phatch - en to he translation catalogue (336 entries)

en: Inspect with Phatch
he: בחינה באמצעות Phatch

en: Inspect EXIF & IPTC tags
he: בחינת תגיות EXIF ו-IPTC

en: Examples
he: דוגמאות

en: Run %s as console program without a gui
he: הרץ את %s כתוכנית ללא ממשק גרפי

en: Run %s as a gui droplet
he: הרץ את %s כ-droplet עם ממשק גרפי

en: Ignore errors
he: התעלם משגיאות

en: Interactive
he: אינטראקטיבי

en: Specify locale language (for example en or en_GB)
he: ציין שפה (לדוגמא en, he או he_IL)

en: Inspect metadata (requires exif & iptc plugin)
he: בחן מידע אודות התמונה (metadata) (דורש תוסף EXIF ו-IPTC)

en: Include all subfolders
he: כלול את כל תת הספריות

en: Verbose
he: פרטני

en: Sorry, you need to install the %s action for this action list.
he: צר לי, אך יש להתקין את הפעולה %s לצורך רשימת פעולות זו.

en: Log
he: תיעוד

en: abort
he: ביטול

en: skip
he: דילוג

en: ignore
he: התעלם

en: click '+' to add actions
he: לחץ על '+' להוספת פעולות

en: Open
he: פתח

en: Open an action list
he: פתח רשימת פעולות

en: Execute
he: הפעל

en: Execute the action
he: הפעל את הפעולה

en: Add
he: הוספה

en: Add an action
he: הוסף פעולה

en: Remove
he: הסר

en: Remove the selected action
he: הסר את הפעולה שנבחרה

en: Up
he: למעלה

en: Move the selected action up
he: הזז את הפעולה שנבחרה למעלה

en: Down
he: למטה

en: Move the selected action down
he: הזז את הפעולה שנבחרה למטה

en: Image Inspector
he: בוחן התמונות

en: Look up exif and iptc tags
he: בדוק תגיות EXIF ו-IPTC

en: Description
he: תיאור

en: Show description of the action list
he: הצג תיאור של רשימת הפעולות

en: Choose an Action List File...
he: בחר קובץ רשימת פעולות...

en: Save Action List As...
he: שמור רשימת פעולות בשם...

en: application
he: יישום

en: frame
he: מסגרת

en: actions
he: פעולות

en: A html tutorial will open in your internet browser.
he: הסבר HTML ייפתח בדפדפן האינטרנט שלך.

en: Study the action plugins in:
he: בחן את תוספי הפעולות בנתיב:

en: If you want to contribute a plugin for Phatch,
he: אם ברצונך לתרום תוספת לPhatch,

en: Drag & Drop
he: גרירה

en: Phatch will add one for you, please check its settings.
he: Phatch תוסיף כזו בשבילך, אנא בדוק את האפשרויות שלה.

en: Save last changes to
he: שמור שינויים אחרונים ל

en: Select action list
he: בחר רשימת פעולות

en: Choose a folder
he: בחר ספרייה

en: Choose an image folder
he: בחר ספריית תמונות

en: images
he: תמונות

en: Browse
he: עיון

en: File
he: קובץ

en: Folder
he: ספרייה

en: default
he: ברירת מחדל

en: View Source
he: צפייה במקור

en: broaden your search
he: הרחב את החיפוש

en: Path
he: נתיב

en: Start a new action list
he: התחל רשימת פעולות חדש

en: &Open...	Ctrl-O
he: פתיחה...	Ctrl-O

en: Opens an actions list
he: פותח רשימת פעולות

en: &Save	Ctrl-S
he: שמירה	Ctrl-S

en: Saves an action list
he: שומר רשימת פעולות

en: Save &As...	Ctrl-Shift-S
he: שמור בשם...	Ctrl-Shift-S

en: Saves an action list as
he: שומר רשימת פעולות בשם חדש

en: &Quit	Ctrl-Q
he: יציאה	Ctrl-Q

en: Quit the application.
he: סוגר את היישום.

en: &Remove	Ctrl--
he: הסר	Ctrl--

en: Remove the selected action.
he: הסרת הפעולה שנבחרה.

en: &Enable	Ctrl-1
he: אפשור	Ctrl-1

en: Enable action
he: מאפשר את הפעולה

en: &Up	Ctrl-Up
he: מעלה	Ctrl-Up

en: &Down	Ctrl-Down
he: מטה	Ctrl-Down

en: &Edit
he: ע&ריכה

en: &Show Description	Ctrl-H
he: הצג תיאור	Ctrl-H

en: Tools to handle the current action list
he: כלים לטיפול ברשימת הפעולות הנוכחית

en: &Expand All	Ctrl-E
he: הרחב הכל	Ctrl-E

en: Show all the parameters of the actions.
he: הצגת כל הפרמטרים של הפעולה.

en: &Collapse All	Ctrl-Shift-E
he: כווץ הכל	Ctrl-Shift-E

en: Show only the labels of the actions.
he: הצג רק תוויות של פעולות.

en: &View
he: הצג (&V)

en: &Execute...	Ctrl-Return
he: הרצה...	Ctrl-Return

en: Execute the action list
he: מריץ את רשימת הפעולות

en: Show &Log...	Ctrl-L
he: הצג תיעוד...	Ctrl-L

en: Show log file
he: הצגת קבצי מעקב

en: &Tools
he: &כלים

en: Go to the Phatch homepage.
he: פתיחת דף הבית של Phatch.

en: Go to the Phatch documentation.
he: מעבר לתיעוד של Phatch.

en: &Forum...	Ctrl-F
he: פורום...	Ctrl-F

en: Go to the Phatch forum
he: מעבר לפורום של Phatch

en: Translate Phatch in your native language.
he: תרגם את Phatch לשפתך.

en: Report a bug on launchpad.
he: דווח על באג בLaunchpad.

en: &About Phatch...	Ctrl-Shift-A
he: אודות Phatch...	Ctrl-Shift-A

en: Displays information about this application.
he: מציג מידע אודות היישום.

en: &Help
he: &עזרה

en: You only need to know PIL to write a plugin for Phatch,
he: צריך להכיר רק את PIL כדי לכתוב תוספת לPhatch,

en: &Show template for action plugin
he: הצג תבנית עבור תוספת פעולה

en: Code
he: קוד

en: &OK
he: &אישור

en: Write Action Plugin
he: כתוב תוספת פעולה

en: &Abort
he: &ביטול

en: Message
he: הודעה

en: &Continue Anyway
he: המשך בכל זאת

en: Options
he: אפשרויות

en: Types
he: סוגים

en: Browse Folder
he: עיון בספרייה

en: Source
he: מקור

en: File(s)
he: קובץ/ קבצים

en: Stop for errors
he: עצור בשגיאות

en: Check images first
he: בדוק תמונות קודם

en: Overwrite existing images
he: דרוס תמונות קיימות

en: &Cancel
he: &ביטול

en: Image
he: תמונה

en: Label
he: תווית

en: tag
he: תגית

en: Boolean
he: בוליאני

en: String
he: מחרוזת

en: Choice
he: בחירה

en: Resolution
he: רזולוציה

en: In
he: בתוך

en: Float
he: מספר עשרוני

en: Mode
he: מצב

en: Resample
he: לדגום מחדש

en: Integer
he: מספר שלם

en: Integer+
he: מספר שלם אי שלילי

en: Integer+0
he: מספר טבעי (שלם חיובי)

en: Horizontal
he: אופקי

en: background
he: רקע

en: All
he: הכל

en: Offset
he: היסט

en: Horizontal Offset
he: הסטה אופקית

en: Vertical Offset
he: הסטה אנכית

en: Tile
he: ריצוף

en: Mark
he: סימון

en: Opacity
he: אטימות

en: Method
he: שיטה

en: Photo Batch Processor
he: מעבד תמונות באצווה

en: True
he: אמת

en: False
he: שקר

en: true
he: אמת

en: false
he: שקר

en: Unsaved Action List
he: רשימת פעולות לא שמורה

en: Action Lists
he: רשימות של פעולות

en: All Files
he: כל הקבצים

en: Describe here the action list.
he: תאר כאן את רשימת הפעולות.

en: There should be a 'Save' action at the end.
he: צריכה להיות פעולת 'שמור' בסוף הרשימה.

en: with
he: עם

en: Associate Images with Action List in %s...
he: שייך תמונות לרשימת פעולות ב%s...

en: Associate Images with Recent Action Lists in %s...
he: שייך תמונות לרשימות פעולות אחרונות ב %s...

en: Associate Images with Image Inspector in %s...
he: שייך תמונות לבוחן התמונות ב%s...

en: Remove Association from %s...
he: הסך שיוך מ %s ...

en: Inspect EXIF &amp; IPTC tags
he: בחן תגיות EXIF ו-IPTC

en: The action list is empty.
he: רשימת הפעולות ריקה

en: There is no action enabled.
he: אף פעולה אינה מאופשרת.

en: Checking images
he: בודק תמונות

en: Phatch can not handle %d image(s):
he: Phatch אינה יכולה לטפל ב%d תמונות:

en: Invalid images
he: תמונות לא חוקיות

en: No files or folder selected.
he: לא נבחרו אף קבצים וספריות.

en: Unable to open file
he: לא ניתן לפתוח את הקובץ

en: Executing action list
he: מבצע רשימת פעולות

en: Select
he: בחר

en: day
he: יום

en: foldername
he: שם ספרייה

en: filename
he: שם קובץ

en: filesize
he: גודל קובץ

en: folder
he: ספרייה

en: hour
he: שעה

en: minute
he: דקה

en: month
he: חודש

en: monthname
he: שם חודש

en: path
he: נתיב

en: root
he: ספריית על

en: second
he: שנייה

en: subfolder
he: תת ספרייה

en: type
he: סוג

en: weekday
he: יום בשבוע

en: weekdayname
he: שם היום בשבוע

en: year
he: שנה

en: dpi
he: נקודות לאינץ' (DPI)

en: height
he: גובה

en: mode
he: מצב

en: width
he: רוחב

en: size
he: גודל

en: Use the Image Inspector to list all the variables.
he: השתמש בבוחן התמונות להצגת כל המשתנים.

en: You can only use files with the following extensions
he: ניתן להשתמש רק בקבצים בעלי הסיומות הבאות

en: left
he: שמאל

en: center
he: מרכז

en: right
he: ימין

en: top
he: מעלה

en: middle
he: מרכז

en: bottom
he: מטה

en: Monochrome (1-bit pixels, black and white)
he: חד צבעי (פיקסלים של סיבית אחת, שחור ולבן)

en: RGBA (4x8-bit pixels, RGB with transparency mask)
he: RGBA (פיקסלים של 4x8 סיביות, RGB עם מסיכת שקיפות)

en: blur
he: טשטוש

en: contour
he: מתאר

en: detail
he: פרטים

en: edge enhance
he: חידוד קצוות

en: edge enhance more
he: חידוד קצוות רב

en: emboss
he: תבליט

en: find edges
he: מצא קצוות

en: smooth
he: החלקה

en: smooth more
he: החלקה רבה

en: sharpen
he: חידוד

en: nearest
he: הקרוב ביותר

en: bilinear
he: בי-ליניארי

en: Rotate 90
he: סיבוב 90

en: Rotate 180
he: סיבוב 180

en: Rotate 270
he: סיבוב 270

en: Flip Left Right
he: היפוך ימין-שמאל

en: Flip Top Bottom
he: היפוך מעלה-מטה

en: Normal
he: רגיל

en: string
he: מחרוזת

en: integer
he: שלם

en: positive integer
he: מספר שלם חיובי

en: resolution
he: רזולוציה

en: float
he: מספר ממשי

en: boolean
he: בוליאני

en: choice
he: בחירה

en: Error
he: שגיאה

en: Warning: python-wxversion is not installed.
he: אזהרה: python-wxversion אינו מותקן.

en: Please (re)install it.
he: אנא התקן אותו (מחדש, אם יש צורך).

en: Please upgrade your wxPython.
he: אנא שדרג את wxPython.

en: wxPython Version Error
he: שגיאה בגירסת wxPython

en: &License
he: &רישיון

en: &Close
he: ס&גור

en: About
he: אודות

en: Credits
he: תודות

en: Documentation
he: תיעוד

en: Translation
he: תרגום

en: Artwork
he: אומנות

en: Libraries
he: ספריות

en: Sponsors
he: נותני חסות

en: License
he: רישיון

en: Images
he: תמונות

en: All files
he: כל הקבצים

en: Choose an image
he: בחר תמונה

en: Enter an image url
he: הכנס נתיב URL לתמונה

en: please install pyexiv2
he: אנא התקן את pyexiv2

en: no %s tags found
he: לא נמצאו תגיות %s

en: &Add
he: הו&סף

en: decimal
he: עשרוני

en: no
he: לא

en: yes
he: כן

en: Selection
he: בחירה

en: Fonts
he: גופנים

en: Shadow
he: צל

en: Drops a blurred shadow under a photo
he: מוסיף צל מטושטש מתחת לתמונה

en: Border
he: גבול

en: Shadow Blur
he: טשטוש צל

en: Background
he: רקע

en: Effect
he: אפקט

en: Blur, Sharpen, Emboss, Smooth, ...
he: טשטוש, חידוד, תבליט, החלקה,...

en: Repeat
he: חזרה

en: Amount
he: כמות

en: transform
he: התמרה

en: Canvas
he: משטח ציור

en: Align Horizontal
he: יישור אופקי

en: Align Vertical
he: יישור אנכי

en: Watermark
he: סימן מים

en: Apply with tiling, scaling and opacity
he: הפעל עם ריצוף, מתיחה ואטימות

en: Make the image smaller or bigger
he: הקטן או הגדל את התמונה

en: Resample Image
he: דגימת תמונה מחדש

en: Flip or rotate 90 degrees
he: הפוך או סובב ב90 מעלות

en: Rename
he: שנה שם

en: file
he: קובץ

en: Cross
he: צלב

en: Rounded
he: מעוגל

en: Square
he: ריבוע

en: Round
he: עיגול

en: Rounded or crossed corners
he: פינות מעוגלות או מוצלבות

en: Radius
he: רדיוס

en: Top Left Corner
he: הפינה השמאלית העליונה

en: Top Right Corner
he: הפינה הימנית העליונה

en: Bottom Left Corner
he: הפינה השמאלית התחתונה

en: Bottom Right Corner
he: הפינה הימנית התחתונה

en: Convert Mode
he: מצב המרה

en: Fit
he: התאמה

en: Auto Contrast
he: ניגודיות אוטומטית

en: Maximize image contrast
he: הבאת ניגודיות תמונה למקסימום

en: Save
he: שמור

en: Median
he: חציון

en: Copies the median pixel value
he: מעתיק את ערכו של הפיקסל בעל ערך החציון

en: Mask
he: מסיכה

en: Apply a transparency mask
he: הפעל מסיכת שקיפות

en: Resample Mask
he: דגום מסיכה מחדש

en: Text
he: טקסט

en: Write text at a given position
he: כתוב טקסט במיקום נתון

en: Font
he: גופן

en: Size
he: גודל

en: Colorize
he: מתן צבע

en: Colorize grayscale image
he: מתן צבע לתמונה בגווני אפור

en: Black
he: שחור

en: White
he: לבן

en: Copy
he: העתק

en: Bits
he: סיביות

en: Invert all pixel values above threshold
he: הפוך את כל ערכי הפיקסלים מתחת לסף

en: Treshold
he: סף

en: Equalize the image histogram
he: השווה את היסטוגרמת התמונה

en: Rotate
he: סובב

en: Grayscale
he: גווני אפור

en: Angle
he: זווית

en: Rotate with random angle
he: סובב בזווית אקראית

en: Expand
he: הרחב

en: Background Opacity
he: אטימות הרקע

en: Invert
he: היפוך צבעים

en: Invert the colors of an image
he: הפוך את הצבעים בתמונה

en: Reflection
he: השתקפות

en: Drops a reflection
he: מטיל השתקפות

en: Depth
he: עומק

en: Gap
he: מרווח

en: Common
he: נפוץ

en: Copies the most common pixel value
he: מעתיק את ערך הפיקסל הנפוץ ביותר

en: Minimum
he: מינימום

en: Copies the minimum pixel value
he: מעתיק את ערך הפיקסל המינימלי

en: Perspective
he: פרספקטיבה

en: Left Shear Angle
he: זווית גזירה שמאלית

en: Top Shear Angle
he: זווית גזירה עליונה

en: Bottom Shear Factor
he: מקדם גזירה תחתונה

en: Right Shear Factor
he: מקדם גזירה ימנית

en: Contrast
he: ניגודיות

en: Adjust from grey to black & white
he: התאם מאפור לשחור-לבן

en: Maximum
he: מקסימום

en: Copies the maximum pixel value
he: מעתיק את הפיקסל בעל הערך המקסימלי

en: Saturation
he: רוויה

en: Adjust saturation from grayscale to high
he: שנוי רוויה מגווני אפור לרוויה גבוהה

en: Brightness
he: בהירות

en: Adjust brightness from black to white
he: התאם בהירות משחור ללבן

en: These extensions have been succesfully installed:
he: ההרחבות הבאות הותקנו בהצלחה:

en: Phatch did not succeed to install the requested feature.
he: Phatch לא הצליחה להתקין את התכונות המבוקשות.

en: You need to install the Python Win32 Extensions for this feature.
he: עליך להתקין את הרחבות Win32 לPython כדי להשתמש בתכונה זו.

en: Action list
he: רשימת פעולות

en: No action list provided.
he: לא סופקה רשימת פעולות.

en: Image paths
he: נתיבי התמונות

en: Do you want to continue?
he: האם ברצונך להמשיך?

en: What do you want to do now?
he: מה ברצונך לבצע כעת?

en: Phatch could not install the action in %s:
he: Phatch לא הצליחה להתקין את הפעולה ב %s:

en: This requires also that the python-nautilus package is installed.
he: יש צורך כי גם החבילה python-nautilus תותקן.

en: Batch process images with Phatch
he: עיבוד תמונות באצווה באמצעות Phatch

en: Process with recent Phatch action list
he: עיבוד באמצעות רשימת פעולות אחרונה של Phatch
