phodav master - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Print program version
el: Εμφάνιση έκδοσης προγράμματος

en: Be verbose
el: Αναλυτικά

en: Port to listen to
el: Θύρα για απόκριση

en: Path to export
el: Διαδρομή για εξαγωγή

en: Path to htdigest file
el: Διαδρομή για το αρχείο htdigest

en: Read-only access
el: Πρόσβαση μόνο για ανάγνωση

en: - simple WebDAV server
el: - απλός διακομιστής WebDAV

en: Report bugs to <%s>
el: Αναφορά σφαλμάτων στο <%s>

en: mDNS failed: %s
el: Αποτυχία mDNS: %s

en: Listen failed: %s
el: Αδυναμία απόκρισης: %s
