phodav master - en to hu translation catalogue (18 entries)

en: Print program version
hu: Programverzió kiírása

en: Be verbose
hu: Legyen részletes

en: Port to listen to
hu: Figyelendő port

en: Listen on loopback only
hu: Figyelés csak a visszacsatoláson

en: Listen on all interfaces
hu: Figyelés minden csatolón

en: Path to export
hu: Exportálandó útvonal

en: Path to htdigest file
hu: Útvonal a htdigest fájlhoz

en: Read-only access
hu: Csak olvasható hozzáférés

en: Skip mDNS service announcement
hu: Az mDNS szolgáltatás bejelentésének kihagyása

en: - simple WebDAV server
hu: - egyszerű WebDAV kiszolgáló

en: Report bugs to <%s>
hu: Hibák jelentése itt: <%s>

en: Option parsing failed: %s
hu: Kapcsoló feldolgozás sikertelen: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
hu: Nem támogatott további argumentumok: %s …

en: --local and --public are mutually exclusive
hu: a --local és a --public kölcsönösen kizárják egymást

en: Failed to open htdigest: %s
hu: A htdigest megnyitása sikertelen: %s

en: mDNS failed: %s
hu: mDNS sikertelen: %s

en: Internal error, should not happen
hu: Belső hiba, ez nem történhetne meg

en: Listen failed: %s
hu: Figyelés sikertelen: %s
