phatch - en to ms translation catalogue (161 entries)

en: Examples
ms: Contoh

en: Interactive
ms: Interaktif

en: abort
ms: henti paksa

en: ignore
ms: abaikan

en: Open
ms: Buka

en: Execute
ms: Laksanakan

en: Add
ms: Tambah

en: Remove
ms: Buang

en: Up
ms: Naik

en: Down
ms: Bawah

en: Description
ms: Keterangan

en: frame
ms: kerangka

en: Drag & Drop
ms: Seret & Lepas

en: Save last changes to
ms: Simpan perubahan yang terakhir kepada

en: Choose File(s)
ms: Pilih fail

en: images
ms: gambar

en: Browse
ms: Lungsur

en: File
ms: Fail

en: default
ms: piawai

en: View Source
ms: Lihat Sumber

en: broaden your search
ms: Luaskan pencarian anda

en: Path
ms: Laluan

en: &View
ms: &Papar

en: Show &Log...	Ctrl-L
ms: Tunjukkan &Log...	Ctrl-L

en: Show log file
ms: Tunjukkan fail log

en: Go to the Phatch homepage.
ms: Pergi ke Laman Phatch

en: &Documentation...	Ctrl-M
ms: Doku&mentasi...	Ctrl-M

en: Go to the Phatch documentation.
ms: Pergi ke dokumentasi Phatch

en: Go to the Phatch forum
ms: Pergi ke forum Phatch

en: &Translate Phatch...	Ctrl-T
ms: &Terjemah Phatch...	Ctrl-T

en: Translate Phatch in your native language.
ms: Terjemah Phatch kepada bahasa ibunda anda

en: &Report a Bug...	Ctrl-B
ms: Lapo&r Pepijat...	Ctrl-B

en: Report a bug on launchpad.
ms: Lapor pepijat di Launchpad

en: &About Phatch...	Ctrl-Shift-A
ms: Perih&al Phatch...	Ctrl-Shift-A

en: &Help
ms: &Bantuan

en: Code
ms: Kod

en: &Abort
ms: Henti P&aksa

en: Message
ms: Mesej

en: &Continue Anyway
ms: &Teruskan Sahaja

en: Options
ms: Pilihan

en: Types
ms: Jenis

en: Source
ms: Sumber

en: File(s)
ms: Fail

en: Check images first
ms: Semak gambar dahulu

en: &Cancel
ms: &Batal

en: Image
ms: Imej

en: Choice
ms: Pilihan

en: Resolution
ms: Resolusi

en: In
ms: Dalam

en: Float
ms: Apung

en: Mode
ms: Mod

en: Horizontal
ms: Mengufuk

en: background
ms: latar belakang

en: All
ms: Semua

en: Orientation
ms: Orientasi

en: Offset
ms: Ofset

en: Horizontal Offset
ms: Ofset mengufuk

en: Vertical Offset
ms: Ofset Menegak

en: Tile
ms: Jubin

en: Scale
ms: Skala

en: Mark
ms: Tanda

en: Opacity
ms: Kelegapan

en: Method
ms: Kaedah

en: True
ms: Benar

en: False
ms: Salah

en: true
ms: benar

en: false
ms: salah

en: All Files
ms: Semua fail

en: with
ms: dengan

en: Select
ms: Pilih

en: day
ms: hari

en: filesize
ms: saiz fail

en: hour
ms: jam

en: minute
ms: minit

en: month
ms: bulan

en: monthname
ms: Nama bulan

en: path
ms: laluan

en: second
ms: saat

en: type
ms: jenis

en: year
ms: tahun

en: height
ms: tinggi

en: mode
ms: mod

en: width
ms: lebar

en: size
ms: saiz

en: left
ms: kiri

en: center
ms: Tengah

en: right
ms: kanan

en: top
ms: atas

en: bottom
ms: bawah

en: Monochrome (1-bit pixels, black and white)
ms: Monokrom (1 -bit piksel, hitam dan putih)

en: detail
ms: terperinci

en: Rotate 90
ms: Putar 90

en: Rotate 180
ms: Putar 180

en: Rotate 270
ms: Putar 270

en: positive integer
ms: integer positif

en: float
ms: apung

en: choice
ms: pilihan

en: Error
ms: Ralat

en: Warning: python-wxversion is not installed.
ms: Amaran: python-wxversion tidak dipasang.

en: Please (re)install it.
ms: Sila pasang semula.

en: Please upgrade your wxPython.
ms: Sila tingkatkan wxPython anda

en: wxPython Version Error
ms: Versi wxPython ralat

en: C&redits
ms: K&redit

en: &License
ms: &Lesen

en: &Close
ms: &Tutup

en: About
ms: Perihal

en: Credits
ms: Kredit

en: Documentation
ms: Dokumentasi

en: Translation
ms: Terjemahan

en: Sponsors
ms: Penaja

en: License
ms: Lesen

en: Images
ms: Gambar

en: All files
ms: Semua fail

en: Choose an image
ms: Pilih gambar

en: Enter an image url
ms: Masukkan url gambar

en: please install pyexiv2
ms: sila pasang pyexiv2

en: no %s tags found
ms: tiada %s tag ditemui

en: &Add
ms: T&ambah

en: no
ms: tidak

en: yes
ms: ya

en: Selection
ms: Pilihan

en: Shadow
ms: Bayang

en: filter
ms: penapis

en: Border
ms: Sempadan

en: Background
ms: Latar belakang

en: Effect
ms: Kesan

en: Filter
ms: Penapis

en: Repeat
ms: Ulang

en: Align Horizontal
ms: Jajaran Mengufuk

en: Align Vertical
ms: Jajaran Menegak

en: Watermark
ms: Tera Air

en: Rename
ms: Namakan semula

en: file
ms: fail

en: Cross
ms: Silang

en: Square
ms: Segiempat Sama

en: Fit
ms: Muat

en: Save
ms: Simpan

en: Mask
ms: Topengan

en: Text
ms: Teks

en: Size
ms: Saiz

en: Black
ms: Hitam

en: White
ms: Putih

en: Copy
ms: Salin

en: Bits
ms: Bit

en: Equalize
ms: Menyamakan

en: Rotate
ms: Putar

en: Grayscale
ms: Skala kelabu

en: Angle
ms: Sudut

en: Expand
ms: Kembang

en: Invert
ms: Songsang

en: Reflection
ms: Pantulan

en: Depth
ms: Kedalaman

en: Gap
ms: Jarak

en: Minimum
ms: Minima

en: Perspective
ms: Perspektif

en: Contrast
ms: Kontras

en: Maximum
ms: Maksima

en: Saturation
ms: Ketepuan

en: Brightness
ms: Kecerahan

en: Do you want to continue?
ms: Anda mahu teruskan?

en: What do you want to do now?
ms: Apa yang anda mahu lakukan sekarang?
