phodav master - en to fi translation catalogue (17 entries)

en: Print program version
fi: Tulosta ohjelman versio

en: Be verbose
fi: Ole runsassanainen

en: Port to listen to
fi: Kuunneltava portti

en: Listen on loopback only
fi: Kuuntele vain loopback-osoitetta

en: Listen on all interfaces
fi: Kuuntele kaikissa liitännöissä

en: Path to export
fi: Tuotava polku

en: Path to htdigest file
fi: Polku htdigest-tiedostoon

en: Read-only access
fi: Vain lukuoikeus

en: - simple WebDAV server
fi: - yksinkertainen WebDAV-palvelin

en: Report bugs to <%s>
fi: Ilmoita bugeista <%s>

en: Option parsing failed: %s
fi: Valinnan jäsentäminen epäonnistui: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
fi: Ei-tuetut lisäargumentit: %s ...

en: --local and --public are mutually exclusive
fi: --local ja --public eivät ole samanaikaisesti käytettävissä

en: Failed to open htdigest: %s
fi: Htdigestin avaaminen epäonnistui: %s

en: mDNS failed: %s
fi: mDNS epäonnistui: %s

en: Internal error, should not happen
fi: Sisäinen virhe, ei pitäisi tapahtua

en: Listen failed: %s
fi: Kuuntelu epäonnistui: %s
