phodav master - en to sr@latin translation catalogue (17 entries)

en: Print program version
sr@latin: Ispisuje izdanje programa

en: Be verbose
sr@latin: Biva opširan

en: Port to listen to
sr@latin: Priključnik za osluškivanje

en: Listen on loopback only
sr@latin: Slušaj samo na povratnoj petlji

en: Listen on all interfaces
sr@latin: Slušaj na svim sučeljima

en: Path to export
sr@latin: Putanja za izvoz

en: Path to htdigest file
sr@latin: Putanja do datoteke „htdigest“

en: Read-only access
sr@latin: Pristup samo za čitanje

en: - simple WebDAV server
sr@latin: — jednostavan VebDAV server

en: Report bugs to <%s>
sr@latin: Greške prijavite na <%s>

en: Option parsing failed: %s
sr@latin: Nije uspela obrada opcije: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
sr@latin: Nepodržani dodatni argumenti: %s ...

en: --local and --public are mutually exclusive
sr@latin: „--local“ i „--public“ se uzajamno isključuju

en: Failed to open htdigest: %s
sr@latin: Nisam uspeo da otvorim „htdigest“: %s

en: mDNS failed: %s
sr@latin: mDNS nije uspelo: %s

en: Internal error, should not happen
sr@latin: Unutrašnja greška, nije trebalo da se dogodi

en: Listen failed: %s
sr@latin: Osluškivanje nije uspelo: %s
