phodav master - en to eu translation catalogue (19 entries)

en: Print program version
eu: Erakutsi programaren bertsioa

en: Be verbose
eu: Eman xehetasunak

en: Port to listen to
eu: Entzungo den ataka

en: Listen on loopback only
eu: Entzun atzera-begiztan soilik

en: Listen on all interfaces
eu: Entzun interfaze guztietan

en: Path to export
eu: Esportaziorako bide-izena

en: Path to htdigest file
eu: htdigest fitxategiaren bide-izena

en: DIGEST realm
eu: DIGEST domeinua

en: Read-only access
eu: Irakurtzeko soilik den sarbidea

en: Skip mDNS service announcement
eu: Saltatu mDNS zerbitzu-iragarkia

en: - simple WebDAV server
eu: - WebDAV zerbitzari sinplea

en: Report bugs to <%s>
eu: Bidali erroreei buruzko informazioa hona: <%s>

en: Option parsing failed: %s
eu: Huts egin du aukera aztertzean: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
eu: Onartzen ez diren argumentu gehigarriak: %s …

en: --local and --public are mutually exclusive
eu: --local and --public elkarrekiko esklusiboak dira

en: Failed to open htdigest: %s
eu: Huts egin du htdigest irekitzeak: %s

en: mDNS failed: %s
eu: mDNS-k huts egin du: %s

en: Internal error, should not happen
eu: Barneko errorea, ez litzateke gertatu beharko

en: Listen failed: %s
eu: Entzuteak huts egin du: %s
