Language.
sk: Vytvoriť nový Jazyk.

en: Create a new Operator Class.
sk: Vytvoriť novú Operátorskú Triedu.

en: Create a new Operator.
sk: Vytvoriť nový Operátor.

en: Create a new Rule.
sk: Vytvoriť nové Pravidlo.

en: Create a new Schema.
sk: Vytvoriť novú Schému.

en: Create a new Sequence.
sk: Vytvoriť novú Sekvenciu.

en: Create a new Server connection.
sk: Vytvoriť nové spojenie so Serverom.

en: Create a new Table.
sk: Vytvoriť novú Tabuľku.

en: Create a new Trigger Function.
sk: Vytvorí novú Trigger Funkciu.

en: Create a new Type.
sk: Vytvoriť nový Typ.

en: Create a new User.
sk: Vytvoriť nového Používateľa.

en: Create a new View.
sk: Vytvoriť nový Náhľad.

en: Create a new object of the same type as the selected object.
sk: Vytvoriť nový objekt rovnakého typu, ako je vybraný objekt

en: Create a new object.
sk: Vytvoriť nový Objekt.

en: Create databases?
sk: Vytváranie databáz?

en: Create new Schedule
sk: Vytvoriť nový plán

en: Create new Step
sk: Vytvoriť nový krok

en: Created
sk: Vytvorené

en: Creates a backup of the current database to a local file
sk: Vytvoriť zálohu aktuálnej databázy do súboru

en: Cu&t	Ctrl-X
sk: Vy&strihnúť	Ctrl-X

en: Current Password
sk: Aktuálne heslo

en: Current Query
sk: Aktuálny Dotaz

en: Current value
sk: Aktuálna hodnota

en: Custom schedule
sk: Vlastné naplánovanie

en: Cut
sk: Vystrihnúť

en: Cut selected text to clipboard
sk: Vystrihúť vybraný text do schránky

en: Data
sk: Dáta

en: Data Output
sk: Dátový výstup

en: Data Sorting
sk: Usporiadanie dát

en: Data export aborted.
sk: Exportovanie dáť zrušené.

en: Data retrieval runtime:
sk: Získanie dát trvalo:

en: Data type
sk: Dátový typ

en: Data written to file.
sk: Dáta zapísané do súboru.

en: Database
sk: Databáza

en: Database Status
sk: Stav databázy

en: Databases
sk: Databázy

en: Default
sk: Predvolené

en: Default schema
sk: Predvolená schéma

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Default?
sk: Predvolené?

en: Definition
sk: Definícia

en: Delete
sk: Zmazať

en: Delete selected lines.
sk: Zmazať označené riadky.

en: Delete/Drop the selected object.
sk: Zmazať/Zrušiť vybraný objekt

en: Deleting a superuser might result in unwanted behaviour (e.g. when restoring the database).
    Are you sure?
sk: Zmazanie superpoužívateľa môže spôsobiť nechcené správanie (napr. pri obnovovaní databázy).
    Si si istý?

en: Depends on
sk: Závisí na

en: Descending
sk: Zostupne

en: Description
sk: Popis

en: Design
sk: Dizajn

en: Dimensions
sk: Dimenzie

en: Disable $$ quoting
sk: Vypnúť $$ odsadenie

en: Disable Trigger
sk: Vypnúť Trigger

en: Disconnec&t
sk: &Odpojiť

en: Disconnect from the selected server.
sk: Odpojiť od vybraného serveru.

en: Display help on PostgreSQL database system.
sk: Zobraziť pomoc k PostgreSQL databázovému systému.

en: Display help on SQL commands.
sk: Zobraziť pomoc k SQL príkazom

en: Display/edit the properties of the selected object.
sk: Zobraziť/Upraviť vlastnosti vybraného objektu

en: Displays the current database status.
sk: Zobraziť aktuálny stav databázy.

en: Distinct Values
sk: Odlišné hodnoty

en: Do instead
sk: Vykonať namiesto

en: Do instead?
sk: Vykonať namiesto?

en: Do not prompt for unsaved files on exit
sk: Pri ukončení neupozorňovať na neuložené súbory

en: Do you want to save changes?
sk: Chceš uložiť zmeny?

en: Domain
sk: Doména

en: Domains
sk: Domény

en: Done
sk: Hotovo

en: Done.
sk: Hotovo.

en: Double right-handed joins are not allowed.
sk: Dvojité pravé joiny nie sú povolené.

en: Drop
sk: Zrušiť

en: Drop %s?
sk: Zrušiť %s?

en: Drop DB
sk: Zrušiť DB

en: Drop multiple objects?
sk: Zrušiť zložené objekty?

en: Drop the currently selected object.
sk: Zrušiť aktuálne vybraný objekt

en: Dropping database not allowed
sk: Zrušenie databázy nie je povolené

en: E&xit
sk: &Koniec

en: E&xit	Alt-F4
sk: &Koniec	Alt-F4

en: E&xplain
sk: V&ysvetliť

en: E&xplain	F7
sk: V&ysvetliť	F7

en: ERROR: Syntax error at character %d!
sk: CHYBA: Syntaktická chyba pri znaku %d!

en: Enabled
sk: Zapnuté

en: Enabled?
sk: Zapnutý?

en: Encoding
sk: Kódovanie

en: Encryption
sk: Kryptovanie

en: End
sk: Koniec

en: Enter a description of this database connection.
sk: Zadaj popis tohto databázového spojenia.

en: Enter a filename to write application logs to.
sk: Zadaj názov súboru pre zapisovanie logov.

en: Enter the filter string to apply to the data. SQL syntax should be used as the string will be used as a 'WHERE' clause.
sk: Zadaj reťazec filtra pre použitie v dátach. SQL syntax môže byť použitá ako reťazec použitý vo 'WHERE' klauzule.

en: Enter the hostname or IP address of the server to connect to.
sk: Zadaj hostname alebo IP adresu servera, ku ktorému sa chceš pripojiť.

en: Enter the name of the database on the server to use to make the initial connection. Normally this will be template1.
sk: Zadaj názov inicializačnej databázy na servery. Obvykle to je template1.

en: Enter the password to use when connecting to the server.
sk: Zadaj heslo, ktoré sa má použiť k pripojeniu na server.

en: Enter the path or URL to the PostgreSQL documentation
sk: Zadaj cestu alebo URL k PostgreSQL dokumentácii

en: Enter the port number that the server is listening on.
sk: Zadaj číslo portu, na ktorom je server.

en: Enter the username to use when connecting to the server.
sk: Zadaj užívateľské meno, ktoré sa má použiť k pripojeniu na server.

en: Error connecting to the server: %s
sk: Chyba spojenia so serverom: %s

en: Error!
sk: Chyba!

en: Error: No table or no column
sk: Chyba: žiadna tabuľka alebo žiadny stĺpec

en: Errors and N&otices
sk: Chyby a Ozn&amy

en: Errors, Notices, &SQL
sk: Chyby, Oznamy, &SQL

en: Event
sk: Udalosť

en: Events
sk: Udalosti

en: Execute
sk: Vykonať

en: Execute arbitrary SQL queries.
sk: Vykonať zvolené SQL dotazy

en: Execute query
sk: Vykonať dotaz

en: Execute query, write result to file
sk: Vykonať dotaz, výsledok zapísať do súboru

en: Execute to file
sk: Vykonať do súboru

en: Exit query window
sk: Ukončiť dotazové okno

en: Explain
sk: Vysvetliť

en: Explain &options
sk: Vysvetliť &nastavenia

en: Explain analyse query
sk: Vysvetliť analyzovanie dotazu

en: Explain query
sk: Vysvetliť dotaz

en: Explain verbose query
sk: Vysvetliť zviditelnenie dotazu

en: Export data to file
sk: Exportovať dáta do súboru

en: Expression
sk: Výraz

en: Expression Error
sk: Chyba Výrazu

en: External
sk: Externý

en: FK index name
sk: FK názov indexu

en: Fail
sk: Zlyhanie

en: Failed to open file %s.
sk: Otvorenie súboru %s zlyhalo.

en: Failed to start server %s: Errcode=%d
    Check event log for details.
sk: Zlyhal štart servera %s: Errcode=%d
    Skontroluj event log pre viac detailov.

en: Failed to stop server %s: Errcode=%d
    Check event log for details.
sk: Zlyhalo zastavenie servera %s: Errcode=%d
    Skontroluj event log pre viac detailov.

en: Failed to write to the output file: %s
sk: Zápis do výstupného suboru zlyhal: %s

en: File cannot be opened with this format.
    Please chose another format.
sk: Súbor s takýmto formátom nemôže byť otvorený.
    Prosím zvoľ iný formát.

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Filter String (eg. oid > 10 AND oid < 50)
sk: Reťazec pre filter (napr. oid > 10 AND oid < 50)

en: Filter string syntax validates OK!
sk: Syntax reťazca pre filter je OK!

en: Final function
sk: Koncová funkcia

en: Final type
sk: Koncový typ

en: Find
sk: Nájsť

en: Find text
sk: Nájsť text

en: For each
sk: Pre každých

en: For type
sk: Pre typ

en: Foreign Key
sk: Cudzí Kľúč

en: Foreign Key Check
sk: Kontrola Cudzieho Kľúču

en: Foreign key?
sk: Cudzí Kľúč?

en: Format
sk: Formát

en: Forward
sk: Dopredu

en: Forward to next page.
sk: Dopredu na nasledujúcu stránku.

en: Frequently asked questions about pgAdmin III.
sk: Často kladené otázky o pgAdmin-e III.

en: From
sk: Od

en: Function
sk: Funkcia

en: Functions
sk: Funkcie

en: General
sk: Všeobecné

en: Granted
sk: Udelené

en: Grants rights to multiple objects
sk: Udeliť práva viacnásobným objektom

en: Greater than operator
sk: Väčší ako operátor

en: Group
sk: Skupina

en: Group ID
sk: ID Skupiny

en: Group/User
sk: Skupina/Užívateľ

en: Groupname
sk: Názov skupiny

en: Groups
sk: Skupiny

en: Handler
sk: Držiteľ

en: Has OIDs
sk: Má OID

en: Has OIDs?
sk: Má OID?

en: Help
sk: Pomoc

en: Hide system objects
sk: Nezobrazovať systémové objekty

en: Histogram Bounds
sk: Hranice histogramu

en: History
sk: História

en: Hostname/IP Address
sk: Hostname/IP Adresa

en: How to send a bugreport to the pgAdmin Development Team.
sk: Ako poslať oznámenie o chybe vývojárskemu týmu pgAdmin-u.

en: Ignore
sk: Ignorovať

en: Implementation
sk: Implemenacia

en: Implicit
sk: Implicitná

en: Incorrect password!
sk: Nesprávne heslo!

en: Increment
sk: Inkrementovať

en: Index Size
sk: Velkosť indexu

en: Indexes
sk: Indexy

en: Inherited
sk: Zdedené

en: Inherited from table %s
sk: Zdedené po tabuľke %s

en: Inherited tables
sk: Zdedené tabuľky

en: Inherited tables count
sk: Počet zdedených tabuliek

en: Inherits from tables
sk: Zdediť po tabuľkách

en: Inherits tables
sk: Zdediť tabuľky

en: Initial DB
sk: Inicializačná DB

en: Initial Database
sk: Inicializačná Databáza

en: Initial condition
sk: Inicializačné podmienky

en: Initial database
sk: Inicializačná databáza

en: Initial database can't be dropped.
sk: Inicializačná databáza nemôže byť odstránená.

en: Initially?
sk: Inicializačne?

en: Input function
sk: Vstupná funkcia

en: Input type
sk: Vstupný typ

en: Insert commands
sk: Vlož príkazy

en: Internal length
sk: Interná dľžka

en: Job
sk: Úloha

en: Job class
sk: Trieda úlohy

en: Join
sk: Spojenie

en: Join Type
sk: Typ Spojenia

en: Join function
sk: Funkcia Spojenia

en: Kind
sk: Druh

en: Language
sk: Jazyk

en: Languages
sk: Jazyky

en: Last result
sk: Posledný výsledok

en: Last run
sk: Posledný beh (run)

en: Last system OID
sk: Posledné systémové OID

en: Left Sort operator
sk: Ľavý sortovací operátor

en: Left Table Columns
sk: Stĺpce ľavej Tabuľky

en: Left sort op
sk: Ľavý sort op.

en: Left type
sk: Ľavý typ

en: Length
sk: Dĺžka

en: Less Than operator
sk: Menej ako operátor

en: Level
sk: Úroveň

en: Limit exceeded
sk: Limit prekročený

en: Lists the columns that the data will be sorted by.
sk: Vylistovať stĺpce, podľa ktorých budú roztriedené dáta.

en: Local
sk: Lokálny

en: Local charset
sk: Lokálne kódovanie

en: Local column
sk: Lokálny stĺpec

en: Location
sk: Umiestnenie

en: Locks
sk: Zámky

en: Log Level
sk: Možnosti Logovania

en: Log entry
sk: Záznam logu

en: Log files (*.log)|*.log|All files (*.*)|*.*
sk: Log súbory (*.log)|*.log|Všetky súbory (*.*)|*.*

en: Logfile
sk: Logsúbor

en: Logfile (%ID will be replaced with the Process ID)
sk: Log súbor (%ID bude nahradené s ID Procesu)

en: Logfile rotation
sk: Premena log súboru

en: Logging
sk: Logovanie

en: Maintain %s %s
sk: Údržba %s %s

en: Maintain the current database or table.
sk: Údržba aktuálnej databázy alebo tabuľky

en: Maintenance
sk: Údržba

en: Maintenance operation
sk: Hlavná operácia

en: Max. characters per column
sk: Max. počet znakov na stĺpec

en: Maximum rows to retrieve
sk: Max. počet získavaných riadkov

en: Maximums rows to retrieve into output window; 0 = unlimited
sk: Maximálny počet riadkov získaných pri výstupe; 0 = nelimitované

en: Member
sk: Člen

en: Member count
sk: Počet členov

en: Member name
sk: Meno člena

en: Member of
sk: Člen

en: Members
sk: Členovia

en: Messages
sk: Správy

en: Mode
sk: Mód

en: Most Common Frequencies
sk: Najobvyklejšie početnosti

en: Most Common Values
sk: Najčastejšie hodnoty

en: Moved
sk: Premiestnený

en: Multiple Column Joins
sk: Viacnásobné Stĺpcové Joiny

en: Name
sk: Meno

en: Name may not start with '_'.
sk: Meno nemôže začínať z '_'.

en: Need password
sk: Potrebuje heslo

en: Need password?
sk: Potrebuje heslo?

en: Negator
sk: Negátor

en: New &Object
sk: Nový &Objekt

en: New Aggregate
sk: Nový Agregát

en: New Cast
sk: Nový Cast

en: New Check Constraint
sk: Nové Kontrolné Obmedzenie

en: New Column
sk: Nový Stĺpec

en: New Conversion
sk: Nová Konverzia

en: New Database
sk: Nová Databáza

en: New Domain
sk: Nová Doména

en: New Foreign Key
sk: Nový Cudzí Kľúč

en: New Function
sk: Nová Funkcia

en: New Group
sk: Nová Skupina

en: New Index
sk: Nový Index

en: New Job
sk: Nová úloha

en: New Language
sk: Nový Jazyk

en: New Operator
sk: Nový Operátor

en: New Operator Class
sk: Nová Trieda Operátorov

en: New Password
sk: Nové Heslo

en: New Primary Key
sk: Nový Primárny Kľúč

en: New Rule
sk: Nové Pravidlo

en: New Schedule
sk: Nové naplánovanie

en: New Schema
sk: Nová Schéma

en: New Sequence
sk: Nová Sekvencia

en: New Server
sk: Nový Server

en: New Step
sk: Nový krok

en: New Table
sk: Nová Tabuľka

en: New Trigger
sk: Nová Trigger

en: New Trigger Function
sk: Nová Trigger Funkcia

en: New Type
sk: Nový Typ

en: New Unique Constraint
sk: Nové Unikátne Obmedzenie

en: New User
sk: Nový Užívateľ

en: New View
sk: Nový Náhľad

en: New length must not be less than old length.
sk: Nová dĺžka nemôže byť kratšia ako pôvodná.

en: New precision must not be less than old precision.
sk: Nová presnosť nemôže byť menšia ako pôvodná.

en: New total digits must not be less than old total digits.
sk: Nový celkový počet čísiel nemôže byť menší ako pôvodný.

en: Next run
sk: Ďalší beh (run)

en: No
sk: Nie

en: No Table or view.
sk: Žiadna Tabuľka alebo Náhľad.

en: No connection to database.
sk: Žiadne spojenie s databázou.

en: No data to export.
sk: Žiadne dáta pre export

en: No owner
sk: Žiadny vlastník

en: No properties are available for the current selection
sk: Žiadne vlastnosti pre aktuálny objekt.

en: No statistics are available for the current selection
sk: Žiadne štatistiky pre aktuálny objekt

en: None
sk: Žiadny

en: Not implemented
sk: Neimplementované

en: Not implemented.
sk: Neimplementované

en: Nothing
sk: Nič

en: Object file
sk: Objektový súbor

en: Old style FKs
sk: Pôvodný štýl FK

en: On error
sk: V prípade chyby

en: One Row with OID %d inserted.
sk: Jeden riadok s OID %d vložený.

en: Only data
sk: Iba dáta

en: Only schema
sk: Iba schéma

en: Open
sk: Otvoriť

en: Open a query file
sk: Otvoriť dotazový súbor

en: Open file
sk: Otvoriť súbor

en: Open query file
sk: Otvoriť dotazový súbor

en: Open the pgAdmin III helpfile.
sk: Otvoriť pgAdmin III pomocný súbor.

en: Operator
sk: Operátor

en: Operator Class
sk: Trieda Operátorov

en: Operator Classes
sk: Triedy Operátorov

en: Operator classes
sk: triedy operátorov

en: Operator function
sk: Funkcia Operátora

en: Operators
sk: Operátory

en: Options
sk: Nastavenia

en: Options modifying Explain output
sk: Nastavenia upravujúce Explain výstup

en: Or
sk: Alebo

en: Out of Memory for cacheLinePool
sk: Nedostatok pamäte pre cacheLinePool

en: Output
sk: Výstup

en: Output function
sk: Výstupná funkcia

en: Owner
sk: Vlastník

en: PLAIN options
sk: PLAIN nastavenia

en: Password
sk: Heslo

en: Password successfully changed!
sk: Heslo bolo úspešne zmenené!

en: Passwords do not match!
sk: Heslo sa nezhoduje!

en: Paste
sk: Vložiť

en: Paste selected text from clipboard
sk: Vložiť označený text zo schránky

en: Path
sk: Cesta

en: Please choose user language:
sk: Prosím, vyber si užívateľský jazyk:

en: Please enter function definition.
sk: Prosím zadaj definíciu funkcie.

en: Please enter function source code.
sk: Prosím zadaj zdorojový kód funkcie.

en: Please enter password for user %s
    on server %s (%s)
sk: Prosím, zadaj heslo pre používateľa %s,
    server %s (%s)

en: Please select a datatype.
sk: Prosím vyber si dátový typ.

en: Please select at an event.
sk: Prosím, vyber si udalosť.

en: Please select base datatype.
sk: Prosím vyber si základný dátový typ.

en: Please select language.
sk: Prosím vyber si jazyk.

en: Please select left or right datatype.
sk: Prosím vyber si pravý alebo ľavý dátový typ.

en: Please select return type.
sk: Prosím vyber si výsledný typ.

en: Please select state datatype.
sk: Prosím vyber si stavový dátový typ.

en: Please select target datatype.
sk: Prosím vyber si cieľový dátový typ.

en: Please specify FK index name.
sk: Prosím, zadaj názov FK indexu.

en: Please specify a procedure.
sk: Prosím, špecifikuj procedúru.

en: Please specify address.
sk: Prosím, zadaj adresu.

en: Please specify at least one action.
sk: Prosím, špecifikuj aspoň jednu akciu.

en: Please specify at least two members.
sk: Prosím, špecifikuj aspoň dvoch členov.

en: Please specify columns.
sk: Prosím špecifikuj stĺpce.

en: Please specify condition.
sk: Prosím špecifikuj podmienky

en: Please specify conversion function.
sk: Prosím zadaj funkciu konverzie.

en: Please specify description.
sk: Prosím, zadaj popis.

en: Please specify input conversion function.
sk: Prosím zadaj vstupnú funkciu konverzie.

en: Please specify internal storage length.
sk: Prosím špecifikuj vnútornú dĺžku storage.

en: Please specify language handler.
sk: Prosím špecifikuj obslužný jazyk.

en: Please specify location.
sk: Prosím, zadaj umiestnenie.

en: Please specify name.
sk: Prosím, špecifikuj názov.

en: Please specify object library.
sk: Prosím, špecifikuj objektovú knižnicu.

en: Please specify output conversion function.
sk: Prosím zadaj výstupnú funkciu konverzie.

en: Please specify port.
sk: Prosím, zadaj port.

en: Please specify source datatype.
sk: Prosím, špecifikuj zdrojový typ dát.

en: Please specify source encoding.
sk: Prosím, špecifikuj kódovanie zdroja.

en: Please specify state function.
sk: Prosím zadaj stavovú funkciu.

en: Please specify target encoding.
sk: Prosím, špecifikuj cieĺové kódovanie.

en: Please specify trigger function.
sk: Prosím, špecifikuj trigger funkciu.

en: Please specify user name
sk: Prosím, zadaj používateľské meno.

en: Please specify valid length.
sk: Prosím zadaj platnú dľžku.

en: Please specify valid numeric precision (0..
sk: Prosím zadaj platnú numerickú hodnotu (0..

en: Position
sk: Pozícia

en: PostgreSQL Description
sk: PostgreSQL Popis

en: PostgreSQL Version
sk: PostgreSQL Verzia

en: Precision
sk: Presnosť

en: Preferences
sk: Možnosti

en: Primary Key
sk: Primárny Kľúč

en: Primary key
sk: Primarny kľúč

en: Primary key?
sk: Primárny kľúč?

en: Primary?
sk: Primárny?

en: Privileges
sk: Privilégiá

en: Privileges for %s
sk: Privilégiá pre %s

en: Privileges for %s %s
sk: Privilégiá pre %s %s

en: Problem with resource
sk: Problém s prostriedkom

en: Problem with resource %s: Notebook not found.
    Prepare to crash!
sk: Problém so zdrojom %s: Notebook nenájdený.
    Pripravte sa na pád!

en: Procedure
sk: Procedúra

en: Process returned exit code %d.
sk: Proces vrátil exit kód %d.

en: Properties
sk: Vlastnosti

en: Property
sk: Vlastnosť

en: Query
sk: Dotazy

en: Query &builder
sk: Vytvárač &dotazov

en: Query files (*.sql)|*.sql|All files (*.*)|*.*
sk: Dotazové súbory (*.sql)|*.sql|Všetky súbory (*.*)|*.*

en: Query files (*.sql)|*.sql|UTF-8 query files (*.sql)|*.sql|All files (*.*)|*.*
sk: Dotazové súbory (*.sql)|*.sql|UTF-8 dotazové súbory (*.sql)|*.sql|Všetky súbory (*.*)|*.*

en: Query files (*.sql)|*.sql|UTF-8 query files (*.usql)|*.usql|All files (*.*)|*.*
sk: Dotazové súbory (*.sql)|*.sql|UTF-8 dotazové súbory (*.usql)|*.usql|Všetky súbory (*.*)|*.*

en: Query inserted one rows with OID %d.
sk: Dotaz vložil jeden riadok s OID %d.

en: Query is running.
sk: Dotaz prebieha.

en: Query result with %d rows discarded.
sk: Výsledok dotazu s %d zahodenými riadkami.

en: Query result with %d rows will be returned.
sk: Dotaz vráti %d riadkov.

en: Query returned successfully with no result in %s ms.
sk: Dotaz úspešne vykonaný za %s ms, no bez výsledku.

en: Query returned successfully: %d rows affected, %s ms execution time.
sk: Dotaz úspešne vrátil: %d riadkov ovplyvnených, %s ms čas vykonania.

en: Query returned successfully: one row with OID %d inserted, %s ms execution time.
sk: Dotaz úspešne vrátil: jeden riadok s OID %d vložený, %s ms čas vykonania.

en: Query tool
sk: Dotazový nástroj

en: Quit this program.
sk: Ukončiť tento program.

en: Quote char
sk: Oddeliť znak

en: Quoting
sk: Oddelené

en: REINDEX options
sk: REINDEX nastavenia

en: Re&fresh	F5
sk: Ob&noviť	F5

en: Re&load module
sk: Obnoviť &Modul

en: Reached end of the document
sk: Zaznamenaný koniec dokumentu

en: Read and write Unicode UTF-8 files
sk: Čítať a zapisovať Unicode UTF-8 súbory

en: Ready.
sk: Hotovo.

en: Receive function
sk: Prijať funkciu

en: Redo
sk: Zopakovať

en: Redo last action
sk: Zopakovať poslednú akciu

en: Referenced
sk: Odkazovaný

en: Referenced by
sk: Odkazovaný od

en: References
sk: Odkazy

en: Referencing
sk: Odkazuje

en: Refresh
sk: Obnoviť

en: Refresh rate (seconds)
sk: Obnovovacia frekvencia (s)

en: Refresh the selected object.
sk: Obnoviť vybraný objekt

en: Refresh to count rows
sk: Obnoviť počet riadkov

en: Refreshing %s
sk: Obnovujem %s...

en: Refreshing %s...
sk: Obnovujem %s...

en: Refreshing data, please wait.
sk: Obnovujem dáta, prosím čakajte.

en: Refreshing.
sk: Obnovujem.

en: Relation
sk: Relácia

en: Reload
sk: Obnoviť

en: Reload current page.
sk: Obnoviť aktuálnu stránku.

en: Reload library module which implements this function.
sk: Obnoviť modul, ktorý implementuje túto funkciu.

en: Remove
sk: Vymazať

en: Remove the selected sort column.
sk: Odstrániť zvolený triediaci stĺpec.

en: Restore
sk: Vrátiť

en: Restore %s %s
sk: Vrátiť %s %s

en: Restores a backup from a local file
sk: Obnoviť zálohu z lokálneho súboru

en: Restoring previous environment
sk: Obnoviť predchádzajúce prostredie

en: Restrict function
sk: Obmedziť funkciu

en: Restriction
sk: Obmedzenie

en: Result type
sk: Typ výsledku

en: Retrieving %s details
sk: %s: získavam detaily

en: Retrieving data: %d rows.
sk: Získavam dáta: %d riadkov.

en: Retrieving server properties
sk: Získavam nastavenia servera

en: Return type
sk: Vrátený typ

en: Returns a set?
sk: Vracia množinu?

en: Returns set
sk: Vracia množinu

en: Right Sort operator
sk: Pravý sortovací operátor

en: Right Table Columns
sk: Stĺpce pravej tabuľky

en: Right sort op
sk: Pravý sort op.

en: Right type
sk: Pravý typ

en: Rotate
sk: Premeniť

en: Row
sk: Riadok

en: Row separator
sk: Oddelovač riadkov

en: Row trigger
sk: Riadok trigger

en: Rows (counted)
sk: Riadkov (celkovo)

en: Rows (estimated)
sk: Riadkov (približne)

en: Rule
sk: Pravidlo

en: Rules
sk: Pravidlá

en: Running?
sk: Beží?

en: SQL Help
sk: SQL Pomoc

en: SQL Scripts (*.sql)|*.sql|All files (*.*)|*.*
sk: SQL Skript (*.sql)|*.sql|Všetky súbory (*.*)|*.*

en: SQL help site
sk: SQL help
     stránka

en: SSL Mode
sk: SSL Mód

en: SSL encrypted
sk: SSL kryptované

en: Save
sk: Uložiť

en: Save &as...
sk: Uložiť &ako...

en: Save current file
sk: Uložiť tento súbor

en: Save file
sk: Uložiť súbor

en: Save file under new name
sk: Uložiť ako nový súbor

en: Save history
sk: Uložiť históriu

en: Save history of executed commands.
sk: Uloží históriu vykonaných príkazov.

en: Save query file as
sk: Uložiť dotazový súbor ako

en: Save the SQL definition of the selected object.
sk: Uložit SQL definíciu vybraného objektu.

en: Saved the changed row.
sk: Uloží zmenený riadok.

en: Schedule
sk: Plán

en: Schedules
sk: Plány

en: Schema
sk: Schéma

en: Schemas
sk: Schémy

en: Security
sk: Bezpečnosť

en: Select &All
sk: Označiť Všetk&o

en: Select a column to add to the sort list.
sk: Vyber stĺpec, ktorý sa má pridať pre triedenie.

en: Select backup filename
sk: Zvoľ súbor pre zálohu

en: Select export filename
sk: Zvoliť názov pre súbor s exportom

en: Select log file
sk: Zvoliť logovací súbor

en: Select output file
sk: Vyber výstupný súbor

en: Select the level of detail to record in the logfile.
sk: Zvoľ úroveň obsahu logov.

en: Selected Columns
sk: Vybrané stĺpce

en: Selection
sk: Výber

en: Send Function
sk: Poslať Funkciu

en: Send function
sk: Poslať funkciu

en: Sequence
sk: Sekvencia

en: Sequences
sk: Sekvencie

en: Sequential Scans
sk: Sekvenčné skeny

en: Sequential Tuples Read
sk: Sekvenčné čítanie riadkov

en: Servers
sk: Servery

en: Servers (%d)
sk: Servery (%d)

en: Service
sk: Služba

en: Show a tip of the day.
sk: Zobraziť typ dňa.

en: Show about dialog.
sk: Zobraziť informácie o programe.

en: Show object properties on double click in treeview?
sk: Zobraziť dvojkilkom vlastnosti objektu?

en: Show options dialog.
sk: Zobrazí okno s nastaveniami.

en: Show or hide system objects.
sk: Zobrazí/Nezobrazí systémové objekty.

en: Show system objects
sk: Zobraziť systémové objekty

en: Show users for privileges?
sk: Zobraziť uživateľov k privilégiám?

en: Single object
sk: Jediný objekt

en: Size
sk: Velkosť

en: Sort order
sk: Vytriediť inak

en: Sort/filter options.
sk: Nastavenie triedenia/filtra

en: Source
sk: Zdroj

en: Source encoding
sk: Zdrojové kódovanie

en: Source type
sk: Zdrojový typ

en: Start
sk: Začiatok

en: Start PostgreSQL Service
sk: Spúšťam službu PostgreSQL

en: Start service
sk: Spustiť službu

en: Start the query builder.
sk: Inicializuje query builder.

en: Starting service
sk: Štartujem službu

en: State function
sk: Stavová funkcia

en: State type
sk: Stavový typ

en: Statistic
sk: Štatistika

en: Statistics
sk: Štatistiky

en: Status
sk: Stav

en: Step
sk: Krok

en: Steps
sk: Kroky

en: Stop PostgreSQL Service
sk: Zastaviť službu PostgreSQL

en: Stop service
sk: Zastaviť službu

en: Stopping service
sk: Zastavujem službu

en: Strict
sk: Striktne

en: Strict?
sk: Striktne?

en: Succeed
sk: Hotovo

en: Superuser (can create users)
sk: Superuser (môže vytvárať užívateľov)

en: Supports hash
sk: Podpora hash-ov

en: Supports hash?
sk: Podporuje hash-e?

en: Supports merge
sk: Podporuje spájanie

en: Syntax Validation
sk: Kontrola syntaxe

en: System aggregate?
sk: Systémový agregát?

en: System cast?
sk: Systémový cast?

en: System column?
sk: Systémový stĺpec?

en: System conversion?
sk: Systémová konverzia?

en: System database?
sk: Systémová databáza?

en: System domain?
sk: Systémová doména?

en: System foreign key?
sk: Systémový cudzí kľúč?

en: System function?
sk: Systémová funkcia?

en: System index?
sk: Systémový index?

en: System language?
sk: Systémový jazyk?

en: System objects will not be removed from the object tree until a refresh is performed.
    Close all connections now?
sk: Systémové objekty nebudú vyhodené zo stromu objektov, pokiaľ prebieha obnovovanie.
    Zatvoriť teraz všetky spojenia?

en: System objects will not show in the the object tree until a refresh is performed.
    Close all connections now?
sk: Systémové objekty nebudú zobrazené v strome objektov, pokiaľ prebieha obnovovanie.
    Zatvoriť teraz všetky spojenia?

en: System operator class?
sk: Systémová trieda operátorov?

en: System operator?
sk: Systémový operátor?

en: System rule?
sk: Systémové pravidlo?

en: System schema?
sk: Systémová schéma?

en: System sequence?
sk: Systémová sekvencia?

en: System table?
sk: Systémová tabuľka?

en: System trigger?
sk: Systémová trigger?

en: System type?
sk: Systémový typ?

en: System view?
sk: Systémový náhľad?

en: Table
sk: Tabuľka

en: Table Size
sk: Velkosť tabuľky

en: Tables
sk: Tabuľky

en: Tables/Views
sk: Tabuľky/Náhľady

en: Tablespace Size
sk: Veľkosť tabuľky

en: Target encoding
sk: Cieľové kódovanie

en: Target type
sk: Cieľový typ

en: Template
sk: Predloha

en: Terminate
sk: Ukončiť

en: Terminate process
sk: Ukončiť proces

en: Terminate process?
sk: Uk

en: The PostgreSQL server must be at least version %2.1f!
sk: Je potrebný PostgreSQL server verzie %2.1f a vyššie!

en: The PostgreSQL server's version string.
sk: Prípona verzie PostgreSQL serveru.

en: The PostgreSQL version number.
sk: Verzia PostgreSQL

en: The hostname or TCP/IP address of the server.
sk: Meno alebo IP adresa servera.

en: The initial database used when connecting to the server.
sk: Inicializačná databáza použitá pri pripojení k serveru.

en: The last OID used by the server.
sk: Posledné OID použité serverom.

en: The maximum of %ld rows is exceeded (total %ld).
sk: Maximum z %ld riadkov prekročené (celkovo %ld).

en: The password could not be changed!
sk: Heslo nemohlo byť zmenené!

en: The port number the server is listening on.
sk: Číslo portu, na ktorom počúva server.

en: The text %s has changed.
sk: Text %s bol zmenený.

en: The text %s has changed.
    Do you want to save changes?
sk: Text %s bol zmenený.
    Chceš uložiť zmeny?

en: The username used when connecting to the server.
sk: Užívateľské meno použité pri pripájaní na server.

en: There is nothing in the SQL pane to save!
sk: V SQL tabuľke nie nič pre uloženie!

en: There is unsaved data in a row.
    Do you want to store to the database?
sk: V riadku sú neuložené dáta.
    Chceš ich uložiť do databázy?

en: This query will return %d results.
    Load all results?
sk: Tento dotaz vráti %d výsledkov.
    Nahrať všetky?

en: This software is released under the Artistic License.
sk: Tento software je realizovaný pod Artistic Licenciou.

en: Time offset
sk: Časový posun

en: To
sk: Do

en: Total %ld rows.
sk: Celkovo %ld riadkov.

en: Total query runtime:
sk: Celkový čas behu dotazu:

en: Trigger Function
sk: Trigger Funkcia

en: Trigger Functions
sk: Trigger Funkcie

en: Trigger function
sk: Trigger funkcia

en: Try switching it to the lefthand side in one
    or more relationships.
sk: Skús ich prehodiť do ľavej strany v jednom
    alebo viacerých vzťahoch.

en: Trying to drop system object
sk: Pokus o vymazanie systémového objektu

en: Tuples Deleted
sk: Riadky zmazané

en: Tuples Inserted
sk: Riadky vložené

en: Tuples Updated
sk: Riadky zmenené

en: Tuples deleted
sk: Riadky zmazané

en: Tuples inserted
sk: Riadky vložené

en: Tuples updated
sk: Riadky upravené

en: Type
sk: Typ

en: Types
sk: Typy

en: Uncheck all
sk: Odznačiť všetko

en: Undo
sk: Späť

en: Undo change of data.
sk: Vrátiť späť zmenené dáta.

en: Undo last action
sk: Späť s poslednou akciou

en: Unexpected empty cache line: dataSet already closed.
sk: Neočakávané ukončenie cache: dataSet už bol zatvorený.

en: Unique
sk: Unikátny

en: Unique?
sk: Unikátny?

en: Unknown
sk: Neznámy

en: Unknown find dialog event!
sk: Neznáma udalosť vyhĺadávacieho okna!

en: Unsaved data
sk: Neuložené dáta

en: Up since
sk: Hore od

en: Update catalogs?
sk: Aktualizovanie katalógov?

en: User
sk: Užívateľ

en: User ID
sk: Užívateľské ID

en: User Privileges
sk: Užívateľské Práva

en: User can create databases
sk: Užívateľ môže vytvárať databázy

en: User can create users
sk: Užívateľ môže vytvárať užívateľov

en: User language
sk: Jazyk užívateľa

en: User/Group
sk: Užívateľ/Skupina

en: Username
sk: Meno užívateľa

en: Users
sk: Užívatelia

en: VACUUM options
sk: VACUUM nastavenia

en: Validate
sk: Skontrolovať

en: Validate the syntax of the filter string.
sk: Skontrolovať syntax filtrovacieho reťazca

en: Validating filter string
sk: Kontrolujem reťazec filtra

en: Validator
sk: Validátor

en: Value
sk: Hodnota

en: Variable
sk: Premenná

en: Variable Name
sk: Názov premennej

en: Variable Value
sk: Hodnota premennej

en: Variables
sk: Premenné

en: Verbose
sk: Zviditeľniť

en: Verbose messages
sk: Zviditeľniť správy

en: Version number
sk: Verzia číslo

en: Version string
sk: Prípona verzie

en: View
sk: Náhľad

en: View &Data
sk: &Zobraziť Dáta

en: View Data
sk: Zobraziť Dáta

en: View Data Options
sk: Zobraziť nastavenia dát

en: View F&iltered Data
sk: Zobraziť f&iltrované dáta

en: View Filtered Data
sk: Zobraziť filtrované dáta

en: View the data in the selected object.
sk: Zobraziť dáta vo vybranom objekte.

en: Views
sk: Náhľady

en: Volatility
sk: Nestálosť

en: Warning:
sk: Varovanie:

en: With OIDs
sk: S OIDs

en: Writing data.
sk: Zapisujem dáta

en: Xact Committed
sk: Xact vložený

en: Xact Rolled Back
sk: Xact vzaný späť

en: Yes
sk: Áno

en: You cannot leave both the column and expression blank.
    
    Click 'OK' to insert a default function into the expression.
sk: Nemôžeš nechať prázdny stĺpec aj výraz.
    
    Klikni na 'OK' pre vloženie predvolenej funkcie do výrazu.

en: You must add at least on column.
sk: Musíš pridať aspoň jeden stĺpec.

en: You must redraw your joins so that "%s"
    does not appear on the righthand side 
    more than once.
sk: Musiš prepísať tvoje joiny, teda "%s"
    sa neobjaví na pravej strane
    viac ako raz.

en: You must select a server before changing your password!
sk: Musíš si zvoliť server pred zmenou hesla!

en: You must select one column from the left table and one column from the right table.
sk: Musíš vybrať jeden stĺpec z ľavej tabuľky a jeden z pravej.

en: aborting.
sk: ruším.

en: all columns
sk: všetky stĺpce

en: allow
sk: povoliť

en: daily
sk: denne

en: disable
sk: vypnúť

en: member
sk: člen

en: monthly
sk: mesačne

en: need password
sk: vyžaduje sa heslo

en: no quoting
sk: nezalamovať

en: not counted
sk: nespočítané

en: not encrypted
sk: nekryptované

en: not member
sk: nie je člen

en: only strings
sk: iba reťazce

en: pgAdmin III Query
sk: pgAdmin III Dotaz

en: pgServer object didn't initialise because the user aborted.
sk: pgServer objekt nebol inicializovaný, pretože bol zrušený užívateľom.

en: pgadmin:Logfile rotated.
sk: pgadmin:Logfile premenený.

en: prefer
sk: preferovať

en: ready
sk: pripravený

en: redirect_stderr not enabled or log_filename misconfigured
sk: redirect_stderr nie je zapnutý alebo log_filename zle nakonfigurované

en: repeat
sk: zopakovať

en: require
sk: vyžaduje

en: single
sk: jeden

en: weekly
sk: týždenne

en: yearly
sk: ročne
