phodav master - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Print program version
sl: Izpiši različico programa

en: Be verbose
sl: Izpis naj bo podroben

en: Port to listen to
sl: Vrata za prisluh

en: Listen on loopback only
sl: Prisluhni le povratni zanki

en: Listen on all interfaces
sl: Prisluhni vsem vmesnikom

en: Path to export
sl: Pot za izvoz

en: Path to htdigest file
sl: Pot do datoteke htdigest

en: Read-only access
sl: Le za branje

en: - simple WebDAV server
sl: – enostaven strežnik WebDAV

en: Report bugs to <%s>
sl: Poročila o hroščih pošljite na <%s>

en: Option parsing failed: %s
sl: Razčlenjevanje možnosti je spodletelo: %s

en: Unsupported extra arguments: %s ...
sl: Nepričakovani dodatni argumenti: %s ...

en: --local and --public are mutually exclusive
sl: --local in --public sta nezdružljiva parametra

en: Failed to open htdigest: %s
sl: Odpiranje htdigest je spodletelo: %s

en: mDNS failed: %s
sl: Izvajanje mDNS je spodletelo %s

en: Internal error, should not happen
sl: Prišlo je do notranje napake, ki se ne bi smela zgoditi!

en: Listen failed: %s
sl: Prisluh je spodletel: %s
