phatch - en to pa translation catalogue (10 entries)

en: Examples
pa: ਉਦਾਹਰਨਾਂ

en: Interactive
pa: ਦਿਲਖਿੱਚਵਾਂ

en: Verbose
pa: ਵਿਸਥਾਰ

en: True
pa: ਸੱਚ

en: False
pa: ਗਲਤ

en: true
pa: ਸੱਚ

en: All Files
pa: ਸਾਰੀਆਂ ਫਾਇਲਾਂ

en: with
pa: ਨਾਲ

en: Action
pa: ਕਾਰਵਾਈ

en: C&ontinue
pa: ਜਾਰੀ ਰੱਖੋ(&o)
