phatch - en to ga translation catalogue (11 entries)

en: Interactive
ga: Idirghníomhach

en: Verbose
ga: Briathrach

en: Description
ga: Cuntas

en: File
ga: Comhaid

en: Image
ga: Íomhá

en: Label
ga: Lipéad

en: tag
ga: Giobal

en: Boolean
ga: Boole

en: Choice
ga: Roghnú

en: In
ga: Isteach

en: Error
ga: Earráid
